Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 841K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Την καλύτερη πίπα αυτή τη στιγμή στη Μίνωος πιστεύω ότι την παίρνει η GABY. H οποία σημειωτέον σήμερα ήταν κλειστή . Για αυτό και την πάτησα με την Άννα .
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Ρε παιδιά το ΣΟΦΆΚΙ η ελληνίδα ξέρει κανείς τι ρόλο παίζει . Σήμερα είδα ότι ήρθε στο σπίτι που ήταν η Εμμανουέλα και η Μαγια.Και δεν πρόλαβα να πάω στη μάγια.
 

klompas123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά ξέρει κανείς αν αυτές στη Μινώος περνάνε απο υγειονομικό?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Ρε παιδιά το ΣΟΦΆΚΙ η ελληνίδα ξέρει κανείς τι ρόλο παίζει . Σήμερα είδα ότι ήρθε στο σπίτι που ήταν η Εμμανουέλα και η Μαγια.Και δεν πρόλαβα να πάω στη μάγια.

Κάθε μέρα που περνάω από την Μίνωος φίλε,πάντα την πετυχαίνω σε αυτό το μπουρδελάκι :huh:.Μάλλον πηγαίνει για καφέ με την τσατσάρα εκεί :uglystupid: :2funny: :2funny:.Την είχες  :knockinb: την Σοφία :think:.Εγώ ακόμα θυμάμαι το δάσος-μουνί της και την φλυαρία της :tickedoff: :headbang:,για να μην πω για τις μαλακίες που έλεγε καθώς την γαμούσες :headbang: :headbang:
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Οχι φίλε δεν την είχα  :knockinb:.Εγώ ήθελα να πάω στη Μάγια αλλά μάλλον ΄πρέπει να έφυγε .Δεν ρώτησα και την τσατσάρα. Το σοφάκι πάντως πρέπει να δουλεύει γιατί έγραφε το όνομα της κάτω στην πόρτα.Μήπως ξέρεις αν έφυγε η Μαγια?
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Τελικά ξέρει κανείς αν αυτές στη Μινώος περνάνε απο υγειονομικό?

Να σου πω θεωρητικά πρέπει να περνάνε γιατί τα σιγκεκριμένα μαγαζιά έχουν άδεια. Αλλά μην περιμένεις να πάνε κάθε βδμομάδα όπως πρέπει. Αλλά ακόμα και αν περνάνε εσένα τι σου εξασφαλίζει ότι ο προηγούμενος πριν από σένα ήταν εντάξει ή μήπως με το μωρομάντηλο που καθαρίζονται είναι όλα εντάξει.Οπότε φίλε μου άσε μην το ψάχνεις οι π@@τάνες είναι ρίσκο .Αν θες το παίρνεις αν δεν θες δεν το παίρνεις.Τα υπόλοιπα  είναι @@. :badair: :badair: :badair: :badair:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Ρε παιδιά το ΣΟΦΆΚΙ η ελληνίδα ξέρει κανείς τι ρόλο παίζει . Σήμερα είδα ότι ήρθε στο σπίτι που ήταν η Εμμανουέλα και η Μαγια.Και δεν πρόλαβα να πάω στη μάγια.

Επειδη ειμαι μαλλον το πουρό της παρεας, να πω για το Σοφακι, οτι στα νιατα της διναμε ρεστα για παρτη της. Οταν τα μουνια ηταν ακομη αξυριστα, κωλοτρυπιδες βλεπαμε μονο σε περιοδικα και οι πουτανες γνωριζαν μονο το ιεραποστολικο. Απο τοτε ομως εχει κυλισει πολυ νερο στο αυλακι και το Σοφακι εμεινε εκει πισω............ δυστυχως.
 

lovesoldier

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
15
Like
6
Πόντοι
10
Τελικά ξέρει κανείς αν αυτές στη Μινώος περνάνε απο υγειονομικό?
.  Απο ότι γνωρίζω που μου έχει πει κοπέλα που δουλεύει στη μινοως ότι 2 φορές την εβδομάδα το πρωί περνάει γιατρός κ τις τσεκάρει!αν κάποιος δεν παρουσιαστεί για κάποιο λόγο 2 συνεχόμενες φορές της περνει την άδεια!ήταν πολυ κατηγορηματική σε αυτο κ απόλυτη!τώρα τι να σου πω!αυτο μου είπε!δεν νομίζω να έλεγε ψέμματα!
 

lovesoldier

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
15
Like
6
Πόντοι
10
Ρε παιδιά τη περασμένη Παρασκευή πήγα στη Μινώος σε ενα σπιτάκι που έλεγε καινούργια κοπέλα Ελένη μήπως την έχει δοκιμάσει κανείς?Γεματούλα γύρω στα 30-35 πεσμένα βυζιά.Ρωτάω γιατί τώρα 10 μέρες πιο μετά με έχει πιάσει διάρροια και λέω μπάς κόλλησα τίποτα και ψάχνομαι...Δεν θυμάμαι αριθμό αλλά ήταν κοντά εκεί στη πάροδο με το που στρίβεις
το πιο πιθανόν είναι να έχεις γαστρεντεριτιδα που μπορεί να κολησες Απο κατΙ που σφαγές η Απο κάποιον !καλύτερα να πας στο ιατρό να σου δώσει θεραπια!
 

lovesoldier

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
15
Like
6
Πόντοι
10
Μιας κ όλους μας απασχολεί η υγεία μας κ το πως δεν θα αρπαξουμε καμμιά αρωστια με όλες αυτές τις βρομιαρες που πάμε,θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι κ με ενδιαφέρει πολυ η απάντηση σας όχι μόνο εμένα αλλα όλους σας!

        ΈΧΕΙ ΠΟΤΈ ΚΑΝΕΊΣ ΚΟΛΗΣΕΙ ΚΑΜΜΙΆ ΑΡΡΏΣΤΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΈΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΑΓΟΡΑΙΟ ΈΡΩΤΑ;
   
              Σίγουρα όλοι πάνω στην καβλα έχουμε δώσει ακαποτο ,θα έχουμε κανει γλυφομουνι,θα έχουμε ανταλλάξει γλωσσοφιλα κ στους πιο ατυχους , όλο κ κάποιο προφυλαχτικου θα έχει σπάσει!οποίος έχει κάποια τέτοια άτυχη στιγμή καλο θα ήταν να μας το πούνε για να γνωρίζουμε!κ κύριος οι πιο μεγάλοι συναγωνιστες σε ηλικία κ εμπειρία θα πρέπει να μας πουν αν έχουν κάποια προσωπική εμπειρία!
    Ευχαριστώ πολυ!
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
φίλε είσαι εντελώς off topic.Κάνε σε παρακαλώ την ερώτηση σου σε άλλο topic. Εδώ είναι για οίκους ανοχής χανιά όπωσ γράφει και ο τίτλος.Δηλαδή αναφέρουμε πληροφορίες από εμπειρίες μας σε σπίτια στα χανιά και όχι γενικές ερωτήσεις.
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Επειδη ειμαι μαλλον το πουρό της παρεας, να πω για το Σοφακι, οτι στα νιατα της διναμε ρεστα για παρτη της. Οταν τα μουνια ηταν ακομη αξυριστα, κωλοτρυπιδες βλεπαμε μονο σε περιοδικα και οι πουτανες γνωριζαν μονο το ιεραποστολικο. Απο τοτε ομως εχει κυλισει πολυ νερο στο αυλακι και το Σοφακι εμεινε εκει πισω............ δυστυχως.

Μήπως μπορείς να μας πεις και την αποψή σου για την Καρίνα αν βέβαια την επισκέφτηκες. :knockinb: :think: :think:
 

lovesoldier

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
15
Like
6
Πόντοι
10
φίλε είσαι εντελώς off topic.Κάνε σε παρακαλώ την ερώτηση σου σε άλλο topic. Εδώ είναι για οίκους ανοχής χανιά όπωσ γράφει και ο τίτλος.Δηλαδή αναφέρουμε πληροφορίες από εμπειρίες μας σε σπίτια στα χανιά και όχι γενικές ερωτήσεις.
. Οκ!λάθος δικό μου!κ εγω για αυτο είμαι εδω για να βοηθήσω με τις εμπειρίες μου στα Χανια!
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Τελικά σήμερα πέρασα από το γνωστό μέρος και ενώ ήταν παρόντα όλα τα στανταράκια ο  :bigdick: πήγα στη Καρίνα. Από εμφάνιση λοιπόν είναι μέσα στα δεδομένα μου. Και έτσι αποφάσισα να μπω.Η τσατσά μου λέει καλά δεν θα δώσεις ούτε 10 ευρώ για κάτι έχτρα .Πάλι καλά που δεν τα δωσα, και τήρησα αυτό που έχω σαν αρχή σε καινούρια που δεν ξέρω δεν δίνω τίποτα πέρα από το στανταρ. Τα αποτέλεσμα μια τρελή αερόπιπα τόσο που καλύτερα να τραβούσα μια  :cum: και στη συνέχεια το μόνο που θα πω είναι ότι έφαγα τέτοια ξενέρα που έφυγα χωρίς να τελειώσω.¨Εφυγα μέσα στα νεύρα κα βγήκα στο δρόμο έκανα ένα τσιγάρο και σε δέκα λεπτά μπήκα στη GABY όπου έριξα ένα  γαμάτο  :knockinb: γιατί την πέτυχα και στα κέφια της, και το ευχαριστήθηκα και μου φύγανε και τα νεύρα .

Για την καρίνα λοιπόν :
Εμφάνιση :6
Service :3
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Χθεσινό πέρασμα από Μίνωος και πέτυχα ανοιχτό το 7,μετά από πολύ καιρό νομίζω :idiot: :uglystupid:,αλλά χωρίς όνομα απ'έξω :rolleyes: :huh:.Υποψιάζομαι τραβελάκι,αλλά δεν μπήκα να τσεκάρω μιας και δεν διέθετα το αντίτιμο των 30 ευραίων,μην με πάρει και με κακό μάτι :grin: :grin:.Πάντως μακάρι να είναι τραβελάκι,μιας κι έχει καιρό να εμφανιστεί στην Μίνωος και θέλω να γαμήσω ένα έτσι για αλλαγή :rockon: :rockon:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Ρε παιδιά, μια Αφροδίτη που δούλευε παλιά στα Χανιά ξέρετε πού πήγε; Μιλάμε ΜΟΝΤΕΛΟ η γκόμενα. Ηταν λέει από Θεσσαλονίκη.
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά καμιά κριτική για την Αιμιλία υπάρχει ή δεν έχει πάει κανείς?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα παιδιά καμιά κριτική για την Αιμιλία υπάρχει ή δεν έχει πάει κανείς?

Υπάρχει φίλε ;) ;),έχω γράψει κι εγώ γι αυτήν  :2funny: :2funny:.Πέρασα και χθες πάλι και μιας και είναι από τα στανταράκια μου στη Μίνωος,την ξανατίμησα :pipa1: :knockinb:  :zfuck:.Για μένα η πιο σίγουρη και τίμια επιλογή αυτή την στιγμή στην Μίνωος,σίγουρα αξίζει τα λεφτά της :sunglasses: :sunglasses:.Α και μην ξεχάσεις να ζητήσεις τελειωτικό στις βυζάρες της :tits:.Το καλύτερο της υπόθεσης :2funny: :2funny:
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Αυτό φίλε το κάνω στην Αντριάνα και όντως είναι πολύ καλό.
Και γω πέρασα χθες από Μίνωος και πήγα στη
Μαγια .Μήπως συναντηθήκαμε? :think:
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Υπάρχει φίλε ;) ;),έχω γράψει κι εγώ γι αυτήν  :2funny: :2funny:.Πέρασα και χθες πάλι και μιας και είναι από τα στανταράκια μου στη Μίνωος,την ξανατίμησα :pipa1: :knockinb:  :zfuck:.Για μένα η πιο σίγουρη και τίμια επιλογή αυτή την στιγμή στην Μίνωος,σίγουρα αξίζει τα λεφτά της :sunglasses: :sunglasses:.Α και μην ξεχάσεις να ζητήσεις τελειωτικό στις βυζάρες της :tits:.Το καλύτερο της υπόθεσης :2funny: :2funny:
Φίλε δεν βρήκα την κριτική σου .Αν μπορείς να βοηθήσεις λίγο παραπάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom