Νέα

Μπουρδέλα και Studio με Ασιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Όταν αναφερόμουν σε απαγορευτικά κόστη,αφορούσε το ταξίδι και τη διαμονή.Τα γαμήσια δεν ήταν ακριβά.Αλλά μιλάμε για καμια 10αετια πριν.
 

Επισκέπτης
Αντίστοιχα πολύ καλές περιπτώσεις έχει και στο Λονδίνο. Το κόστος είναι και εκεί ψηλό, τα εισητήρια όμως είναι τουλάχιστον φθηνότερα.
Εγώ πάντως όποτε πάω ψωνίζω από το:
και είμαι πολύ ευχαριστημένος...
Οποιος ακούσει πάντως για καμία καλή ασιάτισα Αθήνα (έστω και ακριβή) ας στείλει κάνα pm.

Τί παιδιά είναι αυτά!!!!
Θα το έχω υπόψην μου αν βρεθώ στη Γηραιά Αλβιόνα!!!!
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Μαλακίες λες εσύ παλιοβλάκα, δεν σημαίνει ότι θα μπαίνουμε κάθε μέρα στο site να απαντάμε. Ένα post έχω σε αυτό το forum, στο παλιό κοίταξες?

Η πληροφορία είναι πληροφορία, εγώ 2 φορές είχα περάσει μέσα μικρό χρονικό διάστημα και η τσατσά και η πουτάνα ήταν σχιστομάτα.
Εψαξα στον χάρτι και βρήκα είναι στην Καλλέργη κάτω κάτω κοντά στην Πλ. Καραισκάκι. (Ξενοδοχείο & ταβέρνες μαζί μόνο σε εκέινο το σημείο έχει στην περιοχή)
Καταρχήν μην βρίζεις,γιατί τέτοιους χαρακτηρισμούς μπορώ να χρησιμοποιήσω και εγώ αλλά δεν είναι στην ιδιοσυγκρασία μου.
Οσο για το μαγαζάκι που λές το έχω επισκευτεί ουκ ολίγες φορές από τότε που το ανέφερες αλλά ποτέ δεν είδα ασιάτισσα μέσα,ειτε πρωί είτε απόγευμα είτε βράδυ πριν και μετά τα μεσάνυχτα
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχήν μην βρίζεις,γιατί τέτοιους χαρακτηρισμούς μπορώ να χρησιμοποιήσω και εγώ αλλά δεν είναι στην ιδιοσυγκρασία μου.
Οσο για το μαγαζάκι που λές το έχω επισκευτεί ουκ ολίγες φορές από τότε που το ανέφερες αλλά ποτέ δεν είδα ασιάτισσα μέσα,ειτε πρωί είτε απόγευμα είτε βράδυ πριν και μετά τα μεσάνυχτα

Κρίμα, και εμένα που δεν μου αρέσουν οι σχιστομάτες την συνάντησα 2 φορές εκεί μέσα σε λίγες ημέρες.
 

SHALL

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδεια ξερετε που μπορω ναβρω μπουρδελο με ασιατισες( κινεζες, φιλιππιινεζες, ινδες)

edit_antisthenis: μετέφερα το post σου εδώ, όπου ενδεχομένως να σου λυθεί η απορία. Επίσης, πριν κάνουμε κάποια ερώτηση, καλό είναι να ψάχνουμε πριν στο φόρουμ.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Λοιπόν...επειδή έχω συναντήσει καλούς σαμαρίτες εδω μέσα αποφάσισα να γίνω και εγώ ένας-προσωρινά-  καθότι για πολλά χρόνια είμουν φαν για τις ασιάτιισες και τις οποίες ξέσκισα στην κυριλολεξία τα τελευταία 5 χρόνια ......θα αφιερώσω στους εδώ φίλους μερικές φωτογραφίες από την συλλογή και τις οποίες έχω τραβήξει εγώ και μόνο εγώ.........οι καλύτερες μου είναι φιλλιπινέζες....δεν ξέρω ααλλά διαπίστωσα πως μεταξύ κινέζας, ινδονήσιας, ιαπωνέζας και μίας η οποία ήταν από μία περιοχή των ινδιών που όυτε θυμάμαι προς τα που πέφτει.....διαπιστωσα λοιπόν πως οι φιλλιπινέζες έιναι οι καλυτερες στο σεξ!!! σε όλα δηλαδή είναι πρώτες οι ασιάιτισσες γιατί ο άνδρας εκεί είναι ο αφέντης τους...άσχετα με το πόσο προχωρημένες είναι ο άνδρας εόιναι άνδρας........επομένως όποιος ενδιαφέρεται μου στέλνει μόνο το εμαιλ του.....και την άλλη εβδομαδά θα στείλω τις φωτογραφίες σε όλους μαζί μία και έξω......σκέφτομαι ότι καλυτερα να γράφετε μόνο το εμαιλ χωρίς λόγια ωστε να μου είναι πιο έυκολο να τ α διαβάσω....οι φωτογραφίες που έχω κρατήσει είανι από την παραμονλη μου κάπου εκεί ...αλλά και από webcam στις συζητήσεις μου πριν και μετά να πάω κάτω.....είμαι και λίγο κολπατζης τι να κάνουμε.........αυτά!
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
παρεμπιπτόντως...η φώτο που έχω εδώ είναι από ασιάτισσα ....πατε΄ρας άγγλος μάνα φιλλιπινε΄ζα....χώρα αμερική....μου την έστειλε στο εμιαλ μου αφότου είχα φύγει......είανι η μόνη που δεν στέλνω γιατί θέλω να την παντρευτώ...είναι και παρθένα!!!21 μαϊων....θα στείλω άλλες όμως γιατί για μεάν ελιανι ο κορυφαίος μούναρος που έιδα μέχρι τώρα -ασιατικού τύπου δηλαδή-
 

gigolo24

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ερχομαι αθηνα διακοπες και εχω φαει κολημα να παω με κινεζακι...
μηπως μπορει κανεις να με βοηθησει?
μου ειναι απωθημενο...
περιμενω παιδια ....

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε μ' αυτό εδώ που είναι παρόμοιας θεματολογίας.
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
219
Πόντοι
6
Εγώ πήγα το 2005 Ταϋλάνδη και ξέδωσα.
850 το ταξίδι σε γαμάτο ξενοδοχείο
και 20 ευρώ το γκομενάκι για όλο το βράδυ.
Παράδεισος.

Για καλοκαίρι κάντε τη έξω γιατί εδώ μας γδύνουνε κανονικά.
Οποιος θέλει να του πω λεπτομέρειες ας ρίξει μήνυμα.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Και πως το ψωνισες το γκομενακι?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Εγώ πήγα το 2005 Ταϋλάνδη και ξέδωσα.
850 το ταξίδι σε γαμάτο ξενοδοχείο
και 20 ευρώ το γκομενάκι για όλο το βράδυ.
Παράδεισος.

Για καλοκαίρι κάντε τη έξω γιατί εδώ μας γδύνουνε κανονικά.
Οποιος θέλει να του πω λεπτομέρειες ας ρίξει μήνυμα.

Έχω ακούσει οτι εκεί πολλές φορές το γκομενάκι είναι πρώην γκομενίτσος. Πώς το βεβαιώνεις οτι θα βρείς κανονική 100% γυναίκα και όχι ladyboy;
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Τσέκαρε το μήλο του αδάμ στον λαιμό. Αν έχει πάει να πει ότι είναι ladyboy.
Επίσης το ύψος είναι ένας ενδεικτικός παράγοντας, καθώς εκεί οι κοπέλες είναι αρκετά κοντές. Αν σου προκύψει ευρωπαικό ύψος, 1,65 και άνω, ίσως να μην είναι κοπέλα.
:sunglasses:
Σε κάθε περίπτωση αν φτάσεις στο επίμαχο σημείο και δεν είναι κοπέλα, την (το) σουτάρεις και διαλέγεις κάτι άλλο. ʼλλωστε από πληθώρα προσφοράς η Ταιλάνδη είναι παράδεισος.
Πάντως η εμπειρία αξίζει διότι οι γκόμενες είναι πολύ στενές, καμία σχέση με ό,τι έχουμε συνηθίσει στον δυτικό κόσμο.
ΥΓ. Η αλήθεια είναι πως όταν πρωτοπηγαίνεις και δεν ξέρεις τι ακριβώς παίζει παθαίνεις πλάκα. Βλέπεις ψηλά μουνιά, γύρω στο 1,70 να λικνίζονται πάνω στα bar με τέλεια λεπτά σώματα και θηλυκά χαρακτηριστικά και δεν μπορείς αρχικά να διανοηθείς ότι πρόκειται για ladyboys. Έχει βασικά να κάνει και με το γεγονός ότι και οι ασιάτες από την φύση τους δεν είναι και πολύ αρρενωποί : λίγη τριχοφυία, εξαιρετικά λεπτοκαμωμένοι  κτλ ,οπότε μετατρέπονται πειστικότερα σε γυναίκες !!
:2funny:
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχουν μαγαζια που εχουν lady boy και μαγαζια με κοπελες. διαλεγεις οτι γουσταρεις. απλα
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Παιδιά,
χαιρετώ όλους στο site, μιας και είμαι καινούριος εδώ,
Θά ' θελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς σας που μπορώ να βρώ κινεζούλες για ξεσκί ( εννοώ πραγματικές και όχι τις μούφες που υπάρχουν στις αγγελίες )

Thanks

edit_antisthenis: Το post σου μεταφέρθηκε εδώ.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Καλημέραααα, στο γνωστό σπίτι για τους «άνευ σκούφου πεοθυλασμούς»  (Αλκαμένους και Περγάμου) δουλεύει η Βίκυ... Ρωσίδα με ασιατικά χαρακτηριστικά, λεει ότι η γιαγιά της ήταν από Ιαπωνία...!!!

Γεματούλα (όχι φάλαινα) με μεγάλο στήθος (δεν μπορώ να προσδιορίσω μέγεθος), πίπα αρκετά καλή (επιλέγεις με ή χωρίς σκουφί), γλείψιμο σε στήθος, ομφαλό, ευρύτερη περιοχή και α@@δια, όλες τις στάσεις, πρωκτικό και τελείωμα όπου θέλεις... 25Ε

Δουλεύει 13:30 ? 18:30 (αν θυμάμαι καλά)... και μόνο για αυτή την εβδομάδα (μέχρι Παρασκευή) θα είναι εκεί από 17:30 ? 00:00   
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
Καλημέραααα, στο γνωστό σπίτι για τους «άνευ σκούφου πεοθυλασμούς»  (Αλκαμένους και Περγάμου) δουλεύει η Βίκυ... Ρωσίδα με ασιατικά χαρακτηριστικά, λεει ότι η γιαγιά της ήταν από Ιαπωνία...!!!

πουθενα για την ωρα. ακόμη περιμένουμε


 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
Παιδιά,
χαιρετώ όλους στο site, μιας και είμαι καινούριος εδώ,
Θά ' θελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς σας που μπορώ να βρώ κινεζούλες για ξεσκί ( εννοώ πραγματικές και όχι τις μούφες που υπάρχουν στις αγγελίες )

Thanks

edit_antisthenis: Το post σου μεταφέρθηκε εδώ.

ουπς λάθος παράθεση. Κι εμείς αυτό περιμένουμε ρε φίλε, κανα καλό ασιατικό αλλά δεν παίζει για την ώρα
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Η εντύπωση που έχω για τις ασιάτισες είναι ότι παραμένουν στον κύκλο των συμπατριωτών τους... κρίμα γιατί θα με ενδιέφερε να γνωρίσω ασιάτισες, πιστεύω ότι σαν γυναίκες πρέπει να είναι πολύ ενδιαφέρουσες.
+1
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες, θα ήθελα τις απόψεις σας για τις κινεζούλες και λοιπές ασιάτισες που έχουν κατακλύσει την αθήνα. Επίσης, δεκτές πληροφορίες για ασιάτισες που δουλεύουν σε clubs ή ΄μπουρδέλα. Ευχαριστώ

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε μ' αυτό εδώ
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
Παίδες, θα ήθελα τις απόψεις σας για τις κινεζούλες και λοιπές ασιάτισες που έχουν κατακλύσει την αθήνα. Επίσης, δεκτές πληροφορίες για ασιάτισες που δουλεύουν σε clubs ή ΄μπουρδέλα. Ευχαριστώ
Παίδες, θα ήθελα τις απόψεις σας για τις κινεζούλες και λοιπές ασιάτισες που έχουν κατακλύσει την αθήνα. Επίσης, δεκτές πληροφορίες για ασιάτισες που δουλεύουν σε clubs ή ΄μπουρδέλα. Ευχαριστώ
φιλε χασαμε ολοι οι fun του ειδους, δεν υπαρχει τιποτα σε πουτανα απο ασια, εγω παω τον ιανουαριο στην ταιλανδη για κιτρινες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom