Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 840
  • Εμφανίσεις 352K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
62
Like
40
Πόντοι
0
Στείλτε και σε μας τους νεότερους κανα μιλφακι γιατι στο φβ δυσκολα τα βρισκω…
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.787
Κριτικές
8
Like
2.575
Πόντοι
506

staurosgmmilf

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες μου καλο μηνα εχουμε τιποτα απο Γιαννενα κανενα μιλφακι ειμαι 27 χρονων γουσταρω πολυ τις μεγαλυτερες αλλα δυσκολα εδω Γιαννενα ξερει κανεις τιποτα??
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
671
Like
6.261
Πόντοι
1.046
καλησπερα μαγκες μου καλο μηνα εχουμε τιποτα απο Γιαννενα κανενα μιλφακι ειμαι 27 χρονων γουσταρω πολυ τις μεγαλυτερες αλλα δυσκολα εδω Γιαννενα ξερει κανεις τιποτα??
και αν σου πουμε θα ειναι ευκολα μετα ε :think:
 

kokonatossexy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
53
Like
143
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαγκες,έχουμε τίποτα καλό από Θεσσαλονίκη;
 

Laryl89

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
2
Like
70
Πόντοι
0
Στείλτε κι εδώ συναγωνιστές μου μιας και δεν με γεμίζουν οι συνομήλικες μου . (30)
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.512
Κριτικές
8
Like
11.456
Πόντοι
3.786
Περισσότερο "στο ντούκου" θα περνούσε αν ανέβαζες τις φωτογραφίες της κατευθείαν χωρίς πολλά-πολλά και άφηνες τους πρόθυμους να ψάχνονται, παρά αυτό το κυνήγι που ξεκίνησε.

Ειδικά απίστευτοι είναι οι τύποι που λένε στείλε να της στείλω μήνυμα απ'το πουθενά. Όπως πολύ σωστά είπε κάποιος παραπάνω, έτσι χαλάει πάντα η φάση με κάθε καυλιάρα που προσφέρει θέαμα. Της την πέφτουν σαράντα άκυροι με ξεκάρφωτο τρόπο και μαζεύεται (στην καλύτερη), ή (στην χειρότερη) θα ψάξει να βρει από πού έγινε γνωστή και θα'χει τον νου της.

Κομμώτρια μιλφ δυο στενά παρακάτω από εμένα κερνούσε καθημερινά σέξυ εμφανίσεις. Είχε την "ατυχία" να'χει το κομμωτήριο πάνω σε ήσυχο δρόμο απ'όπου προτιμούν τα παιδιά απ'το λύκειο παραδίπλα να γυρνάνε σπίτι. Την πέτυχαν μια-δυο-πέντε φορές στις ομορφιές της, την στάμπαραν, άρχισαν να κάνουν καγκουριές όποτε περνούσαν έξω απ'το μαγαζί της. "Είσαι καύλα" της έγραψαν με μαρκαδόρο στην ταμπέλα, ένας της έκανε πέσιμο κανονικό, έγινε σούσουρο στη γειτονιά.

Το'μαθε κι ένας παλιός μπουζουξής, με μούρη σκαμμένη από την νύχτα και τις καταχρήσεις, της έστελνε κάθε μέρα λουλούδια για μια βδομάδα. Του έριξε άκυρο κι εκείνου, και από τότε φοράει κάτι θείτσικα ρούχα, έβαλε και μια καλαμωτή με πράσινο δίχτυ στην γωνία όπου καθόταν και κάπνιζε, για να μισοκρύβεται.

Σκατά, μας έκοψε το μάτι ολωνών. Έξω που την πέτυχα για καφέ όμως ήταν σινιέ. Η γυναίκα το'χε δηλαδή, αλλά την έπρηξαν οι άκυροι.
παίκτη συμφωνώ απόλυτα. Τον τελευταίο καιρό έχω αραιώσει το Insta ενώ έχω σταματήσει να ακολουθώ καινούριες παρουσίες. Ποιο το νόημα άλλωστε;
Υπάρχει τόση υπερπροσφορά που πολύ δύσκολα θα κάνει κανείς τη διαφορά μέσα από social media. Μόνο αν είσαι τυχερός του τύπου αυτή ποστάρει "ρε παιδιά ψάχνω κτηνίατρο κοντά στην Ηλιούπολη μόλις μετακόμισα" και πεταχτείς "εδώ ξέρω έναν καλό ..." και ανοίξετε συζήτηση.
Γενικά αυτές οι γυναίκες μιλφ και όχι έχουν τόσα πολλά λιγούρια που τους την πέφτουν ,που δεν έχουν καν χρόνο να ασχοληθούν. Ακόμη και αν δεν έχουν γκόμενο δύσκολα βρίσκουν από τα social. H μαγκιά είναι να βρεις μία νέα στα social πριν γίνει ντίβα.
Dating apps, γνωριμίες και καμάκι έξω, μόνο έτσι κάνεις δουλειά.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
378
Like
260
Πόντοι
21
Περισσότερο "στο ντούκου" θα περνούσε αν ανέβαζες τις φωτογραφίες της κατευθείαν χωρίς πολλά-πολλά και άφηνες τους πρόθυμους να ψάχνονται, παρά αυτό το κυνήγι που ξεκίνησε.

Ειδικά απίστευτοι είναι οι τύποι που λένε στείλε να της στείλω μήνυμα απ'το πουθενά. Όπως πολύ σωστά είπε κάποιος παραπάνω, έτσι χαλάει πάντα η φάση με κάθε καυλιάρα που προσφέρει θέαμα. Της την πέφτουν σαράντα άκυροι με ξεκάρφωτο τρόπο και μαζεύεται (στην καλύτερη), ή (στην χειρότερη) θα ψάξει να βρει από πού έγινε γνωστή και θα'χει τον νου της.

Κομμώτρια μιλφ δυο στενά παρακάτω από εμένα κερνούσε καθημερινά σέξυ εμφανίσεις. Είχε την "ατυχία" να'χει το κομμωτήριο πάνω σε ήσυχο δρόμο απ'όπου προτιμούν τα παιδιά απ'το λύκειο παραδίπλα να γυρνάνε σπίτι. Την πέτυχαν μια-δυο-πέντε φορές στις ομορφιές της, την στάμπαραν, άρχισαν να κάνουν καγκουριές όποτε περνούσαν έξω απ'το μαγαζί της. "Είσαι καύλα" της έγραψαν με μαρκαδόρο στην ταμπέλα, ένας της έκανε πέσιμο κανονικό, έγινε σούσουρο στη γειτονιά.

Το'μαθε κι ένας παλιός μπουζουξής, με μούρη σκαμμένη από την νύχτα και τις καταχρήσεις, της έστελνε κάθε μέρα λουλούδια για μια βδομάδα. Του έριξε άκυρο κι εκείνου, και από τότε φοράει κάτι θείτσικα ρούχα, έβαλε και μια καλαμωτή με πράσινο δίχτυ στην γωνία όπου καθόταν και κάπνιζε, για να μισοκρύβεται.

Σκατά, μας έκοψε το μάτι ολωνών. Έξω που την πέτυχα για καφέ όμως ήταν σινιέ. Η γυναίκα το'χε δηλαδή, αλλά την έπρηξαν οι άκυροι.
φιλε αν μπορεις δωσε πληροφοριες για το κομμωτηριο
 

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
513
Like
5.362
Πόντοι
1.046
Τα μπαλκόνια της μιλφαρας
 

Συνημμένα

  • IMG_20231011_145502.jpg
    IMG_20231011_145502.jpg
    178,7 KB · Εμφανίσεις: 251

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom