Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 996K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
κάνουν ότι μπορούν για να το κλείσουν οι ιδιοκτήται!!!!!!!!!!! προφανώς μία τέτοια επένδυση από υγιείς επιχειρηματίες θα προσεχόταν πολύ περισσότερο και απταίστως......άρα προφανώς δεν τους πολυενδιαφέρει το αν πάει και πολύ καλά το ίδρυμα ή όχι.....για ευνόητους λόγους..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.821
Πόντοι
3.846
κάνουν ότι μπορούν για να το κλείσουν οι ιδιοκτήται!!!!!!!!!!! προφανώς μία τέτοια επένδυση από υγιείς επιχειρηματίες θα προσεχόταν πολύ περισσότερο και απταίστως......άρα προφανώς δεν τους πολυενδιαφέρει το αν πάει και πολύ καλά το ίδρυμα ή όχι.....για ευνόητους λόγους..
Είναι όντως περίεργη η κατάσταση.
Υπάρχει επιχειρηματίας που δεν θέλει να βγάζει φράγκα;
Οκ αν κάποιες κοπέλες δεν θέλουν να δουλέψουν είναι τόσο δύσκολο να βρούνε άλλες;
Εδώ στο Αλκατραζ έφεραν πιο πολλές γυναίκες και στο μασάζ δεν μπορούν να βρούνε άλλες;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
24
Like
3.478
Πόντοι
2.846
Είναι όντως περίεργη η κατάσταση.
Υπάρχει επιχειρηματίας που δεν θέλει να βγάζει φράγκα;
Οκ αν κάποιες κοπέλες δεν θέλουν να δουλέψουν είναι τόσο δύσκολο να βρούνε άλλες;
Εδώ στο Αλκατραζ έφεραν πιο πολλές γυναίκες και στο μασάζ δεν μπορούν να βρούνε άλλες;
Άλλο τα σωληναδικα τυπε κι άλλο τα τσιμπουκαδικα , μουνιτσες φολιτσες μπορείς να βρεις πολλές .... εργατριες του πραγματικού κλαρίνου νομίζω δυσκολα
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
242
Κριτικές
10
Like
816
Πόντοι
371
Εκανα περασμα χτες...ηταν η Ριτα, η Ξενια και αλλες δυο που δε θυμαμαι, διαθεσιμες...ηθελα βασικα ενα καλο μασαζ γτ ημουν πιασμενος, οποτε Ριτα εκτος..κ η θεια προτεινε Ξενια...οκ λεω, Ξενια που δεν εχω ξαναπαρει, για 1 ωρα
Μη τα πολυλογω, ανεβαινω, της λεω κανω ντουζακι κ ελα σε 5..
Περιμενω...περιμενω....περιμενω....περνανε10, 20, 25 λεπτα κ λεω wtf ροκανιζει τον χρονο?
Παιρνω την τη θεια κ της λεω τη φαση, μ λεει ετσι ειναι το κοριτσι ελα να σου δωσω τα λεφτα η να παρεις αλλη..
Κατεβαινω, παιρνω τα λεφτα κ την κανω, ξενερωσα φυσικα. Απ'ο,τι μου ειπε τα ιδια κανει κ με τους αλλους πελατες, τι σκατα τη κρατανε ηθελα να ηξερα..εχουν τον καλυτερο χωρο, η θεια ειναι ευγενικοτατη, η ομαδα ομως χρειαζεται μεταγραφες επειγοντως..
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Φίλε zardoz έπραξες άριστα, και μάλιστα δυο φορές μπράβο σου που είχες την ψυχραιμία κα την αποφασιστικότητα να αποχωρήσεις!

Πάντως ενημερωτικά, από την εμπειρία μου (και πιστεύω πρακτικά όλων) ο χρόνος "για ένα ντουσάκι" και η αργοπορία από τις κοπέλες δεν μετράει στον συνολικό χρόνο, ούτε εδώ ούτε και στο αδελφάκι στην Συγγρού. Η ώρα μετράει από όταν επιστρέψει η κοπέλα για την έναρξη της συνεδρίας. Προσωπικά εγώ έτσι μετράω τον χρόνο σε αυτά τα δυο μαγαζιά και δεν θυμάμαι κάποια κοπέλα να ισχυρίστηκε κάτι διαφορετικό ή να μου είπε κάτι για τον χρόνο. Τουναντίον συνήθως όλες είναι άνετες με τον χρόνο και σίγουρα οι παλαιότερες... Σε άλλα μαγαζιά πάντως είναι αλλιώς τα πράγματα.

Πάντως όσα γράφεις επιβεβαιώνουν ότι είναι ένα σοβαρό μαγαζί με αρκετές ασόβαρες εργαζόμενες. Πως τις κρατάνε και εγώ απορώ, πιθανότατα επειδή με την συγκυρία δεν βρίσκουν άλλες καλύτερες. Όσο για την Ξένια, προσωπικά δεν την έχω δοκιμάσει γιατί δεν είναι "του τύπου μου".
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.491
Πόντοι
5.946
bytheway... η Ξένια είναι πρώην σωληνού... εξού και η κορμάρα!!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.491
Πόντοι
5.946
μαζί με την Γιάννα/Μαργαρίτα της Φωτεινής...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πέρασμα χθες το απόγευμα απο το μαγαζί.

Δούλευαν Κάτια, Εύα, Κίρα, Βέρα, Ναταλί, Αγγελική,Μάρτα και μια καινούργια η Μαρία η οποία κάνει και φουλ πρόγραμμα.

Το ψιλοσκέφτηκα ως λάτρης των καινούργιων εργαζομένων αλλα το ένστικτό μου έλεγε οχι.

Η Μάρτα που πέρασε απο το σαλώνι με ένα "Που σαι σύ ??" και ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά έγειρε τη πλάστιγα στη μεριά της.

Εχω γράψει και πιο παλιά κριτική για τη Μάρτα που είναι σταθερή αξία. Αν βρω χρόνο θα ξαναγράψω.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.022
Κριτικές
17
Like
2.722
Πόντοι
1.206
Πέρασμα χθες το απόγευμα απο το μαγαζί.

Δούλευαν Κάτια, Εύα, Κίρα, Βέρα, Ναταλί, Αγγελική,Μάρτα και μια καινούργια η Μαρία η οποία κάνει και φουλ πρόγραμμα.

Το ψιλοσκέφτηκα ως λάτρης των καινούργιων εργαζομένων αλλα το ένστικτό μου έλεγε οχι.

Η Μάρτα που πέρασε απο το σαλώνι με ένα "Που σαι σύ ??" και ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά έγειρε τη πλάστιγα στη μεριά της.

Εχω γράψει και πιο παλιά κριτική για τη Μάρτα που είναι σταθερή αξία. Αν βρω χρόνο θα ξαναγράψω.

Η Μαρία πώς ήταν;
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Πέρασμα τις προάλλες
Ελεύθερες Βέρα Κυρα Ευα
Ειπα να δοκιμάσω Βέρα για κακη μου τύχη
Μακριά παιδια μακριά
Δεν εχει εμπειρία
Καταστροφική πίπα
Ελληνικα χάλια δεν υπήρχε συνεννόηση
Ουτε να χαϊδεύει δεν ξέρει
Μασαζ δεν ζήτησα καν γιατί δεν υπήρχε λόγος
Επίσης ρε παιδια εχει αρχίσει και με νευριάζει αυτο με την τσιγαριλα
Εκτός απ το οτι δεν ξέρουν να φιλάνε κάποιες έχουν και αυτή την τσιγαριλα στο στόμα
Έλεος
Μέχρι πρόσφατος ημουν της άποψης να δοκιμάζω νέες κοπέλες και μα μην πηγαίνω στις ίδιες
Οι καταστάσεις ομως με πιέζουν και λεω να πηγαινω στα στανταρακια μου πλέον
Βαρεθηκα να ξοδεύω 80€ σε μάπες σαν την Βέρα
Δεν εχει καμια Θηλυκότητα
Κριτική δεν θα γράψω δεν την αξίζει καν
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
Πέρασμα τις προάλλες
Ελεύθερες Βέρα Κυρα Ευα
Ειπα να δοκιμάσω Βέρα για κακη μου τύχη
Μακριά παιδια μακριά
Δεν εχει εμπειρία
Καταστροφική πίπα
Ελληνικα χάλια δεν υπήρχε συνεννόηση
Ουτε να χαϊδεύει δεν ξέρει
Μασαζ δεν ζήτησα καν γιατί δεν υπήρχε λόγος
Επίσης ρε παιδια εχει αρχίσει και με νευριάζει αυτο με την τσιγαριλα
Εκτός απ το οτι δεν ξέρουν να φιλάνε κάποιες έχουν και αυτή την τσιγαριλα στο στόμα
Έλεος
Μέχρι πρόσφατος ημουν της άποψης να δοκιμάζω νέες κοπέλες και μα μην πηγαίνω στις ίδιες
Οι καταστάσεις ομως με πιέζουν και λεω να πηγαινω στα στανταρακια μου πλέον
Βαρεθηκα να ξοδεύω 80€ σε μάπες σαν την Βέρα
Δεν εχει καμια Θηλυκότητα
Κριτική δεν θα γράψω δεν την αξίζει καν
Σε αυτό μέ την τσιγαριλα πόσο δίκιο έχεις μού έτυχε στο αδελφό μαγαζί αηδία σκέτη μιλάμε σε συνδυασμό μέ χάλια υπηρεσίες είναι ότι χειρότερο πεταμένα λεφτά
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
35άρα μελαχρινή, αλλά λευκό δέρμα. Ουδέτερο πρόσωπο και σώμα. Αυτά απο όσο είδα γιατί δεν δοκίμασα.
Πολυ ευγενικος εισαι...
Κοντουλα..χοντρουλα..με μαυρο καλσον να μην φαινοντε οι μπουταρες...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Χα χα χα, βρε σεις ο Mind είναι φύση ευγενής άνθρωπος, κρατάει μόνο τα θετικά από την παρουσία των κορασίδων. Αλλά και ο XXX-Man μας τα στρογγυλεύει, όλα τα επίθετά του τελειώνουν σε -ούλα.

Θα συμφωνήσω και εγώ με την άσχημη μυρωδιά στο στόμα από το τσιγάρο. Τείνει να γίνει κανόνας πλέον. Βασικά λόγο της πολύωρης κλεισούρας στο χώρο, του stress, και των συχνά κακών συναναστροφών οι περισσότερες κοπέλες στο επάγγελμα το ρίχνουν στο τσιγάρο. Δεν την βγάζουν αλλιώς... Από αυτές οι πιο έξυπνες (που σέβονται στοιχειωδώς τον πελάτη τους) κάνουν ένα πλύσιμο στο στόμα πριν την εκάστοτε συνεδρία και μασάνε και καμιά τσίχλα. Όμως οι περισσότερες απλά βαριούνται, βρομοκοπάνε, και την πληρώνουμε εμείς... Και για μένα είναι ισχυρό αντικίνητρο η συγκεκριμένη συνήθεια.
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Φίλε zardoz έπραξες άριστα, και μάλιστα δυο φορές μπράβο σου που είχες την ψυχραιμία κα την αποφασιστικότητα να αποχωρήσεις!

Πάντως ενημερωτικά, από την εμπειρία μου (και πιστεύω πρακτικά όλων) ο χρόνος "για ένα ντουσάκι" και η αργοπορία από τις κοπέλες δεν μετράει στον συνολικό χρόνο, ούτε εδώ ούτε και στο αδελφάκι στην Συγγρού. Η ώρα μετράει από όταν επιστρέψει η κοπέλα για την έναρξη της συνεδρίας. Προσωπικά εγώ έτσι μετράω τον χρόνο σε αυτά τα δυο μαγαζιά και δεν θυμάμαι κάποια κοπέλα να ισχυρίστηκε κάτι διαφορετικό ή να μου είπε κάτι για τον χρόνο. Τουναντίον συνήθως όλες είναι άνετες με τον χρόνο και σίγουρα οι παλαιότερες... Σε άλλα μαγαζιά πάντως είναι αλλιώς τα πράγματα.

Πάντως όσα γράφεις επιβεβαιώνουν ότι είναι ένα σοβαρό μαγαζί με αρκετές ασόβαρες εργαζόμενες. Πως τις κρατάνε και εγώ απορώ, πιθανότατα επειδή με την συγκυρία δεν βρίσκουν άλλες καλύτερες. Όσο για την Ξένια, προσωπικά δεν την έχω δοκιμάσει γιατί δεν είναι "του τύπου μου".
Λόγω του πολέμου και της μετανάστευση σε λίγο θα έχουν τα μαγαζιά καινούργια πρόσωπα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.491
Πόντοι
5.946
Δεν θα διαφωνήσω.

Σε όλα :cheesy: :cheesy:
ναι ρε συ... αλλά γιατί τόσο τακτ στην δικιά σου περιγραφή... για να ξοδεύουμε μπενζίνα στα περα-δώθε για να την τσεκάρουμε?
πες δεν φυσάει να τελειώνουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom