Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 837
  • Εμφανίσεις 340K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Η αλήθεια είναι ότι σε σουπερμαρκετ έχω πετύχει αξιόλογα κάβλομιλφ υπαλλήλους και πελάτισσες 40+-.
Κάποιες σκάνε τίγκα περιποιημένες βάψιμο, φτιαγμένο μαλλί, νύχια κλπ.
Συχνά επισκέπτομαι για να πάρω μάτι.



 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Όσα μιλφ γνώρισα τα γνώρισα μέσω ίντερνετ, πλην 2 εξαιρέσεων: την πρώτη την γνώρισα στον χώρο εργασίας της και την δεύτερη σε πανεπιστήμιο.

Αν θέλετε γνωριμίες με μιλφ από κοντά πάτε σε μαγαζιά που μαζεύουν μιλφ, στα τζάμπο, σε σχολικούς χώρους, σε χώρους εκδηλώσεων π.χ. σύλλογος Βλάχων, σε τίποτα πορείες που οργανώνουν στα δάση ή βουνά κάποιες ομάδες, σε τουριστικά μέρη (πολλές, ειδικά ξένες, κάνουν διακοπές μόνες), σε μανάβικα, σε ψηλικατζίδικα, κτλ. Παντού βρίσκεις μιλφ!

Εγώ μέχρι και σε μοναστήρια πήγαινα με το μιλφ που γνώρισα στο πανεπιστήμιο. Δήθεν για προσκύνημα. Μιλάμε για εκδρομές 1-2 ωρών με το λεωφορείο. Αλλά άξιζε η ταλαιπωρία.
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Όντως στα σούπερ μάρκετ είναι πολύ καλά milf μουναρες που μπορείς να πιάσεις κουβέντα!!!
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
gilf δυνατο απο επαρχια ειναι αυτο!

χέρι μωρού βλέπω οπότε το μεγαλύτερο ποσοστό λέει άκυρο. Αν παρ'όλα αυτά το ξεμπούκωσες, είσαι γαμάτος...
Επίσης 8α συμφωνήσω με τα παιδιά κ 8α πω κ εγώ ότι έξω οι μιλφάρες βράζουν..........
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.459
Like
51.477
Πόντοι
16.131
κανεις που πηγαινει σκλαβενιτη χαλανδριου ?
 

chris moraitis

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
1
αυτά φίλε δεν είναι μιλφ είναι adams family gilf!!! :vomit:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Όσα μιλφ γνώρισα τα γνώρισα μέσω ίντερνετ, πλην 2 εξαιρέσεων: την πρώτη την γνώρισα στον χώρο εργασίας της και την δεύτερη σε πανεπιστήμιο.

Αν θέλετε γνωριμίες με μιλφ από κοντά πάτε σε μαγαζιά που μαζεύουν μιλφ, στα τζάμπο, σε σχολικούς χώρους, σε χώρους εκδηλώσεων π.χ. σύλλογος Βλάχων, σε τίποτα πορείες που οργανώνουν στα δάση ή βουνά κάποιες ομάδες, σε τουριστικά μέρη (πολλές, ειδικά ξένες, κάνουν διακοπές μόνες), σε μανάβικα, σε ψηλικατζίδικα, κτλ. Παντού βρίσκεις μιλφ!

Εγώ μέχρι και σε μοναστήρια πήγαινα με το μιλφ που γνώρισα στο πανεπιστήμιο. Δήθεν για προσκύνημα. Μιλάμε για εκδρομές 1-2 ωρών με το λεωφορείο. Αλλά άξιζε η ταλαιπωρία.
και την καρφωνες μετά το προσκύνημα?!
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
123
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι σε σουπερμαρκετ έχω πετύχει αξιόλογα κάβλομιλφ υπαλλήλους και πελάτισσες 40+-.
Κάποιες σκάνε τίγκα περιποιημένες βάψιμο, φτιαγμένο μαλλί, νύχια κλπ.
Συχνά επισκέπτομαι για να πάρω μάτι.
Εκει που δεν ειναι να πηγαινω για ψωνια το εχω καθιερωσει 5 χρονια να πηγαινω μονο εγω. Αρκετές επιτυχιες!!! Παντα βρισκω ενα μιλφ να ρωτησω για οτιδήποτε προιον ειδκα στα απορρυπαντικα και στις σαλτσες. Ολες αμεσως να με βοηθησουν. Ασε που ρωτάνε αμέσως ελευθερος;;;; Παντρεμενος αλλα γεματο αποριες. 7 στις 10 δίνουν τηλεφωνο.
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Εκει που δεν ειναι να πηγαινω για ψωνια το εχω καθιερωσει 5 χρονια να πηγαινω μονο εγω. Αρκετές επιτυχιες!!! Παντα βρισκω ενα μιλφ να ρωτησω για οτιδήποτε προιον ειδκα στα απορρυπαντικα και στις σαλτσες. Ολες αμεσως να με βοηθησουν. Ασε που ρωτάνε αμέσως ελευθερος;;;; Παντρεμενος αλλα γεματο αποριες. 7 στις 10 δίνουν τηλεφωνο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.494
Κριτικές
62
Like
39.786
Πόντοι
8.530
Εκει που δεν ειναι να πηγαινω για ψωνια το εχω καθιερωσει 5 χρονια να πηγαινω μονο εγω. Αρκετές επιτυχιες!!! Παντα βρισκω ενα μιλφ να ρωτησω για οτιδήποτε προιον ειδκα στα απορρυπαντικα και στις σαλτσες. Ολες αμεσως να με βοηθησουν. Ασε που ρωτάνε αμέσως ελευθερος;;;; Παντρεμενος αλλα γεματο αποριες. 7 στις 10 δίνουν τηλεφωνο.
Στην Αθήνα έχετε τα τυχερά σας...βγείτε από εκεί και τα λέμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom