Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
56
Like
19.499
Πόντοι
13.636

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.166
Πόντοι
4.646
Μυρίζει φόλα από χιλιόμετρο ... :coffee:
Δεν ξέρω ακόμα αν αυτές όι δύο είναι από Βραζιλίας μεριά ή κάποια από αυτές είναι μία καινούργια που αναμενόταν με σλαβικό dna κορίτσι τού στύλου :wink:
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
558
Like
960
Πόντοι
86
Η γενική παρακμή φαίνεται επεκτείνεται παντού και θα μας καταπιει (ΔΕΝ αναφέρομαι στο μαγαζί)
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
524
Κριτικές
46
Like
2.242
Πόντοι
1.076
οταν σας τα έλεγα ότι το μαγαζί απέθανε από τότε που σταμάτησε η μαίρη η ζωή και έφυγαν η μαρίνα και η ASIA που ήταν μακράν ότι πιο ηδονικό έχω περάσει στην ζωή μου ολάκερη, μου λέγανε κάποιοι για κάτι ρίτες και για κάτι ιλόνες και κάτιες σμέαγκολ(που κατέληξε το χτικιό να γαμιέται στην περγάμου και στην αγκύρας για 20). Η μόνη ύπαρξη εκεί μέσα που αξίζει είναι η Ειρήνη η μιλφάρα αλλά με πρόγραμμα αρκετά επαναλαμβανόμενο με συνέπεια να την βαριεσαι....οπότε πόσες φορές να την πάρεις/??????? Εν κατακλείδι κ. Σοφία μας??? κλείστο αν δεν έχεις τέτοιες κοπέλες που αρμόζουν σε γαμιάδες και όχι σε αγαπουλίτσους!!!!!!!! σε ανθρώπους δηλ΄. που ζούν για το ΓΑΜΗΣΙ και όχι για τα γουτσου γούτσου με πίπες με καπότες και τα συναφή!!!!!!!!τα έχουμε συζητήσει και από κοντά και ξέρω ότι συμφωνείς!!!!!!!!
Γενικα συμφωνω , τωρα το θεμα πιπα με καποτα η χωρις ειναι θεμα κοπελας..και πρεπει να σεβομαστε τι δεχεται..γουτσου γουτσου εμενα μ αρεσουν..τοσο οσο ωστε να με διεγειρουν..και να μετατρεπομαι απο αγαπουλης σε fucker..οι συγκεκριμενες που σχολιασες..ριτες κατιες... και για μενα ηταν στα δεν...μια ερωτηση μονο αυτη η Asia μηπως εχει παει στα κηφισου 30/60/sensuality spa??? Η προκειται για αλλη??
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
το θεμα πιπα με καποτα η χωρις ειναι θεμα κοπελας..και πρεπει να σεβομαστε τι δεχεται.
μακριά από μας φίλε... μόλις δω καπότα πριν από το μπούκωμα σταματάω την συνεδρία και φεύγω κύριος...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
524
Κριτικές
46
Like
2.242
Πόντοι
1.076
μακριά από μας φίλε... μόλις δω καπότα πριν από το μπούκωμα σταματάω την συνεδρία και φεύγω κύριος...
Μη το λες...καλα πιπα με σουφο..δε λεει..ομως εχει τυχει να περασω πολυ καλυτερα με κοπελες που εκαναν τα παντα με σκουφο..απ οτι αλλες που ανακοινωναν κ εκαναν φουλ και ανευ...δεν ειναι κριτηριο αυτο..
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
Μη το λες...καλα πιπα με σουφο..δε λεει..ομως εχει τυχει να περασω πολυ καλυτερα με κοπελες που εκαναν τα παντα με σκουφο..απ οτι αλλες που ανακοινωναν κ εκαναν φουλ και ανευ...δεν ειναι κριτηριο αυτο..
είναι πως δεν είναι... αν δεν τρέξει το σάλιο πάνω στο γυμνό καυλί, δουλειά δεν γίνεται...
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Δεν ξέρω ακόμα αν αυτές όι δύο είναι από Βραζιλίας μεριά ή κάποια από αυτές είναι μία καινούργια που αναμενόταν με σλαβικό dna κορίτσι τού στύλου :wink:
Την Κάτια την είδα Τετάρτη στο σαλονι με χαιρέτησε με πολύ καλά ελληνικά,καταγωγή δεν κατάλαβα. Καλό κορμί μοντελέ, θα μπορουσε για στριπερ 1,70 καστανόξανθη με πράσινα μάτια νομίζω.
Επέλεξα το πουλεν του μαγαζιού που μόλις είχε τελειώσει από ραντεβού και πέρασα υπέροχα.
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
79
Like
141
Πόντοι
0
Καλησπέρα υπάρχει δυνατότητα κάποιος να μου στείλει σε π.μ η εδω οτι θέλει το τηλεφωνο του καταστήματος η γιατι ψάχνω ιστοσελίδα τους και δεν βρίσκω.ευχαριστω
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
Καλησπέρα υπάρχει δυνατότητα κάποιος να μου στείλει σε π.μ η εδω οτι θέλει το τηλεφωνο του καταστήματος η γιατι ψάχνω ιστοσελίδα τους και δεν βρίσκω.ευχαριστω
Πάνε στην αρχή του νήματος και θα τα δεις
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
210
Like
4.555
Πόντοι
9.035
Σήμερα είχε 8 εργαζόμενες κοπέλες, αλλά όταν πέρασα ήταν διαθέσιμες μόνον 3. Η γνωστή Αλεξάνδρα, και δύο νέες, οι Έλενα και η Ζωή. Η Έλενα σλάβα γύρω στα 40, ξανθιά, γενικά ωραία γυναίκα. Η Ζωή Ελληνίδα, επίσης γύρω στα 40, μελαχρινή, πιο καθημερινή.
Επέλεξα Ζωή, γιατί είπα να προτιμάμε και τα εγχώρια προϊόντα...
Μετριότης τελικά η Ζωή. Φιλιά όχι, πίπα με, κορμί πολύ μέτριο, και με πολλούς σπίλους. Καλό μόνον το στήθος της. Επίσης στον αγώνα λέει διάφορα καυλωτικά (στην ελληνική πάντα) και νιώθεις κάπως σαν τον μακαρίτη Γκουζγκούνη στις παλιές ελληνικές τσόντες. Επίσης κάνει καλό (δυνατό) μασάζ. Επίσης δείχνει να έχει χιλιόμετρα στο επάγγελμα. Συνοπτικά δεν κλαις τα λεφτά σου, αλλά είναι μόνον για μια φορά (και αυτήν στην αναβροχιά). Πιθανώς η επιλογή της Έλενα να ήταν σοφότερη... Αν κάποιος δοκίμασε Έλενα ας ενημερώσει...
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
341
Κριτικές
21
Like
1.249
Πόντοι
1.071
Σήμερα είχε 8 εργαζόμενες κοπέλες, αλλά όταν πέρασα ήταν διαθέσιμες μόνον 3. Η γνωστή Αλεξάνδρα, και δύο νέες, οι Έλενα και η Ζωή. Η Έλενα σλάβα γύρω στα 40, ξανθιά, γενικά ωραία γυναίκα. Η Ζωή Ελληνίδα, επίσης γύρω στα 40, μελαχρινή, πιο καθημερινή.
Επέλεξα Ζωή, γιατί είπα να προτιμάμε και τα εγχώρια προϊόντα...
Μετριότης τελικά η Ζωή. Φιλιά όχι, πίπα με, κορμί πολύ μέτριο, και με πολλούς σπίλους. Καλό μόνον το στήθος της. Επίσης στον αγώνα λέει διάφορα καυλωτικά (στην ελληνική πάντα) και νιώθεις κάπως σαν τον μακαρίτη Γκουζγκούνη στις παλιές ελληνικές τσόντες. Επίσης κάνει καλό (δυνατό) μασάζ. Επίσης δείχνει να έχει χιλιόμετρα στο επάγγελμα. Συνοπτικά δεν κλαις τα λεφτά σου, αλλά είναι μόνον για μια φορά (και αυτήν στην αναβροχιά). Πιθανώς η επιλογή της Έλενα να ήταν σοφότερη... Αν κάποιος δοκίμασε Έλενα ας ενημερώσει...
Η ειρηνη δεν ήταν;
Ούτε την προηγούμενη Κυριακή ήταν που πέρασα…
Σταμάτησε;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
210
Like
4.555
Πόντοι
9.035
Δεν γνωρίζω φίλε μου για την Ειρήνη. Δεν ήταν σίγουρα στις διαθέσιμες. Μπορείς να καλέσεις να ρωτήσεις αν εργάζεται σήμερα. Η κα Σοφία είναι υπηρεσία.
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
341
Κριτικές
21
Like
1.249
Πόντοι
1.071
Δεν γνωρίζω φίλε μου για την Ειρήνη. Δεν ήταν σίγουρα στις διαθέσιμες. Μπορείς να καλέσεις να ρωτήσεις αν εργάζεται σήμερα. Η κα Σοφία είναι υπηρεσία.
Προηγούμενη Κυριακή δεν ήταν αλλά ούτε σήμερα εκτός να δεν πηγαίνει για δουλειά τη Κυριακή
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
37
Like
21.166
Πόντοι
4.646
Προηγούμενη Κυριακή δεν ήταν αλλά ούτε σήμερα εκτός να δεν πηγαίνει για δουλειά τη Κυριακή
Ειρήνη δεν ήταν σήμερα ούτε τής προηγούμενες Κυριακές τού τρέχοντας μήνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom