Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530

Λοιπον συναγωνιστες μου, ειχα γραψει για την εν λογω μανταμ. Πηρε κολητος τηλεφωνο για ραντεβου. Τοπαιξε γνωστος και εκλεισε ραντεβου ευκολα και ξεκινησε. Τον παιρνει λοιπον τηλ. και του λεει που θαρθεις, ξερεις΄? λεει ναι στην γωνια με πατησιων εκει που ηρθα την αλλη φορα, οοοχι λεει θα ερθεςι στην αχαρνων. ο.κ ας ειναι ερχομαι. Παει και αντι να δει την θεια της φωτογραφιας βλεπει μια πολυ πιο νεα τυπισα, πιο ψηλη, μακρυ μαλλι, γενικα αλλο του ειχα πει αλλο ειδε. Αλλα λογω καυλας εκατσε, οχι οτι δεν του αρεσε, βεβαια. Λοιπον στα του αγωνα, μπανιο με πετσετα  .. μαλλον χρησιμοποιημενη. Μασαζ ουτε για αστειο, πιπα ψηλο αγρια, εννοω του στυλ γουσταρω και λυσαω. Επιθετικη. Σουτιεν δεν εβγαλε. Ξεκινησε να κωλοτριβεται και οταν την ξαπλωσε συνεχισε να κωλοτριβεται με κατι γεφυρες και να τριβει το μουνι της κι αλλα τετοια. Ο τυπος ειχε τουμπανο κι εψαχνε καποτα αυτη δεν μασαγε του ελεγε ελα ... ελα!! Τη ρωτησε κανα δυο φορες τι λες, ετσι? χωρις? Αυτη του εκανε νοημα και καλα τι εγινε δεν τρεχει τιποτα μπες!!!! ΦΑΟΥΛ!!! μεγαλο. Τελος παντων γαμησε τελειωσε ντουζακι και τονπουλογλου.
Στο ανεβασμα επεσε σε ενα τυπο που κατεβαινε, λεει θα ειναι ενοικος ή συναγωνιστης, ΛΑΘΟΣ, ο τυπος ηταν κατω οταν εφυγε και περιμενε. Να σημειωθει επισης οτι το τηλεφωνο της τυπισας βαραγε συνεχεια και ερχοταν μυνηματα. Σπασαρχιδικα πραματα.
Εν κατακλειδι το νου σας. Ρωταμε απο πριν τι και ποια θα γαμησουμε!
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Τελικά έμεινε ευχαριστημένος ο φίλος σου??

ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΗΜΕΝΗ ΤΥΠΙΣΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΒΡΗΚΕ ΑΛΛΗ. ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ, ΑΛΛΗ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΗ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ.
 

Timmytiger

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2019
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Έχει να μου προτείνει κάποιος κάποια milf για μασάζ σε δικό της χώρο
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
Οι φωτογραφίες είναι δανικές!
.  Αγενέστατη ήταν έξω λέει ότι είναι στα Σεπόλια δεν πάει με την ώρα Έλα λέει να σε δω να με δεις και θα δούμε τι θα κάνουμε και όλα στο φλου και μου το κλείσε και το τηλέφωνο στα μούτρα όταν της είπα ότι θέλω ραντεβού για αύριο γιατί μου είπε ότι κάλεσε με αύριο τότε λοιπόν η τρέλα δεν παίζεται
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
.  Αγενέστατη ήταν έξω λέει ότι είναι στα Σεπόλια δεν πάει με την ώρα Έλα λέει να σε δω να με δεις και θα δούμε τι θα κάνουμε και όλα στο φλου και μου το κλείσε και το τηλέφωνο στα μούτρα όταν της είπα ότι θέλω ραντεβού για αύριο γιατί μου είπε ότι κάλεσε με αύριο τότε λοιπόν η τρέλα δεν παίζεται
Εσύ μου χρωστάς ένα pm με πληροφορίες για την Ελπίδα
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
409
Like
1.038
Πόντοι
201

Λοιπον συναγωνιστες μου, ειχα γραψει για την εν λογω μανταμ. Πηρε κολητος τηλεφωνο για ραντεβου. Τοπαιξε γνωστος και εκλεισε ραντεβου ευκολα και ξεκινησε. Τον παιρνει λοιπον τηλ. και του λεει που θαρθεις, ξερεις΄? λεει ναι στην γωνια με πατησιων εκει που ηρθα την αλλη φορα, οοοχι λεει θα ερθεςι στην αχαρνων. ο.κ ας ειναι ερχομαι. Παει και αντι να δει την θεια της φωτογραφιας βλεπει μια πολυ πιο νεα τυπισα, πιο ψηλη, μακρυ μαλλι, γενικα αλλο του ειχα πει αλλο ειδε. Αλλα λογω καυλας εκατσε, οχι οτι δεν του αρεσε, βεβαια. Λοιπον στα του αγωνα, μπανιο με πετσετα  .. μαλλον χρησιμοποιημενη. Μασαζ ουτε για αστειο, πιπα ψηλο αγρια, εννοω του στυλ γουσταρω και λυσαω. Επιθετικη. Σουτιεν δεν εβγαλε. Ξεκινησε να κωλοτριβεται και οταν την ξαπλωσε συνεχισε να κωλοτριβεται με κατι γεφυρες και να τριβει το μουνι της κι αλλα τετοια. Ο τυπος ειχε τουμπανο κι εψαχνε καποτα αυτη δεν μασαγε του ελεγε ελα ... ελα!! Τη ρωτησε κανα δυο φορες τι λες, ετσι? χωρις? Αυτη του εκανε νοημα και καλα τι εγινε δεν τρεχει τιποτα μπες!!!! ΦΑΟΥΛ!!! μεγαλο. Τελος παντων γαμησε τελειωσε ντουζακι και τονπουλογλου.
Στο ανεβασμα επεσε σε ενα τυπο που κατεβαινε, λεει θα ειναι ενοικος ή συναγωνιστης, ΛΑΘΟΣ, ο τυπος ηταν κατω οταν εφυγε και περιμενε. Να σημειωθει επισης οτι το τηλεφωνο της τυπισας βαραγε συνεχεια και ερχοταν μυνηματα. Σπασαρχιδικα πραματα.
Εν κατακλειδι το νου σας. Ρωταμε απο πριν τι και ποια θα γαμησουμε!
και ποσο  πηγε το μαλλι  ?
 

Vag_peir

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Τι εννοείς όταν λες ξεπέτα φίλος; Εγώ το έπαιρνα άνετα και αν κάνει και μασάζ ακόμα καλύτερα
 

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρα!ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας..από εμφάνιση λέει δηλαδή;;ξέρετε κόστος τελικά και γενικά αξίζει δοκιμή;;
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom