Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 206 54,1%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 91 23,9%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    381
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
Προς όλα τα ιδρύματα και ειδικότερα τις θεραπεύτριες τους που ξέρουμε ότι παρακολουθούν τα όσα γράφονται εδώ
Περιμένω προσφορά με pm αν κάποια είναι πρόθυμη και ικανή να κάνει τη δουλειά της όπως πρέπει.
Μαθήματα παραδίδονται εδώ.



Καλά κοροΐδα δεν είμαστε  πληρώνουμε τα πασαλήματα για μασάζ ????
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
Προς όλα τα ιδρύματα και ειδικότερα τις θεραπεύτριες τους που ξέρουμε ότι παρακολουθούν τα όσα γράφονται εδώ
Περιμένω προσφορά με pm αν κάποια είναι πρόθυμη και ικανή να κάνει τη δουλειά της όπως πρέπει.
Μαθήματα παραδίδονται εδώ.



Καλά κοροΐδα δεν είμαστε  πληρώνουμε τα πασαλήματα για μασάζ ????

αυτη την περιποιηση την βρισκεις παμφθηνα στην ασια!!! και αυτο δεν ειναι τιποτα στο βιντεο που να παρεις και δυο κοπελες μαζι !!! εκει να δεις πανηγυρι !!!  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: ....

.... και το κοστος δεν σας το λεω διοτι σας βλεπω να μου γεμιζετε ολες τις πτησεις και να μην βρισκουμε εμεις θεσεις να παμε !!!  :grin: ... παντως αναφορικα το κοστος με δυο γυναικες που θα σου κανουν ολη αυτη την περιποιηση σε πολυτελες ιδρυμα ανερχεται γυρω στα 70 ευρω !!! ειπατε κατι???  :rockon: :rockon: :rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ωραιο το βιντεο,αν και το εχω δει παλαιοτερα....Κι εγω εχω κάνει τετοιο μασαζ στην Μπανγκοκ πριν απο αρκετά χρόνια,με πολύ χαμηλό κόστος.

Βεβαια,αν υπήρχε τετοιο μαγαζί στην Αθηνα,το κόστος θα ξεπερνουσε νομιζω τα 200 ευρώ.Εχω πάντως ακουσει οτι σε καποια πολυτελη ξενοδοχεια,οχι μονον στην Αθηνα,που διαθετουν πολυτελη SPA,προσφερουν και τετοιες υπηρεσίες,φυσικα σε επιλεγμενους πελατες και με απολυτη εχεμυθεια.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Ρε μιμικο εμενα μου πηραν 300 ευρο 2 για 3ωρες αλλα με βυζαρες!! :headbang: :headbang: :boobies: :boobies:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Προς όλα τα ιδρύματα και ειδικότερα τις θεραπεύτριες τους που ξέρουμε ότι παρακολουθούν τα όσα γράφονται εδώ
Περιμένω προσφορά με pm αν κάποια είναι πρόθυμη και ικανή να κάνει τη δουλειά της όπως πρέπει.
Μαθήματα παραδίδονται εδώ.



Καλά κοροΐδα δεν είμαστε  πληρώνουμε τα πασαλήματα για μασάζ ????

Πωπω τι ΓΚΑΒΛΑ είναι αυτή ρε φίλε, μας τρέλανες πρωϊνιάτικα!  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
το ξερω...πηγα σε ενα απο τα πλαζα....δεν θυμαμαι ποιο...ειχαν ομως μεγαλα βυζια και μετα ηθελαν να ερθουν για το βραδυ στο ξενοδοχειο.... :boobies: :boobies:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Εριναλ θα πηγαινες σε μασατζιδικο ''ανδρικο΄΄ αν καταλαβαινεις τι λεω?? (μπριζολαδικο!) :think:
αν ναι γιατι?
τωρα μια αλλη απορια...στα μασατζιδικα δεν πρεπει να μιλαμε για μιλφ γιατι μια κοπελα σε εμενα πο ειμαι 27 κι αυτη 37 να φαινεται μιλφ σε μενα και σε καποιον 47 να ειναι τελειως πιπινι!!οποτε με τον ορο μιλφ τι εννοουμε? :think: :think: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εριναλ θα πηγαινες σε μασατζιδικο ''ανδρικο΄΄ αν καταλαβαινεις τι λεω?? (μπριζολαδικο!) :think:
αν ναι γιατι?
τωρα μια αλλη απορια...στα μασατζιδικα δεν πρεπει να μιλαμε για μιλφ γιατι μια κοπελα σε εμενα πο ειμαι 27 κι αυτη 37 να φαινεται μιλφ σε μενα και σε καποιον 47 να ειναι τελειως πιπινι!!οποτε με τον ορο μιλφ τι εννοουμε? :think: :think: :2funny:

Τι να κάνω ρε παλικάρι σε μασατζίδικο αντρικό, απλά έτυχε και πήγα σε ένα ξενοδοχείο που έχει σπά και τέτοια...και είδα στο μασάζ πάνω καθρέπτες και απόρησα όσο και να το πεις η ΘΕΑ!χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
λεω μηπως εισαι λατρης του ιδιου χμμμμμ φυλου!! :grin: :grin:
τα σπα στα χενοδοχεια ειναι ατμοσφαιρικα...αλα που να δεις στο εξωτερικο....
στις μαλβιδες εχει σπα μεσα (κατω) απο το νερο και βλεπεις ψαρια!!
στην ταυλανδη εχει πανω στο βραχο με την θαλασσα στα ποδια σου....
στο μπαλι εχει στην παραλια
στο χονκ κονγκ.....ασε μην μου το θυμιζεις γιατι ειμαι γραφειο και θα σπασω καναν υπολογιστη!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kapotas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
μια απορια κ απο μενα,τα μαγαζια εχουν ενα μπανιο κοινο,πας και κανεις μπανιο χυμα?τσιτσιδος? απο το δωματιο στο μπανιο? τα ρουχα σου τα αφηνεις στο δωματιο ?αν σε ξαφρισουν?λυστε μου τις αποριες ρε παιδες
 

Επισκέπτης

αυτος ο τυπος στο βιντεο καποιον συναγωνιστη μου θυμιζει :think:
ποιος να ειναι ?
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Ωραιο το βιντεο,αν και το εχω δει παλαιοτερα....Κι εγω εχω κάνει τετοιο μασαζ στην Μπανγκοκ πριν απο αρκετά χρόνια,με πολύ χαμηλό κόστος.

Βεβαια,αν υπήρχε τετοιο μαγαζί στην Αθηνα,το κόστος θα ξεπερνουσε νομιζω τα 200 ευρώ.Εχω πάντως ακουσει οτι σε καποια πολυτελη ξενοδοχεια,οχι μονον στην Αθηνα,που διαθετουν πολυτελη SPA,προσφερουν και τετοιες υπηρεσίες,φυσικα σε επιλεγμενους πελατες και με απολυτη εχεμυθεια.
Και σε μασαζερι εν Αθήναις γίνονται αυτά. Εξαρτάται τι σχέσεις έχει αναπτύξει ο καθένας μας με τις κορασίδες. Και με ελάχιστο εξτρα κόστος. Τιμής ένεκεν λόγω της καλής θέλησης τους. Μη με βομβαρδίσεε με PM. Επαναλαμβάνω  Εξαρτάται τι σχέσεις έχει αναπτύξει ο καθένας μας με τις κορασίδες 
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
μια απορια κ απο μενα,τα μαγαζια εχουν ενα μπανιο κοινο,πας και κανεις μπανιο χυμα?τσιτσιδος? απο το δωματιο στο μπανιο? τα ρουχα σου τα αφηνεις στο δωματιο ?αν σε ξαφρισουν?λυστε μου τις αποριες ρε παιδες
Τις περισσοτερες φορες τα μασατζιδικα εχουν 1 το πολυ 2 μπανια και μινιμουμ 3 με 4 δωματια.
Με το που μπαινεις στο δωματιο, σου δινουν πετσετουλα, γδυνεσαι και πας προς το μπανιο(με την πετσετουλα περασμενη στη μεση)
Τα πραγματα τα αφηνεις στο δωματιο, Εμενα δεν με εχουν ξαφρισει ποτε!!!Παντως εαν γινει αυτο, θα φερω το μαγαζι τουμπα.

Μην ανυσηχεις δεν ειναι χαζοι να χανουν πελατες.
 

kapotas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
THANKS φιλε kosfra,επομενη απορια εχει να κανει με κορασιδες που το μπουστο τους ειναι βαθυπλουτο περιοχη καλλιθεα . πειραια  :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom