Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Συναθλητή για πες για zesispa. Είναι πριβέ? Τι υπηρεσίες προσφέρει?
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Περασμα απο zesispa προχθες μετα απο καιρο. Καινουριες αφηξης.Περασα με μια ψηλη ξανθια σε φουλ προγραμμα 1ωρας 30Ε +50.Καλο μασαζακι χαλαρωτικο χωρις βιασυνη και τα υπολοιπα τα γνωστα.Χαμογελαστη χωρις μη και μη, ολα καλα, θα ξαναπροτημηθει συντομα.
Συναθλητή για πες για zesispa. Είναι πριβέ? Τι υπηρεσίες προσφέρει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: zipas

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.117
Πόντοι
2.356
Περασμα απο zesispa προχθες μετα απο καιρο. Καινουριες αφηξης.Περασα με μια ψηλη ξανθια σε φουλ προγραμμα 1ωρας 30Ε +50.Καλο μασαζακι χαλαρωτικο χωρις βιασυνη και τα υπολοιπα τα γνωστα.Χαμογελαστη χωρις μη και μη, ολα καλα, θα ξαναπροτημηθει συντομα.
δε μας είπες για τις καινούργιες αφίξεις όμως
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
δε μας είπες για τις καινούργιες αφίξεις όμως

Καινουρια ειναι μονο η ψηλη η ξανθια 35χρ Λινα 4αρι βυζι πεσμενο μεγαλη κωλαρα καλη μεσα στο φουλ με γλωσσοφιλα και γλυψιμο αρχιδιων.Θα ξαναπροτιμηθει.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Αυτή η Βάλια μηπως είναι αυτή που ήταν στο venus?
Την Νανα και την Βαλια δεν της ειδα φιλε μου απλα μου τηλεφωνησε η αφεντικινα αφου ειχα φυγει και μου ειπε αν μπορώ να περασω αργοτερα γιατι θα ερθουν αλλες δυο κοπελες η Νανα και η Βαλια.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Η κορινα καλή φίλε πόση ώρα κάνει ;
Απο μασαζ δεν λεει και πολλα.Σαν χαιδεμα ενα πράγμα. Δεν με χαλασε καθολου όμως μια που καθησαμε γυρω στα 50-55 λεπτά και ηταν και πολυ ευχαριστη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Η Νανα ειναι busty φαση κ οπως ειχα ξαναγραψει κανει καλα κολπα στο φουλ. Φιλε Χυσεα περιγραφη της Κορινας? Στα 50 μασαζ εκτονωση ειναι?
Με καλυψε σε ολα ο φίλος Jimgusto με την μονη διάφορα οτι ειναι 26 χρονών απο οτι μου ειπε η ιδια.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Γαμιεται καλα φιλε κανε ενα test drive. Γυρω στα 25 αδυνατη 1.65 περιπου με piercing k tattoos και καλο κωλαρακι
Αδερφε δεν αμφιβαλω καθόλου οτι γαμιεται καλα απλος η εμφανιση της με απέτρεψε να περασω.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Καλησπερα παιδες!!!! Περασμα χτες απο εβιτα! Μονο η Σασα στος υπηρεσιες λογω κυριακης!!!! 60 ευρω το πορνοπαραβολο !!!! Αυτο που δεν μου αρεσε ηταν οτι ολα γινανε σε 20 λεπτα!!!!η γυναικα ειναι κυσαρα απλα πρεπει να σκεφτει πτι για 20 λεπτα τα 60 ευρω ειναι παρα πολλα!!!!
Το εχω πει πολλες φωρες στο παρελθόν οτι αυτό με το χρόνο έχει παραγινει.Αλλα στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Άσχετο μπορεί να μου πει κάποιος φίλος πως γίνετε να στείλω φωτογραφία μέσο pm
Ευχαριστώ
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Καινουρια ειναι μονο η ψηλη η ξανθια 35χρ Λινα 4αρι βυζι πεσμενο μεγαλη κωλαρα καλη μεσα στο φουλ με γλωσσοφιλα και γλυψιμο αρχιδιων.Θα ξαναπροτιμηθει.
Αυτο με τα γλωσσοφιλα ρε παιδια σε τετοια μερη δε το καταλαβαινω... Δηλαδη αυτη γλυφει τα αρχιδια καποιου κ μετα στον επομενο κανει γλωσσοφιλο...Οποτε γλυφεις τα αρχιδια καποιου!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Αυτο με τα γλωσσοφιλα ρε παιδια σε τετοια μερη δε το καταλαβαινω... Δηλαδη αυτη γλυφει τα αρχιδια καποιου κ μετα στον επομενο κανει γλωσσοφιλο...Οποτε γλυφεις τα αρχιδια καποιου!

Και άμα εχει φάει μπάμιες και σε φιλήσει φεύγεις χορτάτος  :jerking:
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Καινουρια ειναι μονο η ψηλη η ξανθια 35χρ Λινα 4αρι βυζι πεσμενο μεγαλη κωλαρα καλη μεσα στο φουλ με γλωσσοφιλα και γλυψιμο αρχιδιων.Θα ξαναπροτιμηθει.
[/quoteΑυτη εχει περασει απο ολα τα μαγαζια Μαγκυ Νταμες Βασιλης κλπ δεν ειναι κατι το φρεσκο
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Περασμα απο zesispa προχθες μετα απο καιρο. Καινουριες αφηξης.Περασα με μια ψηλη ξανθια σε φουλ προγραμμα 1ωρας 30Ε +50.Καλο μασαζακι χαλαρωτικο χωρις βιασυνη και τα υπολοιπα τα γνωστα.Χαμογελαστη χωρις μη και μη, ολα καλα, θα ξαναπροτημηθει συντομα.
Πες με ότι είσαι και ο κύριος Μιχάλης που κάθεται στο γκισέ στο zesi spa, και μπήκες να προμοτάρεις το μαγαζί για νέα κοπέλα. Αφού το nickname σου είναι το επίθετο του Κυρ Μιχάλη. Το κανα και φραγκοδίφραγκα για να το πιάσουν όλοι
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Zesi spa χαλι μαύρο ξεπετά σκέτη καμία χαλάρωση μακριά κ Μιχάλη πιες τα τσιπούρα σου!!!
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Φίλοι-συνάδελφοι & συναθλητές....Δηλώνω άσχετος από μασάζ ως παλιός μπουρδελόβιος και μάλιστα φανατικός των παλιών παραδοσιακών μπουρδέλων....Θέλω να ρωτήσω τους περπατημένους στην μασαζοσκηνή αν έχουν πετύχει χοντρή ή πολύ χοντρή κυρία...ρωτάω γιατί είμαι σούπερ φαν των grande κυριών!!!!Όποιος ξέρει ας κάνει μια ενημέρωση γιατί κι εμείς οι φαν της ατέλειας και του τεράστιου όγκου έχουμε ψυχή!!!!!!!!!!Θενκς
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Φίλοι-συνάδελφοι & συναθλητές....Δηλώνω άσχετος από μασάζ ως παλιός μπουρδελόβιος και μάλιστα φανατικός των παλιών παραδοσιακών μπουρδέλων....Θέλω να ρωτήσω τους περπατημένους στην μασαζοσκηνή αν έχουν πετύχει χοντρή ή πολύ χοντρή κυρία...ρωτάω γιατί είμαι σούπερ φαν των grande κυριών!!!!Όποιος ξέρει ας κάνει μια ενημέρωση γιατί κι εμείς οι φαν της ατέλειας και του τεράστιου όγκου έχουμε ψυχή!!!!!!!!!!Θενκς


επισης στο venus στην μοναστηριου την Μαρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom