Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.535
Πόντοι
1.056

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
εχω  κανει 2 φορες με ροξανα δυστυχως όχι κατι ιδιαιτερο μετριοτατο μασαζ και μετα ένα μετριο στοματικο με σκουφακι
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895
Τελικά μου φαίνεται στα μασάζ Ελένη από Στουρνάρη 29 rules και σε μασάζ και σε υπηρεσίες. Γεμάτη 1 ώρα.
Αν και κατά καιρούς εμφανίζονται νέα κρυφά που ανοίγουν πρώην εργαζόμενες, όπως Ελενίτσα (το όνομα το έχει?) από Παπαδιαμάντη που μεταφέρθηκε και έκλεισε (Γιάννα, για όσους είχαν πρόσβαση τελικά).
Και άλλα που κατα καιρούς βγαίνουν στην επιφάνεια... 
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Κασκαντεριλικι Νο. ..εχασα το λογαριασμο. Τεεελος παντων,παρασκευη και βροχα και ο Περικλης ειχε ορεξεις για μασαζοπηδημα. Ψαξιμο σε αγγελιες για κατι καινουριο (μαλακια πρωτη), τηλεφωνα και καταληξη σε μια με τηλ που τελειωνει σε ,,,188. Ακουω κυψελη και λεω ο.κ (μαλακια δευτερη) Κλεισιμο ραντεβου και αφιξη. Η τυπισα μια νταρντανοβα που το επαιζε ρωσσιδα αλλα μαλλον βουλγαροσαυρα ηταν. Τελος παντων λεω ηρθες για πουτσο βρεχει κανε το κασκαντεριλικι, ρε φιλε για τους συναγωνιστες σου ρε γαμωτο, που ξερεις καμμια φορα! Τες πα! Ζηταει δωρακι up front, o.k.,γδυνομαι -ντουζακι- ξαπλωμα. Παρενθεση ο χωρος καθαρος ψιλοκαινουριος αλλα μια γαμοκρεμαστρα μια κρεκλα για τα ρουχα ...τιποτα σε πλαστικο σκαμπο ολα!! τες πα! Βαζει λαδι κι αρχιζει το τρψιμο. Χτυπαει το τηλ. της το σηκωνει και με ενα χερι τριβει με το αλλο μιλαει( μαλακια τριτη,)επρεπε να φυγω αλλα η καυλα της στιγμης με κρατησε. Συνεχιζει το τριψιμο και το τηλεφωνο ξαναχτυπαει. Συνολικα 3 φορες και το σηκωσε ... ναιαιααι ξερω εκει φευγεις, αλλα λεει χιλια συγνωμη και το εκλεισε. Τελειωνει το ηληθιο τριψιμο και καλα μασαζ και μου λεει γυρνα. Βαζει καποτα και αρχιζει μια πιπα για κλαματα. βγαζει σουτιεν και κυλοτα και πριν προλαβω κατι ξαπλωνει! Βυζαινω λιγο και οπως ειναι ιεραποστολικα καρφωνω. Στενο λογω στεγνωτητας. Εκανε μορφασμους αλλα λεω χεσε μας τωρα κυρα μου. Εριξα σαλιο και συνεχισα. Γαμησα λιγο ακομα κι εχυσα για να τελειωνω. Λοιπον να περιγραψω και την τυπισα. Μπαμπατσικη προς το παραπανω κιλα, οταν καθοταν στο κρεβατι εβγαζε κοιλιτσα, σε ρολακι, βυζι αναλογο του σωματοτυπου, μαλλια πολλα, πυκνα, μαυρο σγουρο και μακρυ μεχρι μεση σχεδον, φατσα μαλλον προσπερασιμη εως και αγνοησιμη. Ουτε για αστειο δευτερη φορα!!!  Πρεπει να εχει κι αλλη αγγελια με φωτο καπου, νομιζω. θα ψαξω για την αγγελια της αλλα οπως ειπα τηλ. σε ,,,,188.
Αυτα και ... το νου σας ρεμαλια!!!
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Κασκαντεριλικι Νο. ..εχασα το λογαριασμο. Τεεελος παντων,παρασκευη και βροχα και ο Περικλης ειχε ορεξεις για μασαζοπηδημα. Ψαξιμο σε αγγελιες για κατι καινουριο (μαλακια πρωτη), τηλεφωνα και καταληξη σε μια με τηλ που τελειωνει σε ,,,188. Ακουω κυψελη και λεω ο.κ (μαλακια δευτερη) Κλεισιμο ραντεβου και αφιξη. Η τυπισα μια νταρντανοβα που το επαιζε ρωσσιδα αλλα μαλλον βουλγαροσαυρα ηταν. Τελος παντων λεω ηρθες για πουτσο βρεχει κανε το κασκαντεριλικι, ρε φιλε για τους συναγωνιστες σου ρε γαμωτο, που ξερεις καμμια φορα! Τες πα! Ζηταει δωρακι up front, o.k.,γδυνομαι -ντουζακι- ξαπλωμα. Παρενθεση ο χωρος καθαρος ψιλοκαινουριος αλλα μια γαμοκρεμαστρα μια κρεκλα για τα ρουχα ...τιποτα σε πλαστικο σκαμπο ολα!! τες πα! Βαζει λαδι κι αρχιζει το τρψιμο. Χτυπαει το τηλ. της το σηκωνει και με ενα χερι τριβει με το αλλο μιλαει( μαλακια τριτη,)επρεπε να φυγω αλλα η καυλα της στιγμης με κρατησε. Συνεχιζει το τριψιμο και το τηλεφωνο ξαναχτυπαει. Συνολικα 3 φορες και το σηκωσε ... ναιαιααι ξερω εκει φευγεις, αλλα λεει χιλια συγνωμη και το εκλεισε. Τελειωνει το ηληθιο τριψιμο και καλα μασαζ και μου λεει γυρνα. Βαζει καποτα και αρχιζει μια πιπα για κλαματα. βγαζει σουτιεν και κυλοτα και πριν προλαβω κατι ξαπλωνει! Βυζαινω λιγο και οπως ειναι ιεραποστολικα καρφωνω. Στενο λογω στεγνωτητας. Εκανε μορφασμους αλλα λεω χεσε μας τωρα κυρα μου. Εριξα σαλιο και συνεχισα. Γαμησα λιγο ακομα κι εχυσα για να τελειωνω. Λοιπον να περιγραψω και την τυπισα. Μπαμπατσικη προς το παραπανω κιλα, οταν καθοταν στο κρεβατι εβγαζε κοιλιτσα, σε ρολακι, βυζι αναλογο του σωματοτυπου, μαλλια πολλα, πυκνα, μαυρο σγουρο και μακρυ μεχρι μεση σχεδον, φατσα μαλλον προσπερασιμη εως και αγνοησιμη. Ουτε για αστειο δευτερη φορα!!!  Πρεπει να εχει κι αλλη αγγελια με φωτο καπου, νομιζω. θα ψαξω για την αγγελια της αλλα οπως ειπα τηλ. σε ,,,,188.
Αυτα και ... το νου σας ρεμαλια!!!
Σε ευχαριστουμε συντροφε! Καλη σου εβδομαδα
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336

Σ αυτην ειναι στην δευτερη φωτο οι αλλες μουφα


σε τουτη ειναι στην τριτη

Αναφερομαι στην τυπισα που κριτικαρω πιο πανω.

Να είσαι καλά ρε φίλε για τη βοήθεια!!!

Καλή βδομάδα και καλά γαμήσια να έχουμε
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Κασκαντεριλικι Νο. ..εχασα το λογαριασμο. Τεεελος παντων,παρασκευη και βροχα και ο Περικλης ειχε ορεξεις για μασαζοπηδημα. Ψαξιμο σε αγγελιες για κατι καινουριο (μαλακια πρωτη), τηλεφωνα και καταληξη σε μια με τηλ που τελειωνει σε ,,,188. Ακουω κυψελη και λεω ο.κ (μαλακια δευτερη) Κλεισιμο ραντεβου και αφιξη. Η τυπισα μια νταρντανοβα που το επαιζε ρωσσιδα αλλα μαλλον βουλγαροσαυρα ηταν. Τελος παντων λεω ηρθες για πουτσο βρεχει κανε το κασκαντεριλικι, ρε φιλε για τους συναγωνιστες σου ρε γαμωτο, που ξερεις καμμια φορα! Τες πα! Ζηταει δωρακι up front, o.k.,γδυνομαι -ντουζακι- ξαπλωμα. Παρενθεση ο χωρος καθαρος ψιλοκαινουριος αλλα μια γαμοκρεμαστρα μια κρεκλα για τα ρουχα ...τιποτα σε πλαστικο σκαμπο ολα!! τες πα! Βαζει λαδι κι αρχιζει το τρψιμο. Χτυπαει το τηλ. της το σηκωνει και με ενα χερι τριβει με το αλλο μιλαει( μαλακια τριτη,)επρεπε να φυγω αλλα η καυλα της στιγμης με κρατησε. Συνεχιζει το τριψιμο και το τηλεφωνο ξαναχτυπαει. Συνολικα 3 φορες και το σηκωσε ... ναιαιααι ξερω εκει φευγεις, αλλα λεει χιλια συγνωμη και το εκλεισε. Τελειωνει το ηληθιο τριψιμο και καλα μασαζ και μου λεει γυρνα. Βαζει καποτα και αρχιζει μια πιπα για κλαματα. βγαζει σουτιεν και κυλοτα και πριν προλαβω κατι ξαπλωνει! Βυζαινω λιγο και οπως ειναι ιεραποστολικα καρφωνω. Στενο λογω στεγνωτητας. Εκανε μορφασμους αλλα λεω χεσε μας τωρα κυρα μου. Εριξα σαλιο και συνεχισα. Γαμησα λιγο ακομα κι εχυσα για να τελειωνω. Λοιπον να περιγραψω και την τυπισα. Μπαμπατσικη προς το παραπανω κιλα, οταν καθοταν στο κρεβατι εβγαζε κοιλιτσα, σε ρολακι, βυζι αναλογο του σωματοτυπου, μαλλια πολλα, πυκνα, μαυρο σγουρο και μακρυ μεχρι μεση σχεδον, φατσα μαλλον προσπερασιμη εως και αγνοησιμη. Ουτε για αστειο δευτερη φορα!!!  Πρεπει να εχει κι αλλη αγγελια με φωτο καπου, νομιζω. θα ψαξω για την αγγελια της αλλα οπως ειπα τηλ. σε ,,,,188.
Αυτα και ... το νου σας ρεμαλια!!!
απλα τελειο post!!!! ευγε
 

starsyn

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
200
Πόντοι
0
κυψέλη και τηλ.από 6995=σουροφωλιά!!!
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0

Την έχει επισκεφτεί κανείς;;

Στο τηλέφωνό μου είπε ότι παίζει 45 λεπτό μασαζακι με χουφτωματα και εκτόνωση με χειρομαλαξη!!επίσης λέει είναι η ίδια στη φωτό!
Πολύ καλό μου φαίνεται!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456

Την έχει επισκεφτεί κανείς;;

Στο τηλέφωνό μου είπε ότι παίζει 45 λεπτό μασαζακι με χουφτωματα και εκτόνωση με χειρομαλαξη!!επίσης λέει είναι η ίδια στη φωτό!
Πολύ καλό μου φαίνεται!!
Κάτι δεν μου ''κάθεται'' καλά...
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201

Την έχει επισκεφτεί κανείς;;

Στο τηλέφωνό μου είπε ότι παίζει 45 λεπτό μασαζακι με χουφτωματα και εκτόνωση με χειρομαλαξη!!επίσης λέει είναι η ίδια στη φωτό!
Πολύ καλό μου φαίνεται!!
ναι ακριβως η ιδια...........

 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1

Την έχει επισκεφτεί κανείς;;

Στο τηλέφωνό μου είπε ότι παίζει 45 λεπτό μασαζακι με χουφτωματα και εκτόνωση με χειρομαλαξη!!επίσης λέει είναι η ίδια στη φωτό!
Πολύ καλό μου φαίνεται!!

Ειναι η Ευα εχω γραψει κριτικη αρκετα παλια. Καταρχας αλλη κοπελα σου μιλαει στο τηλ για να σε καυλωσει (τηλεφωνητρια) και αλλη ειναι απο κοντα. Δευτερον ειναι ωραια κοπελα λεπτη μελαχροινη μικρο βυζακι απο οσο θυμαμαι αλλα κανει πολυ απαλο μασαζ (δεν ξερω αν εχει βελτιωθει) και απλα στον παιζει με ενα υφος αγγαρειας.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.535
Πόντοι
1.056
Η Εύα από Παλιολόγου είναι Κωνσταντινε; Που είχε και ενα παταρι για χωρο μασαζ καπου κοντα στην Αχιλλέως;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom