Νέα

Με ποιές πουτάνες έχετε κάνει τα καλύτερα γαμήσια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMMY DEVITO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Ωραίο θέμα άνοιξες τομυ. Θα μείνω στα τελευταία δύο χρόνια γιατί πιο πίσω μελαγχολώ με τις όμορφες αναμνήσεις.
Απο city tour, call girl αυτό εδώ. Ένα απο τα πιο ώριμα 19χρονα πιπινοκαυλίδια που έχω δοκιμάσει.

Απο μπουρδέλα, η  ξανθιά ρωσοπιπίνα Βίκυ του περασμένου Μαιου- Ιουνίου που δούλευε στο πιπινου 118. Με είχε ξετινάξει. Ήθελα να γράψω και κριτική με τίτλο "city tour 10λέπτης διάρκειας" αλλά ο εντερόκοκκος που μου είχε χαρίσει  :-, με απέτρεψε να την γράψω τελικώς.
 

Επισκέπτης
Ωραίο θέμα άνοιξες τομυ. Θα μείνω στα τελευταία δύο χρόνια γιατί πιο πίσω μελαγχολώ με τις όμορφες αναμνήσεις.
Απο city tour, call girl αυτό εδώ. Ένα απο τα πιο ώριμα 19χρονα πιπινοκαυλίδια που έχω δοκιμάσει.

Απο μπουρδέλα, η  ξανθιά ρωσοπιπίνα Βίκυ του περασμένου Μαιου- Ιουνίου που δούλευε στο πιπινου 118. Με είχε ξετινάξει. Ήθελα να γράψω και κριτική με τίτλο "city tour 10λέπτης διάρκειας" αλλά ο εντερόκοκκος που μου είχε χαρίσει  :-, με απέτρεψε να την γράψω τελικώς.
τι ειναι ο εντεροκοκκος;
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Με την Ουκρανέζα Μαρίνα, την γνωστή ως "γκέισα" είχα κάνει μακράν τα καλύτερα γαμήσια και θα μείνει αξέχαστη στην μνήμη μου!!! Δυστυχώς σταμάτησε το Μαρινάκη...Έκανε την καλύτερη πίπα και όταν την γάμαγα στα όρθια, γούσταρε ξυλιές στον πισινό! Επίσης είχε κόλλημα με την γλυφοκωλάδα και το έκανε πολύ καλά!!!
Ακόμα μία που θα θυμάμαι, είναι η Ρουμάνα Κάρλα η καύλα!!! Την είχα πάρει από το πρώτο μέχρι το τελευταίο μπουρδέλο που δούλεψε  :rockon:
Η Ρωσίδα Ελένη από Φυλής 66Δ επίσης μια από τις καλύτερες εμπειρίες, καθώς μετά το γαμήσι ξάπλωνε στην αγκαλιά μου για ώρα και μου έδινε γλωσσόφυλα  :rockon:
Και τέλος η μαύρη μουνάρα Ναόμι που δούλεψε για λίγο στο Βέργας 6 υπόγειο. Φοβερό κορμί και τα γλωσσόφυλα σε τέτοιες χειλάρες θα μου μείνουν αξέχαστες  :rockon:
Oντως η ατιμη πολυ καλη...ενοειται πως την ειχα βαλει στη λιστα μου..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.151
Κριτικές
496
Like
62.011
Πόντοι
39.662
Συμφωνώ και εγώ με chicharito όπως και όλοι φαντάζομαι για την Αμάντα καυλωμένη πάντα. Τις υπόλοιπες που αναφέρει δεν της γνωρίζω. Εκει στα Κασσάνδρας μία Πολωνέζα που γαμιοταν με πάθος πως λεγόταν δε θυμάμαι. Νομίζω έχει σταματήσει τώρα. Τζούλια μήπως ?
 

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0

-Μαντόνα
-Μιά ανεξάρτητη εδώ και πολλά χρόνια
-Εύα (Μάρνη 28)
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
1)Μαντονα
2)Πενυ
3)Αθηνα Πειραιωτισσα
4)Αλισια απο φυλης 59 δεν της φαινεται αλλα σου παιρνει τσιμπουκι μεχρι να γινει πετρα ο πουτσος και αντεχει σφυροκοπημα
5)Ντενιζα απο Ρεμουνδου
6)Ιζαμπελα μολδαβη μιλφ Φυλης 84 πανω πρωινη βαρδια την ειχα πετυχει τον Απριλιο περσυ γλειψιμο στα μπαλακια,καλη πιπα,γαμησι σε ολες τις στασεις σε καποια φαση μου επεσε τον ξαναπηρε στο στομα, μετα 4-5 στασεις επεμενε να την γαμησω και αλλο στο τελος ειχα ιδρωσει
7)Ολγα απο Κολωνου 30
8)Ειρηνη η ρωσιδα βυζαρου δουλευε πριν καμμια δεκαετια στο Μεταξουργειο
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
Για την Ειρηνη την βυζαρου καπου διαβασα οτι απεβιωσε. Αληθευει? Τελευταια φορα ειχα παει μαζι της στο στουντιο της κολιατσου.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Μαρίνα το έτος 2011 μια γκόμενα από Ναύπλιο μα μαύρο μαλλί κατσαρό δαχτυλίδι και σαρκώδη χείλι 1.70 ύψος με πολύ ωραίο κώλο και 3αρι βυζιά ήταν η γυναίκα που με έκανε να πω φτάνει δεν μπορώ άλλο σε full πρόγραμμα και πολύ ωραία γαμήσια από κώλο Την πήρα θυμάμαι 2 φορές και μετά χάθηκε ήταν με ραντεβού σε ξενοδοχείο
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
745
Κριτικές
17
Like
1.296
Πόντοι
2.290
Αν οι μυθοι ειναι αληθινοι....αυριο θα εχω να πω για το καλυτερο γαμησι!!!28 ωρες ακομα!!! για turbo intecooler...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Νταιαννα Φυλης 56 Απιστευτη μουναρα! Τσιμπουκαρα αλλα κ τρελη συμμετοχη με γλωσσοφιλα! Συνδιαζει GFE k PSE

Νικολετα η μουναρα απο Φυλης 56 Να γλυφεις τετοιο μουνακι κ να το ξεσκιζεις στα τεσσερα! Κ η τσιμπουκαρα της! GFE

Πατριτσια Απο τα πιο ομορφα πιπινακια! Να γαμας τετοιο μουνακι στα τεσσερα! GFE

Αλεξανδρα  η κ καλα σερβα απο Φυλης 61 GFE


:hi: :hi: :hi:

Αυτές τις γάμαγα κατα κόρον..    :takethis:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Θα πω για οσες πλεον εχουν εξαφανηστη, και τις πιο τρανταχτες καλες συνεβρεσης μου διοτι εχω περαση με παρα πολλες πολυ καλα...Αλλα τα πιο τοπ ηταν Λουιζα φυλης 84 πανο απο αλβανια εποχη 2007, χριστινακι καζαξταν Φυλής 67, 65 κατο και 69 αν δεν απατομε,τερεζα ρουμανια απο φυλης 66 και φωκαιας 25,νικολετα φυλης 66,
να πω πως ειμαι λατρης του gfe  :heavymetalbig:
 

Posidonas35

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
282
Like
642
Πόντοι
81
Πάντως τα καλύτερα  γαμησια  που εχω κανει στη ζωή μου  με τη Ευα30 και Μαρία Μολδαβη,Μαρίνα60 αυτο μου έμεινε ...μακράν

        :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
...μέ τήν πρώην μου πού ήταν πουτάνα στό μυαλό...
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
Τα μπουρδέλα τα αφήνω εκτός. Είναι πολύ δύσκολο να πετύχει φάση εκεί μεσα.
Θα ξεκινήσω απο πολύ παλιά (τότε που είχαμε κι ερχόντουσαν) Η σειρά είναι τυχαία, όπως μου έρχεται στο μυαλό.
Nataly (Swedish Harmony)
Karolina Ind (Swedish Harmony)
Lolita Ind
Bibi Black
Electra Angel
Sorana
Chrystal Crown
Tommy Steel

Αυτές μου έρχονται με τη μια. Θα συνεχίσω κάποια άλλη στιγμή
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τα μπουρδέλα τα αφήνω εκτός. Είναι πολύ δύσκολο να πετύχει φάση εκεί μεσα.
Θα ξεκινήσω απο πολύ παλιά (τότε που είχαμε κι ερχόντουσαν) Η σειρά είναι τυχαία, όπως μου έρχεται στο μυαλό.
Nataly (Swedish Harmony)
Karolina Ind (Swedish Harmony)
Lolita Ind
Bibi Black
Electra Angel
Sorana
Chrystal Crown
Tommy Steel

Αυτές μου έρχονται με τη μια. Θα συνεχίσω κάποια άλλη στιγμή
Μην το λες πετυχενης φαση και εκει μεσα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom