Νέα

Μπουρδέλα και Studio με Ασιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ρε παιδια, δεν παιζει πουθενα σχιστο ματι σε αυτη τη πολη? οπουδηποτε, σε μπουρδελο, στριπτηζαδικο... παντου. στο στουντιο στη λιοσιων (χαμηλα στις 3 γεφυρες) ειχε μια απο καζακσταν πριν καποιους μηνες. αντε εσεις οι αθηναιοι, ψαξτε λιγακι και ενημερωστε και την επαρχια, ερχομαστε επανω και ψαχνουμε στα τυφλα! :headbang:
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Οχι,και δεν βλέπω να βγάζουμε άκρη,έρχετε ένας πετάει την μαλακία του αναβει φωτιές και σηκώνετε και φεύγει βλέπεις ένα ποστ έχει αυτος που το ανέφερε,εγώ πήγα 2 φορές στο συγκεκριμένο μια πρωί και μια βράδυ κατι πατσαβούρες είχε

Μαλακίες λες εσύ παλιοβλάκα, δεν σημαίνει ότι θα μπαίνουμε κάθε μέρα στο site να απαντάμε. Ένα post έχω σε αυτό το forum, στο παλιό κοίταξες?

Η πληροφορία είναι πληροφορία, εγώ 2 φορές είχα περάσει μέσα μικρό χρονικό διάστημα και η τσατσά και η πουτάνα ήταν σχιστομάτα.
Εψαξα στον χάρτι και βρήκα είναι στην Καλλέργη κάτω κάτω κοντά στην Πλ. Καραισκάκι. (Ξενοδοχείο & ταβέρνες μαζί μόνο σε εκέινο το σημείο έχει στην περιοχή)
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
παιδες ανηγω το εν λογο θεμα για την καταχωρηση πληροφοριων σχετικα με ασιατισες, ειτε εχει αν κανει σε μπουρδελα, ειτε σε στουντιο, ειτε σε ξεμπαρκες φασεις. Παρακαλω οσοι πιστοι προσελθετε και καταθεστε οχι τον οβολο σας αλλα την εμπειρα σας και την γνωση σας  ::)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Η εντύπωση που έχω για τις ασιάτισες είναι ότι παραμένουν στον κύκλο των συμπατριωτών τους... κρίμα γιατί θα με ενδιέφερε να γνωρίσω ασιάτισες, πιστεύω ότι σαν γυναίκες πρέπει να είναι πολύ ενδιαφέρουσες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η τζενη η ταυλανδεζα στη βεικου, στο μασατζιδικο, αν σε γνωρισει καλα, σου κανει πηδημα, που μετα παραμιλας για κανα δυο μερες.. απο ενα σημειο και μετα, εσυ δινεις τα παραγγελματα και αυτη εκτελει....
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
ναι ενταξει αλλα μην την πληρωσουμε και χρυσαφι, αν ειναι να παμε 2.3 φορες πρωτα και αφου μας γαμησει πρωτα οικονομικα, τοτε νομιζω οτι δεν αξιζει, αλλωστε θεωρω πως σε κανενα μας δεν περισσευουν τα ριμαδια!
 

ironman21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα..Επειδη ειμαι και εγω οπαδος της Απω Ανατολής ξέρει κανείς για πουξενά αλλου?
 

ρες

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλα τα ασπρα,τα μαυρα αλλα σε κιτρινακι ξερει κανεις που παιζουν?
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Γεια σας φιλοι συναγωνιστες!Και εμενα μου αρεσουν!θα προσπαθησω να στειλω μερικες φωτο που εχω κατεβασει προσφατα!Κατι θεομουνα!Φιλε savalas δεν ξερω αν αυτες που εχεισ παρει ειναι απο Καζακσταν αλλα εχω πετυχει στο APHRODITE ενα μωρο απο Ουζμπεκισταν αλλο πραγμα!!!
Παντως θα ψαξω και σε εφημεριδα και θα ενημερωσω!! ;)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Γεια σας φιλοι συναγωνιστες!Και εμενα μου αρεσουν!θα προσπαθησω να στειλω μερικες φωτο που εχω κατεβασει προσφατα!Κατι θεομουνα!Φιλε savalas δεν ξερω αν αυτες που εχεισ παρει ειναι απο Καζακσταν αλλα εχω πετυχει στο APHRODITE ενα μωρο απο Ουζμπεκισταν αλλο πραγμα!!!
Παντως θα ψαξω και σε εφημεριδα και θα ενημερωσω!! ;)

απο ουζμπεκισταν? μμμ, το σαββατο APHRODITE λοιπον για αυτοψια.. :sunglasses:
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Ειναι αυτο στο υπογειο οχι το αλλο στο εισογειο...με την μεγαλη αυλη -ας το πουμε.Εχει μικρο βυζι σχετικα, ωραιο, ομως κωλο,φοβερο,και ενα τατοο χαμηλα στην πλατη,ακουμπαει αρχη του κωλου...και φυσικα μελαχροινη με μακρια μαλλια
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Η Ασιάτισσα που γνώρισες απο Αφροδίτη (μάλλον στο μικρό) είναι η Μάρμπελ και είναι απο Κίνα) Επίσημη πηγή ;) ;)

που ακριβως ειναι το APHRODITE, ξεχασα να ρωτησω.
στο αμαζον στη καλλιροης ειναι επισης μια απο κινα, ψιλοψωνισμενη την εκοψα τις προαλλες που πηγα  
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
ακριβώς! Το μαύρισμα είναι απο σολάριουμ. Και στο χορό σκάει και γλωσσόφιλα αλλά δεν 'παίζει' φράπα :ak:

Εμενα ζητησε το τηλ αλλα μου εκανε πουστια και δεν την ξαναπηρα...ουτε για χορο τπτ!Νταβατζιλικι χορους πληρωσα αλλα ειναι καυλιαρα γυναικα!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Παιδια μια συμβουλη. ΜΗΝ περνετε και καλα ΄γιαπωνεζες΄απο γραφεια για το σπιτι.
3 φορες δοκιμασα και ολο ρωσιδες ηρθαν. Ξερουν οι κουφαλες οτι ο κοσμος γουσταρει και μας δαγκωνουν
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Εγω απο καταλαβαινω για να γαμησουμε πρεπει να παμε προς Ασια μερια!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Εγω απο καταλαβαινω για να γαμησουμε πρεπει να παμε προς Ασια μερια!

πεστο ψεμματα..πλακα-πλακα,δεν μαζευομαστε καμμια 20σαρια νοματαιοι απο δω μεσα, με την ιδια μουρλια  :idiot: :uglystupid: για τις σχιστοματες, μπας και εχουμε εκπτωση στο ταξιδι?
 

Επισκέπτης
Στην Ιαπωνία αξίζει να πάτε!Μιλάω εκ πείρας!!!Απίστευτες κοπέλες,με απίστευτα προγράμματα.Αλλά τα κόστη είναι σχεδόν απαγορευτικά...Αν όσοι πήγαν να δουν το mundobasket δεν έριξαν πούτσο,είναι μαλάκες!!!
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Αντίστοιχα πολύ καλές περιπτώσεις έχει και στο Λονδίνο. Το κόστος είναι και εκεί ψηλό, τα εισητήρια όμως είναι τουλάχιστον φθηνότερα.
Εγώ πάντως όποτε πάω ψωνίζω από το:
και είμαι πολύ ευχαριστημένος...
Οποιος ακούσει πάντως για καμία καλή ασιάτισα Αθήνα (έστω και ακριβή) ας στείλει κάνα pm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom