Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 981K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.032
Κριτικές
18
Like
15.867
Πόντοι
4.546
80αρι για 45λεπτο; Ακριβυνε;
Έχω πολλούς... .μήνες να πάω, ίσως και χρόνο +.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.603
Κριτικές
190
Like
48.560
Πόντοι
41.443
Να πω κι εγώ αυτό που είδα σήμερα από το κορίτσι την Μίρα λοιπόν.
Συμφωνώ με τον Τσίκο ότι έχει αλλάξει εντελώς η συμπεριφορά της σε σχέση με την πρώτη φορά που την είδα και λυπάμαι αν τον παρέσυρα με την προηγούμενη κριτική μου ,που είχα περίγραψει ΑΚΡΙΒΩΣ πως ήταν η πρώτη συνάντηση μου τότε μαζί της.

Την ώρα που γράφατε εδώ αυτά τα σχόλια είχα κλεισμένο ραντεβού με το κορίτσι.

Μπαίνει στο δωμάτιο λοιπόν με 15 λεπτά καθυστέρηση και τριγύριζε μέσα στο δωμάτιο μονολογώντας στη γλώσσα της.
Μετά μιλάει στο τρανσλειτορ και μου βάζει να ακούσω την μετάφραση.
Έλεγε λοιπόν ότι ΔΕΝ φιλάει στο στόμα, ΔΕΝ κάνει cim, ΔΕΝ θέλει γλυφομούνι, ΔΕΝ κάνει αναλ που δεν της ζήτησα ποτέ και γενικά έλεγε ότι κάνει μόνο απλό πρόγραμμα.
Όλα αυτά ενώ ήταν σε συνεχή κίνηση μέσα στο δωμάτιο και με σχεδόν αλλοπροσαλλη συμπεριφορά.
Λέω τότε κι εγώ, ωραία,αφού δεν θες να δουλέψεις ακυρώνω το ραντεβού και φευγω.
Ντύνομαι,κατεβαίνω κάτω ,λέω τα συμβάντα στην κα Σοφία,η οποία προς τιμήν της διαχειρίστηκε την κατάσταση πολύ ωραία,παίρνω πίσω τα χρήματα που είχα πληρώσει και έφυγα κύριος .

Δεν ξέρω λοιπόν τι μεσολάβησε από την πρώτη συνάντηση που είχαμε,η δεύτερη ήταν εκ διαμέτρου αντίθετη.
Το κορίτσι λοιπόν σύμφωνα με τα λεγόμενα του, προσφέρει απλό πρόγραμμα,όπως το περιέγραψα παραπάνω, πράγμα που την καθιστά αδιάφορη σε σύγκριση με άλλες επιλογές που έχουμε.
Μόνο για το κορμί και την εμφάνιση είναι οκ, αλλά χωρίς να συνοδεύεται από κάποιο ποιοτικό σέρβις.
Δυστυχώς που ήταν κλεισμένη μόλις βγήκα από το δωμάτιο η Άντζελα και δεν μπόρεσα να την πάρω.
Έχει αλλάξει και το λουκ της σε ξανθό και ήταν λουκουμακι.

Πάμε για άλλα λοιπόν και κρίμα που δεν θα χαρούμε άλλο την Μίρα.
Τέτοιες συμπεριφορές για μένα είναι απαράδεκτες.

Ευτυχειτε παίχτες.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.983
Κριτικές
37
Like
20.542
Πόντοι
4.646
Να πω κι εγώ αυτό που είδα σήμερα από το κορίτσι την Μίρα λοιπόν.
Συμφωνώ με τον Τσίκο ότι έχει αλλάξει εντελώς η συμπεριφορά της σε σχέση με την πρώτη φορά που την είδα και λυπάμαι αν τον παρέσυρα με την προηγούμενη κριτική μου ,που είχα περίγραψει ΑΚΡΙΒΩΣ πως ήταν η πρώτη συνάντηση μου τότε μαζί της.

Την ώρα που γράφατε εδώ αυτά τα σχόλια είχα κλεισμένο ραντεβού με το κορίτσι.

Μπαίνει στο δωμάτιο λοιπόν με 15 λεπτά καθυστέρηση και τριγύριζε μέσα στο δωμάτιο μονολογώντας στη γλώσσα της.
Μετά μιλάει στο τρανσλειτορ και μου βάζει να ακούσω την μετάφραση.
Έλεγε λοιπόν ότι ΔΕΝ φιλάει στο στόμα, ΔΕΝ κάνει cim, ΔΕΝ θέλει γλυφομούνι, ΔΕΝ κάνει αναλ που δεν της ζήτησα ποτέ και γενικά έλεγε ότι κάνει μόνο απλό πρόγραμμα.
Όλα αυτά ενώ ήταν σε συνεχή κίνηση μέσα στο δωμάτιο και με σχεδόν αλλοπροσαλλη συμπεριφορά.
Λέω τότε κι εγώ, ωραία,αφού δεν θες να δουλέψεις ακυρώνω το ραντεβού και φευγω.
Ντύνομαι,κατεβαίνω κάτω ,λέω τα συμβάντα στην κα Σοφία,η οποία προς τιμήν της διαχειρίστηκε την κατάσταση πολύ ωραία,παίρνω πίσω τα χρήματα που είχα πληρώσει και έφυγα κύριος .

Δεν ξέρω λοιπόν τι μεσολάβησε από την πρώτη συνάντηση που είχαμε,η δεύτερη ήταν εκ διαμέτρου αντίθετη.
Το κορίτσι λοιπόν σύμφωνα με τα λεγόμενα του, προσφέρει απλό πρόγραμμα,όπως το περιέγραψα παραπάνω, πράγμα που την καθιστά αδιάφορη σε σύγκριση με άλλες επιλογές που έχουμε.
Μόνο για το κορμί και την εμφάνιση είναι οκ, αλλά χωρίς να συνοδεύεται από κάποιο ποιοτικό σέρβις.
Δυστυχώς που ήταν κλεισμένη μόλις βγήκα από το δωμάτιο η Άντζελα και δεν μπόρεσα να την πάρω.
Έχει αλλάξει και το λουκ της σε ξανθό και ήταν λουκουμακι.

Πάμε για άλλα λοιπόν και κρίμα που δεν θα χαρούμε άλλο την Μίρα.
Τέτοιες συμπεριφορές για μένα είναι απαράδεκτες.

Ευτυχειτε παίχτες.
Τό λουκουμακι έχει αλλάξει και άλλα εκτός από τά μαλλιά τής :grin::grin::grin:
Θά ενημερωθείς όπως και για άλλα που πιθανών να ξέρεις.

Όσο για την Μίρα μαύρο αυτές όι συμπεριφορές.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Λοιπόν μάγκες ακούστε τί έγινε σήμερα και πόσο τυχερός ήμουν τελικά...
Μόλις άνοιξα να γράψω και διάβασα τα παραπάνω που γράψατε..

Πάμε τώρα στην δική μου εμπειρία.
Διαβάζω κριτική για Μύρα..
Είχα καιρό να περάσω από το συγκεκριμένο μαγαζί,αν και μου αρέσει πολύ.
Παίρνω που και που τηλέφωνο την κ, Σοφία όταν ακούγεται κάτι καλό για καμία κοπέλα, αλλά ΣΚ που έρχομαι δεν τής έχω πετύχει..

Σήμερα παίρνω τηλ το πρωί και κλείνω Μύρα για πέντε το απόγευμα.
Πέντε παρά ήμουν εκεί.
Η κ, Σοφία εξυπηρετηκει πάντα, μου λέει ότι βγαίνει από το ραντεβού σε 15 λεπτά.
Αφού περιμένω ζήτησα να μου δείξει αν έχει άλλες κοπέλες.

Μου παρουσιάζει την Άντζελα που μου άρεσε αρκετά.... μου είπε η κ, Σοφία ότι είναι καλή και να περάσω..
Θα δω και Μύρα είπα.
Σε πέντε βλέπω την Σοφία να σφίγγει τα χείλια και να μου λέει τελείωσε νωρίτερα η Μύρα.
Άνοιξε η πόρτα και είδα ύφος σοβαρό και η γαμπουλες που αυτές φαίνονται μόνο, πολύ αδύνατες και όχι αψεγάδιαστες σάν της Άντζελας..

Το σκέφτομαι λίγο καί παίρνω Άντζελα που δεν είχα διαβάσει τίποτα για αυτήν, μιας και είχα στόχευση Μύρα.

Η Άντζελα είναι αρκετά όμορφη και πολύ μικρή..
Τό σώμα της είναι αψεγάδιαστο και μου θύμισε πολύ (στανταρακι που έχω και πάω για το κορμί της που με καυλώνει την Σαμπίνα)
Μόλις έβγαλε την ποδιά έπαθα.
Δεκτική γενικά σέ χάδια και στάσεις..
Πίπα μέτρια προς τίποτα.
Όταν βάζεις ένταση κλέβει..(εκεί κάτι μου θύμισε που είχα διαβάσει για αυτήν).
Εντάξει όμως..... πάνω στο μασαζοκρεβατο με τα πόδια ανοιχτά η εικόνα είναι τέλεια και ότι χύνεις πάνω της είναι απόλαυση.
Μασάζ δεν έκανα για να σάς πω.
Έφαγα 45 λεπτά Με αργό μπαλαμουτι και χάδια στο καναπέ.
Μετά αυτή κάθησε στο μασαζοκρεβατο με τα πόδια ανοιχτά και εγώ στο καναπέ με την θέα να τον παίζω..
Γενικά πέρασα καλά με έναν γύρο.
Την ρώτησα στο 45 αν προλαβαίνουμε μασάζ....
Και μου είπε όχι...
Α ρε Μαρίνα λέω....την εδιωχνες να φύγει, και σου έλεγε... όχι γιατί έκανε τσιγάρο ανάμεσα στον πρώτο με δεύτερο γύρο..

Δεν είπα τίποτα και έφυγα.

Με έτρωγε όμως τό ότι θα μπορούσα να είχα πάρει Μύρα και να πέρναγα καλύτερα.

Από τά λεγόμενα σας παραπάνω ήμουν τυχερός.
Η δούλεψε σωστά το ένστικτο.

Ρε έχει αλλάξει πορνό ταινία;
Η εγώ έπεφτα στο ίδιο λεπτό τόσο καιρό.;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

hoftun

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
41
Like
64
Πόντοι
0
Αφελής ερώτηση, έχω δει η ιστοσελίδα τους που είναι στις πρώτες σελίδες του νήματος έχει καταργηθεί. Πληροφορίες για κοπέλες και προγράμματα πού έχει πια;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
111
Like
17.802
Πόντοι
20.686
Διάβασα για τη νέα συμπεριφορά της Μίρα σε chiko ,peter και πιθανόν και σε άλλους.
Μαύρο , κατάμαυρο.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
27
Like
3.594
Πόντοι
1.436
@Ntonpinelo καλά έκανες κ πήρες το ρίσκο κ δεν έφαγες καμοια φολα......
Να σε ρωτήσω στο συγκεκριμένο μαγαζί ενώ κλείνεις ραντεβού με συγκεκριμένη κοπέλα.....μπορείς να αλλάξεις γνώμη κ να διαλέξεις άλλη? Τι φάση?
Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο γιαυτό η ερώτηση.....
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
536
Κριτικές
18
Like
2.130
Πόντοι
1.196
Να πω κι εγώ αυτό που είδα σήμερα από το κορίτσι την Μίρα λοιπόν.
........................
Μετά μιλάει στο τρανσλειτορ και μου βάζει να ακούσω την μετάφραση.
Έλεγε λοιπόν ότι ΔΕΝ φιλάει στο στόμα, ΔΕΝ κάνει cim, ΔΕΝ θέλει γλυφομούνι, ΔΕΝ κάνει αναλ που δεν της ζήτησα ποτέ και γενικά έλεγε ότι κάνει μόνο απλό πρόγραμμα. .......................................
Είχα προγραμματίσει 100%, να δοκιμάσω την Μίρα, επειδή είχα διαβάσει κριτικές μελών, για τσόντες, για κάβλες, κτλ.
Σκέφτηκα ότι αν ήμουν τυχερός και γινόταν το θαύμα, ίσως θα έπαιρνα και colo.
Δυστυχώς μετά από όλα αυτά που λες, δεν ελπίζω πλέον, να συμβεί το Mira-colo!
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
@Ntonpinelo καλά έκανες κ πήρες το ρίσκο κ δεν έφαγες καμοια φολα......
Να σε ρωτήσω στο συγκεκριμένο μαγαζί ενώ κλείνεις ραντεβού με συγκεκριμένη κοπέλα.....μπορείς να αλλάξεις γνώμη κ να διαλέξεις άλλη? Τι φάση?
Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο γιαυτό η ερώτηση.....
Πήγα νωρίτερα από το ραντεβού και η Μύρα δεν θά ήταν διαθέσιμη στην ώρα της.
Νομίζω έπαιξε ρόλο.

Η κ Σοφία με θεωρεί από τους καλούς πελάτες, μίας και εποχή Μαρίνας έπαιρνα δίωρα..

Και μήπως πήρε χαμπάρι τί παίζει με Μύρα;
Και δεν ήθελε φασαρίες;
Τι να πω;
Και εμένα πρώτη φορά συνέβη.
Αλλά πάντα μου δείχνει τα κορίτσια για να ξέρω για την επόμενη φορά.

Και Μαρίνα πρώτη φορά που την πείρα με ραντεβού με κ Σοφία, δεν την είχα δει..
Πήγα δωμάτιο και την είδα όταν μπήκε.

Για να δείτε πόσο σάς εμπιστεύομαι.....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
42
Like
7.384
Πόντοι
4.446
οταν σας τα έλεγα ότι το μαγαζί απέθανε από τότε που σταμάτησε η μαίρη η ζωή και έφυγαν η μαρίνα και η ASIA που ήταν μακράν ότι πιο ηδονικό έχω περάσει στην ζωή μου ολάκερη, μου λέγανε κάποιοι για κάτι ρίτες και για κάτι ιλόνες και κάτιες σμέαγκολ(που κατέληξε το χτικιό να γαμιέται στην περγάμου και στην αγκύρας για 20). Η μόνη ύπαρξη εκεί μέσα που αξίζει είναι η Ειρήνη η μιλφάρα αλλά με πρόγραμμα αρκετά επαναλαμβανόμενο με συνέπεια να την βαριεσαι....οπότε πόσες φορές να την πάρεις/??????? Εν κατακλείδι κ. Σοφία μας??? κλείστο αν δεν έχεις τέτοιες κοπέλες που αρμόζουν σε γαμιάδες και όχι σε αγαπουλίτσους!!!!!!!! σε ανθρώπους δηλ΄. που ζούν για το ΓΑΜΗΣΙ και όχι για τα γουτσου γούτσου με πίπες με καπότες και τα συναφή!!!!!!!!τα έχουμε συζητήσει και από κοντά και ξέρω ότι συμφωνείς!!!!!!!!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.983
Κριτικές
37
Like
20.542
Πόντοι
4.646
Είχα προγραμματίσει 100%, να δοκιμάσω την Μίρα, επειδή είχα διαβάσει κριτικές μελών, για τσόντες, για κάβλες, κτλ.
Σκέφτηκα ότι αν ήμουν τυχερός και γινόταν το θαύμα, ίσως θα έπαιρνα και colo.
Δυστυχώς μετά από όλα αυτά που λες, δεν ελπίζω πλέον, να συμβεί το Mira-colo!
Colo? :think:

:tooth:
 

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
19
Like
937
Πόντοι
311
Χθες πήρα τηλ στοχευμένα για Μύρα να δω αν δούλευε και για κάποιο λόγο, αν και δούλευε και είχα και όρεξη, τελευταία στιγμή το άφησα για σήμερα...το ριμάδι το ένστικτο που δεν το ακούμε καμμιά φορά....ας είναι καλά η ενημέρωση...ενα ευχαριστώ κι απο μένα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
παντως... ο ΝτονΠινέλος έκλεινε δίωρα με την Μαρίνα αλλά έχει στανταράκι την Σαμπίνα του απόλυτα αποστειρωμένου???? strange very strange....
απλά δεν κολλάει...
άσε που μας την πέταξε εν παρόδω και την διαφήμιση...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
433
Κριτικές
45
Like
2.015
Πόντοι
1.071
Χθες πήρα τηλ στοχευμένα για Μύρα να δω αν δούλευε και για κάποιο λόγο, αν και δούλευε και είχα και όρεξη, τελευταία στιγμή το άφησα για σήμερα...το ριμάδι το ένστικτο που δεν το ακούμε καμμιά φορά....ας είναι καλά η ενημέρωση...ενα ευχαριστώ κι απο μένα
Για δες που κατι αναλογο συνεβη και σε μενα..μ εκοψε η βροχη..και το ενστικτο..και τωρα διαβασα κ τα σχολια..μαλλον θα πλευσουμε γι αλλου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom