Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Ευχαριστούμε φίλε για τις πληροφορίες. Να υποθέσω ότι οι φωτογραφίες δεν έχουν καμμία σχέση με την πραγματικότητα ομως ε; Ασχετα αν στην αγγελία της γράφει οτι ειναι η ίδια. :2funny:
Κόστος..;;; 60€ όσο λέει στην αγγελία ή έχει έξτρα τιμοκατάλογο από κοντά;
Πόσος χρόνος;; Τηρήθηκε ή είναι με το ρολόϊ στο χέρι και σε ξεπετάει μόλις τελειώσεις;
Ο χώρος είναι καθαρός είπες... Τι παίζει με πετσέτα και παντόφλες;
Δεν ήταν καθόλου βιαστική, δεν πιέζεσαι. Όσον αφορά τις φωτογραφίες, ίσως και να ήταν αυτή 10 χρόνια πριν. Άρα δεν είναι αυτή. Προφανές νομίζω από το πόσο φτιαγμένες και επαγγελματικές είναι. Για πετσέτες και τέτοια δεν θυμάμαι καθόλου, αλλά νομίζω αν υπήρχε κάποια χτυπητή έλλειψη θα το θυμόμουν.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
2
Like
713
Πόντοι
96
Δεν ήταν καθόλου βιαστική, δεν πιέζεσαι. Όσον αφορά τις φωτογραφίες, ίσως και να ήταν αυτή 10 χρόνια πριν. Άρα δεν είναι αυτή. Προφανές νομίζω από το πόσο φτιαγμένες και επαγγελματικές είναι. Για πετσέτες και τέτοια δεν θυμάμαι καθόλου, αλλά νομίζω αν υπήρχε κάποια χτυπητή έλλειψη θα το θυμόμουν.
Η τιμη ειναι στα 60€ ή εχει συντελεστη απο διπλα?
 

dimitrispol2011

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Έχει δικό της χώρο στο κέντρο του Πειραιά. Παλιό διαμέρισμα σε πολυκατοικία με γραφεία.
Παίρνεις τηλέφωνο και σου λέει κουδούνι και όροφο που θα ανέβεις.
Όταν έφτασα , ήταν ένας τύπος έξω απο την είσοδο που έκοβε βόλτες και τον είχε φάει το κρύο και η βροχή...Μάλλον ο νταβάς που τον είχε διώξει απο το
διαμέρισμα για να ανέβω εγώ...
Η κυρία είναι ρωσικής προέλευσης , κοντά 50, μπορεί και λίγο παραπάνω με ωραίο σώμα για την ηλικία της και κοντή.
Με υποδέχτηκε με εσώρουχα και απο επάνω φορούσε ένα εφαρμοστό, κοντό ''νυχτικό'' και ιατρική μπλούζα. Ψηλοτάκουνα πέδιλα με χοντρές κάλτσες...
τις οποίες δεν αποχωρίστηκε....ήταν κρύα μέρα......
Το δωμάτιο σκοτεινό με μουσική υπόκρουση απο MADTV και θέρμανση απο σόμπα αλογόνου.
Μπάνιο ούτε μου προσφέρθηκε, ούτε ζήτησα για να πώ την αλήθεια.
Πρίν ξεκινήσουμε με ρώτησε τι είδους μασάζ ζητάω και μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά.
Το μασάζ γίνεται σε κανονικό κρεβάτι στο οποίο στρώνει πρόχειρα ένα σεντόνι.......
Στα του μασάζ , το κατέχει. Ζήτησα δυνατό μασάζ γιατί ήμουν πιασμένος και αυτό έλαβα.
Ασχολήθηκε πολύ με τα πόδια και την πλάτη και μετά γύρισα μπροστά, όπου έπαιξε χαλαρό μασάζ και στο τέλος φραπεδιά.
Κατά την διάρκεια της συνεδρίας έβγαλε μόνο την ιατρική ποδιά.
Όταν κατά την διάρκεια της φραπεδιάς έβαλα χέρι στο στήθος έκανε κίνηση να τραβηχτεί...
'' Έπρεπε να μου το πείς απο την αρχή, τί ακριβώς θέλεις........'' Με τα πολλά κατέβασα το σουτιέν και εμφανίστηκε ένα όμορφο
για την ηλικία στήθος. 2αρι.

Περιγραφή​

ΣΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΟ ΣΤΑ ΝΌΤΙΑ ΠΡΟΆΣΤΙΑ

ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.

11:00 – 20:00

6980 - 23085
Δοκιμασμένη με απαράδεκτη συμπεριφορά για όποιον θέλει να την επισκεφτεί . Το μόνο καλό η εμφάνιση για την ηλικία της
 

dimitrispol2011

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Συμπαιχτες καλημέρα αν και χρόνια ως επισκέπτης στέλνω πρώτη φορά μνμ αν έχει κάποιος γνώμη για το παρακατω μην πεταχτεί άδοξα ο οβολός...

Μάλλον εξ αλλαγής
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
616
Πόντοι
300
https://www.openday.gr/aggelies-sex/⭐-είμαι-η-ρωσίδα-άννα-38-ετών/

Ξέρει κανείς τίποτα για αυτήν εδώ;
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
616
Πόντοι
300
Οπα… γιατι δεν το έκανε λινκ; Παραθυράκι φάση όπως βλέπω πιο πάνω άλλους Και μπήκε έτσι…
Σόρρυ καινούργιος ακόμα..
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια εχω κλεισει ραντεβου για μασαζ με την kauma αυτες τις μερες που ερχεται αθηνα. Ξερει κανεις τι να περιμενω; Προχωραει καθολου;
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Έχει δικό της χώρο στο κέντρο του Πειραιά. Παλιό διαμέρισμα σε πολυκατοικία με γραφεία.
Παίρνεις τηλέφωνο και σου λέει κουδούνι και όροφο που θα ανέβεις.
Όταν έφτασα , ήταν ένας τύπος έξω απο την είσοδο που έκοβε βόλτες και τον είχε φάει το κρύο και η βροχή...Μάλλον ο νταβάς που τον είχε διώξει απο το
διαμέρισμα για να ανέβω εγώ...
Η κυρία είναι ρωσικής προέλευσης , κοντά 50, μπορεί και λίγο παραπάνω με ωραίο σώμα για την ηλικία της και κοντή.
Με υποδέχτηκε με εσώρουχα και απο επάνω φορούσε ένα εφαρμοστό, κοντό ''νυχτικό'' και ιατρική μπλούζα. Ψηλοτάκουνα πέδιλα με χοντρές κάλτσες...
τις οποίες δεν αποχωρίστηκε....ήταν κρύα μέρα......
Το δωμάτιο σκοτεινό με μουσική υπόκρουση απο MADTV και θέρμανση απο σόμπα αλογόνου.
Μπάνιο ούτε μου προσφέρθηκε, ούτε ζήτησα για να πώ την αλήθεια.
Πρίν ξεκινήσουμε με ρώτησε τι είδους μασάζ ζητάω και μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά.
Το μασάζ γίνεται σε κανονικό κρεβάτι στο οποίο στρώνει πρόχειρα ένα σεντόνι.......
Στα του μασάζ , το κατέχει. Ζήτησα δυνατό μασάζ γιατί ήμουν πιασμένος και αυτό έλαβα.
Ασχολήθηκε πολύ με τα πόδια και την πλάτη και μετά γύρισα μπροστά, όπου έπαιξε χαλαρό μασάζ και στο τέλος φραπεδιά.
Κατά την διάρκεια της συνεδρίας έβγαλε μόνο την ιατρική ποδιά.
Όταν κατά την διάρκεια της φραπεδιάς έβαλα χέρι στο στήθος έκανε κίνηση να τραβηχτεί...
'' Έπρεπε να μου το πείς απο την αρχή, τί ακριβώς θέλεις........'' Με τα πολλά κατέβασα το σουτιέν και εμφανίστηκε ένα όμορφο
για την ηλικία στήθος. 2αρι.

Περιγραφή​

ΣΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΟ ΣΤΑ ΝΌΤΙΑ ΠΡΟΆΣΤΙΑ

ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.

11:00 – 20:00

6980 - 23085
και ενα 2 στο τελος .
 

Aridar13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2018
Μηνύματα
45
Like
146
Πόντοι
0
Καλησπερα γνωριζει καποιος το τηλ της θειας Ελενης απο Καλλιθεα να μου το στειλει σε πμ ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.671
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom