Νέα

Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 291K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

h3ktor

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι, επειδή βλέπω ότι το θέμα από το ειδικό πέρασε στο γενικό, θα ήθελα να καταθέσω κ την δική μου εμπειρία!

Δεν ήμουν, αλλά έγινα (η μοίρα με έκανε δλδ) κ απ' ότι φαίνεται θα συνεχίσω να είμαι "κυνηγός"! Και εξηγούμαι: Σαν φοιτητής είχα τη χαρά να φοιτώ σε έναν από τους τοπ 3 γυναικοκρατούμενους φοιτητικούς συλλόγους της χώρας. Εκεί "ψήθηκα". Στα μαθήματα, στα διαλείμματα, στα γεύματα ακόμα και στη λεωφορεία συναναστρεφόμουν με κοπέλες. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα και μάλιστα χωρίς κάποια επιδίωξη να καταλήξω με αρκετές εξ αυτών στο κρεβάτι... Στην πορεία βέβαια με κάποιες προχώρησε σοβαρά το πράγμα.

Κάπου εδώ τελειώνει ο "επίγειος παράδεισος"... Μετά έρχεται το δύσκολο κομμάτι: α) η στρατιωτική θητεία και στη συνέχεια η β) ακόμα χειρότερη επιστροφή στην επαρχία. Για τη στρατιωτική θητεία περιορίστηκα σε έναν ικανοποιητικό αριθμό "καβάτζων" από τα προηγούμενα. Ο αριθμός των γυναικών στον κύκλο μου όμως ήδη άρχιζε να περιορίζεται δραματικά και κάπου εδώ ξεκινά η πραγματική μου ενασχόληση με το pickup artist (όσοι δεν ξέρετε ανατρέξτε στην ομώνυμη ταινία!). Επί τους ουσίας, επειδή δεν είμαι ο τύπος που συχνάζει σε καφέ, μπαρ κλπ, αλλά μου αρέσει το περπάτημα, οι βόλτες κ τα σχετικά, άρχισα να την "πέφτω" σε κοπέλες που μου έκαναν το κλικ. Με λίγα λόγια επιλεγμένο καμάκι σε κάθε ευκαιρία που μου δινόταν.

Το αποτέλεσμα: Η αναλογία τηλέφωνο επικοινωνίας/γνωριμία είναι περίπου 1/5 και η αναλογία σεξ/τηλ. επικοινωνίας 1/10. Με απλά μαθηματικά αν γνώριζα 50 κοπέλες, με μία θα κατέληγα για σεξ. Εννοείται σε βάθος χρόνου, μετά από κάποια ραντεβού. Κακά τα ψέματα, ζούμε σε μια συντηρητική κοινωνία, οπού η μέση γυναίκα ζει μια καταπιεσμένη σεξουαλική ζωή. Για να προχωρήσει στο σεξ πρέπει να το κάνει στα πλαίσια σχέσης. Ενώ είναι μία από τις κυρίαρχες γυναικείες φαντασιώσεις (σεξ με άγνωστο παρτενέρ), δύσκολα θα προβεί κάποια σε αυτήν. Έχω ακούσει ότι το αντίστοιχο "παιχνίδι" σε χώρες του εξωτερικού με μικρότερο ποσοστό καταπίεσης, τα ποσοστά επιτυχίας είναι μεγαλύτερα.

Το συμπέρασμα: Κακά τα ψέματα, οι κοπέλες προτιμούν το σεξ με κάποιον από τον ευρύτερο κύκλο τους (φίλο φίλου, μπαρμαν στο στέκι που πηγαίνουν κλπ). Εκεί βρίσκουν την ψευδαίσθηση της ασφάλειας. Δεν είναι ούτε θέμα εμφάνισης, ούτε οικονομικό (τουλάχιστον όχι τόσο σημαντικό). Αν βρίσκεστε μέσα σε έναν τέτοιο κύκλο τότε θα το έχετε αντιληφθεί αυτό. Αν όχι, θεωρώ ότι το pickup, αν και με όχι τόσο μεγάλα ποσοστά επιτυχίας, είναι μία-κάποια λύση. Αν μη τι άλλο είναι συναναστροφή σε πραγματικό περιβάλλον κ εξοικείωση με το άλλο φύλο! Μην κλείνεστε μέσα, έξω είναι η αλήθεια!

ΥΓ: Θυμάμαι ένα τρελό σκηνικό ένα καλοκαίρι, Σάββατο βράδυ 2-3 το ξημέρωμα, μόλις είχα σχολάσει από μια δουλειά ήρθα face to face με ένα τρελό μωρό, περιποιημένο, επέστρεφε σπίτι από νυχτερινή έξοδο. Της λέω στην ψύχρα "Κοπελιά, μόλις τελείωσα απ' τη δουλειά, τί λες να πάμε να σε κεράσω ένα ποτό;!" (Ποσοστό επιτυχίας υπό του μηδενός, σκέφτομαι, αλλά δε γαμιέται; Τι έχω να χάσω!). Αφού το σκέφτεται λιγάκι μου λέει "Ναι, γιατί όχι!". Τελικά μετά από 2-3 ραντεβού παίχτηκε σεξάκι!
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.080
Like
9.931
Πόντοι
1.406
Αγαπητοί φίλοι, επειδή βλέπω ότι το θέμα από το ειδικό πέρασε στο γενικό, θα ήθελα να καταθέσω κ την δική μου εμπειρία!

Δεν ήμουν, αλλά έγινα (η μοίρα με έκανε δλδ) κ απ' ότι φαίνεται θα συνεχίσω να είμαι "κυνηγός"! Και εξηγούμαι: Σαν φοιτητής είχα τη χαρά να φοιτώ σε έναν από τους τοπ 3 γυναικοκρατούμενους φοιτητικούς συλλόγους της χώρας. Εκεί "ψήθηκα". Στα μαθήματα, στα διαλείμματα, στα γεύματα ακόμα και στη λεωφορεία συναναστρεφόμουν με κοπέλες. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα και μάλιστα χωρίς κάποια επιδίωξη να καταλήξω με αρκετές εξ αυτών στο κρεβάτι... Στην πορεία βέβαια με κάποιες προχώρησε σοβαρά το πράγμα.

Κάπου εδώ τελειώνει ο "επίγειος παράδεισος"... Μετά έρχεται το δύσκολο κομμάτι: α) η στρατιωτική θητεία και στη συνέχεια η β) ακόμα χειρότερη επιστροφή στην επαρχία. Για τη στρατιωτική θητεία περιορίστηκα σε έναν ικανοποιητικό αριθμό "καβάτζων" από τα προηγούμενα. Ο αριθμός των γυναικών στον κύκλο μου όμως ήδη άρχιζε να περιορίζεται δραματικά και κάπου εδώ ξεκινά η πραγματική μου ενασχόληση με το pickup artist (όσοι δεν ξέρετε ανατρέξτε στην ομώνυμη ταινία!). Επί τους ουσίας, επειδή δεν είμαι ο τύπος που συχνάζει σε καφέ, μπαρ κλπ, αλλά μου αρέσει το περπάτημα, οι βόλτες κ τα σχετικά, άρχισα να την "πέφτω" σε κοπέλες που μου έκαναν το κλικ. Με λίγα λόγια επιλεγμένο καμάκι σε κάθε ευκαιρία που μου δινόταν.

Το αποτέλεσμα: Η αναλογία τηλέφωνο επικοινωνίας/γνωριμία είναι περίπου 1/5 και η αναλογία σεξ/τηλ. επικοινωνίας 1/10. Με απλά μαθηματικά αν γνώριζα 50 κοπέλες, με μία θα κατέληγα για σεξ. Εννοείται σε βάθος χρόνου, μετά από κάποια ραντεβού. Κακά τα ψέματα, ζούμε σε μια συντηρητική κοινωνία, οπού η μέση γυναίκα ζει μια καταπιεσμένη σεξουαλική ζωή. Για να προχωρήσει στο σεξ πρέπει να το κάνει στα πλαίσια σχέσης. Ενώ είναι μία από τις κυρίαρχες γυναικείες φαντασιώσεις (σεξ με άγνωστο παρτενέρ), δύσκολα θα προβεί κάποια σε αυτήν. Έχω ακούσει ότι το αντίστοιχο "παιχνίδι" σε χώρες του εξωτερικού με μικρότερο ποσοστό καταπίεσης, τα ποσοστά επιτυχίας είναι μεγαλύτερα.

Το συμπέρασμα: Κακά τα ψέματα, οι κοπέλες προτιμούν το σεξ με κάποιον από τον ευρύτερο κύκλο τους (φίλο φίλου, μπαρμαν στο στέκι που πηγαίνουν κλπ). Εκεί βρίσκουν την ψευδαίσθηση της ασφάλειας. Δεν είναι ούτε θέμα εμφάνισης, ούτε οικονομικό (τουλάχιστον όχι τόσο σημαντικό). Αν βρίσκεστε μέσα σε έναν τέτοιο κύκλο τότε θα το έχετε αντιληφθεί αυτό. Αν όχι, θεωρώ ότι το pickup, αν και με όχι τόσο μεγάλα ποσοστά επιτυχίας, είναι μία-κάποια λύση. Αν μη τι άλλο είναι συναναστροφή σε πραγματικό περιβάλλον κ εξοικείωση με το άλλο φύλο! Μην κλείνεστε μέσα, έξω είναι η αλήθεια!

ΥΓ: Θυμάμαι ένα τρελό σκηνικό ένα καλοκαίρι, Σάββατο βράδυ 2-3 το ξημέρωμα, μόλις είχα σχολάσει από μια δουλειά ήρθα face to face με ένα τρελό μωρό, περιποιημένο, επέστρεφε σπίτι από νυχτερινή έξοδο. Της λέω στην ψύχρα "Κοπελιά, μόλις τελείωσα απ' τη δουλειά, τί λες να πάμε να σε κεράσω ένα ποτό;!" (Ποσοστό επιτυχίας υπό του μηδενός, σκέφτομαι, αλλά δε γαμιέται; Τι έχω να χάσω!). Αφού το σκέφτεται λιγάκι μου λέει "Ναι, γιατί όχι!". Τελικά μετά από 2-3 ραντεβού παίχτηκε σεξάκι!
....Ετσι....επιστρεφω απο νυκτερινη εξορμηση με ωραια διαθεση αλλα τα διχτυα αδεια και σε πολυ κεντρικο δρομο γυρω στις 4.30 ξημερωματα πετυχαινω μουνιτσα φινα ,κουναμενη....προσεγγιζω διακριτικα με το αμαξι και την ρωταω ευγενικα αν θελει να την παω καπου....(ποσοστο επιτυχιας ανυπαρκτο)....μου γνεφει θετικα, πλησιαζει ,μου σκαει χαμογελαρα και τσουπ μεσα...μου ειπε που παει και βουρ...την ρωταω ,γιατι μου ειχε κανει τεραστια εντυπωση το γεγονος...."δεν φοβηθηκες μην ειμαι ανωμαλος που κλειδωνω γυναικες στο υπογειο μου" και μου απαντησε αφοπλιστικα πως δουλευει εκει κοντα  και τετοια ωρα βγαινει για ταξι αφου σχολασει,οποτε και οι ταξιτζηδες αγνωστοι της ειναι..... :grin: :grin: :grin: ...μπλα μπλα μπλα μπλα (εμενε 2 δημους πιο κειθε) ,της λεω δεν παμε για κανα ποτακι τωρα που γιναμε γνωστοι στο τοτε πασιγνωστο αφτερ της οδ.αμερικης...αυτο ηταν ...  ;)
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.080
Like
9.931
Πόντοι
1.406
τυπε, εαν θεωρεις τον Μαρκο Σεφερλη ευχαριστο-πνευματωση, συγνωμη αλλα το κριτηριο σου παραπεμπει σε συγκεκριμενα καστα ανθρωπβν ( προσωπικα τον θεωρω γελοιο , φθηνο και ρηχο), οπερ κατα συνεπεια και τα υπολοιπα που εχεις αναφερει απευθυνονται σε αυτη την καστα. Δεν θα αναφερω ποια ειναι αυτη, δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο.

Γενικα δεν συμφωνω με τα οσα προανεφερες, με την σημειωση οτι δεν πιανει στις ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ αυτο ωστε εαν καποιος το εφαρμοζε σε καθε του εξοδο θα ειχε ενα τηλεφωνο σε καθε βραδυα (δεν λεω να προχωρησει σε κατι παραπανω, εστω τηλεφωνο).

Αυτα που αναφερεις πιανουν σε αλλες εθνικοτητας γυναικες, και εξηγουμαι: Οι ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ θεωρουν οτι ειναι κατι πολυ σημαντικο να τους γαμησεις το μουνι, ΑΣΧΕΤΑ εαν ΜΕΤΑ την πρωτη φορα που την γαμησες θελουν να τις ΞΕΚΟΛΙΑΖΕΙΣ στο γαμησι. Οι ξενες το θεωρουν φυσιολογικο και δεν προβαλουν τοσες αντιστασεις.
...παιχταρα βιλατζ....να με συμπαθας αλλα τα θεωρησα αυτονοητα και δεν τα εγραψα...για να γαμησεις με καμακι πρεπει να εχεις τελειωσει τουλαχιστον 2α δημοτικου σε συνδυασμο με iq μπανανας και πανω....με iq ραδικιου ,δυστυχως πουστο γραφω ,δεν γαμησε ποτε κανεις!!!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Οι ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ θεωρουν οτι ειναι κατι πολυ σημαντικο να τους γαμησεις το μουνι, ΑΣΧΕΤΑ εαν ΜΕΤΑ την πρωτη φορα που την γαμησες θελουν να τις ΞΕΚΟΛΙΑΖΕΙΣ στο γαμησι. Οι ξενες το θεωρουν φυσιολογικο και δεν προβαλουν τοσες αντιστασεις.


Ακριβώς αυτό.
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.080
Like
9.931
Πόντοι
1.406
...καλη φαση ειναι τα μπαρακια στο κεντρο...φουλ στις φοιτητριες και τις κορασιδες που ψαχνουν.....ΑΝ ειστε αυτοι που πρεπει και με λιγη καλη διαθεση θα τα σκισετε τα διχτυα....
τιπ...οταν κυκλοφορουμε "οπλισμενοι" ποτε δεν βγαινουμε αρχιδοκαμπος....αντε αλλος ενας μαζι μαξιμουμ....αντροπαρεες ειναι γαματη φαση για χαβαλε ,στριπ ,πουτανοτσαρκα...
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
...καλη φαση ειναι τα μπαρακια στο κεντρο...φουλ στις φοιτητριες και τις κορασιδες που ψαχνουν.....ΑΝ ειστε αυτοι που πρεπει και με λιγη καλη διαθεση θα τα σκισετε τα διχτυα....
τιπ...οταν κυκλοφορουμε "οπλισμενοι" ποτε δεν βγαινουμε αρχιδοκαμπος....αντε αλλος ενας μαζι μαξιμουμ....αντροπαρεες ειναι γαματη φαση για χαβαλε ,στριπ ,πουτανοτσαρκα...

ποσο χρονων εισαι τυπε??  :huh: :huh:


Το "αντε αλλος ενας μαζι" που αναφερες φανερωνει πολλα.  Προφανως και δεν βγαινουμε αρχιδοκαμπος οπως σωστα γραφεις, αλλα ποτε μονος. Ο μονος δειχνει πρωτιστος αντικοινωνικοτατος , νουμερο ενα απωθητικο στις γκομενες. Κατα δευτερον φοβιζει τις μουνιτσες. Δεν φοβιζει, και στο μουνι τους αν εισαι μονος, μονο τις επαγγελματιες και αυτες που θελουν να γαμηθουν με τον οποιονδηποτε εκεινο το βραδυ ( χαμηλοτατα ποσοστα)


Του χρονου με τον κηδεμονα σου, μετεξεταστεος συμπουρδελιαρη μου !

Τα σεβη μου

:hi:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
ποσο χρονων εισαι τυπε??  :huh: :huh:


Το "αντε αλλος ενας μαζι" που αναφερες φανερωνει πολλα.

Φιλε αυτη ειναι η πλοιψηφια στο σαιτ ανεξαρτητου ηλικιας! Για να μην σου πω οτι πολλοι απο αυτους που ρωτανε δεν θα πανε ποτε σε μπαρακια.
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
κ εγω μονος μου θα παω  ;)
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
πιστευω για καμακι μονο ενας φιλος που θα παιξει το ρολο της ασπιδας

δλδ μετα απο χυλοπιτα θα αραξετε μαζι κ θα τραγουδατε το τραγουδι που παιζει ο ντιτζει

η αν ειναι μια ωραια κ μια χοντρη θα κανει παρεα τη χοντρη


η αν μεθυσεις θα σε παει σπιτι


αλλα τετοια ατομα σπανιζουν


εχουμε γεμισει ζηλοφθονα μουνοπανα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
πιστευω για καμακι μονο ενας φιλος που θα παιξει το ρολο της ασπιδας

δλδ μετα απο χυλοπιτα θα αραξετε μαζι κ θα τραγουδατε το τραγουδι που παιζει ο ντιτζει

η αν ειναι μια ωραια κ μια χοντρη θα κανει παρεα τη χοντρη


η αν μεθυσεις θα σε παει σπιτι


αλλα τετοια ατομα σπανιζουν


εχουμε γεμισει ζηλοφθονα μουνοπανα

Πάντως για να πούμε και του στραβού το δίκιο ο κόσμος με τόσα προβλήματα δεν φλερτάρει. Τις προάλλες είχα πάει σε μια καφετέρια Θησείο απόγευμα και όλη η νεολαία, σχεδόν σε όλα τα τραπέζια για δουλείες και ανεργίες μιλούσε...
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα, ας καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου με την ελπίδα ότι ίσως μπορέσω να βοηθήσω κάποιους νεότερους (εγώ είμαι mid 40's). Κατ' αρχήν ο φίλος h3ctor τα λέει πάρα πολύ σωστά και συμφωνώ μαζί του. Σχετικά με τις Ελληνίδες (για τις ξένες δεν λέω θα είμαι off topic και είναι τελείως διαφορετικό παιχνίδι)έχω να πω τα εξής. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα να βρω γκόμενα, στα νεανικά μου χρόνια. Δεδομένου ότι δεν είμαι ούτε ο πιο ωραίος ούτε ο πιο πλούσιος, είχα αναπτύξει ένα αρκετά μεγάλο δύκτιο από φίλες. Καλό θα είναι τις "φίλες" να μην τις γουστάρετε για γκόμενες. Επίσης, καλό θα είναι πράγματι να περνάτε καλά με τις "φίλες" και να μην είναι τίποτα μαλακισμένες, γιατί τότε καταντάει κάτεργο. Αφού λοιπόν έχουμε κερδίσει την εμπιστοσύνη της "φίλης' και έχουμε ακούσει τα άπειρα ψυχολογικά, γκομενικά και υπαρξιακά της προβλήματα, από εκεί και πέρα είναι σαν να ψαρεύεις σε πισίνα. Οι "φίλες" έχουν φίλες κλπ. Όταν λοιπόν μαρκάρεις το στόχο σου και κάνεις την κίνηση σου, είναι δεδομένο ότι θα ζητηθούν συστάσεις. Εφόσον λοιπόν ο στόχος πάρει και το οκ από τη "φίλη", δεν υπάρχει τίποτα να σε σταματήσει, άσε που πολλές φορές σε προωθούν από μόνες τους γιατί είσαι καλό παιδί κλπ. Πραγματικά για 15 χρόνια δεν έμεινα χωρίς γκόμενα (σχεδόν) ούτε μια ημέρα, είναι αλάνθαστη συνταγή. Πρέπει να είσαι κοινωνικός, προσεγμένος, ευγενής, τα άλλα έρχονται από μόνα τους. Με αυτόν τον τρόπο γνώρισα και τη γυναίκα μου και όλα αυτά τα νεανικά γαμήσια αποτελούν πλέον μακρινό παρελθόν. Για καμάκια και τα συναφή όπως τα λέει ο h3ctor, και εγώ εκεί γύρω στο 10% με 15% επιτυχία είχα. Αυτά, ειδικά οι νέοι να γαμάτε αβέρτα, δεν θέλει κόπο θέλει τρόπο.  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
οΤΑΝ τα εγραφα εγω ρε μουνια της λάσπης κοροιδεύατε ομως. Τώρα ψάχνεστε
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
περιμενω αναλυτικο ποστ του μπολντη τουλαχιστον 150 λεξεων αλλιως διαγραφομαι απο το φορουμ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.117
Like
11.593
Πόντοι
2.606
πιστευω για καμακι μονο ενας φιλος που θα παιξει το ρολο της ασπιδας

δλδ μετα απο χυλοπιτα θα αραξετε μαζι κ θα τραγουδατε το τραγουδι που παιζει ο ντιτζει

η αν ειναι μια ωραια κ μια χοντρη θα κανει παρεα τη χοντρη


η αν μεθυσεις θα σε παει σπιτι


αλλα τετοια ατομα σπανιζουν


εχουμε γεμισει ζηλοφθονα μουνοπανα
ντοπα αν θες πάμε μαζί στα μπαράκια θα σ αφήσω να πάρεις την χοντρή  :grin:
 

kostef

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές. Αν και παρακολουθώ καιρό το bou αποφάσισα να κάνω κ εγγραφή.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ela dike moy  :rockon: :rockon: :rockon:


εδω ειναι ο ναος σου




ριχτα μας   :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:

Α μου δινει το λογο και αυτος που ανοιξε το θρεντ??? γουσταρω  :grouphug: :grouphug:

Πανω κατω οτι εγραψαν τα παιδια πιο πισω και κατι πολυ ευστοχο ηταν οτι μην περιμενεις να τη πέσεις στη 1η και να κάτσει κάτι καλο εκτος και αν ειστε τυχεροι (το οποιο σας ευχομαι) ή βλεπετε σε ποια την πέφτετε (πχ μπορεις να καταλαβεις πραγματα απο το ντυσιμο της απο το τροπο που καθεται αν ειναι αγχωμενη νευρικη κτλπ)

γενικα παντως δεν θελει κατι το τρομερο λιγο χιουμορ να μην εισαι προσβλητικος χωρις λογο να μιλάς φυσιολογικά και να εισαι χαλαρος. Και να κανεις στο τελος τις διαθεσεις σου εμφανεις πχ θελω να παμε για καφε ή να ξαναβρεθουμε δωσε μου το κινητο σου μη φυγεις δηλαδη απο το σημειο και μετα πεις επρεπε να πω αυτο και εκεινο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom