Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 838K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
Επιδει στο αλλο post δεν αναφεθικε στην ουσια καποιο καλο μπουρδελο.θελω καποιος να αναφερει καπου προσβασιμα να παω μεχρι 50 ευρω. Μινωος εχω ακουσει τα απιστεφτα παντος τα χειροτερα μου λενε να μην παω ποτε
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Με 50ε φίλε......μόνο στη Μίνωος
Ο καθένας λέει τη  :jerking: του, αλλά καμιά φορά κάτι καλό φέρνει και η Μίνωος...
Τώρα με 50 για μπαράκι...γίνεται... αλλά πρέπει να έχεις καταθέσει αρκετές φορές τον οβολό σου στο αφεντικό που θα σου κάνει τέτοια εκπτωσούλα...(από 100 σε 50....)
 

blue_eyes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα,

Πρώτη φορά γράφω στο Forum. Είμαι και εγω απο Χανιά, μένω όμως Β. Ελλάδα. Είχα κατέβει πριν απο 1 μήνα Χανιά και ενα φιλαράκι με πήγε Medusa. Καλές οι γκομενες ξέρει κανείς τι παίζει εκει ? Μπορείς να την πάρεις την γκόμενα για "σουξου μουξου" καταστάσεις? Παίζει κάτι τέτοιο σε άλλο σημείο στα Χανιά?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Χλωμό να πάρεις από Μέδουσσα. Πρέπει να είσαι καλός καταθέτης και το βασικό να σε εμπιστεύεται το boss.
 

blue_eyes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το πόσα θα καταθέσεις για να παρεις την γκόμενα η πόσα θα αφήσεις στο μαγαζι σε ποτά, χορούς και τα σχετικα ? Και extra δινεις για να παρεις την γκομενα ? Πόσο καλος καταθέτης μπορεί να είναι κάποιος (για τι ποσό μιλάμε ?)
ʼλλο καλό strip στα Χανια εκτός το Μέδουσα ? Γενικα στα Χανιά δεν παίρνεις ευκολα γκομενα παρά μόνο σε μπουρδελακι ?
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδια αυτη η αντριανα ειναι οντως τοσο καλη? ειχα περασει πριν λιγο καιρο για να την δω και μου φανικε λιγο περιεργο το στυλ της... ειναι γυναικα η τρανς? κατα την γνωμη μου το καλυτερο κρεββατι το κανει η τζοαννα!!! μια δοκιμη θα σας πεισει!  ;)
 

Επισκέπτης
η αντριανα ειναι γυναικαρα!!!!!!!ακομα χανια ειναι?αντε να γυρισει πισω !!!!!!μου εχει λειψει!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια αυτη η αντριανα ειναι οντως τοσο καλη? ειχα περασει πριν λιγο καιρο για να την δω και μου φανικε λιγο περιεργο το στυλ της... ειναι γυναικα η τρανς? κατα την γνωμη μου το καλυτερο κρεββατι το κανει η τζοαννα!!! μια δοκιμη θα σας πεισει!  ;)

ρε συ war, δεν αρχιζουμε να τους λεμε τι αχρηστη που ειναι αυτη η αντριανα, μπας και δεν την παιρνει κανενας, και γινει κανενα τσαφ και γυρισει....????  ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
λες να πιασει??ρε δεν μπορω να πω ασχημη κουβεντα για την αντριανα!!εχω τις καλυτερες αναμνησεις απο αυτην  ;)!!!!πρεπει να γυρισει πισω οπωσδηποτε!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
θελεις ν αρχισω να λεω εγω......?????
..και μετα τα βρισκουμε......... ;) ;)
 

Επισκέπτης
η αντριανα οταν ερθει ειναι κλεισμενη με μενα για  μια βδομαδα  ;) ;)!!!
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
απ τα λεγομενα σας να υποθεσω οτι ειναι 100% γυναικα και τοσο καλη πια στο κρεββατι??? δηλαδη τι παραπανω κανει απ τις αλλες? μου κινησατε την περιεργεια τωρα... το κακο ειναι οτι στα χανια 8α γυρισω σε 1,5 μηνα και δεν ξερω αν θα ειναι ακομα εκει για να την δοκιμασω κι εγω...
 

Επισκέπτης
εγω με την αντριανα τα πηγαινα παρα πολυ καλα και στο δωματιο περναγαμε σουπερ!!!αλλα την ξερω χρονια!!!!αντριανα γυρνα πισω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
[eimai akoma xania ala tha feigo apo do. Eyxaristo gia ta komplimenta

Που εισαι warhol  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:?????

Ποτε υπολογιζεις να μας ερθεις ????? Σε περιμενουν στρατιες θαυμαστων / αν θελεις μπορουμε να σου ναυλωσουμε και learjet για να ερθεις πιο γρηγορα και να πας κατευθειαν για δουλεια :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

 

Επισκέπτης
Που εισαι warhol  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:?????

Ποτε υπολογιζεις να μας ερθεις ????? Σε περιμενουν στρατιες θαυμαστων / αν θελεις μπορουμε να σου ναυλωσουμε και learjet για να ερθεις πιο γρηγορα και να πας κατευθειαν για δουλεια :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
οταν ερθει εσεις θα περιμενετε!!!προηγουμαι εγω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
προκειμενου να γυρισει η αντριανα ας κατεβουν οσες θελετε!!να γυρισει μονο θελω!!!!!!!κανω αγωνα να γυρισει πισω  :ak:!!μακραν η καλυτερη!!!

Φιλε σταμάτα με τις υπερβολές.τόσες ημερες διάβαζα τα σχόλια σου για την Ανδριαννα και είπα να δοκιμάσω και εγώ που δεν είχα την τύχη εως τώρα ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1 λεπτό στοματικο 2 λεπτά καρεκλατο 3 λεπτά πισωκολλητο και αφου δεν τελειωσα μου εκανε χερατο αλλά μπολτοζιέρης ακόμη πονάνε τα αρχ.....
ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ πολλα σχόλια για το τίποτα........
υπάρχουν παρα πολύ καλύτερες για αυτό μην δημιουργειτε κλιμα και απογοητευόμαστε . Σε τελική ανάλυση ΠΑΡΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΑ ΜΑΣ
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Εντάξει ρε φίλε, μη βαράς....
Γούστα είναι αυτα....
ʼλλωστε ο warhol γράφει ότι την ξέρει χρόνια, και άρα υπάρχει μεταξύ τους ΒΑΘΕΙΑ φιλία και αλληλοσεβασμός, ο οποίος έχει οδηγήσει σε σύσφιξη των σχέσεων και άρα ο φίλος μάλλον λαμβάνει ''ειδική εξυπηρέτηση''.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom