Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790978
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη την περασμενη Κυριακη.
λιγες οι διαθεσιμες κοπελλες,οι πιο πολλες πολυ μακρια απο τα γουστα μου κι ετσι επελεξα την Αναστασια που ηταν η πιο περιποιημενη και ειχε τον σωματοτυπο που προτιμω.

αδυνατο μιλφονι περιπου 40+ ετων,με αρκετα σπασμενο προσωπο,μελαχρινη,με αδυνατο καλοδιατηρημενο σωμα παρα τα χρονια της,περιποιημενα ακρα,μικρο βυζι με ρωγα βαλβιδα ομως
(κατι σαν της Μαριας σλουρπ για οσους γνωριζουν).
Ελληνικα δεν μιλαει,αλλα η συνεννοηση γινεται στα Αγγλικα μια χαρα.
για τον χωρο να πω αλλη μια φορα οτι ειναι κορυφαιος,με ολα τα σχετικα,πετσετες,παντοφλες μιας χρησης,ανεξαρτητο μπανιο,μεγαλο κρεββατι στο δωματιο εκτος απο το κρεββατι μασαζ κλπ κλπ ολα οκ.


ο αγωνας αρχισε αμεσως με την αφιξη της στο δωματιο και μετα απο το φρεσκαρισμα μου.
η κοπελλα παιζει σε σοφτ ρυθμους.
αγκαλιες,φιλια με γλωσσα κλπ κλπ στον καναπε και την σηκωνω στα χερια και την παω στο κρεββατι.
εκει την περιποιηθηκα πρωτα εγω χαμηλα στο καλοσχηματισμενο μουνακι της (εχει πολυ ωραια σαρκωδη μουνοχειλα)
κι επειτα αλλαξαμε κι αρχισε εκεινη στοματικο.
μετριο στοματικο,χωρις βαθια προσληψη με καλη περιποιηση στα μπαλλακια και τελειωμα στο στομα.

μεταφερθηκαμε επειτα στο κρεββατι μασαζ για ενα χαλαρωμα μετα το πρωτο ξεφορτωμα μου.
στο μασαζ προσπαθει,αλλα δεν το εχει. περναει με απαλες κινησεις απο ολο το σωμα αλλα περισσοτερο τριβει θα ελεγα παρα κανει μασαζ.
ειναι επικοινωνιακη ομως και περναει η ωρα ευχαριστα στο μασαζ σε συγκριση με αλλες που το κανουν στα μουγκα. στο τελος με προετοιμασε και με ενα handjob πριν παμε ξανα στο κρεββατι για το δευτερο γυρο.

ο δευτερος γυρος ξεκινησε με στοματικο απο την κοπελλα και σε λιγα λεπτα ημουν ετοιμος.
εισοδος πρωτα ιεραποστολικα και σε αργο αγαπουλιστικο ρυθμο ενω ανταλλασσαμε συνεχως φιλια.
την ηθελα ομως και στα τεσσερα κι ετσι μετα απο λιγο την τοποθετω στα τεσσερα και εγω ημουν ορθιος πισω της να δινω πονο. μαλλον η καλυτερη σταση της ειναι αυτη.
το κακο ομως ειναι οτι δεν κανει πρωκτικο.
ετσι στα τεσσερα οπως ηταν και μετα απο εντονο ρυθμο παρεδωσα τα σκαγια μου μεσα της και η σεμνη τελετη ελαβε τελος.


με δυο λογια η Αναστασια για μενα ειναι μια καλη δευτερη επιλογη,αν δεν υπαρχουν διαθεσιμα τα στανταρακια μου. κινειται πιο πολυ σε σοφτ ρυθμο,θελει βελτιωση στο μασαζ,αλλα ειναι δοτικη και οτι πρεπει για gfeακηδες.







Υ.Γ. τη Μαρινα ρε παιδια,τη Μαρινα. αφηστε την και λιγο ησυχη να την δουμε κι εμεις. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αναστασια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.462
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 anthotypos, Easy Rider(2), delipas και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού