Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 840
  • Εμφανίσεις 352K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Στειλε και σε μενα αν θες...Ευχαριστω
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
559
Κριτικές
11
Like
1.488
Πόντοι
496
Δηλαδή σύντροφοι, εσείς πιστεύετε ότι η τύπισσα τώρα, είναι στον υπολογιστή της ή στο κινητό της και σας βάζει σε σειρά προτεραιότητας, ανάλογα με τον ποιον γουστάρει περισσότερο.....
Όχι, είναι στο υπολογιστή και μας βαζει σε σειρά προτεραιότητα FIFO
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
917
Κριτικές
5
Like
5.043
Πόντοι
726
Έχει κανένας φίλος δοκιμασμένο milfaκι από fb? Ας στείλει εδώ κ έχω κ εγώ για ρελανς 2-3 καλές περιπτωσεις
Στείλε κι εδώ καμία πληροφορία για κανένα καλό milf. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν ήταν επαγγελματίας ή του χώρου θα το έκανα. Τώρα όχι. Μονο όποιος ενδιαφέρεται.
Φίλε εάν μπορείς στείλε κι εδώ καμία πληροφορία
 

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
513
Like
5.376
Πόντοι
1.046
Ένα ευρώ να έπαιρνες από όσους εκλιπαρούν να στείλεις, θα χες εξασφαλίσει και τα εγγόνια σου, τύπε.
τι να κάνεις τα λεφτά αμα δεν έχεις φράγκο. Καλύτερα οι μιλφάρες που είναι κάβλα
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
305
Κριτικές
7
Like
806
Πόντοι
371
να σας πω μια ιστορια πριν δυο χρονια περιπου ειχα παει το σκυλο μου για περιποιηση σε ενα μαγαζι για ζωακια.καπου στο νοσοκομειο του πειραια κοντα.ηταν μεσα μια μιλφ,μαλλον αφεντικινα κ μια αλλη. ενω περιμενα ειδα οτι το ματακι της επαιζε.δεν εχασα χρονο και με τα πολλα βγηκαμε για καφε. ελευθερη ηταν λεω τι εχω να χασω? δτο δευτερο ραντεβου πηδηχτηκαμε τοσο αγρια που την φοβηθηκε το ματι μου. ειχε να κανει ερωτα τρια χρονια απο οτι μου ειπε. καποια στιγμη την ρωτησα και μου ειπε οτι ειναι 53, παντως για την ηλικια της πολυ καλη.. αποδειχτηκε οτι ηθελε σεξ. γινοταν σε τακτα διαστηματα μεχρι που εφυγα απο την περιοχη και την εχασα.. δεν με εχει ενοχλησει..καλο μιλφ για γαμησι..
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
να σας πω μια ιστορια πριν δυο χρονια περιπου ειχα παει το σκυλο μου για περιποιηση σε ενα μαγαζι για ζωακια.καπου στο νοσοκομειο του πειραια κοντα.ηταν μεσα μια μιλφ,μαλλον αφεντικινα κ μια αλλη. ενω περιμενα ειδα οτι το ματακι της επαιζε.δεν εχασα χρονο και με τα πολλα βγηκαμε για καφε. ελευθερη ηταν λεω τι εχω να χασω? δτο δευτερο ραντεβου πηδηχτηκαμε τοσο αγρια που την φοβηθηκε το ματι μου. ειχε να κανει ερωτα τρια χρονια απο οτι μου ειπε. καποια στιγμη την ρωτησα και μου ειπε οτι ειναι 53, παντως για την ηλικια της πολυ καλη.. αποδειχτηκε οτι ηθελε σεξ. γινοταν σε τακτα διαστηματα μεχρι που εφυγα απο την περιοχη και την εχασα.. δεν με εχει ενοχλησει..καλο μιλφ για γαμησι..
Φίλε μου ξέρεις πόσα σκυλάκια θα πουληθούν από αύριο στον Πειραιά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom