Νέα

Με ποιές πουτάνες έχετε κάνει τα καλύτερα γαμήσια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMMY DEVITO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Θεσσαλονίκη Ντάνα απο Ρουμανία. Κοντούλα ξανθιά με πολλα τατού η οποία εχε 2-3 χρονια εξαφανισμένη. Δούλευε πιάτσα στην μπουγάτσα στη δυτική είσοδο, αλλα και σπίτι της. Μπας κι εχει νέα της κανεις;
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Ντενίζα(Ρεμούνδου 20)απο τότε που δούλευε στο απέναντι σπιτάκι, Μαρία τρελοκοτσιδού και Μόνικα Σέρβα (αμφότερες στο Παρασίου 36) και η κορυφαία όλων, κατά τη γνώμη μου πάντοτε... Κατερίνα Ρωσίδα απο Βλαδιβοστόκ (Φυλής 200 κ' Αγίου Μελετίου) αν και περιστασιακά είχε δουλέψει και σε άλλα μαγαζιά (Αγ. Πέτρου 7, Διδύμου 8Α).
 
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Ντενίζα(Ρεμούνδου 20)απο τότε που δούλευε στο απέναντι σπιτάκι, Μαρία τρελοκοτσιδού και Μόνικα Σέρβα (αμφότερες στο Παρασίου 36) και η κορυφαία όλων, κατά τη γνώμη μου πάντοτε... Κατερίνα Ρωσίδα απο Βλαδιβοστόκ (Φυλής 200 κ' Αγίου Μελετίου) αν και περιστασιακά είχε δουλέψει και σε άλλα μαγαζιά (Αγ. Πέτρου 7, Διδύμου 8Α).
αυτη η μαρια η τρελοκοτσιδου ειναι κ τωρα τοσο καλη?  :think: η εχει πεσει η αποδοση της στο περασμα του χρονου? :-
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
αυτη η μαρια η τρελοκοτσιδου ειναι κ τωρα τοσο καλη?  :think: η εχει πεσει η αποδοση της στο περασμα του χρονου? :-
Φίλε Τομμυ επειδή την ανακάλυψα σχετικά πρόσφατα, δεν μπορώ να πω ότι έχω μέτρο σύγκρισης σε σχέση με άλλους συναγωνιστές, αλλά μπορώ να πώ πως κρατιέται μια χαρά για την ηλικία της και είναι ορεξάτη...!
 
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Φίλε Τομμυ επειδή την ανακάλυψα σχετικά πρόσφατα, δεν μπορώ να πω ότι έχω μέτρο σύγκρισης σε σχέση με άλλους συναγωνιστές, αλλά μπορώ να πώ πως κρατιέται μια χαρά για την ηλικία της και είναι ορεξάτη...!
εμφανισιακα την εχω δει.δεν τρελαθηκα με την εμφανιση.αλλα αμα κανει καλη πιπα τοτε να την τιμησω.για τα πορνοενδοτερα ρωταω αν ξερει κανεις :grin:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.911
Πόντοι
3.425
τί να πρωτοθυμηθεί κανείς...μετα από 20 χρονια αγωνων....

στατιστικα 1 στις 10 την θυμαται κανεις...

και μια και το εφερε η κουβεντα, καπου στο 95-96, βρηκα τηλεφωνο απο εφημεριδα, σταθερο και εφερα στον Κισσο στην Βαθης ενα callgirl. Απιθανη...Ελληνιδα απο Βορεια, ρωσοποντια μου ειπε...
κοριτσαρος και με καβλα μεγαλη...
δεν την ξαναειδα...βλεπετε δε μενω αθηνα, δεν υπηρχαν κινητα τοτε...
επικινδυνα ερωτευσιμο πουτανακι

 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
εμφανισιακα την εχω δει.δεν τρελαθηκα με την εμφανιση.αλλα αμα κανει καλη πιπα τοτε να την τιμησω.για τα πορνοενδοτερα ρωταω αν ξερει κανεις :grin:
Πίπα ορεξάτη, γλωσσόφιλα, ποδολαγνεία, όλες οι στάσεις, γενικά είναι ανοιχτή σε πολλά πράγματα, με προφύλαξη πάντα.
 
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Πίπα ορεξάτη, γλωσσόφιλα, ποδολαγνεία, όλες οι στάσεις, γενικά είναι ανοιχτή σε πολλά πράγματα, με προφύλαξη πάντα.
ευχαριστω για τις πληροφοριες...αν και βλεπω πολλα γεροντια στο σαλονι!...χαχα... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
ευχαριστω για τις πληροφοριες...αν και βλεπω πολλα γεροντια στο σαλονι!...χαχα... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Δίκιο έχεις για τα γερόντια, αν και να ξέρεις το μαγαζί δουλεύει με "πελάτες" μόνο όπως μου είπε χαρακτηριστικά κάποτε η Μόνικα. Ούτε διακριτικά δεν έχει απ'έξω...
 
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Μικαελα απο Ρουμανια.

Απιστευτο μουνι.Καστανομαλλα κοντα στο 1.70 με ξανθιες ανταυγειες , κοιλιακούς φετες και πισινο πετρα :wanker: :wanker: :wanker:

Κριμα που χαθηκαν να ιχνη της. :S :S :S


 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
Κλελια με τα ταττου απο τα καλυτερα γαμησια δεν μου πεφτε με τπτ ειχε και ωραια βυζια φοραγε και κατι ξεκολα σορτσακια
 

stefanos22

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Απο τα πιο αρρωστα και απαιχτα γαμησια που εχω κανει με call girl.Η κοπελα ειναι οπως φαινεται στις φωτογραφιες εχει απιστευτο κωλο και σε φαση αν γουσταρει τουλαχιστον σε μενα αφησε να κανω παιχνιδι πολυ ανωμαλο  :cum: :cum:
Την προτεινω ανεπηφυλακτα συναγωνιστες ;)


Ήταν ξανθιά ή μούφα? Γιατί το ίδιο τηλέφωνο παίζει και για μια μελαχρινή την Μπέτυ με καλό πίσω σύστημα (απ'ότι βλέπω εδώ
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
...............

............




gif hosting

Λέξη άπό τήν  Βίβλο ..... ήτω .

Μία λοιπόν ήτω ....... ΑΜΑΝΤΑ !!

Από τις πιο ΜΟΝΙΜΑ καβλομένες γκόμενες που δούλευαν ΚΑΙ για το κέφι τους...γαμώ τα παιδιά!!!

Κάποια στιγμή πέρασε για ένα μικρό φεγγάρι από στούντιο στη Βουλιαγμένης και την πέτυχα βροχερό βράδι όπου δεν περνούσε άνθρωπος...Μου λέει έχω κάβλες και δεν έρχεται κόσμος...Ε το τι έγινε δεν περιγράφεται...γαμιόμασταν κάνα 40 λεπτο μέχρι που χτύπησε το κουδούνι και χαλάρωσε...Ισως από τα καλύτερα VFM γαμίσια που έχω ρίξει....

Κρίμα που στοχοποιήθηκε από κάποιους χοντρομαλάκες και την απέλασαν ....
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Με την Αλίνα το παπάκι στο κλειστό πια στούντιο της ιεράς οδού με τσάτσο το μαλάκα τον Αντυ.
Σούπερ πουτανίτσα, φοβερό σωματάκι, πολύ καλά στησίματα, μου έκανε όλα τα γούστα. Κρίμα που την
κοπάνησε πριν προλάβω να τη χορτάσω. Μέχρι και τον Αντυ ανεχόμουνα για πάρτυ της.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Με την Αλίνα το παπάκι στο κλειστό πια στούντιο της ιεράς οδού με τσάτσο το μαλάκα τον Αντυ.
Σούπερ πουτανίτσα, φοβερό σωματάκι, πολύ καλά στησίματα, μου έκανε όλα τα γούστα. Κρίμα που την
κοπάνησε πριν προλάβω να τη χορτάσω. Μέχρι και τον Αντυ ανεχόμουνα για πάρτυ της.
για πες κανα σκηνικο με τον αντυ
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
970
Κριτικές
29
Like
1.986
Πόντοι
1.416
Κρίμα που στοχοποιήθηκε από κάποιους χοντρομαλάκες και την απέλασαν ....

Τι εννοεις παικτη; Εγω νομιζα οτι της εκατσε κατι καλο και σταματησε.. Η ετσι ηλπιζα τουλαχιστον..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom