Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

john307

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2022
Μηνύματα
148
Like
1.211
Πόντοι
201
θεια ελενη καλλιθεα..εχει κανεις το τηλέφωνο της η κατι να την βρούμε?βοήθεια μαγκες..
 

john307

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2022
Μηνύματα
148
Like
1.211
Πόντοι
201
ξέρει κανείς καμιά καλλιθεα κέντρο.. που να δέχεται μετα τις 12 το βραδυ κόσμο?
 

Peterparapan77

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Κανενας που να εχει παει σε Kauma και να εχει πεσει φραπεδακι, υπαρχει να μας πει την εμπειρια του?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446

Εδώ γνωρίζουμε κάτι παίδες; με ενδιαφέρει που λέει μικροκαμωμεμη και 50ρικο
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
118
Like
186
Πόντοι
1

Εδώ γνωρίζουμε κάτι παίδες; με ενδιαφέρει που λέει μικροκαμωμεμη και 50ρικο
Ειχα ρωτησει κι εγω για την συγκεκριμενη παλαιοτερα αλλα μου ειχαν αναφερει οτι ειναι χαλια οπτικα,γρια κ δεν αξιζει...κ κανει μονο μασας κ εκτονωση αν σε ενδιαφερει..
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
Κανενας που να εχει παει σε Kauma και να εχει πεσει φραπεδακι, υπαρχει να μας πει την εμπειρια του?
Έχει πολλά υποσχόμενη φάτσα αλλά από ότι νομίζω ότι έχουν πει δεν προχωράει.
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0

Παιδιά εδώ κανείς γνώμη τελικά;
Ναι. Πρέπει να πάει το υγειονομικό και να την κλείσει. Ό,τι πιο βρώμικο έχω δει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει πολλά υποσχόμενη φάτσα αλλά από ότι νομίζω ότι έχουν πει δεν προχωράει.
Μπα τίποτα...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
985
Like
882
Πόντοι
86
Ναι. Πρέπει να πάει το υγειονομικό και να την κλείσει. Ό,τι πιο βρώμικο έχω δει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μπα τίποτα...
xe , έχει τεράστιο ποσοστό σε φόλες , εγκαταλείπεται .
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
Ναι. Πρέπει να πάει το υγειονομικό και να την κλείσει. Ό,τι πιο βρώμικο έχω δει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μπα τίποτα...
Ευχαριστώ για την απάντηση!Βέβαια κασκαντεριλιλικια έχουμε ξανακάνει… υπηρεσίες; Εμφάνιση;
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
Πρόσφατη επίσκεψη στην κοπέλα κοντά στο μετρό της Αργυρούπολης. Συνεννόηση μια ώρα πριν, στην ώρα μου και νωρίτερα εκεί. Μπάσιμο στο σπίτι, 1η απογοήτευση χωρίς θέρμανση. 2η απογοήτευση χρήματα μπροστά. 3η απογοήτευση πάω στο μπάνιο για ντουζ, παγωμένο νερό. Πετσέτα παραλίας, σαγιονάρα κοινόχρηστη μπασκετική. Βγαίνω, ξαπλώνω σε ένα ντιβάνι. Μασαζ 20 λεπτά με γαλάκτωμα χαιδεμα περισσότερο. Πέρασμα από επίμαχα σημεία, γυρισμα και ξεκίνησε χαιδεμα πιο έντονο. Καθολη τη διάρκεια, κουβεντούλα χαλαρή, ευγενική και εγκάρδια μπορώ να πω και φόραγε μάσκα. Με το στριγκακι της, καλό σωματακι για τα 55 της όπως την είδα, με παρότρυνε να χούφτωσω. Τέλος μισοκαυλωμενος, μου εδωσε χαρτι, σκουπιστηκα, έκανα ντουζ, ντύθηκα γρήγορα και με πήρε αγκαλιά, με χαιρέτησε εγκάρδια και μέσα σε όλα μου είπε πως δούλευε παλιά σε μασατζιδικο στους Αμπελόκηπους, σκέφτεται να μετακομίσει νέα Σμύρνη και σε γενικές γραμμές αρκετά ευγενική. Προφανώς η γυναίκα δεν ξέρει μασαζ και δεν νομίζω να ξαναπάω. Διάρκεια στα 40' και προφανως έπρεπε να ακούσω τον Περαματιωτη, καθώς είχε γράψει κριτική παλαιότερα.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Πρόσφατη επίσκεψη στην κοπέλα κοντά στο μετρό της Αργυρούπολης. Συνεννόηση μια ώρα πριν, στην ώρα μου και νωρίτερα εκεί. Μπάσιμο στο σπίτι, 1η απογοήτευση χωρίς θέρμανση. 2η απογοήτευση χρήματα μπροστά. 3η απογοήτευση πάω στο μπάνιο για ντουζ, παγωμένο νερό. Πετσέτα παραλίας, σαγιονάρα κοινόχρηστη μπασκετική. Βγαίνω, ξαπλώνω σε ένα ντιβάνι. Μασαζ 20 λεπτά με γαλάκτωμα χαιδεμα περισσότερο. Πέρασμα από επίμαχα σημεία, γυρισμα και ξεκίνησε χαιδεμα πιο έντονο. Καθολη τη διάρκεια, κουβεντούλα χαλαρή, ευγενική και εγκάρδια μπορώ να πω και φόραγε μάσκα. Με το στριγκακι της, καλό σωματακι για τα 55 της όπως την είδα, με παρότρυνε να χούφτωσω. Τέλος μισοκαυλωμενος, μου εδωσε χαρτι, σκουπιστηκα, έκανα ντουζ, ντύθηκα γρήγορα και με πήρε αγκαλιά, με χαιρέτησε εγκάρδια και μέσα σε όλα μου είπε πως δούλευε παλιά σε μασατζιδικο στους Αμπελόκηπους, σκέφτεται να μετακομίσει νέα Σμύρνη και σε γενικές γραμμές αρκετά ευγενική. Προφανώς η γυναίκα δεν ξέρει μασαζ και δεν νομίζω να ξαναπάω. Διάρκεια στα 40' και προφανως έπρεπε να ακούσω τον Περαματιωτη, καθώς είχε γράψει κριτική παλαιότερα.
Ακατέργαστο μήνυμα.....
 

Xristos0

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στην κοπέλα κοντά στο μετρό της Αργυρούπολης. Συνεννόηση μια ώρα πριν, στην ώρα μου και νωρίτερα εκεί. Μπάσιμο στο σπίτι, 1η απογοήτευση χωρίς θέρμανση. 2η απογοήτευση χρήματα μπροστά. 3η απογοήτευση πάω στο μπάνιο για ντουζ, παγωμένο νερό. Πετσέτα παραλίας, σαγιονάρα κοινόχρηστη μπασκετική. Βγαίνω, ξαπλώνω σε ένα ντιβάνι. Μασαζ 20 λεπτά με γαλάκτωμα χαιδεμα περισσότερο. Πέρασμα από επίμαχα σημεία, γυρισμα και ξεκίνησε χαιδεμα πιο έντονο. Καθολη τη διάρκεια, κουβεντούλα χαλαρή, ευγενική και εγκάρδια μπορώ να πω και φόραγε μάσκα. Με το στριγκακι της, καλό σωματακι για τα 55 της όπως την είδα, με παρότρυνε να χούφτωσω. Τέλος μισοκαυλωμενος, μου εδωσε χαρτι, σκουπιστηκα, έκανα ντουζ, ντύθηκα γρήγορα και με πήρε αγκαλιά, με χαιρέτησε εγκάρδια και μέσα σε όλα μου είπε πως δούλευε παλιά σε μασατζιδικο στους Αμπελόκηπους, σκέφτεται να μετακομίσει νέα Σμύρνη και σε γενικές γραμμές αρκετά ευγενική. Προφανώς η γυναίκα δεν ξέρει μασαζ και δεν νομίζω να ξαναπάω. Διάρκεια στα 40' και προφανως έπρεπε να ακούσω τον Περαματιωτη, καθώς είχε γράψει κριτική παλαιότερα.
Τηλέφωνο
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.673
Πόντοι
1.056
Δηλαδή τι από όλα αυτά που έγραψε ο συναγωνιστής παραπάνω (τα οποία τα έχω επισημάνει κι εγώ σε προηγούμενη κριτική μου) σου άρεσε ρε φίλε και θες το τηλέφωνο;
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20

Καθηστερημένη κριτική, περίπου 3 μήνες μετά.
Ο χόρος της είναι στη Μ. Βόδα. Είναι ένα ψυχρό και άδειο διαμέρισμα, καθαρό ωστόσο. Η Λάουρα είναι μια γυναίκα γύρω στα 45, ψηλή, λεπτή και μελαχρινή, με ένα πανέμορφο (για τα δικά μου γούστα) μελαγχολικό πρόσωπο. Ο χρόνος αφήνει τα σημάδια πάνω στο πρόσωπό της, αλλά εχεί αυτή την ώριμη, γοητευτική γυναικεία ομορφιά. Δεν είναι το στυλ της Ρωσίδας με το πονηρό βλέμα, είναι το στυλ της Ρωσίδας με το σοβαρό και μελαγχολικό βλέμα. Προσωπικά, όσο γοητευτική και αν τη βρήκα, κάτι σεξουαλικό δεν μου έβγαζε. Φαινόταν υπερβολικά κυριλέ για τέτοιο επάγγελμα.

Το μασάζ της είναι καλό. Όχι πολύ δυνατό, ούτε χάδι. Νομίζω ότι της ζήτησα να περάσουμε στο κρεβάτι για τα υπόλοιπα χωρίς να το πει η ίδια. Κρεβάτι και μασαζοκρέβατο είναι στον ίδιο χώρο. Στο σεξ είναι φουλ υποτακτική, αλλά όχι από βαρεμάρα, καθώς το απολαμβάνει πραγματικά. Απλά θέλει να αρχίσεις λίγο προσεκτικά, αλλά μετά μπορείς να ανεβάσεις πολύ την ένταση και θα το εκτιμήσει. Υπόψιν ότι δεν ειναι και πολύ ενεργητική, κυρίως κάθεται και το απολαμβάνει, αλλά δεν προσποιείται καθόλου σε αυτό.

Ευγενική στα υπόλοιπα, προφανώς κλειστή και εσωστρεφής. Κλασική Ρωσίδα δηλαδή, δεν θα στο παίξει φίλη και τέτοια, θέλει τον χρόνο της για να λυθεί. Λογικά πρέπει να είναι από αυτές που δεν ανέχονται καθόλου υφάκι και μάγκικες συμπεριφορές. Όχι ότι είμαι έτσι, απλώς μου φάνηκε ότι αν πας να της τον παίξεις κάποιος, σε στέλνει όπως ήρθες. Αν την σεβαστείς και την προσέξεις, θα την κάνεις να αναστενάξει στο κρεβάτι.

Αυτά για την Λάουρα. Δεν ταιριάξαμε ιδιαιτέρως καθώς την βρήκα υπερβολικά χαμηλών τόνων και ήσυχη για τα γούστα μου οπότε δεν θα ξαναπάω. Όμως είναι καλή σε αυτό που είναι, συνεπώς κρατάει ένα στάνταρ ώστε ακόμα κι αν δεν ταιράξετε δεν θα έχεις περάσει άσχημα και τα λεφτά σου δεν θα τα κλάψεις.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.673
Πόντοι
1.056
Ευχαριστούμε φίλε για τις πληροφορίες. Να υποθέσω ότι οι φωτογραφίες δεν έχουν καμμία σχέση με την πραγματικότητα ομως ε; Ασχετα αν στην αγγελία της γράφει οτι ειναι η ίδια. :2funny:
Κόστος..;;; 60€ όσο λέει στην αγγελία ή έχει έξτρα τιμοκατάλογο από κοντά;
Πόσος χρόνος;; Τηρήθηκε ή είναι με το ρολόϊ στο χέρι και σε ξεπετάει μόλις τελειώσεις;
Ο χώρος είναι καθαρός είπες... Τι παίζει με πετσέτα και παντόφλες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
543
Κριτικές
19
Like
2.218
Πόντοι
1.196

Καθηστερημένη κριτική, περίπου 3 μήνες μετά.
Ο χόρος της είναι στη Μ. Βόδα. Είναι ένα ψυχρό και άδειο διαμέρισμα, καθαρό ωστόσο. Η Λάουρα είναι μια γυναίκα γύρω στα 45, ψηλή, λεπτή και μελαχρινή, με ένα πανέμορφο (για τα δικά μου γούστα) μελαγχολικό πρόσωπο. Ο χρόνος αφήνει τα σημάδια πάνω στο πρόσωπό της, αλλά εχεί αυτή την ώριμη, γοητευτική γυναικεία ομορφιά. Δεν είναι το στυλ της Ρωσίδας με το πονηρό βλέμα, είναι το στυλ της Ρωσίδας με το σοβαρό και μελαγχολικό βλέμα. Προσωπικά, όσο γοητευτική και αν τη βρήκα, κάτι σεξουαλικό δεν μου έβγαζε. Φαινόταν υπερβολικά κυριλέ για τέτοιο επάγγελμα.

Το μασάζ της είναι καλό. Όχι πολύ δυνατό, ούτε χάδι. Νομίζω ότι της ζήτησα να περάσουμε στο κρεβάτι για τα υπόλοιπα χωρίς να το πει η ίδια. Κρεβάτι και μασαζοκρέβατο είναι στον ίδιο χώρο. Στο σεξ είναι φουλ υποτακτική, αλλά όχι από βαρεμάρα, καθώς το απολαμβάνει πραγματικά. Απλά θέλει να αρχίσεις λίγο προσεκτικά, αλλά μετά μπορείς να ανεβάσεις πολύ την ένταση και θα το εκτιμήσει. Υπόψιν ότι δεν ειναι και πολύ ενεργητική, κυρίως κάθεται και το απολαμβάνει, αλλά δεν προσποιείται καθόλου σε αυτό.

Ευγενική στα υπόλοιπα, προφανώς κλειστή και εσωστρεφής. Κλασική Ρωσίδα δηλαδή, δεν θα στο παίξει φίλη και τέτοια, θέλει τον χρόνο της για να λυθεί. Λογικά πρέπει να είναι από αυτές που δεν ανέχονται καθόλου υφάκι και μάγκικες συμπεριφορές. Όχι ότι είμαι έτσι, απλώς μου φάνηκε ότι αν πας να της τον παίξεις κάποιος, σε στέλνει όπως ήρθες. Αν την σεβαστείς και την προσέξεις, θα την κάνεις να αναστενάξει στο κρεβάτι.

Αυτά για την Λάουρα. Δεν ταιριάξαμε ιδιαιτέρως καθώς την βρήκα υπερβολικά χαμηλών τόνων και ήσυχη για τα γούστα μου οπότε δεν θα ξαναπάω. Όμως είναι καλή σε αυτό που είναι, συνεπώς κρατάει ένα στάνταρ ώστε ακόμα κι αν δεν ταιράξετε δεν θα έχεις περάσει άσχημα και τα λεφτά σου δεν θα τα κλάψεις.
https://www.*****.gr/17651-thickbox_default/-.jpg
Η 2η foto νομίζω ότι είναι ίδια με την 2η foto της Βασιλικής που τελευταία εμφανίζεται στο Diamond Spa, σε σχετικό site.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom