Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 263K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 206 54,1%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 91 23,9%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    381

fouloface

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
καμια προταση  κορασιδας για πρωκτικο σε μασατζιδικο?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Καλημέρα σε όλους

Μπορεί να μας πει κάποιος κάποιον ''χώρο'' για ερωτικό μασάζ για ζευγάρια ?

Φραντζη 2 νιρβανα
Αγ παντων 9 μουσες
Φιλωνος 95 princess
Διαφημιζουν οτι κανουν
 

fouloface

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις για φρατζη 7 και Σοφια με βλεπω ,να δω τωρα πως θα οργανωσω την καταδρομική....
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις για φρατζη 7 και Σοφια με βλεπω ,να δω τωρα πως θα οργανωσω την καταδρομική....
Στο Φ7 να πάρεις επίσης και την Μαργκώ να βρείς την υγειά σου...
 

saxo vts

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα σας θελω να μ πειτε αν ξερετε ενα μασαζ που θα ειμαι γυμνος η αυτη γυμνη οχι σεξ οχι κατι παραπανω το πολυ μια εκτονοση με χερι ή κανενα σπα με αναμικτο κοσμο. πιο πολυ ματι θελω να παρω !
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
καλησπερα σας θελω να μ πειτε αν ξερετε ενα μασαζ που θα ειμαι γυμνος η αυτη γυμνη οχι σεξ οχι κατι παραπανω το πολυ μια εκτονοση με χερι ή κανενα σπα με αναμικτο κοσμο. πιο πολυ ματι θελω να παρω !

Απλως πηγαινε και πες τους το τι θελεις
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.796
Πόντοι
4.130
Τώρα που θεωρητικά ολα είναι κλειστά, είναι ίσως η καλύτερη περίοδος να κάνουμε μια ανασκόπηση κάποιων πραγμάτων και να ανταλλάξουμε απόψεις με ψύχραιμο μάτι.....
Ένα απο τα θέματα που έχω προσέξει στην σύντομη δίκη μου περίοδο στα μασατζιδικα (σε σχέση με την τεράστια στα στουντιο) είναι ότι οι κανόνες υγιεινής και λειτουργίας διαφέρουν αισθητά απο μαγαζι σε μαγαζι...
Θα αποφύγω να αναφέρω ονόματα για να μην θεωρηθεί ότι διαφημίζω κάποιο αλλα υπαρχει π.χ. μαγαζι που εχει σχετικά σταθερό ρόστερ και ζητά απο τις κοπέλες να κάνουν εξετάσεις και δεν τις βάζει μέσα αν δεν τις έχουν και δεν είναι πρόσφατες. Υπαρχει άλλο που εχει σχετική πρακτική με χαλαρές εξετάσεις κάθε τρεις μήνες....και τέλος καποια αλλα με κόσμο που παει και έρχεται φροντίζουν μόνο για την παρουσία των κοριτσιών και την καθαριότητα του χωρου αφήνοντας τις εξετάσεις στις κοπέλες. Και καποια αλλα βέβαια για τα οποία δεν γνωρίζω τι κάνουν. Άσχετα με τις προτιμήσεις και τα ρίσκα του καθενός Θεωρώ ότι το θέμα αυτο είναι πολυ σημαντικό και θα ήθελα την αποψη σας και κυρίως την αποψη κάποιων μαγαζιών αν μας διαβάζουν...
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
εγω εχω μια άλλη απορια .διαβαζω και ξαναδιαβαζω σε κριτικες για ακα πιπες και γλειφομ..νια και μετα σκουφακι και βουρ στον πατσα .σας εχει πει κανεις οτι τα αφροδισιακα κολλανε μονο με ακα σεξ ?ο κορονοϊος μπροστα σε αυτα που σπερνουν οι κυριες στους πελατες ειναι γατακι.οι δηλωμενες εχουν δικαιωμα δωρεαν συχνων εξετασεων σε δημοσια νοσοκομεια και γιατρους , οι υπολοιπες που ειναι η συντριπτικη πλειοψηφια προσευχονται καθε βραδυ στο θεο...ο νοων νοειτω.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.796
Πόντοι
4.130
Εχει και ένα θετικό η όλη ιστορία, σκεφτείτε ποσά χρήματα θα γλυτωσουμε ανά εβδομάδα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
το θρεντ συγχωνεύθηκε
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
υπαρχει π.χ. μαγαζι που εχει σχετικά σταθερό ρόστερ και ζητά απο τις κοπέλες να κάνουν εξετάσεις και δεν τις βάζει μέσα αν δεν τις έχουν και δεν είναι πρόσφατες. Υπαρχει άλλο που εχει σχετική πρακτική με χαλαρές εξετάσεις κάθε τρεις μήνες....και τέλος καποια αλλα με κόσμο που παει και έρχεται φροντίζουν μόνο για την παρουσία των κοριτσιών και την καθαριότητα του χωρου αφήνοντας τις εξετάσεις στις κοπέλες.

Για εξετάσεις δεν πιστεύω τίποτε από κανέναν.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Ούτε εγώ γνωρίζω τέτοιο μαγαζί...
Άσε που σε όλα τα μαγαζιά υπάρχουν κάνα δυό που γαμιούνται φούλ ακα
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.796
Πόντοι
4.130
Για εξετάσεις δεν πιστεύω τίποτε από κανέναν.
Αφου πρέπει να γίνω συγκεκριμένος το μαγαζι που αναφέρω είναι το Στουρνάρη. Εχει σταθερό ρόστερ σε μεγάλο βαθμό. Η Λια μου ανέφερε ότι όλες εκεί κάνουν εξετάσεις και προσφέρθηκε να μου δείξει τις δικές της που τις είχε μαζί της.
Για το Λαγουμιτζή μου αναφέρθηκε απο κοπελα ότι ο ιδιοκτήτης τους ζητάει να κάνουν εξετάσεις κάθε τρεις μήνες....ότι σημαίνει αυτο.....επειδή μου το ειπε διστακτικά δεν πείστηκα εντελώς....
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
2.799
Πόντοι
456
Λύστε μου κι εμένα μια απορία. Κρεββάτι (κανονικό) εκτός από το Λαγουμιτζή έχει άλλο μαγαζί;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.796
Πόντοι
4.130
Λύστε μου κι εμένα μια απορία. Κρεββάτι (κανονικό) εκτός από το Λαγουμιτζή έχει άλλο μαγαζί;
Εχει το αδερφό μαγαζι Συγγρου 40 στο ίδιο στυλ και το Συγγρου 108 σε καποια δωμάτια, σε καποια αλλα μαγαζιά υπάρχουν καναπέδες που ανοίγουν όπως στο Φραντζή 7 και το Τατοΐου (εχει και ένα δωματιο με καναπέ κρεββάτι).
Στα αλλα που γνωρίζω εγω είναι πιο .....προσκοπικές οι συνθήκες....
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
610
Κριτικές
4
Like
1.330
Πόντοι
206
Εχει το αδερφό μαγαζι Συγγρου 40 στο ίδιο στυλ και το Συγγρου 108 σε καποια δωμάτια, σε καποια αλλα μαγαζιά υπάρχουν καναπέδες που ανοίγουν όπως στο Φραντζή 7 και το Τατοΐου (εχει και ένα δωματιο με καναπέ κρεββάτι).
Στα αλλα που γνωρίζω εγω είναι πιο .....προσκοπικές οι συνθήκες....
To μπακνανα ειναι το χειροτερο για μενα απο θεμα κρεβατι. Για αυτο και εχω κοψει. κριμα γιατι εχει την Ελεναρα!
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
2.799
Πόντοι
456
Ευχαριστώ συναγωνιστές. Δεν έχω πάει σε κανένα από αυτά που γράφετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom