Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Πέρασα χτες από την adriana μετά από καμια δεκαρια μέρες που είχα να περάσω από τη Μίνωος  καλή πίπα , καλό το ισπανικό γενικά πέρνει αρκετές πρωτοβουλίες αλλά δεν είναι να μπεις κατευθείαν μετά από άλλο , γιατί φαίνεται κουρασμένη και στις στάσεις που δουλεύει αυτή και όχι εσύ κουράζεται εύκολα.πάντα χαμογελαστή αυτό πρέπει να το παραδεχτώ σε αντίθεση με κάποιες άλλες .αν εξαιρέσουμε την τελευταία φορά που με χάλασε λίγο στις άλλες δύο φορές που πηγα ήταν μπορώ να πω πολύ καλά.το σώμα τις είναι πολύ καλό ,σφιχτό και το βυζί στο μέγεθος ακριβώς που μου αρέσει.είναι γενικά ένα στανταράκι για μένα .

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν πήγε κανείς στην Αφροδίτη και στην Εμμανουέλα ας γραψει κάτι γιατί δεν είμαστε και για πολλά πειράματα, τα περιθώρια έχουν α ρχίσει και στενεύουν αρκετά.Οπότε κάθε πληροφορία καλοδεχούμενη.

και μια βθμολογία για την Adrianna :
ΕΜΦΑΝΙΣΗ :7.5
SERVICE:7.5
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
καλησπερίζω τα παιδιά. σε λίγεσ μέρες θα κατέβω Κρήτη για κάποιεσ δουλειές και σκέφτομαι να κάνω κ καμιά τσάρκα αν βρώ τον χρόνο.
η Εμμανουέλα συνεχίζει και δουλεύει εκεί? μπορεί να μου πεί κανείς πού ακριβώς θα την βρώ? εδώ και μερικούς μήνεσ που έφυγε απο Θεσσαλονίκη μας έχει λείψει πολύ ρε γμτ... οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη. thanks για τον χρόνο σας.
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Φίλε δε νομίζω να δουλεύει γιατί το Σάββατο που πήγα στο σπίτι που δούλευε μια Εμμανουέλα ήταν μια άλλη .Τώρα αν πήγε σε άλλο δεν ξέρω.Αν και την Εμμανουέλα που σου λέω δεν την είδα, αλλά μόνο το όνομα της απέξω από το σπίτι είδα. Εσύ που την έχεις δει, αν είναι η ίδια, τι λες είναι καλή , δώσε καμιά περιγραφή της συνεύρεσης
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Και μια που είπα για το Σάββατο ας πω και μερικά πράγματα για την GABY. Ωραίο σωματάκι, σφικτό, αδύνατο σχετικά, από πρόσωπο καλό, η πίπα πολύ καλή , στην πράξη αρκετά καλή, η τσατσά ή καλύτερα ο τσάτσος..., με ξενέρωσε λίγο αλλά στο δωμάτιο ήτσν καλά.Αφήνει δάκτυλα στο μ@@νι, δεν προσφέρει κουλούρι, αν και μένα μου φάνηκε ότι είναι δουλεμένο, οπότε κάπου το δίνει. Βέβαια είχε βάλει λιπαντικό στο μ@@νι, πράγμα που όταν το είδα με ξενέρωσε λίγο αλλά τελικά δεν ήταν πολύ. Σε γενικές γραμμές ήταν καλή και συστήνεται σε αυτούς που τους αρέσουν τα σχετικά μικρά βυζιά.

Εμφάνιση :7
Service :7
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Ας πω και για μια ακόμα επίσκεψη της προηγούμενης εβδομάδας στη Βερόνικα. Σώμα μέτριο, δεν με ενθουσίασε και πολύ,τελοσπάντων, εδώ μιλάμε για πολύ λιπαντικό, το βυζί δεν μου άρεσε καθόλου, το σκούφο τον έβαλε ενώ ήταν ακόμα πεσμένη, πως το έβαλε δεν ξέρω, πίπα μέτρια κάθε φορά που έλεγα για αλλαγή στάσης ξύνιζε τη μούρη της, γενικά δεν θα έλεγα τη συνεύρεση για ξεπετα αλλά με ξενέρωσε αρκετές φορές. Κάποια στιγμή μάλιστα σκέφτηκα να σηκωθώ και να φύγω, αλλά λέω γάμησέ το, της λέω να μου πάρει μια πίπα και τελείωσα .Συμπέρασμα, δε ξαναπάω  στη Βερόνικα κι ασ είναι η μοναδική στη Μίνωος.

Εμφάνιση : 5
Service :4
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Φίλε δε νομίζω να δουλεύει γιατί το Σάββατο που πήγα στο σπίτι που δούλευε μια Εμμανουέλα ήταν μια άλλη .Τώρα αν πήγε σε άλλο δεν ξέρω.Αν και την Εμμανουέλα που σου λέω δεν την είδα, αλλά μόνο το όνομα της απέξω από το σπίτι είδα. Εσύ που την έχεις δει, αν είναι η ίδια, τι λες είναι καλή , δώσε καμιά περιγραφή της συνεύρεσης
η εμμανουελα που αναφερει ο συναγωνιστης ανεστης83 εχει πολυ καλες κριτικες και παρουσια στο 26ης οκτωβριου 35 στουντιο της θεσσαλονικης....και ειχε ακουστει οτι κατεβηκε προς εσας γιαυτο ρωταει....ψηλη,ξανθια,χαλαρο σωμα,μεγαλα βυζια,προσωπο ετσι κι ετσι απο ομορφια.....καλη περιποιηση και εδινε και κουλουρι.....

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
η εμμανουελα που αναφερει ο συναγωνιστης εχει πολυ καλες κριτικες και παρουσια στο 26ης οκτωβριου 35 στουντιο της θεσσαλονικης....και ειχε ακουστει οτι κατεβηκε προς εσας γιαυτο ρωταει....ψηλη,ξανθια,χαλαρο σωμα,μεγαλα βυζια,προσωπο ετσι κι ετσι απο ομορφια.....καλη περιποιηση και εδινε και κουλουρι.....

Ποια ρε τύπε, μια με πεσμένη σιλικόνη?  :2funny: :2funny:

Ελληνίδα, που έχει παραξενη φωνη, λιγο ψιλοτσιρίδα? Πες μου αν ειναι αυτή, γιατί εχω πολλές αναμνήσεις, μεχρι και θεσσ. ανεβαινω αμα λαχει, αν ειναι αυτη  :s&m_3: (οταν την ξαναβρετε).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ποια ρε τύπε, μια με πεσμένη σιλικόνη?  :2funny: :2funny:

Ελληνίδα, που έχει παραξενη φωνη, λιγο ψιλοτσιρίδα? Πες μου αν ειναι αυτή, γιατί εχω πολλές αναμνήσεις, μεχρι και θεσσ. ανεβαινω αμα λαχει, αν ειναι αυτη  :s&m_3: (οταν την ξαναβρετε).
πεσμενη σιλικονη ναι....και φωνη τσιριδα θα ελεγα.....πολυ γλωσσοφιλο και δεν συμμαζευεται.....δεν ειναι πια σαλονικα ομως......την αναζητουμε και μεις.... ;) :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
πεσμενη σιλικονη ναι....και φωνη τσιριδα θα ελεγα.....πολυ γλωσσοφιλο και δεν συμμαζευεται.....δεν ειναι πια σαλονικα ομως......την αναζητουμε και μεις.... ;) :grin:
Ω ρε χύστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη. Αχ αναμνήσεις που μου φέρνεις.
Αυτή εφυγε γυρω στο 2008 από το Ηράκλειο Κρητης, άμα θυμάμαι καλά την χρονιά  :grin: :grin: :grin: .
Ειχε ακουστει τοτε οτι εφυγε για Σαλόνικα.

Στο δωμάτιο τρελα γλωσσοφιλα κι αμα ησουν πελατης προσπαθουσε να σου κανει καινουργια κόλπα για να μην την βαρεθεις και να πηγαινεις συνεχεια.Μου εκανε κατι αεροπλανικά και ερχοταν σε 69 ενώ την κρατουσα όρθιος με το μουνί της στο στόμα μου, και κατι στασεις με πολλη ευλυγισία και φαντασία  :2on1: :2on1:
Επίσης δάγκωνε πολύ.
Γαμησε τα ρε, με αυτην ειχα σπασει τα κοντερ, την ειχα παρει παρα πολλές φορές(καλά δεν υπηρχε και τιποτα άλλο τότε).
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Αυτό που λες, ότι ήρθε εδώ χανιά .συνέβει πρόσφατα ή παλιότερα? Γιατί για τις τελευταίες  3 βδομάδες η μόνη εμμανουέλλα που θυμάμαι. και αυτή δεν την είδα, είναι αυτή που είπα παραπάνω .Υπάρχουν βεβαια εδώ και καποιοι εδώ στο thread οι οποίοι είναι πιο παλιοί στο άθλημα που μπορούν να που πιο στανταρ πράγματα.όπως ο Xouzel.
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
395
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
1
Μαγκες ισως παιζει Ηρακλειο η Εμμανουελα.Κατι λεγεται στο topic του Ηρακλειου αλλα δεν εχει επιβεβαιωθει ακομα.. :think:
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
η Εμμανουέλα των Χανίων δεν είναι αυτή που περιγράφετε παραπάνω. Είναι μια γεματούλα μικρή ( σε ηλικία) αλλά με πολύ ωραίο βυζί και σε σχέση με συναδέλφους της την βρήκα στενή. αρκετά καλή πίπα. γενικά έφυγα ευχαρηστημένος. η ταρίφα των extra ήταν λίγο ντεκαβλέ μόνο. + 20 γαι 69 + 20 για ακαποτο. +40 και τα 2
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Μήπως πήγε κανείς από την ΚΑΡΙΝΑ για να μας πει τι ρόλο παίζει .Από εμφάνιση μπορώ να πω ότι είναι αρκετά καλή .Αλλά δεν μπήκα γιατί είδα ότι περίμεναν δύο έξω οπότε σκέφτηκα ότι μπορεί να φάμε καμιά ξεπέτα, δεδομένου ότι δεν έχουμε καμιά πληροφορία για το service.Οπότε όποιος έχει κάτι και μπορεί να πει ευπροσδεκτο .
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Χθες που πέρασα μια βόλτα,άκουσα από το τελευταίο  μπουρδελάκι συναγωνιστή να διαμαρτύρεται για την ώρα παραμονής της πουτάνας :headbang: :headbang:.Κοιτάζω την ταμπέλα και διαβάζω ''Νικολέτα'' :birdman: :birdman:.Xouzel,άλλη μια φορά επιβεβαιώθηκες ;) ;).Μακριά από την ξεπετατζού φόλα μάγκες :jerking: :jerking:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Μήπως πήγε κανείς από την ΚΑΡΙΝΑ για να μας πει τι ρόλο παίζει .Από εμφάνιση μπορώ να πω ότι είναι αρκετά καλή .Αλλά δεν μπήκα γιατί είδα ότι περίμεναν δύο έξω οπότε σκέφτηκα ότι μπορεί να φάμε καμιά ξεπέτα, δεδομένου ότι δεν έχουμε καμιά πληροφορία για το service.Οπότε όποιος έχει κάτι και μπορεί να πει ευπροσδεκτο .

Xτες την επισκεφθηκα και πηγε οντως να με ξεπεταξει. Το μονο που σκεφτοταν, ηταν γιατι δεν πηρα εξτρα (20γιουρο για ξεσκουφωτο !!!!!). Την καταφερα ομως, γιατι ειναι και μικρουλα και ομορφουλα. Και με δοσεις παιχνιδιου, περασα ενα πολυ ευχαριστο τεταρτακι. Με την τσατσα εχουμε γινει κολλητοι με τα χρονια, οποτε δεν ειχαμε και διαμαρτυριες για το χρονο. Ειναι καλο τελικα, αλλα θελει τον τροπο του. Να φανταστεις, προσπαθησε να μου φορεσει σκουφο, μολις γδυθηκε κι ενω ο μικρουλης ηταν ακομη ζαρωμενος!!!  Τελικα, μια χαρα τα εκανε ολα, εκτος το οτι χρησιμοποιει πολυ χερι. Και δε χρησιμοποιει λιπαντικο, καλο αυτο.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Χθες που πέρασα μια βόλτα,άκουσα από το τελευταίο  μπουρδελάκι συναγωνιστή να διαμαρτύρεται για την ώρα παραμονής της πουτάνας :headbang: :headbang:.Κοιτάζω την ταμπέλα και διαβάζω ''Νικολέτα'' :birdman: :birdman:.Xouzel,άλλη μια φορά επιβεβαιώθηκες ;) ;).Μακριά από την ξεπετατζού φόλα μάγκες :jerking: :jerking:


ΟΛΟΙ οι μεγαλοι αντρες φιλε, μετα θανατον δικαιωνονται !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pwrtem

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Ευχαριστώ  πολύ για την πληροφορία. Μάλλον  θα πάω αλλά σε ώρα που δεν έχει κίνηση. Για να δούμε τι πουλιά πιανει. ;) ;)
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Σε επισκεψη στην Εμμανουελλα το αποτελεσμα ειναι αρκετα καλο για εμενα σε οτι τις ζητησα μονο σε γλοσωφιλο και κολωδαχτυλο ηταν αρνητικη . Με ξεκινησε με υποτιθεμενο  μασαζακι  που ο θεος να το κανη αλλα τελος παντων  μετα την εβαλα εγω απο κατω για μασαζ μεχρι που την εκανα και εχυσε δυο φορες  με ξαπλωνη απο κατω  αρχιζη το ξεσκουφωτο τσιμπουκι  και σε καποια φαση που δεν αντεχα αλλο εβαλε καποτα και εκατσε απο πανω μεχρι που  εχυσα . Καυλονη πολλοι οταν τις φιλανε τα αυτια και δη το δεξιο , οταν την φυλαγα στο δεξι αυτι γινοταν ανημερο θηριο απο την καυλα και με αποθουσε . Και ολα αυτα στο ΣΑΡΑΝΤΑΡΗ
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
Σε επισκεψη στην Εμμανουελλα το αποτελεσμα ειναι αρκετα καλο για εμενα σε οτι τις ζητησα μονο σε γλοσωφιλο και κολωδαχτυλο ηταν αρνητικη.
Αυτο ειναι ενα θεμα που θα ηθελα να θιξω φιλοι μου συντοπιτες μπουρδελιαρηδες. Κατα ποσο εμπιστευεστε να σας δινει γλωσσοφιλα μια πορνη η οποια στην δουλεια της μπορει να γλυφει αρχυδια, η και πουτσες ακομη, οταν την πληρωσει ο πελατης για ακαποτο τσιμπουκι. δεν σιχαινεστε..?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Σε επισκεψη στην Εμμανουελλα το αποτελεσμα ειναι αρκετα καλο για εμενα σε οτι τις ζητησα μονο σε γλοσωφιλο και κολωδαχτυλο ηταν αρνητικη . Με ξεκινησε με υποτιθεμενο  μασαζακι  που ο θεος να το κανη αλλα τελος παντων  μετα την εβαλα εγω απο κατω για μασαζ μεχρι που την εκανα και εχυσε δυο φορες  με ξαπλωνη απο κατω  αρχιζη το ξεσκουφωτο τσιμπουκι  και σε καποια φαση που δεν αντεχα αλλο εβαλε καποτα και εκατσε απο πανω μεχρι που  εχυσα . Καυλονη πολλοι οταν τις φιλανε τα αυτια και δη το δεξιο , οταν την φυλαγα στο δεξι αυτι γινοταν ανημερο θηριο απο την καυλα και με αποθουσε . Και ολα αυτα στο ΣΑΡΑΝΤΑΡΗ

Eγώ φίλε χθες δοκίμασα :knockinb: :zfuck: την εταίρα του οίκου,την Μάγια.Ρουμούνα,γύρω στα 23-25,αδύνατη,βυζάκι 2αρακι,λεπτό κορμάκι,ωραίο κωλί,ότι πρέπει για τα μέτρα μου  :2funny: :2funny: (θα ακολουθήσει κριτική).Έμεινα αρκετά ευχαριστημένος και απ'ότι έμαθα σ'αυτό το σπιτάκι παίζουν εναλλάξ Μάγια-Εμμανουέλα,όπως και στο απέναντι Κλεοπάτρα-Αφροδίτη :sunglasses: :sunglasses:Πέρασα μια βόλτα και από απέναντι όπου μάλλον ήταν η Αφροδίτη  :rolleyes: και απέκτησα την γνώμη ότι πρόκειται για μια ρουμανο-ξεπέτα >:( >:(,μιας και η τσατσάρα μου είπε ότι μόλις είχε μπει στο δωμάτιο και στο 5λεπτο ήταν στο σαλόνι :headbang: :headbang:.Μελαχρινή με 3αρι βυζί και μεγάλη κωλάρα,αλλά θα συμβούλευα μακριά :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom