Νέα

Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Φτιαχτηκα τυπε γουσταρω!  :thumbsup: Θα παω με το ipad και βιβλια ξενων γλωσσων. Τι ωρες λειτουργουν δεν εχουν σαιτ.

Σιγουρα πιο original.

Υποθέτω ότι είσαι Αθήνα.
Στην Ιπποκράτους είναι απο τις 8:00 εώς τις 21:00
Στο Γουδί είναι 24ωρο όπως και το αναγνωτήριο στις εστίες ζωγράφου που κατεβαίνουν τα μωρά από τα δωμάτια τους με τις πυτζαμούλες τους.
Εκεί μόλις μπεις από ούλοφ πάλμε θα κάνεις στις σκάλες δεξιά :sunglasses:
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
...λοιπον ,θα βαλω μια παραγραφο στο νημα γιατι ειναι ωραιο...διαβαζω πως πολλοι απο εσας εχετε τσιτωσει τα νευρα σας με τις βλαμενες που κυκλοφορουν και βγαζετε χολη...ως ενα βαθμο παιζει να εχετε καποιο δικιο ,αλλα ρε μαγκες αν ηταν ποτε δυνατον να γαμησεις με μια καλησπερα οποια γουσταρεις ,μαλλον σημερα ο πλανητης θα ειχε 154 δισ κατοικους  :grin: (αστειακι)...ειναι αληθεια πως τα μηντια εχουν πλασει ενα πολυυυυ λαθος προτυπο αντρα στις γκομενες ,αλλα μη γελιεσται...γαμιουνται και παντα θα γαμιουνται ,γιατι πολυ απλα ετσι ειναι η ανθρωπινη φυση....
Βασικες ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ, για να εχεις ελπιδες να χωσεις η να φορτωσεις η να καβαντζωσεις εστω ενα τηλεφωνο για τα περαιτερω ΕΙΝΑΙ ....ΝΑ εχεις "καθαρη" φατσα..το να κυκλοφορεις σα μαστουρης ,μολις αποφυλακισμενος ,ναυαγος,λοστ ιν σπεις και αλλα συναφη το μονο που θα καταφερεις θα ειναι να χαζοξενυχτας και να βρισκεσαι με την παλαμη σου καθε βραδυ!....Να εισαι ευχαριστος( οχι γελοιος) ...καμια γκομενα δεν πεφτει στον κλωνο του μαρκου σεφερλη ,αλλα ενας πνευματωδης ατακαδορος παντα αυξανει τις πιθανοτητες του δραματικα....Να τσεκαρεις διακριτικα και να βαζεις στοχο σε ποια θα χωθεις...ποτε δεν θα γαμησεις αν ξερογλυφεσαι να κανεις σουβλακι ολα τα θηλυκα του μαγαζιου...τον λιγουρα ολες τον εμισησαν ,ΤΟΝ ΓΑΜΙΑ ΚΑΜΙΑ...Να ακους..αφου χωθεις διακριτικα ομορφα και ωραια,σκασε και ακου...αστες να μιλησουν,να ανοιχτουν,καμια γκομενα δεν πεφτει απο τυπους με γλωσσα ροδανι...αντιθετα ψοφανε για προσοχη και προδερμ  :cum: (μετα)....Μακρια απο μαγαζια λαιφσταλαδικα,νταμπαντουμπαδικα,ποζεραδικα και κυριως το 3ο...παντα σε μαγαζια με ωραια μπαρα,ωραια μουσικη και σιγουρα θα σου δωθουν ευκαιριες να παιξεις μεγαλη μπαλα...Διαβαζω πως πρεπει να ξερεις τους ετσι στο μαγαζι,να τα χεις ακουμπησει χοντρα και αλλες μαλακιες....Παπαρια μαντολες...αυτα δεν εριξαν ποτε γκομενα(αντε κανα βλαμενο τσιρκουλο )...τις γυναικες τις ριχνει η ανεση στο χωρο...
ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ....Καθαρο στησιμο (φατσα,χαμογελο,ντυσιμο)...Ωραιο περιβαλλον (μπαρα ,μουσικη)...Ανεση (οχι λιγουριες,πνευμα,αυτοπεποιθηση,ΕΥΓΕΝΕΙΑ)....ΚΑΙ ΒΟΥΡ....ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ....
ΥΓ...του κυνηγου και του ψαρα το πιατο,5φορες ειναι αδειανο και μια φορα γεματο...οποιος δεν μπορει αυτο τον κανονα, μπορει να την βγαζει με κονσερβα σε μπουρδελα στουντιο κωλγκερλ (και αυτα στο παιχνιδι ειναι)...Το φρεσκο κυνηγι εχει αλλη γευση...  :grin:   ...Βγαινουμε ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΛΑΝΤΑ ΜΑΣ πρωτιστως και αν πουτσαρουμε στο τελος τις βραδιας τοτε εχουμε κλεισει τη βολτα με πολυ θετικο τροπο  ;)
ΥΓ2 βουρ μαλακες...ο καιρος φευγει!

τυπε, εαν θεωρεις τον Μαρκο Σεφερλη ευχαριστο-πνευματωση, συγνωμη αλλα το κριτηριο σου παραπεμπει σε συγκεκριμενα καστα ανθρωπβν ( προσωπικα τον θεωρω γελοιο , φθηνο και ρηχο), οπερ κατα συνεπεια και τα υπολοιπα που εχεις αναφερει απευθυνονται σε αυτη την καστα. Δεν θα αναφερω ποια ειναι αυτη, δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο.

Γενικα δεν συμφωνω με τα οσα προανεφερες, με την σημειωση οτι δεν πιανει στις ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ αυτο ωστε εαν καποιος το εφαρμοζε σε καθε του εξοδο θα ειχε ενα τηλεφωνο σε καθε βραδυα (δεν λεω να προχωρησει σε κατι παραπανω, εστω τηλεφωνο).

Αυτα που αναφερεις πιανουν σε αλλες εθνικοτητας γυναικες, και εξηγουμαι: Οι ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ θεωρουν οτι ειναι κατι πολυ σημαντικο να τους γαμησεις το μουνι, ΑΣΧΕΤΑ εαν ΜΕΤΑ την πρωτη φορα που την γαμησες θελουν να τις ΞΕΚΟΛΙΑΖΕΙΣ στο γαμησι. Οι ξενες το θεωρουν φυσιολογικο και δεν προβαλουν τοσες αντιστασεις.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Οι ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ θεωρουν οτι ειναι κατι πολυ σημαντικο να τους γαμησεις το μουνι, ΑΣΧΕΤΑ εαν ΜΕΤΑ την πρωτη φορα που την γαμησες θελουν να τις ΞΕΚΟΛΙΑΖΕΙΣ στο γαμησι. Οι ξενες το θεωρουν φυσιολογικο και δεν προβαλουν τοσες αντιστασεις.

:(
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Φτιαχτηκα τυπε γουσταρω!  :thumbsup: Θα παω με το ipad και βιβλια ξενων γλωσσων. Τι ωρες λειτουργουν δεν εχουν σαιτ.

Σιγουρα πιο original.

Δεν διαβάζεις τις συνταγές τύπε. :uglystupid:
Ο πιο έυκολος τρόπος να μιλήσεις σε κάποια εκεί είναι να αφήσεις κάτι να προσέχει όταν πας για τσιγάρο.
Λάπτοπ και κράνος είναι αυτά που χρησιμοποιώ
Α, και να είσαι καπνιστής
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Δεν διαβάζεις τις συνταγές τύπε. :uglystupid:
Ο πιο έυκολος τρόπος να μιλήσεις σε κάποια εκεί είναι να αφήσεις κάτι να προσέχει όταν πας για τσιγάρο.
Λάπτοπ και κράνος είναι αυτά που χρησιμοποιώ
Α, και να είσαι καπνιστής

δλδ την χωνεις να σου προσεχει τα πραγματα οπως καναμε στο στρατο?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Υποθέτω ότι είσαι Αθήνα.
Στην Ιπποκράτους είναι απο τις 8:00 εώς τις 21:00
Στο Γουδί είναι 24ωρο όπως και το αναγνωτήριο στις εστίες ζωγράφου που κατεβαίνουν τα μωρά από τα δωμάτια τους με τις πυτζαμούλες τους.
Εκεί μόλις μπεις από ούλοφ πάλμε θα κάνεις στις σκάλες δεξιά :sunglasses:

Ωρε μαναμ! :cum:
Και εχουν αφησει ελευθερη την προσβαση στη βιβλιοθηκη της εστιας σε εμας τους μεσηλικες ανωμαλους; :wanker:
Ευχαριστω τρομερε τυπε βρηκα απασχοληση για τα βραδια μου απο εκει θα γραφω στο σαιτ! :kneel:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ωρε μαναμ! :cum:
Και εχουν αφησει ελευθερη την προσβαση στη βιβλιοθηκη της εστιας σε εμας τους μεσηλικες ανωμαλους; :wanker:
Ευχαριστω τρομερε τυπε βρηκα απασχοληση για τα βραδια μου απο εκει θα γραφω στο σαιτ! :kneel:

Αt your services μπουρδελιάριδες :police:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
δλδ την χωνεις να σου προσεχει τα πραγματα οπως καναμε στο στρατο?

Στο στρατο με εχωσε ενας να του προσεχω τα πραγματα ευγενικο παιδι. Ε εκατσα ενα λεπτο και εφυγα και του τα κλεψανε! Μετα του ελεγα οχι ρε φιλε ατυχια αμα τους βρουμε τους κλεφτες θα τους γαμησουμε!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
13
Like
1.919
Πόντοι
3.425
Ωραια <<βρες μου εσυ>> μια πορνο-γυναικαρα πανεμορφη υπερσεξουαλικη και υπερερωτικη φουλ καυλιαρα που να τα κανει ολα να μην θελει λεφτα και να με γουσταρει τρελλα και να με πληρωνει κιολας και παω πασο......


Δεν υπαρχει τετοι πραγμα......

Επισης διαβασε το παραπανω ποστ μου πουυ γραφω 1 -2 -3 κλπ...

αγαπητε οι γενικευσεις ειναι καλες αλλα πρεπει να ξερεις οτι υπαρχουν και οι εξαιρεσεις

παρακολουθησα οσα γραφεις γιατι ειναι δομημενα

μια τετοια γυναικα μονο μια φορα εχω πετυχει και ηταν μεγαλυτερη μου και γαλλιδα

ομως σε γενικες γραμμες δικιο εχεις, οι γυναικες πρωτα κοιτανε την εξασφαλιση και καλοπεραση τους. οταν τα δεσουν αυτα μπορει να ψαξουν και για την πουτσα...

 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Ωρε μαναμ! :cum:
Και εχουν αφησει ελευθερη την προσβαση στη βιβλιοθηκη της εστιας σε εμας τους μεσηλικες ανωμαλους; :wanker:
Ευχαριστω τρομερε τυπε βρηκα απασχοληση για τα βραδια μου απο εκει θα γραφω στο σαιτ! :kneel:

Έχει free wi fi;  :grin:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Χρειάζεται κωδικό που δίνουν στους εγγεγραμμένους φοιτητές.
Στην Ιπποκράτους μπορείς να χρησιμοποιείς το wifi του κυλικείου που είναι free

Καλα δεν ειναι απαραιτητο το wifi αν και πιστευω οτι αν ρωτησω τον κωδικο θα μου τον δωσουν. :thumbsup:
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Χρειάζεται κωδικό που δίνουν στους εγγεγραμμένους φοιτητές.
Στην Ιπποκράτους μπορείς να χρησιμοποιείς το wifi του κυλικείου που είναι free

Δίνεις ιδέες και αν δεις τίποτα ¨ώριμους¨,να το πω κομψά, (κι εγώ τέτοιος είμαι) να ξέρεις ότι θα είναι από εδώ μέσα.  :grin:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Δίνεις ιδέες και αν δεις τίποτα ¨ώριμους¨,να το πω κομψά, (κι εγώ τέτοιος είμαι) να ξέρεις ότι θα είναι από εδώ μέσα.  :grin:

Παίρνω άδεια από βδομάδα, θα παίζω μπαλίτσα στις βιβλιοθήκες τις Θεσσαλονίκης :rockon:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Θα περιμένουμε ανταπόκριση όταν γυρίσεις  :hi:

Εκανα κάτι γνωριμίες στην προηγούμενη άδεια, ελπίζω να τις ξαναπετύχω.
Ξεκινάει η εξεταστική, ολα τα μωρά στην πίστα :orchestra:
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
πιστευω πρεπει να εχουμε ρανταρ για τις ματιες γυναικων


δλδ οχι γνωριμιες στα τυφλα μπορει καποια να εχει γκομενο να ειναι λεσβια παρθενα φυτουκλα κλπ


κ η σεξ εντιτορ χειρδαρη αυτο ειχε πει για το φλερτ  :)


απλα τι ντυσιμο κ στυλ γουσταρουν τα μουνια


μοντελακια μπρατσαραδες γιαπιδες ροκαδες μεταλλαδες η μπορει να δουν τον τακη να αραζει με πανκια στο μοναστηρακι



απο αυτα που εχω δει γουσταρουν πολυ αδυνατους ψηλους σαν στεκες κ μουνοπανα στο χαρακτηρα κωλοπαιδια κιετσι


τα καλα παιδια τα λενε μαλακες
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Τύπε dopa.
Με τα μουνιά άκρη δεν βγάζεις.
Απλά την πέφτεις σε όποια σου γυαλίσει.
Φρόντισε να είναι πολλές γιατί η πιθανότητες είναι μικρές.
Safety is in the numbers
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Θέμα: Μπαρακια στην Αθηνα για καμακι-γνωριμια με μουνια (οχι πορνες)  (Αναγνώστηκε 6360 φορές)






:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom