Νέα

Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Α μου δινει το λογο και αυτος που ανοιξε το θρεντ??? γουσταρω  :grouphug: :grouphug:

Πανω κατω οτι εγραψαν τα παιδια πιο πισω και κατι πολυ ευστοχο ηταν οτι μην περιμενεις να τη πέσεις στη 1η και να κάτσει κάτι καλο εκτος και αν ειστε τυχεροι (το οποιο σας ευχομαι) ή βλεπετε σε ποια την πέφτετε (πχ μπορεις να καταλαβεις πραγματα απο το ντυσιμο της απο το τροπο που καθεται αν ειναι αγχωμενη νευρικη κτλπ)

γενικα παντως δεν θελει κατι το τρομερο λιγο χιουμορ να μην εισαι προσβλητικος χωρις λογο να μιλάς φυσιολογικά και να εισαι χαλαρος. Και να κανεις στο τελος τις διαθεσεις σου εμφανεις πχ θελω να παμε για καφε ή να ξαναβρεθουμε δωσε μου το κινητο σου μη φυγεις δηλαδη απο το σημειο και μετα πεις επρεπε να πω αυτο και εκεινο.
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
μπολντη εσυ ψαχνεις στον χωρο ματιες χαμογελα παιξιμο μαλλιου η βουρ στον πατσα σε οποια σαρεσει
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αμα εχω διάθεση πάω σε οποια δω και μ αρεσει  :ak: :ak:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
οΤΑΝ τα εγραφα εγω ρε μουνια της λάσπης κοροιδεύατε ομως. Τώρα ψάχνεστε

Φιλε πρεπει να ησουν απ τους πρωτους αν οχι ο πρωτος που ανοιξε θρεντ με αυτο το θεμα στο bou. Την επιτυχια σου αντιγραφουν. ;)
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Καλη φαση για ξεμουνιασμα ειναι τα aftershow party. ;)
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
οΤΑΝ τα εγραφα εγω ρε μουνια της λάσπης κοροιδεύατε ομως. Τώρα ψάχνεστε
Αλλαξαν οι καιροι τυπε, που λεφτα για πουτανες.
Κοιταμε μπας και γαμησουμε στο ψιλοτζαμπα
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
ναι ρε παιδες τι παρτη ειναι αυτα?????αν ειναι μο ηλικιας τα 18-20,ασε δε μας κανει!!!ρε παιδες εγω παιζω αλλιως,συνηθως περναω την ωρα μου με μπαργουμαν σερβιτορες!με τραβανε τα κοριτσια της νυχτας!!!αδυναμιες ειναι αυτες!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ναι ρε παιδες τι παρτη ειναι αυτα?????αν ειναι μο ηλικιας τα 18-20,ασε δε μας κανει!!!ρε παιδες εγω παιζω αλλιως,συνηθως περναω την ωρα μου με μπαργουμαν σερβιτορες!με τραβανε τα κοριτσια της νυχτας!!!αδυναμιες ειναι αυτες!

ειναι ρομαντικες γι αυτο τυπε  :grin:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
τι παρτυ ειναι αυτα δηλαδη?

Ειναι παρτυ που γινονται μετα απο συναυλιες γνωστων συγκροτηματων.
Παιδια για να γαμησετε πρεπει να εχετε και ενδιαφεροντα. Ακου τι ειναι τα aftershow...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ειναι παρτυ που γινονται μετα απο συναυλιες γνωστων συγκροτηματων.
Παιδια για να γαμησετε πρεπει να εχετε και ενδιαφεροντα. Ακου τι ειναι τα aftershow...

σαν τους μεταλικα δηλαδη?
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
Ειναι παρτυ που γινονται μετα απο συναυλιες γνωστων συγκροτηματων.
Παιδια για να γαμησετε πρεπει να εχετε και ενδιαφεροντα. Ακου τι ειναι τα aftershow...

αστο φιλαρακι,τελευταια φορα που ειχα παει σε συναυλια γνωστου συγκροτηματος,πρεπει να ηταν πριν καμια 20αρια χρονια!στο σχολασμα απο το ΚΑΡΡΑ δε παιζει τιποτα????εχουμε ενδιαφεροντα ρε φιλαρακι..γι αυτο ειμαστε και δω!!!
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Χαχαχα έκλαψα με τς απαντήσεις ορισμένων. Κάνει τόσο μπαμ πιει είναι 100% μπουρδελάκηδες.
Σας έχει φάει η αγαμία από το πολύ 10λεπτο..και δεν ξέρετε τι σας γίνεται.
Τι περιμένατε βρε; να πάτε να την πέσετε στην θεά γκόμενα του κλαμπ και με το καλησπέρα να άνοιγε τα πόδια; Το παιχνιδάκι και το φλερτ δεν λείπει καθόλου από τη ζωοούλα σας;
Έχετε κάψει φλάτζα στο διαδίκτυο και πουυ καιρός για τέτοια ε; καλά τη βγάζουμε με το 10αρικο στις ιερόδουλες, είναι λάθος όμως να απαξιώνεις την πόρνη που προσφέρει κοινωνικό έργο ( πάει με το κάθε μαλάκα,βρωμιάρη και ούτο κάθεξής αποκλειστικά για το πορτοφόλι,άρα εσύ την βρίσκεις με μια προσποιητή και άρρωστη γυναίκα..διότι περί αρρώστιας μιλάμε)
Αλλά δν ειναι λάθος να απαξιώνεις γυναίκες που ουδέποτε πλησίασες χωρίς να φανείς ξελιγομένος...τουλάχιστον παραδέξου ρε καημένε οτι προτιμάς το εύκολο επειδή μόνο την #ούτσα σου κοιτάς.
Δεν φταίνει οι γκόμενες εάν τα "αντράκια" σήμερα δεν μπορούν ούτε μια γυναίκα να πλησιάσουν
Λόγω ντροπής και κομπλεξισμού...γι αυτο αφού δεν γαμάτε "κανονικές" τι γνώμη να έχετε και εσείς; γράψτε καμιά κρητική για τη πόρνη που πήρατε εχθές ..ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΑΣ!!!!!



πολυ καλο ποστ που δεν ειχα δει λιγο υπερβολικο


η αληθεια ειναι οτι αν καει για χρονια με πουτανες κ τσοντες φτιαχνεις εναν ψευτικο κοσμο για τις γυναικες


ολες ειναι πουτανες οποια σου μιλαει η σε κοιταει θα βγαλει το στρινγκ κ θα ανοιξει ποδια κλπ


βεβαια  h mystiko που εγραψε το ποστ δεν νομιζω να ειναι γυναικα οπως λεει


αλλα κλωνος ενος παλιου μελους του σαιτ  :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Επισκέπτης
Χαχαχα έκλαψα με τς απαντήσεις ορισμένων. Κάνει τόσο μπαμ πιει είναι 100% μπουρδελάκηδες.
Σας έχει φάει η αγαμία από το πολύ 10λεπτο..και δεν ξέρετε τι σας γίνεται.
Τι περιμένατε βρε; να πάτε να την πέσετε στην θεά γκόμενα του κλαμπ και με το καλησπέρα να άνοιγε τα πόδια; Το παιχνιδάκι και το φλερτ δεν λείπει καθόλου από τη ζωοούλα σας;
Έχετε κάψει φλάτζα στο διαδίκτυο και πουυ καιρός για τέτοια ε; καλά τη βγάζουμε με το 10αρικο στις ιερόδουλες, είναι λάθος όμως να απαξιώνεις την πόρνη που προσφέρει κοινωνικό έργο ( πάει με το κάθε μαλάκα,βρωμιάρη και ούτο κάθεξής αποκλειστικά για το πορτοφόλι,άρα εσύ την βρίσκεις με μια προσποιητή και άρρωστη γυναίκα..διότι περί αρρώστιας μιλάμε)
Αλλά δν ειναι λάθος να απαξιώνεις γυναίκες που ουδέποτε πλησίασες χωρίς να φανείς ξελιγομένος...τουλάχιστον παραδέξου ρε καημένε οτι προτιμάς το εύκολο επειδή μόνο την #ούτσα σου κοιτάς.
Δεν φταίνει οι γκόμενες εάν τα "αντράκια" σήμερα δεν μπορούν ούτε μια γυναίκα να πλησιάσουν
Λόγω ντροπής και κομπλεξισμού...γι αυτο αφού δεν γαμάτε "κανονικές" τι γνώμη να έχετε και εσείς; γράψτε καμιά κρητική για τη πόρνη που πήρατε εχθές ..ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΑΣ!!!!!
ασχετα από αυτά που λες...

ξερεις ποιο είναι το θεμα?

ότι πισω απ το ποστ σου υπαρχει ενας λογος ο οποιος σε εκανε να μπεις και να γραφτεις σ ένα σαιτ που απευθύνεται στα ατομα που περιγραφεις

ποιος είναι αυτος ο λογος μυστικο?ε??ποιος είναι?

[size=6pt]ποιος είναι???[/size]

ανοιξε μας την ψυχη σου κακομοιρο καταθλιπτικο ναυαγιο :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Επισκέπτης
πολυ καλο ποστ που δεν ειχα δει λιγο υπερβολικο


η αληθεια ειναι οτι αν καει για χρονια με πουτανες κ τσοντες φτιαχνεις εναν ψευτικο κοσμο για τις γυναικες


ολες ειναι πουτανες οποια σου μιλαει η σε κοιταει θα βγαλει το στρινγκ κ θα ανοιξει ποδια κλπ


βεβαια  h mystiko που εγραψε το ποστ δεν νομιζω να ειναι γυναικα οπως λεει


αλλα κλωνος ενος παλιου μελους του σαιτ  :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
το ότι δεν το παρεθεσε και κανενας άλλος αυτό  το ποστ, δε σ εκανε να πονηρευτείς ότι δεν θα ειχε εμφανιστεί καθοτι νέο μελος η μυστικη κουραδα, οποτε το μηνυμα περιμενε εγκριση ?

και επιπλέον...καθεσαι και ξαναδιαβάζεις απ την αρχη το θρεντ σου? :S :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

εντωμεταξει ο αντισθενης εγω αμα κανω κανα κλωνο μου τον διαγραφει στα μπαμ

αυτό το ποστ το θεωρησε αξιο εγκρισης
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
το ότι δεν το παρεθεσε και κανενας άλλος αυτό  το ποστ, δε σ εκανε να πονηρευτείς ότι δεν θα ειχε εμφανιστεί καθοτι νέο μελος η μυστικη κουραδα, οποτε το μηνυμα περιμενε εγκριση ?

και επιπλέον...καθεσαι και ξαναδιαβάζεις απ την αρχη το θρεντ σου? :S :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

εντωμεταξει ο αντισθενης εγω αμα κανω κανα κλωνο μου τον διαγραφει στα μπαμ

αυτό το ποστ το θεωρησε αξιο εγκρισης


ara ποια ειναι η μυστικη κουραδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom