Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 206 54,1%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 91 23,9%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    381

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
μας εσκισε ο g-p με αυτο το ανοιγμα.
θα πρεπει να γινουμε μπαλακια.

buddha παμε μια μερα παρεα?
πιστευω ανοιγωντας τα θεματα σε διαφορετικες καρτελες του φυλλομετρητη ιστου
σου διδεται η δυνατοτης να τα παρακολουθεις παραλληλως.

 

Επισκέπτης
τρεις γκομενες μαζι μπορεις να παρεις?Θελω μια για πανω μερος ,μια για το κατω και μια για το μεσαιο.
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
παλιοψευτη βρωμοπανκη
μου την εφερες!
καλο μηνα φιλε!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Με γεια το καινουργιο thread καλο μηνα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.822
Πόντοι
19.505
Η γλώσσα είναι ένας ζωντανός οργανισμός, ζει και αναπνέει μαζί μας, στην κωλοπόλη που ζούμε και όχε σε αποστειρωμένο περιβάλλον. Εξελίσσεται μαζί μας, συχνάζει στα μέρη που συχνάζουμε και από αυτά αντλεί τη δύναμή της, την ευστροφία της, τη δυναμική της. Ο πιστιλιστής είναι το καλύτερο παράδειγμα γλαφυρότητας + ανορθογραφίας. Παραμένει απολαυστικός παρόλα αυτά. Όσοι αγκομαχούν για τη Μακεδονία και τη γλώσσα που χάνεται ας αφήσουν τα μπουρδέλα και ας πάνε να φυλάξουν σκοπιές.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
buddha, γαμησες ΑΛΛΟ ενα θρεντ με ενα σωρο μαλακισμενα, ηλιθια ποστ τα οποια βεβαια διεγραφησαν και ειναι η τελευταια φορα που γινεται αυτο. την επομενη ΔΕΝ θα φυγουν τα ποστ..  ;)

μπηκα στο θρεντ να διαβασω αυτο που λεει ο τιτλος του και διαβαζα εσενα να μιλας για σουβλακια..  :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking:

διαβαζε τους τιτλους των θρεντ στα οποια μπαινεις και ποσταρεις, διοτι ΔΕΝ θα ξανασβησω ποστ σου. θα αναγκαστω να σβησω εσενα..  :)
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,2.0]κανονισμος[/url]
αγαπημενε μου giorgospapa,
λες να φταιω ΕΓΩ που οι αλλοι χρηστες δεν καταλαβαινουν το νοημα του θρεντ, και συνεχιζουν να ποσταρουν τις αποριες τους στο "Μασατζιδικα που γαμας"?

Υ.Γ Αν αναφερομενος σε "σουβλακια" μιλας για τον ορο "διπιτο" ή "μασατζατζικιδικο"
πιστευω οτι ειναι ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ κατανοητοι για καθε χρηστη, ποσο μαλλον για εσενα.
Υ.Γ.2 Γνωριζω οτι ασκεις το λειτουργημα του ρυθμιστη [moderator] αφιλοκερδως,
επομενως δεν εχω την απαιτηση απο σενα να εισαι παντα σε καλη διαθεση και να διαβαζεις
καθε μαλακια ,που γραφεται στα πλαισια του χαβαλε, γελωντας χαρωπα.
Υ.Γ.3 Ευχομαι το παρον θρεντ να "στρωσει" και να παει καλα, ειτε ειμαι εγω εδω ,
ειτε δεν ειμαι.
Ελπιζω το σημειωμα μου να σε βρισκει γερο και χαρουμενο.​
Με εκτιμηση,
ο φιλος σου
~Buddha​
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ωρα ειναι τωρα βουδα να μας μαθεις ΚΑΙ τους κανονες λειτουργιας του φορουμ.. :uglystupid: :uglystupid:


λες να φταιω ΕΓΩ που οι αλλοι χρηστες δεν καταλαβαινουν το νοημα του θρεντ, και συνεχιζουν να ποσταρουν τις αποριες τους στο "Μασατζιδικα που γαμας"?
οχι ρε συ. δεν φταις εσυ που στο θρεντ με τιτλο ''μασατζιδικα που γαμας'' ανεβαζεις φωτο του ντρογκμπά, μην πιανεσαι μαλακας..

ο ντρογκμπά φταιει..  :jerking: :jerking:


Υ.Γ Αν αναφερομενος σε "σουβλακια" μιλας για τον ορο "διπιτο" ή "μασατζατζικιδικο"
πιστευω οτι ειναι ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ κατανοητοι για καθε χρηστη, ποσο μαλλον για εσενα.
και το παρακατω ηλιθιο ποστ σου, τί σχεση εχει με αυτο που λες ????

''ξαιρι καναινας καπυω καλω μασατζατζηκηδηκω να φτυαχνυ δυπλωπυττα?''
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


και επειδη το γαμησες ΚΑΙ αυτο το θρεντ, ειναι η τελευταια φορα που μπαινω στη διαδικασια να το συμμαζεψω, σπαταλωντας χρονο για παρτη σου..

στην επομενη βγαινουν ξυράφια σε ΟΠΟΙΟ νικ φτιαξεις..  :)
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
Μετά από πολυήμερη αποχή κατάθεσης report για meeting με θεραπαινίδα  καταθέτω σήμερα (στο θέμα μαζατζίδικα που γαμάς)  παρότι δεν θα έπρεπε μετά από όλα αυτά που διαβάζω στο forum και επίσης μένω έκπληκτος :- από την ένδειξη warned στον g-p που για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα τον λόγο. Εδώ τα καταθέσω το εξής : μήπως θα έπρεπε να υπάρχει και ο λόγος για τον οποίο κάποιος χαρακτηρίζεται warned έτσι ώστε να αποφεύγουμε τις κακοτοπιές οι υπόλοιποι;
 

Επισκέπτης
Συγνωμη ρε παιδια,αλλά τι σημαινει να χαρακτηρηζεται κάποιος warned?
 

Επισκέπτης
μαλλον οταν εχει κανει καποιος κατι σαν παρασπονδια, οπως οταν γραφει βλακειες ασχετες οπως εγω τωρα, να ειρωνευεται η βρισει καποιον απο εδω μεσα .
 

Επισκέπτης
Στα μασατζίδικα έχουν καθρέφτες στο ταβάνι;
 

Επισκέπτης
Πήγα σε ενα κανονικό ...αν ήταν και είχε καθρέφτη στο ταβάνι και απόρησα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom