Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.174
Πόντοι
4.646
Σήμερα είχε 8 εργαζόμενες κοπέλες, αλλά όταν πέρασα ήταν διαθέσιμες μόνον 3. Η γνωστή Αλεξάνδρα, και δύο νέες, οι Έλενα και η Ζωή. Η Έλενα σλάβα γύρω στα 40, ξανθιά, γενικά ωραία γυναίκα. Η Ζωή Ελληνίδα, επίσης γύρω στα 40, μελαχρινή, πιο καθημερινή.
Επέλεξα Ζωή, γιατί είπα να προτιμάμε και τα εγχώρια προϊόντα...
Μετριότης τελικά η Ζωή. Φιλιά όχι, πίπα με, κορμί πολύ μέτριο, και με πολλούς σπίλους. Καλό μόνον το στήθος της. Επίσης στον αγώνα λέει διάφορα καυλωτικά (στην ελληνική πάντα) και νιώθεις κάπως σαν τον μακαρίτη Γκουζγκούνη στις παλιές ελληνικές τσόντες. Επίσης κάνει καλό (δυνατό) μασάζ. Επίσης δείχνει να έχει χιλιόμετρα στο επάγγελμα. Συνοπτικά δεν κλαις τα λεφτά σου, αλλά είναι μόνον για μια φορά (και αυτήν στην αναβροχιά). Πιθανώς η επιλογή της Έλενα να ήταν σοφότερη... Αν κάποιος δοκίμασε Έλενα ας ενημερώσει...
Σωστά με οκτώ γυναίκες ήταν τό ρόστερ σήμερα. Ιλονα, Βαλεντίνα, Αλεξάνδρα, Μίρα καί Έλενα, Ζωή, Αλινα καί Κάτια που έγραψε ό φίλος @hustler ποίο πάνω.
Βαλεντίνα ήταν κλεισμένη (εντάξει φαντάζομαι με ποιόν :grin:) ελεύθερες ήταν μόνο Ιλονα με Αλεξάνδρα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.925
Πόντοι
41.443
ολοι Κυριακη βολταρετε ρε αλανια και δεν μπορουμε να βρουμε καμμια καλη ελευθερη? :grin:


Σωστά με οκτώ γυναίκες ήταν τό ρόστερ σήμερα. Ιλονα, Βαλεντίνα, Αλεξάνδρα, Μίρα καί Έλενα, Ζωή, Αλινα καί Κάτια που έγραψε ό φίλος @hustler ποίο πάνω.
Βαλεντίνα ήταν κλεισμένη (εντάξει φαντάζομαι με ποιόν :grin:) ελεύθερες ήταν μόνο Ιλονα με Αλεξάνδρα.
ηθελα να ηξερα ποιος πηδαει την συμπαθεια μου και δεν ειναι διαθεσιμη? ποιος?
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.174
Πόντοι
4.646

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.925
Πόντοι
41.443
Ένα λομι λομι ήθελα αν το λέω καλά για να έρθω στά ίσια μου ό άνθρωπος αλλά δεν...... από την προηγούμενη.
τελικα ισως μονο τις Πεμπτες ειναι πιο καλα για προγραμματισμο.
you know :wink:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.174
Πόντοι
4.646

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
56
Like
19.499
Πόντοι
13.636
Τό αργότερο μέχρι Παρασκευή :wink: τά ξέρεις άλλωστε καλύτερα.
Εγώ θα έλεγα ( σύμφωνα με την μικρή εμπειρία μου ) καθημερινές από 11 έναρξη έως 2 - 3 μεσημέρι , οι καλύτερες ώρες .
Ο πολύς λαός στις εργασίες του και πάντα με τηλέφωνο πριν . :hi:
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
525
Κριτικές
46
Like
2.246
Πόντοι
1.076
Την Κάτια την είδα Τετάρτη στο σαλονι με χαιρέτησε με πολύ καλά ελληνικά,καταγωγή δεν κατάλαβα. Καλό κορμί μοντελέ, θα μπορουσε για στριπερ 1,70 καστανόξανθη με πράσινα μάτια νομίζω.
Επέλεξα το πουλεν του μαγαζιού που μόλις είχε τελειώσει από ραντεβού και πέρασα υπέροχα.
Καστανοξανθη? Πρασινα ματια? Μαλλον καινουργια με ονομα Κατια θα ειναι..
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
525
Κριτικές
46
Like
2.246
Πόντοι
1.076
Εγώ θα έλεγα ( σύμφωνα με την μικρή εμπειρία μου ) καθημερινές από 11 έναρξη έως 2 - 3 μεσημέρι , οι καλύτερες ώρες .
Ο πολύς λαός στις εργασίες του και πάντα με τηλέφωνο πριν . :hi:
Σαβ/κα ειναι οι χειροτερες μερες..δε βρισκεις κ τα κοριτσια που θες διαθεσιμα..ειδικα οσα εχουν ζητηση..μεσημερακια καθημερινες ειναι οντως οι καλυτερες ωρες
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
558
Like
960
Πόντοι
86
Ευτυχώς το μαγαζί αντιστέκεται ακόμα στην επιδρομή των Λατίνων .
Να μείνει και κάποιο καθαρό
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
558
Like
960
Πόντοι
86
Διότι
Όταν πέφτουν τα κάστρα, εγώ το λέω παρακμή. Και ας γράφονται ακόμα και διθυραμβικές κριτικές για αυτές πέρα από τον Ατλαντικό
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.925
Πόντοι
41.443
μονο 4 κοπελλες στο ροστερ σημερα.
αλφαβητικα:

Αγαπη
Αλεξανδρα
Βαλεντινα
Ιλονα

περασα νωρις το πρωι για να δω και τα καινουργια κοριτσια που ανεφεραν οι συναδελφοι στις προηγουμενες σελιδες,αλλα τζιφος.
απουσιαζαν.
διαθεσιμες ηταν τρεις,η γνωστη ηταν απασχολημενη και επελεγη η Ιλονα για τα ενδοτερα.
χαλαρη συνεδρια μιας ωρας με το κοριτσι,οπου παιχτηκαν δυο γυροι σοφτ σεξακι με ενδιαμεσο χαλαρωτικο μασαζακι και αποχωρησα ανακουφισμενος.



Υ.Γ. επειδη κατι ειχε γραψει καποιος.:coffee:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.174
Πόντοι
4.646
μονο 4 κοπελλες στο ροστερ σημερα.
αλφαβητικα:

Αγαπη
Αλεξανδρα
Βαλεντινα
Ιλονα

περασα νωρις το πρωι για να δω και τα καινουργια κοριτσια που ανεφεραν οι συναδελφοι στις προηγουμενες σελιδες,αλλα τζιφος.
απουσιαζαν.
διαθεσιμες ηταν τρεις,η γνωστη ηταν απασχολημενη και επελεγη η Ιλονα για τα ενδοτερα.
χαλαρη συνεδρια μιας ωρας με το κοριτσι,οπου παιχτηκαν δυο γυροι σοφτ σεξακι με ενδιαμεσο χαλαρωτικο μασαζακι και αποχωρησα ανακουφισμενος.



Υ.Γ. επειδη κατι ειχε γραψει καποιος.:coffee:
Αυτή δεν είναι ή σαύρα του Λ23 πού λέγανε; Ή μήπως είναι ή Δ κατηγορίας γκόμενα;

Μπα... μάλλον δεν βλέπω καλά :cheesy:
:coffee:....
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
78
Κριτικές
4
Like
485
Πόντοι
300
Προς ενημέρωση για τις νέες λατινες … το Σάββατο είχα περάσει μια ώρα με αλλη κυρία και όπως τελιωσα κ πήγα στο ασανσέρ για να κατέβω ειχε μπει μέσα και κατεβήκαμε μαζί μια από δαυτες με κάτι βλεφαρίδες ψευτικες σκαντζόχοιρου ,φάτσα άσχημη σκύλε φουλ και σώμα από την μέση και κάτω σαν του Πυρου Δημα .. ελληνικά γιόκ αγγλικά σχεδόν γιόκ δεν κατάφερε ούτε το όνομα της να μου πει … ΕΛΕΟΣ κα Σοφία μας
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
104
Like
266
Πόντοι
21
Προς ενημέρωση για τις νέες λατινες … το Σάββατο είχα περάσει μια ώρα με αλλη κυρία και όπως τελιωσα κ πήγα στο ασανσέρ για να κατέβω ειχε μπει μέσα και κατεβήκαμε μαζί μια από δαυτες με κάτι βλεφαρίδες ψευτικες σκαντζόχοιρου ,φάτσα άσχημη σκύλε φουλ και σώμα από την μέση και κάτω σαν του Πυρου Δημα .. ελληνικά γιόκ αγγλικά σχεδόν γιόκ δεν κατάφερε ούτε το όνομα της να μου πει … ΕΛΕΟΣ κα Σοφία μας
Την εχω δει και εγω αυτη που λες και έλεγα από μέσα ενω την κοίταζα ποιος να παει άραγε με αυτην έτσι οπως είναι

Προσωπικά αν πήγαινα μεσα δωμάτιο με αυτήν ουτε με γερανό δεν θα μου σηκωνόταν και δεν κανω καθόλου πλάκα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Titser

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
543
Κριτικές
19
Like
2.218
Πόντοι
1.196
.......
Υ.Γ. επειδη κατι ειχε γραψει καποιος.:coffee:
Αυτή δεν είναι ή σαύρα του Λ23 πού λέγανε; Ή μήπως είναι ή Δ κατηγορίας γκόμενα;

Μπα... μάλλον δεν βλέπω καλά :cheesy:
:coffee:....
Ας μη φλυαρούμε πολύ φίλοι μου, γι' αυτή την "classe - elegance" κοπέλα και την ματιάσουμε και το γυρίσει
πάλι σε sscort και την χάσουμε από το μαγαζί!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom