Νέα

Μπουρδέλα και Studio με Ασιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Πωπώ, κακοπέρασες βρε παιδί μου!!!!!!!
:grin:
:grin:
 

Επισκέπτης
ρε παιδια ξερετε κανα -ρδελο ή στουντιο που ναχει κινεζες,ή γιαπωνέζες ή έστω μογγολέζες?
δυσκολα ζητάω ε?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
ρε παιδια ξερετε κανα -ρδελο ή στουντιο που ναχει κινεζες,ή γιαπωνέζες ή έστω μογγολέζες?
δυσκολα ζητάω ε?
δεν υπαρχουν τετοιες στην ελλαδα, αν εχεις "προβλημα" με αυτες, σαν και μενα, παρε το αεροπλανο και τραβα ανατολικα...
 

vietkong

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, Ινδές που μπορούμε να βρούμε? Κυκλοφορεί αυτό το είδος στην Ελλάδα?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
ουτε ινδες υπαρχουν, δεν ειναι στην κουλτουρα και στη θρησκεια τους να γινονται πουτανες
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Ρε να μη μου αρέσουν οι ασιάτισσες, κατά κανόνα είναι στραβοκάνες και μέτριες εμφανισιακά. Οι μόνες που μου κάνουν κλικ είναι κάποιες διασταυρώσεις με ασιατικά χαρακτηριστικά αλλά σώμα δυτικής (Asia Carrera).
 

Cjgrove9

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ξέρει κανείς που υπάρχουν μπουρδέλα με Ασιάτισες?

Μου είχαν πει κάποτε οτι υπάρχουν κάπου στην Αθηνάς αλλά δεν είμαι σίγουρος γιατί πολύ απλά δεν πήγα!!



Αν μπορείτε βοηθήστε    :helpplea:


Ευχαριστώ
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σε μερικά ξενοδοχεία έχει στην είσοδο ασιάτισες αλλά δεν ξέρω αν είναι του επαγγέλματος...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
δεν υπαρχει περιπτωση να υπαρχουν και να μην τα εχουν εντοπισει οι συναγωνιστες, αν υπαρχουν ομως ενημερωστε.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Λογικα αφου τα παντα εχουν κατακλυστει απο Κινεζικα προιοντα , δε θα επρεπε και στον αγοραιο ερωτα να συμβαινει το ιδιο;
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Που ειναι τα Ασσιατακια οεο;;;;;
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Λογικα αφου τα παντα εχουν κατακλυστει απο Κινεζικα προιοντα , δε θα επρεπε και στον αγοραιο ερωτα να συμβαινει το ιδιο;

Στην Κινα ολα ειναι κρατικα! Ακομη και η Μαφια... Προφανως δεν εχει δωθει ακομη εντολη να κατακλυσουν με πουτανες την Αθηνα... αλλα που θα παει θα γινει και αυτο!
 

userpower

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν κάποιος ξέρει κανένα καλό μπορδέλο ή call girl με Ασιάτισες ας μου στείλει PM.

Ευχαριστώ.

 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
Λοιπόν...
Πίσω από το Δημαρχείο, εκεί που είναι τα πολλά κινέζικα μαγαζιά, καθως επίσης και στην περιοχή του Κεραμεικού (στο κινέζικο εμπορικό κέντρο), υπάρχουν στους τοίχους κάτι φωτοτυπίες γραμμένες στα κινέζικα.
Μια από αυτές μου τραβηξε την προσοχή (επειδή είχε την λέξη Massage πάνω) και την πήγα για "μετάφραση" σε ενα γνωστό μου κινέζο.
Απ'οτι μου είπε, και απ'οτι έμαθε μετα και ο ίδιος, υπάρχουν αρκετές κινέζες που προσφέρουν "μασάζ" στο σπίτι τους. Οι τιμές κυμαίνοται μεταξύ 50 και 80 ευρώ την ώρα και περιλαμβάνουν μασσάζ και έκτόνωση.
Το πρόβλημα; Δεν δέχονται παρα μόνο Κινέζους, και ειναι πολύ κάθετες σ'αυτο.  :huh: Ίσως μόνο αν πάς "μιλημένος" ή μαζι με πολύ γνωστό τους πελάτη.

Τουλάχιστον πάντως, είναι κι'αυτο μια αρχή...
Κάποια στιγμή κάποια από αυτες θα αποφασίσει να κάνει και "επέκταση" στην εγχώρια αγορά, που θα πάει!
 

babapoulos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
παιδια σορυ αν επαναλαυμανομαι αλλα μηπως ξερει κανεις για κανα κινεζακι που να σφιγγεται????????????????????????????δεν ρωταω αν ειναι στενες η ξενερωτες αλλα που θα βρω καπου.ευχσριστω προκαταβολικα :sunglasses:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
υπαρχουν σε αγγελιες σε εφημεριδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom