Νέα

Μπουρδέλα και Studio με Ασιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
Πολλές πληροφορίες γύρο από το θέμα θα βρείς στο ΜΑΣΑΤΖΊΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜAΣ αλλα αυτή τι περίοδο περνάει κρίση το μαγαζί μην το επιχειρήσης

Αυτό πάντως δεν θα το βρει πουθενά
Αν πάλι ανακαλύψεις τίποτα εδώ είμαστε να τρέξουμε.......
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
κι εγω εχω προβλημα με τις κιτρινομαυρες, σε 1 μηνα παω ταυλανδη, για να το λυσω..
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.112
Like
142
Πόντοι
16
κι εγω εχω προβλημα με τις κιτρινομαυρες, σε 1 μηνα παω ταυλανδη, για να το λυσω..

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις!!!!
Αναμενουμε λεπτομερειες οταν πας και γυρισεις με το καλο!
 

thrileon

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
χθες βραδυ πηγα στην αχιλλεως 40 κατα τις 2 "μετα τα μεσανυχτα".το γνωστο σπιτι με τις σκαλες που ειναι στο πρωτο οροφο...περιμενα στο σαλονι για να βγει το κοριτσι περιπου 20 λεπτα.ελεγα να φυγω και εκεινη τη στιγμη ανοιγει την πορτα η κοπελα και βγαινει στο σαλονι..."επαθα πλακα φυσικα...".Η κινεζα η τσατσα που ειναι στο σπιτι στη καλεργη.
την οποια πρεπει να πω ,πως τοτε οταν την ειχα δει στη καλεργη την ειχα ρωτησει μηπως ηξερε καμια κινεζα που να δουλευει σε "σπιτακι" και φυσικα μου ειχε πει "οχι".ελα που ομως μυριστηκε το χρημα η ιδια και ειπε να το κανει μονη της.
λοιπον 20 ευρω περνει και μπορω να πω πως ειναι αρκετα υπομονετικη και καλη...εμενα παντως μου αρεσε η φαση αν και εχει παραπανησια κιλα και πολυ μεγαλα σπιρακια για βυζια!!!χιχχιχι..."ΞΕΠΑΡΘΕΝΙΑΣΤΗΚΑ" και απο κινεζα τωρα ποια νομιζω δεν μου εχει μεινει τιποτα αλλο να κανω ..... "ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ...." χιχιχιχι...
 

thrileon

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
περιμενω καποιος να το επιβεβαιωση γιατι εγω νομιζω πως ηταν ονειρο ακομα.....
 

colonos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Αρχηγέ αλήθεια λες. Πέρασα προχτές. Αλλά δεν μπήκα. Έκανα τον Κινέζο...Πάντως για μένα δεν έλεγε πολλά.
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η κοπελα αντζελικα που λετε,ειναι απο το ουζμπεκιτσαν,εμενα μου συστηθηκε ως οξανα παντως,μια μικρη δεν ειναι?για να δουμε αν λεμε την ιδια
 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
παιδια η κοπελα αντζελικα που λετε,ειναι απο το ουζμπεκιτσαν,εμενα μου συστηθηκε ως οξανα παντως,μια μικρη δεν ειναι?για να δουμε αν λεμε την ιδια
Δεν ξερω αν λέμε την ίδια. Ποτε και πού την πετυχες εσύ, γιατί εγώ την εχω χασει εντελως την Αντζελικα.
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
εκει που λες και εσυ?τι ηλικια ειχε η δικια σου περιπου?
 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
24 μου είπε, αλλά ξερεις πως αυτά είναι ανάλογα με την περίπτωση!  ;)
Δεν ήταν μεγάλη πάντως.
Εσύ με αυτή που λες πήγες; Εντυπώσεις; Και τι ώρες την πέτυχες...
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Ρε παίδες παίζει καμία φωτό από αυτά τα μικροκαμωμένα πλασματάκια ?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
περιμενω καποιος να το επιβεβαιωση γιατι εγω νομιζω πως ηταν ονειρο ακομα.....

Aπό καθαριότητα τι λένε ο χώρος και η κοπέλλα; Και όταν λες παραπανίσια κιλά εννοείς με πιασίματα ή πολλά κιλά παραπάνω; Και τι ηλικία έχει πάνω κάτω;
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
εμενα μου πε 25,απογευμα ηταν,ηταν σχετικα ψηλη μαλλι ισιο μακρυ μαυρο,βυζακι σχετικα μεγαλο με μεγαλη ρωγα?στο προσωπο πως ηταν?ειχε κατι που την διακρινει εννοω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....το ανεφερα και στα μασατζιδικα, νομιζω πως πρεπει να αναφερθει κι εδω.
η τζενη η ταυλανδεζα επεστρεψε στο μασατζιδικο της βεικου, ομως ΔΕΝ δουλευει καθε μερα και δεν εχει και σταθερο προγραμμα....
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
χτες το μεσημερι περαστικος απο Σωκρατους και Ξουθου ειδα μια ασιατισσα με μαυρο μακρυ μαλλι και μαυρη καπαρτινα.Παρκαρα βιαστικα και ρωτησα τιμη  20ευρω. ηγκομενα ειναι ηλικιωμενη 50. ουδεν νεοτερον γιατι δεν προχωρησα ημουν στο τρεξιμο.
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γυρισα απο πουκετ. τελειος μηνας
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
SPAWN ημουν pattaya πριν 3 μερες, τελεια ολα, απιστευτα πιπινια, εχω ακουσει οτι στο πουκετ ειναι καλυτερα, αληθευει?
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.112
Like
142
Πόντοι
16
SPAWN ημουν pattaya πριν 3 μερες, τελεια ολα, απιστευτα πιπινια, εχω ακουσει οτι στο πουκετ ειναι καλυτερα, αληθευει?
Καλα ειναι και στο πουκετ αλλα ερχεται δευτερο μετα την Παταγια
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Iανουαριος 2006 πουκετ 1 μηνα
ιουνιος μπανγκονκ 1 βδομαδα παταγια 1 βδομαδα
ιανουαριος 2007 πουκετ 1 μηνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom