Νέα

Με ποιές πουτάνες έχετε κάνει τα καλύτερα γαμήσια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMMY DEVITO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Μην το λες πετυχενης φαση και εκει μεσα....
  Συνυπογράφω δεκαετία του 90 στο γωνιακό της Μυλερου τώρα είναι ερείπιο μια μιλφ τροφαντουλα Ρανια ειδικά κάτι βροχερεςμέρες που δεν κυκλοφορούσε ψυχή σταμάταγε ο χρονος.
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Marina Marinova ρε μάγκες δεν υπάρχει αντίπαλος
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
587
Πόντοι
81
Με μια Νικόλ στο Φ59. Δυστηχώς δούλεψε λίγο και εξαφανίστηκε. Αν και κάθε φορά που πήγαινα όλο και φώλιαζε αλλά την πρώτη πήρα ακριβώς αυτό που ήθελα.
 

Μαριος77

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2018
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
0
Εγώ έχω να αναφέρω για δύο κρασιά τα οποία είχα ευχαριστηθεί το ένα ήτανε η γνωστή σε όσους βόλτα ράνε τα στούντιο τη δεκαετία του 2000 η Λαϊκά ενώ το άλλο ήταν κάποια Ρωσίδα ψηλή με μεγάλα βυζιά Όλγα που έκανε ραντεβού και οι δύο τους γουσταραν αυτό που έκαναν και γαμιοντουστα τρέλα. Ειδικά η Όλγα τα δίνει όλα και τα παίρνει όλα λες και δεν υπήρχε αύριο σου έβγαζε μία τέτοια φυσικότητα στο κρεβάτι όχι μόνο επαγγελματία δεν θύμιζε αλλά το γκομενάκι της γουστάρει να κοιμηθεί μαζί σου. Η δε Λαιμα ήταν το καλύτερο σέρβις στα στούντιο της εποχής. Τις έχω χάσει και τις δύο αν και έχω ακούσει ότι η Όλγα δουλεύει σε κάποιο στούντιο πλέον αν ξέρει κάποιος κάτι ας σφίξει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
91
Κριτικές
4
Like
352
Πόντοι
280
  1. Μόνικα Σέρβα (της γνωστής αλυσίδας)
  2. Αρετούλα 19
  3. Μια ράντομ βαμμένη ξανθιά κοντή Μολδαβή, ονόματι Γκρατσιέλα που εργαζόταν στο Alcatrazz κάτι φεγγάρια το 2010.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Zaphira (το κοντοπουτανο Ζαφειρακι του Σαφαρι) ... αξια τα διακοσαρια που το ταισαμε ...με κηνυγουσε μια φορα στο δωματιο μη φυγω μετα το πηδημα ηθελε κι αλλο
 

greeklovems

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
479
Κριτικές
17
Like
2.420
Πόντοι
1.191
Μέρη από glamour απλά κορυφή η τύπισσα είναι όλα τα λεφτά
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Ashley Bulgari: Γαμήσι δίχως έλεος, σκυλί του πολέμου

Αννη Φωκαίας: Την ξεκώλιαζα και έτριζε το κρεβάτι και αυτή με έσφυγγε, ζούμπαγε, γρατζούναγε, βογγούσε σαν τρελή

Σάρα Φυλής: Τσιμπούκι όλο μέσα στο λαρύγγι και ξεκώλιασμα με τα πόδια ανοιχτά να μου φωνάζει: ΕΤΣΙ! Και να μ ευχαριστεί που την άνοιγα εγώ στην αρχή της βάρδιας

Πέρλα Μεταξουργείο: Με γούσταρε, την γούσταρα, την έβλεπα 3+ φορές την εβδομάδα την έβγαλα και έξω, γαμηθήκαμε δίχως έλεος εντός και εκτός μπουρδέλου τα πάντα ΟΛΑ

Ελένη Μεταξουργείο: Κοιτούσε το πουλί μου και έλιωνε! Τα μάτια της γούρλωναν, χαμογελούσε, κάθε φορά που την έσκιζα είχε ροδοκόκκινα μάγουλα και μέσα στο χαμόγελο! Οχι δεν άκουσα σχεδόν σε τίποτα!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Με την Ελένη είχαν σπάσει 3 καπότες από το δυνατό :knockinb:
 

jason155

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
258
Κριτικές
37
Like
3.901
Πόντοι
5.391
Jessica το city tour


Παει μια 3ετια πλέον σίγουρα. Σε 2 ώρες έχυσα 4 φορές , που εγώ ζοριζομαι να χύσω 2η φορά ξέρω γω.
Εκφυλη και πανάκριβη ξεκωλιαρα , εμφανισιακά είχε σπάσει αρκετά στο πρόσωπο αλλά είχε κορμί που εβαζε κάτω πολλά πιτσιρίκια.

Αλλά έκανε παπάδες , καταπιολα τρομερη, να της γαμαω σαν μανιακός τον κωλο και να της βάζω 3 και 4 δάχτυλα στην μούνα, δονητη 20+ πόντους στον κωλο και να μου καβαλάει το καυλι σα να μην υπάρχει αύριο, σκουιρτ με δάχτυλα κανονικό όχι μουφοκατουρο, απίστευτο dirty talk( ατάκες τύπου sasha gray στα καλά της όχι μαλακίες, αυτό το feed me that dick like the little bitch that I am ακόμα το θυμάμαι και μου σηκώνεται η πουτσα)
Αλλά με διάφορα το highlight παραμένει εκεί προς το τέλος που αράζουμε και μου λέει για πάρτυ και κοκες ( πρέπει να ρουφάγε όλη την Κολομβία άνετα η γκόμενα), της λέω ότι εγώ μόνο χόρτο κάνω , και αστραψαν τα μάτια της και μου λέει πες μου ότι έχεις μαζί σου.

Ε καταλήξαμε μετά από ένα τσιγάρο να μου γλύφει τον κωλο σαν παλαβή και γω να χύνω σαν μπαμπουίνος. Και ήταν η πρώτη φορά που μου εγλυφε κωλο γκόμενα btw

Απίστευτη ήταν η ρουφιανα αλλά πανάκριβη. Μου είχε στείλει μονη της μια φορά πριν 2 χρονια περίπου όταν είχε έρθει για τελευταίο τουρ και είχα κάνει μαλακια που δεν την ξεκώλιασα πάλι τότε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom