Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Σαβούρα-Απογοήτευση-Ακρίβεια
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά πολύ παρακμή στη Μίνωος όλα τα μπάζα τώρα τα φέρανε .Λοίπουν και τα στανταράκια μου .Οπότε αποφάσισα να πάω στη Στέλλα .Βυζί ανύπαρκτο στη κυριολεξία, αερόπιπα, ο μόνος λόγος που πήγα είναι επειδή ήταν πολύ αδύνατη ,αφού την κρατούσα από τη μέση και τα χέρια μου σχεδόν ακουμπούσε το ένα το άλλο .εκεί να δεις αερογαμία δεν συστήνεται και σίγουρα δεν  θα ξαναπάω στη Στέλλα .Η επιλογές μας όμως είναι πολύ λίγες.Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται.
 

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γιατι δεν μπηκες στην ινα να περασεις καλα  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.444
Κριτικές
124
Like
6.746
Πόντοι
5.097
Μάγκες εγώ χθες σε σύντομη βόλτα από Μίνωος τσέκαρα στο γωνιακό(αυτό με τον τραβελότσατσο) μια Αφροδίτη,ψηλή μελαχρινή με ωραία 3αρια βυζόμπαλα,πολύ γλυκιά φάτσα,ωραίο σώμα(μου φάνηκε σφιφτό :idiot: :uglystupid:).Ο-Η τσατσάρα μου είπε ότι ήταν η πρώτη της μέρα :o :o.Αν μου περίσσευαν τα 30 σίγουρα θα έμπαινα :grin: :headbang:.Επίσης να αναφέρω ότι πέρασα και από το μαυράκι :s&m_1:,από τα πλέον άθλια που έχω συναντήσει  :jerking: :jerking:,δεν αξίζει ούτε 5 ευρώ να χαραμίσω για αυτό το πράμα  :rockon: :rockon:.Καλά γαμήσια μπουρδελιάρηδες :grin: :grin:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
:humpleg:Σαβούρα-Απογοήτευση  το μαυρακι μακρυα    ΜΑΚΡΥΑ
 

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες πριν 2 μηνες περιπου ειχα μπει σε μια κοπελα με ονομα ΑΛΙΣΙΑ καλο γκομενακι ξανθια κοντουλα ωραιο βυζακι αλλα την εκοψα για πολυ ξεπετα και δεν περασα :s&m_3: την εχει επισκεφτει καποιος φιλος να μας πει αν αξιζει τα 30 ευρωπουλα  :knockinb:
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
παιδες πριν 2 μηνες περιπου ειχα μπει σε μια κοπελα με ονομα ΑΛΙΣΙΑ καλο γκομενακι ξανθια κοντουλα ωραιο βυζακι αλλα την εκοψα για πολυ ξεπετα και δεν περασα :s&m_3: την εχει επισκεφτει καποιος φιλος να μας πει αν αξιζει τα 30 ευρωπουλα  :knockinb:
Αν λες ενα πολυ όμορφο μωρο ... ήταν σκέτο κομοδίνο όπως την χαρακτήρισαν κάποιοι ..πολύ όμορφη αλλα απο services μάπα το καρπούζι μάλλον γλύτωσες
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Πάμε χθες κατά τις 12 μπουρδελότσαρκα και ήταν δύο μόνο ανοιχτά ή Αφροδίτη και το απέναντι. Πάμε πρώτα στο απέναντι και βρωμούσε απίστευτα οπότε φύγαμε αμέσως. Πάμε στην Αφροδίτη και κάθεται ο φίλος μου σε μια καρέκλα δίπλα στον καναπέ και έρχεται η τσατσά και του λέει "φίλε σήκω, εδώ καθομαι εγώ." Μωρή καριόλα, είχες και στην χώρα σου καρέκλες; Δεν φτάνει που σου προσφέρουμε δουλειά έχεις και υφάκι;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.444
Κριτικές
124
Like
6.746
Πόντοι
5.097
Πάμε χθες κατά τις 12 μπουρδελότσαρκα και ήταν δύο μόνο ανοιχτά ή Αφροδίτη και το απέναντι. Πάμε πρώτα στο απέναντι και βρωμούσε απίστευτα οπότε φύγαμε αμέσως. Πάμε στην Αφροδίτη και κάθεται ο φίλος μου σε μια καρέκλα δίπλα στον καναπέ και έρχεται η τσατσά και του λέει "φίλε σήκω, εδώ καθομαι εγώ." Μωρή καριόλα, είχες και στην χώρα σου καρέκλες; Δεν φτάνει που σου προσφέρουμε δουλειά έχεις και υφάκι;

Φίλε τελικά την Αφροδίτη την γάμησε  :fuck2: κανείς :think: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πάμε χθες κατά τις 12 μπουρδελότσαρκα και ήταν δύο μόνο ανοιχτά ή Αφροδίτη και το απέναντι.
Cacofonix τι κανεις εκει; ερχεσαι στην Αθηνα και μας γαμας τα κοριτσια και μετα τον χωνεις και στην Κρητη. Κατσε να περασω απο την Κατερινα και....
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Από δω είμαι και κατεβαίνω μια στο τόσο για διακοπές. Οσον αφορά την Κατερίνα της είπα ότι θα με χάσει για λίγο καιρό και μου είπε να δώσω χαιρετίσματα στο νησί.
30άρι πάντως ΔΕΝ ΔΙΝΩ.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Αν περάσεις απκατερίνα πες της χαιρετίσματα από τον μουσάτο μπάτσο.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
καλησπερα εκανα σημερα περασμα απο την Μινωος τιποτα το ενδιαφερον , μετα πολλα εκανα καταθεση στην Νανα την Ρουμανα στο προθαλαμο σε αφηνε να χαμουρεψης και να πιασεις παντου αντιθετα μεσα στο δωματιο και υποσχοταν τρελο τσιμπουκι αλλα τιποτα ,μικρουλα βεβαια ενα  βυζι ανυπαρκτο , αεροτσιμπουκι και αυτο μετα απο αγριο πρεσαρισμα , το μονο καλο οτι ειχε στενο μουνακι , ηταν μιμου απτου στο δωματιο και ελεγε μη ποναω εγω ειμαι τρελο μωρακι  ΚΡΙΜΑΣ ΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΡΙ ευτυχωςπου δεν πηρα το εξτρα προγγραμα
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ολόφρεσκια ενημέρωση μάγκες ;) ;) :sunglasses: :sunglasses:.Στο ύψωμα της Μίνωος,εκεί που για πολύ καιρό γαμιόταν η μιλφ Χριστίνα,σήμερα γάμησα την Κάρμεν :tits:.Μια ψηλή ξανθιά νταρντάνα Πορτογαλίδα,με απίστευτες βυζάρες,υπέροχη κωλάρα και απίστευτο πρόσωπο(μέσα στο χαμόγελο).Είναι σίγουρα άπειρη στη δουλειά,αλλά πολύ δεκτική σε ότι της ζητήσεις :grin: :grin:.Δεν μιλαέι καθόλου ελληνικά ούτε και αγγλικά,αλλά σε κερδίζει με την γλώσσα του σώματος :sunglasses: :sunglasses:.Τιμήστε την κύριοι,αξίζει και με το παραπάνω τα 30 ευρώ.
Υ.Γ:Η κριτική μου θα γίνει αύριο γιατί τώρα έχω πιει πολύ μπίρα και με δυσκολία ποστάρω :S :S

η χριστινΑ δουλευει ακομα? :huh: :huh:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
MINOOS 7 STA XANIA prin polla xronia.....(1995-2001)
 
ELLhnida milf gyro sta 40 me vizares kai mavra mallia makria... doyleve ypiresia enas geros pou ka8otan sthn karekla k de miluse. mporei k kofalalos..

γνωριζει κανεισ κατι? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
                     
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Θυμάστε μια Αφροδίτη στο μπουρδέλο δίπλα στο καφέ που αράζουν τα τραβέλια και οι πουτάνες; Καιμια άλλη στην άλλη γωνία πολλή τρελή γκόμενα που έκανε σκετσάκια στην είσοδο; Μια φορά είχε έρθει με κουβαδάκια και είχαν μέσα βότσαλα...Τη θυμάται κανείς; Τρελό γαμήσι αλλά ήμουν μικρός και δεν το εκτίμησα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Θυμάστε μια Αφροδίτη στο μπουρδέλο δίπλα στο καφέ που αράζουν τα τραβέλια και οι πουτάνες; Καιμια άλλη στην άλλη γωνία πολλή τρελή γκόμενα που έκανε σκετσάκια στην είσοδο; Μια φορά είχε έρθει με κουβαδάκια και είχαν μέσα βότσαλα...Τη θυμάται κανείς; Τρελό γαμήσι αλλά ήμουν μικρός και δεν το εκτίμησα...

ως τα χανια εφτασε η χαρη σου ρε χιλοπιτιξ3?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom