Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
353
Like
1.746
Πόντοι
201
Εμφάνιση συμπαθητική (καλύτερη από Στεφανία και σε σώμα και σε πρόσωπο) αλλά τέλος τα θετικά.
Η μία ώρα ΔΕΝ είναι μία ώρα και υπηρεσίες μασάζ ΜΗΔΕΝ...
Πίπα απλή, δεν ξαναπάς για κανένα λόγο.
Στεφανία σκάλες ανώτερο μασάζ και φυσικά καλύτερα να στον παίξει η Στεφ παρά να στον γλύψει η Αλίκη.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
H Αλίκη τι λέει από εμφάνιση; Από τις φωτό φαίνεται φουλ ενδιαφέρον με ωραίο σώμα, αλλά πρόσωπο δεν φαίνεται πουθενά... Επίσης τι υπηρεσίες προσφέρει και σε τι τιμή;
Η Αλίκη είναι 40 + αδύνατη αβυζη μασάζ χαλιά β μέρος αντέχει εκτός από Κόλο Ελληνίδα ..
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
138
Πόντοι
0
H Αλίκη τι λέει από εμφάνιση; Από τις φωτό φαίνεται φουλ ενδιαφέρον με ωραίο σώμα, αλλά πρόσωπο δεν φαίνεται πουθενά... Επίσης τι υπηρεσίες προσφέρει και σε τι τιμή;
Η Αλίκη αντικειμενικά είναι αρκετά όμορφη κοπέλα, με καλό σώμα και ωραίο πρόσωπο. Από υπηρεσίες, το μασάζ της είναι υποτυπώδες έως ανύπαρκτο, αλλά στον 2ο γύρο τα πάει καλύτερα με highlight την πολύ καλή της πίπα. Κόστος 60Ε για 15-20 λεπτά μασάζ και μετά όσο σου πάρει για μία κατάθεση. Την είχα επισκεφθεί πριν από αρκετούς μήνες οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
138
Πόντοι
0
Εμφάνιση συμπαθητική (καλύτερη από Στεφανία και σε σώμα και σε πρόσωπο) αλλά τέλος τα θετικά.
Η μία ώρα ΔΕΝ είναι μία ώρα και υπηρεσίες μασάζ ΜΗΔΕΝ...
Πίπα απλή, δεν ξαναπάς για κανένα λόγο.
Στεφανία σκάλες ανώτερο μασάζ και φυσικά καλύτερα να στον παίξει η Στεφ παρά να στον γλύψει η Αλίκη.
Συμφωνώ, η Αλίκη δεν ξέρει μασάζ. Απλά προτιμάει να πλασάρεται σαν μασατζού παρά σαν εκδιδώμενη. Σύγκριση με Στεφανία δεν υπάρχει καν (η μία κάνει μασάζ και η άλλη χάδια), και είναι και πιο vfm (40E για ολόκληρη ώρα vs 60E για σκάρτη)
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.248
Like
333
Πόντοι
36
χαχαχα συμφωνω απολύτως με το τραπεζομάντελο... αυτα τα χάρτινα τα τετραγωνα της χασαποταβέρνας... αλλα μου άρεσε πάντως που ζεσταίνει πετσέτες πάνω στο καλοριφέρ και σε σκεπάζει με αυτες και δεν κρυώνεις.

Πανεύκολη συνεννόηση. Δεν χρειάζεται να κάνεις καμμια νύξη στο τηλέφωνο για φραπεδες και εκτονώσεις. Μασαζ έτσι κι ετσι.. ασχολείται πολύ ώρα με την πλάτη . Στα πόδια κάνει μονο πατούσες και γάμπες.. μηρούς καθόλου, απο επίμαχα σημεία δεν περνάει . Απλά όταν γυρνάς ανάσκελα σου κάνει λίγο μασαζ απο μπροστά, και στο τέλος σε ρωτάει με νόημα αν θες τοπικο μασαζάκι. Αφηνει να πιάσεις κωλο και βυζιά αλλα δεν αφήνει δάχτυλα. Τουλάχιστον εμένα δεν με άφησε. Μπριζολάκια καλαμάκια ουτε καν προσφέρει, αλλα και να πρόσφερε... πάλι ούτε καν..... Δείτε λίγο προφιλ στο Facebook που λέει και ο παίκτης πιο πάνω. Κόστος 30€
υπάρχουν εδώ πληροφορίες για την θεία Λιτσα
 

Μπάμπης Ο κ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Συμφωνώ, η Αλίκη δεν ξέρει μασάζ. Απλά προτιμάει να πλασάρεται σαν μασατζού παρά σαν εκδιδώμενη. Σύγκριση με Στεφανία δεν υπάρχει καν (η μία κάνει μασάζ και η άλλη χάδια), και είναι και πιο vfm (40E για ολόκληρη ώρα vs 60E για σκάρτη)
Αν μιλάμε για την ίδια κοπέλα στο Χολαργό,εγώ πήγα και πέρασα υπέροχα,ωραίο κορμί,χαλαρωτικό μασάζ και απ' υπηρεσίες πολύ πολύ καλές !!!!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.089
Κριτικές
2
Like
8.812
Πόντοι
2.456

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.867
Like
27.404
Πόντοι
5.906
Τυπε πλέον δεν τραβάει η θεια..
έχω να πάω πριν γίνει το τσαρσί της φλαμπε..
έχω διαγράψει το τηλ..
:confused: :confused: :confused:
Η θεία οπως την αποκαλεις,βάζει κάτω ακόμα και τώρα όλα τα σουργελα(tantra κλπ) που υποτίθεται πως κάνουν μασσαζ και κύριο στόχο έχουν να ξεπεταξουν τον πελάτη!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.108
Πόντοι
201
Καλημερα σε ολους,υπαρχει κατι αξιολογο Γλυφαδα,Βουλιαγμενη?γενικα Νοτια?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.089
Κριτικές
2
Like
8.812
Πόντοι
2.456
Η θεία οπως την αποκαλεις,βάζει κάτω ακόμα και τώρα όλα τα σουργελα(tantra κλπ) που υποτίθεται πως κάνουν μασσαζ και κύριο στόχο έχουν να ξεπεταξουν τον πελάτη!
Τυπε έχω αναφέρει σε προηγούμενα ποστ πως η θεία Ελένη που έχει καβατζαρει τα 60 είναι πολύ καλύτερη από τις γιαλατζι μασατζουδες που πρέπει να την αντιγράψουν σε νοοτροπία κ υπηρεσίες για να κονομησουν..
:hi:
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Άρα απ' ότι καταλαβαίνω, η Αλίκη δεν είναι και τόσο σταθερή στις υπηρεσίες της... Αν πας μόνο για μασάζ και φραπέ, είναι πάλι στα 60Ε?
 

john307

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2022
Μηνύματα
148
Like
1.208
Πόντοι
201
ρε μάγκες έχει κανείς καμιά ιδέα καλλιθεα καμιά καλή μιλφαρα με πιασιματακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom