Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 979K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946
Επίσης ρε παιδια εχει αρχίσει και με νευριάζει αυτο με την τσιγαριλα
Εκτός απ το οτι δεν ξέρουν να φιλάνε κάποιες έχουν και αυτή την τσιγαριλα στο στόμα
Έλεος
εγώ που τόχω κόψει 10 χρόνια τώρα το απολαμβάνω να έχει μόλις καπνίσει το πουτανί...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
ναι ρε συ... αλλά γιατί τόσο τακτ στην δικιά σου περιγραφή... για να ξοδεύουμε μπενζίνα στα περα-δώθε για να την τσεκάρουμε?
πες δεν φυσάει να τελειώνουμε...
Δεκτόν το σχόλιο.

Παρα είμαι ευγενής απο φύση μου. Και κάποιες φορές αυτό το πληρώνω.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.648
Πόντοι
4.365
Χα χα χα, βρε σεις ο Mind είναι φύση ευγενής άνθρωπος, κρατάει μόνο τα θετικά από την παρουσία των κορασίδων. Αλλά και ο XXX-Man μας τα στρογγυλεύει, όλα τα επίθετά του τελειώνουν σε -ούλα.
Ε αμα ελεγα κοντη..χοντρη... θα ειμουν κακος.... :buck2:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.590
Κριτικές
190
Like
48.433
Πόντοι
41.443
Ε αμα ελεγα κοντη..χοντρη... θα ειμουν κακος.... :buck2:
σε παρακαλω μη μου παιρνεις τον ρολο μου. εχω μοχθησει να τον αποκτησω.:2funny: :grin:
εγω τα λεω οπως τα βλεπω χωρις στρογγυλεματα,αλλα την καινουργια δεν την εχω δει ακομα.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.648
Πόντοι
4.365
σε παρακαλω μη μου παιρνεις τον ρολο μου. εχω μοχθησει να τον αποκτησω.:2funny: :grin:
εγω τα λεω οπως τα βλεπω χωρις στρογγυλεματα ,-ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ...-αλλα την καινουργια δεν την εχω δει ακομα.
ε καλα.. δεν χανεις κ τιποτα....!!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Ξερει κανενας συναγωνιστης εαν εμφανησθη ξανα το υπεροπλο Ζωη?
 

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Καλημέρα στην παρέα θα ήθελα την γνώμη σας αν έχετε δοκιμάσει duo στο κατάστημα. Ειδικότερα Κιρα με κατια μου είπαν όταν τις ρώτησε η κυρία σοφία ότι κάνουν λεσβιακο.
Να τονίσω ότι με την Κιρα έχω περάσει αρκετά όμορφα υπάρχει χημεία με την Κάτια μέτρια αλλά θέλω να της δώσω άλλη μια ευκαιρία.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.590
Κριτικές
190
Like
48.433
Πόντοι
41.443
Ξερει κανενας συναγωνιστης εαν εμφανησθη ξανα το υπεροπλο Ζωη?
οσες φορες εχω παει τελευταια δεν την ειδα ουτε μου ειπε η κα Σοφια οτι ηταν σε δωματιο.
μαλλον το χασαμε το κοριτσι και ηταν απο τις πολυ καλες επιλογες.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
οσες φορες εχω παει τελευταια δεν την ειδα ουτε μου ειπε η κα Σοφια οτι ηταν σε δωματιο.
μαλλον το χασαμε το κοριτσι και ηταν απο τις πολυ καλες επιλογες.
ναι τέλος η Ζωίτσα....και ήταν καλή ρε γαμώτο.....μόνο τα παλτά έχουν μείνει!!!!
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Ξερει κανεις κατι για Λεηλα και Μαιρη?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.590
Κριτικές
190
Like
48.433
Πόντοι
41.443
ας ελπισουμε να ειναι καλα γιατι με ολα αυτα που γινονται στην Ουκρανια ειναι για ολους δυσκολα.
 

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Καλημέρα αγωνιστές
Κριτική για Αναστασία από πρόσφατη επίσκεψη.
Η Αναστασία είναι μια λεπτή γυναίκα με ένα δυαρακι στήθος και πεταχτη ρογα.
Να επισημάνω ότι μου αρέσουν οι αδύνατες πχ (Κιρα Μαρίνα από τα παλιά ).
Αρχίσαμε με γλωσσοφιλα Φουλ, δάχτυλα όπου υγρενεται κσι στησίματα στο καθρέφτη και να δαχτυλιαζεται μόνη της. Στην συνέχεια σέξ σε διάφορες στάσεις πιπα σε διάφορες στάσεις και έφαγε και τις σφαλιάρες στο κωλο της ενώ δεν δυσανασχετισε όταν ανέβασα έντονες στροφές κσι της τραβάγα τις ρογες.
Ένα ευχάριστο μισάωρο μια ευχάριστη έκπληξη για μένα γιατί στο παρελθόν που την είχα πάρει ήταν πιο κουμπωμένη.

Αν υπάρχει εμπειρία από κανέναν που να έχει δοκιμάσει duo στο μαγαζί με λεσβιακο ας την μοιραστεί μαζί μου γιατί σκέφτομαι να δοκιμάσο
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Καλημέρα αγωνιστές
Κριτική για Αναστασία από πρόσφατη επίσκεψη.
Η Αναστασία είναι μια λεπτή γυναίκα με ένα δυαρακι στήθος και πεταχτη ρογα.
Να επισημάνω ότι μου αρέσουν οι αδύνατες πχ (Κιρα Μαρίνα από τα παλιά ).
Αρχίσαμε με γλωσσοφιλα Φουλ, δάχτυλα όπου υγρενεται κσι στησίματα στο καθρέφτη και να δαχτυλιαζεται μόνη της. Στην συνέχεια σέξ σε διάφορες στάσεις πιπα σε διάφορες στάσεις και έφαγε και τις σφαλιάρες στο κωλο της ενώ δεν δυσανασχετισε όταν ανέβασα έντονες στροφές κσι της τραβάγα τις ρογες.
Ένα ευχάριστο μισάωρο μια ευχάριστη έκπληξη για μένα γιατί στο παρελθόν που την είχα πάρει ήταν πιο κουμπωμένη.

Αν υπάρχει εμπειρία από κανέναν που να έχει δοκιμάσει duo στο μαγαζί με λεσβιακο ας την μοιραστεί μαζί μου γιατί σκέφτομαι να δοκιμάσο
Την κριτική την έχεις ανεβάσει και στην καρτέλα του μαγαζιού ?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.790
Κριτικές
15
Like
11.441
Πόντοι
3.846
Καλημέρα αγωνιστές
Κριτική για Αναστασία από πρόσφατη επίσκεψη.
Η Αναστασία είναι μια λεπτή γυναίκα με ένα δυαρακι στήθος και πεταχτη ρογα.
Να επισημάνω ότι μου αρέσουν οι αδύνατες πχ (Κιρα Μαρίνα από τα παλιά ).
Αρχίσαμε με γλωσσοφιλα Φουλ, δάχτυλα όπου υγρενεται κσι στησίματα στο καθρέφτη και να δαχτυλιαζεται μόνη της. Στην συνέχεια σέξ σε διάφορες στάσεις πιπα σε διάφορες στάσεις και έφαγε και τις σφαλιάρες στο κωλο της ενώ δεν δυσανασχετισε όταν ανέβασα έντονες στροφές κσι της τραβάγα τις ρογες.
Ένα ευχάριστο μισάωρο μια ευχάριστη έκπληξη για μένα γιατί στο παρελθόν που την είχα πάρει ήταν πιο κουμπωμένη.

Αν υπάρχει εμπειρία από κανέναν που να έχει δοκιμάσει duo στο μαγαζί με λεσβιακο ας την μοιραστεί μαζί μου γιατί σκέφτομαι να δοκιμάσο
Δεν βλέπω να γράφεις σημαντικές λεπτομέρειες.
Πιπά χωρίς λάστιχο;
Τελείωμα στο στόμα;
 

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Δεν βλέπω να γράφεις σημαντικές λεπτομέρειες.
Πιπά χωρίς λάστιχο;
Τελείωμα στο στόμα;
Κάποια πράγματα τα έχω στο μυαλό μου σαν ευκολουμενος εννοουμενα...
Οπότε πιπα χωρίς και Τελείωμα πάνω στο χείλος... δεν άνοιξε το στόμα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.590
Κριτικές
190
Like
48.433
Πόντοι
41.443
Δεν βλέπω να γράφεις σημαντικές λεπτομέρειες.
Πιπά χωρίς λάστιχο;
Τελείωμα στο στόμα;
αδυνατη με καλο σωμα παρα τα χρονια της,περιποιημενη παντου,μικρο βυζι με ρωγα βαλβιδα που λεμε,κινειται σε σοφτ gfe ρυθμο,αγκαλιτσες φιλακια κλπ,κανει μετριο στοματικο,περιποιειται μπαλλακια,δεχεται τελειωμα στο στομα ομως,εχει ωραια σαρκωδη μουνοχειλα να χαιρεσαι να γλυφεις,κανει μετριο μασαζ και δεν μιλαει Ελληνικα αλλα συνεννοεισαι μια χαρα στα Αγγλικα.
για μενα ειναι καλη επιλογη αν δεν ειναι διαθεσιμα τα βαρια χαρτια του μαγαζιου,που τωρα δεν υπαρχουν ομως.

οι υπολοιπες λεπτομερειες εδω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom