Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.510
Like
25.691
Πόντοι
5.006
Η Εύα από Παλιολόγου είναι Κωνσταντινε; Που είχε και ενα παταρι για χωρο μασαζ καπου κοντα στην Αχιλλέως;
η Εύη η γνωστή από Παλαιολόγου νεα Σμύρνη  κάποια στιγμή Χαλάνδρι μετά πατάρι και τώρα εκεί που είναι πεταμένα λεφτά ...
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0

Την έχει επισκεφτεί κανείς;;

Στο τηλέφωνό μου είπε ότι παίζει 45 λεπτό μασαζακι με χουφτωματα και εκτόνωση με χειρομαλαξη!!επίσης λέει είναι η ίδια στη φωτό!
Πολύ καλό μου φαίνεται!!
Ειναι η Ευα εχω γραψει κριτικη αρκετα παλια. Καταρχας αλλη κοπελα σου μιλαει στο τηλ για να σε καυλωσει (τηλεφωνητρια) και αλλη ειναι απο κοντα. Δευτερον ειναι ωραια κοπελα λεπτη μελαχροινη μικρο βυζακι απο οσο θυμαμαι αλλα κανει πολυ απαλο μασαζ (δεν ξερω αν εχει βελτιωθει) και απλα στον παιζει με ενα υφος αγγαρειας.
Οπως τα περιέγραψες... Στο τηλ μιλαει μια αλλη γυναικα με καυλιαρικη φωνη που σου αφήνει να νομιζεις οτι θα ειναι ολα ωραία και ομοφα... από κοντά ομως καμία σχεση... εγω θα το έλεγα χαυδεμα και οχι μασαζ μιας και ειχα δοκιμασει παλιοτερα... αν θες σου λεει οτι εχει και προγραμμα που της κανεις και εσυ μασαζ, οτι ναναι θα ελεγα... και στα του παιξίματος οχι τιποτα το ιδιατερο...

Τελευταια φορα την πέτυχα επί της Βενιζέλου σε ένα χώρο μέσα στο εμπορικό κεντρο που έχει εκεί... Πριν ειχε ενα χωρο κοντα στα νεκροταφεία διπλα σε κατι γηπεδα μπασκετ... και επίσης την είχα πετύχει και στο στενο πίσω από το εμπορικό της Βενιζέλου!
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.938
Like
4.833
Πόντοι
1.706
Οπως τα περιέγραψες... Στο τηλ μιλαει μια αλλη γυναικα με καυλιαρικη φωνη που σου αφήνει να νομιζεις οτι θα ειναι ολα ωραία και ομοφα... από κοντά ομως καμία σχεση... εγω θα το έλεγα χαυδεμα και οχι μασαζ μιας και ειχα δοκιμασει παλιοτερα... αν θες σου λεει οτι εχει και προγραμμα που της κανεις και εσυ μασαζ, οτι ναναι θα ελεγα... και στα του παιξίματος οχι τιποτα το ιδιατερο...

Τελευταια φορα την πέτυχα επί της Βενιζέλου σε ένα χώρο μέσα στο εμπορικό κεντρο που έχει εκεί... Πριν ειχε ενα χωρο κοντα στα νεκροταφεία διπλα σε κατι γηπεδα μπασκετ... και επίσης την είχα πετύχει και στο στενο πίσω από το εμπορικό της Βενιζέλου!
Σεξακι δεν..??
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.535
Πόντοι
1.056
χαχαχα ούτε καν giorgos stergiou. μόνο φραπέ με το ζόρι πασπαλισμένο με ξινιλα στη μουρη
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.535
Πόντοι
1.056
Μόνο φραπέ. Ηλικία 50-55 χρόνων επομένως και η εμφάνιση δεν είναι κάτι το  ιδιαίτερο. Συνάδει με την ηλικία. Μια συμπαθητική  κυρία της διπλανής πόρτας Τίποτε περισσότερο τίποτε λιγότερο.
 

skiergr

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα! Αν μπορεί κάποιος να μου στείλει πμ το τηλ της θείας Ελένης... Ευχαριστώ
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21




Η συγκεκριμένη,κάνει μασάζ που το προχωράει μέχρι εκτόνωση και μόνο μια και "είμαι παντρεμένη με παιδιά" όπως λέει.
Η φωτογραφία που έστειλε ως δική της και ως αληθινή,δείχνει ένα ξανθό,καλό μιλφ με ωραίο σώμα.
Ζητάει 60 ευρώ για μία ώρα και έχει δικό της χώρο σε διαμέρισμα που βρίσκεται στην αρχή της Αχαρνών με κουδούνι γυναικείο όνομα.

Όλα καλά ως εδώ.
Όμως λίγο καιρό πριν έδινε ραντεβού σε ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο όπου κάποια ημέρα,κλείνοντας την,έκανα το λάθος μισή ώρα νωρίτερα,να της ακυρώσω το ραντεβού.
Αμέσως άρχισαν να μου έρχονται απειλητικά μηνύματα από τρεις διαφορετικούς αριθμούς για το τι θα πάθω,τι θα μου κάνουν κλπ,κλπ.
Οπότε όποιος το αποφασίσει,ας τα μετρήσει όλα.
 

Allos1

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα θα ήθελα κι εγω το τηλ της θείας Ελένης αν γίνεται. Ευχαριστώ
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
χολαργο ειναι κοντα στην εθνικη αμυνα...60 ευρω ολοκληρωμενο προγραμμα...δεν εχω παει απο το τηλ μου τα ειπανε αυτα
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
χολαργο ειναι κοντα στην εθνικη αμυνα...60 ευρω ολοκληρωμενο προγραμμα...δεν εχω παει απο το τηλ μου τα ειπανε αυτα

Πως και δεν το έχει ανακαλύψει (και να έχει δοκιμάσει εννοείται) κανένα γατόνι του site για να μας το πει κι εμάς?
Εκτός και εάν το κρατάνε μόνο για τον εαυτό τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom