Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 263K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 206 54,1%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 91 23,9%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    381

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Μου φαίνεται ότι θα χρειαστούμε και εξορκιστή. Σκιάχτηκα  :2funny:
                  ΕΥΧΗ
                  Εις τον Αγγελον φυλακα της του ανθρωπου ζωης.

                    Αγιε Αγγελε, ο εφεστως της αθλιας μου ψυχης και ταλαιπωρου μου ζωης, μη
          εγκαταλιπης με τον αμαρτωλον, μηδε αποστης απ`εμου δια την ακρασιαν μου.Μη δωης χωραν τω πονηρω δαιμονι κατακυριευσαι μου την καταδυναστεια του θνητου τουτου σωματος κρατησον της αθλιας και παρημενης χειρος μου,και οδηγησον με εις οδον σωτηριας.Ναι αγιε Αγγελε του θεου,
            ο φυλαξ και σκεπαστης  της αθλιας μου ψυχης και του σωματος,παντα μοι συγχωρησον,
            οσα σοι εθλιψα πασας τας ημερας της ζωης μου, και ει τι ημαρτον την σημερον ημεραν.
              Σκεπασον με εν τη παρουση νυκτι και διαφυλαξον με απο πασης επηρειας του αντικειμενου,
                ινα μη εν τινι αμαρτηματι παροργισω τον Θεον.και πρεσβευε υπερ εμου προς τον Κυριον
        του επιστηριξαι με εν το φοβω αυτου και αξιον ανδειξαι με δουλον της αυτου αγαθοτητος.Αμην.

                                  Τελος και το Θεο Δοξα...
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Παρατηρώ ότι δυστυχώς στην εν λόγω σελίδα-φορουμ το πρόβλημα σας δυστυχώς δεν είναι να μας κάνετε ποιοτικότερες και καλύτερες με την δική σας αντικειμενικότητα αλλά από ότι βλέπω δίνεται ιδιαίτερη "ασυλία" σε αυτούς που υποβιβάζουν ανθρώπους που: 1) Σας σέβονται με το παραπάνω τηρώντας και παραπάνω λεπτά με εσάς παρά των πιέσεων από κάθε ρεσεψιόν λόγω τηρήσεως των ραντεβού.. 2) καταρτίζονται και συνεχίζουν να καταβάλλουν προσωπικά έξοδα για να αντιμετωπίσουν πρωτίστως κάθε χειροπρακτική ανάγκη με νέα συστήματα (προσωπικά μόνο το 2018 έμαθα 2 νέα συστήματα όπως Tibetan +hotstones σε αυχένα κτλ),  3) Αναπτύσσουμε μια πραγματική σχέση θεραπευτη-πελατη με διακριτικότητα σε κάθε θέμα. Και είναι ιδιαίτερο κρίμα για όλους τόσο αυτών που τους καλύπτουν υποβιβάζοντας τον κλάδο εν γνώσει τους ,τόσο όμως για όλα τα άτομα ανδρες-γυναικες+ζευγάρια που θέλουν να έχουν μια καλή ανάμνηση και εμπειρία.

Ότι και αν λοιπόν γίνεται, ακόμα και αν μας λασπολογειτε για τη φυσική μας κατάσταση και τα οπίσθια μας πιστέψτε μας ότι είναι πολύ ταλαιπωρία όχι αυτά που ζητάτε εσείς σα πελάτες άλλα άτομα που δεχόμαστε γλοιώδες γλυψιμο, και "προτάσεις για σχέση" εκβιάζοντας μας να μας ρίξουν τη δουλειά αφού δεν ενεδωσαμε. Λυπούμαστε που είμαστε θεραπευτριες, σεβόμαστε τον άνθρωπο και δεν μπορούμε να τους απαντήσουμε όπως αξίζει σε αυτούς που αμοιβοντουσαν με ΣΥΚΑ στην αρχαιότητα

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αν και καθήμενη πολύ ορθώς ομίλησες!!!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
uLxmbWj.jpg
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Ρε μάγκες, χαλαρώστε λίγο με τις κριτικές! Και εγώ θέλω να βλέπω το ποτήρι μισογεμάτο και όχι μισοάδειο, αλλά εσείς το ξεχειλίσατε. Έχω επιλέξει να μην γράφω κριτικές, θα με κάνετε να μην τις διαβάζω κιόλας!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια άραγε!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Δεν αναφέρομαι μόνο στα δύο συγκεκριμένα μαγαζιά. Πάντα υπήρχε η τάση της υπερβολής στις κριτικές. Τελευταία κάποιοι το τερμάτισαν!
 

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
Προσωπικά δεν έχω καμιά αμφιβολία ότι αυτά που καταγγέλλει η Ελένη γίνονταν, γίνονται και θα γίνονται (δυστυχώς).
Ο εκβιασμός και η συκοφαντία είναι εθνικά σπορ στην Ελλάδα και δεν έχει νόημα να κρυβόμαστε μεταξύ μας. Συμβαίνυν σε χώρους δουλειάς, σε οικογένειες, σε κοινωνικές σχέσεις, επομένως είναι φυσικό να συμβαίνουν και στα μασάζ.

Εκείνο που τώρα μαθαίνω είναι ότι τα προγράμματα που παίρνουμε εμείς (τα ερωτικά και όχι μόνο θεραπευτικά) προσφέρονται και σε γυναίκες ή ζευγάρια.
Όχι ότι το θεωρώ κακό ή απίθανο, κάθε άλλο, απλά δεν το ήξερα (υποθέτω ότι γυναίκες και ζευγάρια επισκέπτονται αυτούς τους χώρους πιο διακριτικές ώρες, γιατί εγώ δεν έχει τύχει να δω κάποιο ζευγάρι ή γυναίκα ως πελάτη).
Πολυ Ενδιαφέρον η όλη κατάσταση!!
 

Didier22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια λαδοκορη με έντονο μαύρισμα και ταν λαινς;
 

gr777

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω εάν  γνωρίζει Κάπιος μασαζοκοριτσο  με ανάλογο μασαζ τις  Ελένης από μπακνανα  εαν  έχετε να προτείνατε ευχαριστω
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω εάν  γνωρίζει Κάπιος μασαζοκοριτσο  με ανάλογο μασαζ τις  Ελένης από μπακνανα  εαν  έχετε να προτείνατε ευχαριστω

Αν δεν απαιτείς πιπινια τότε αξιόπιστες ειναι η Ρουλα στην Καλλιρόης (mature), Ζωή (ΜILF) στη Σινωπης και Χαρά (GILF) στην Συγγού 108.  Αυτα στο απλο-αθλητικό μασσαζ.  Το κανουν όσο δυνατό ζητήσεις

Αν θελεις ειδικες θεραπειες (αρρωματοθεραπεια ή hot-stones) πλην αυτής που ανέφερες δεν εχει ακουστεί αλλη νομιζω...
 

gr777

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Αν δεν απαιτείς πιπινια τότε αξιόπιστες ειναι η Ρουλα στην Καλλιρόης (mature), Ζωή (ΜILF) στη Σινωπης και Χαρά (GILF) στην Συγγού 108.  Αυτα στο απλο-αθλητικό μασσαζ.  Το κανουν όσο δυνατό ζητήσεις

Αν θελεις ειδικες θεραπειες (αρρωματοθεραπεια ή hot-stones) πλην αυτής που ανέφερες δεν εχει ακουστεί αλλη νομιζω...
ευχαριστώ πολύ.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.445
Πόντοι
5.946
Ρε συ φίλε μήπως θέλεις να σου στείλει και
money back guarantee?
Τράβα και δοκίμασε ρε φτωχαδίτο!!!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
3.450
Πόντοι
2.846
  Θελω  να   αρχισω  να  γαμαω  κι  εγω  Θρυλους σαν  κι  εσενα ρε  pseftarius , γι  αυτο  ρωταω  ρε  εσυ   γαμικο ,  μην   τρεχω  αδικα  εκει  πανω  και  ξεπροβαλει  κανα  αματουρι ρουκι
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.445
Πόντοι
5.946
Εγώ γαμάω που και που αματούρια ρούκηδες ψαρακίτο!!!
Ψήνεσαι;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.727
Κριτικές
24
Like
3.450
Πόντοι
2.846
  Αρχιμπατηρι  κυριε  pseftarius  με  τις  μουφα  κριτικες σου  ,  αν εχεις   κανα  60αρι  κι  αν μπηκε κ η  13  συνταξη ... πανε  μια  και  ριξε  κανα  γαμησι  στο  Κηφισιας  να   ξελαμπικαρεις  λιγο  διοτι   οπως   βλεπω  εχουν  παθει  αγκυλωση   τα   δακτυλα   σου κι  ο μικροτσουτσουνης  σου  πανω   απ το  pc  ολημερις  ,  κανε και  καμοια  βολτα  να   ξελαμπικαρεις  και  να  παρεις  κ  λιγο  αερα ....  οχι  ολη  την ωρα  να  γαμας  πανω  απ  το  πληκτολογιο  :jerking: :jerking: , τα  περαστικα  μου  και  παλι  γλυκε  μου  παραπληγα  :cool2: :cool2: :rose: :rose:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.445
Πόντοι
5.946
εσύ μουνοτρίβεσαι στο μαγαζάκι της Λιούντας για να κάνεις ντόρο και να φανεί πως υπάρχεις ακόμα ξεχασμένε του σήμερα...
εγώ και 14η, 15η, 16η και 17η σύνταξη μαζεύω... κι έχω 18 πόντους ψωλή να μοστράρω... αλλά τι σου λέω εσύ τα ξέρεις αυτά...
άλλωστε με έχεις νοιώσει... βαθιά...
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους

Μπορεί να μας πει κάποιος κάποιον ''χώρο'' για ερωτικό μασάζ για ζευγάρια ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom