Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Τρομερή η Ιωάννα πρώην Σοφία κάνει το καλύτερο μασάζ κ εκτόνωση
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Επισκέπτομαι την Θεσσαλονίκη για 10 μέρες. Ξέρει κανείς αν δουλεύει ξανά κάπου η Βερόνικα, η οποία ήταν στην Βάνα μέχρι τον Δεκέμβριο; Ευχαριστώ!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Τρομερή η Ιωάννα πρώην Σοφία κάνει το καλύτερο μασάζ κ εκτόνωση
Έχεις δικιο φιλε μου η καλυτερη περίπτωση αυτη την στιγμη στα μασατζιδικα που δεν κανουν φουλ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Καλημέρα επειδή δεν έχω τηλ του ρελαξ ξέρεις κανένας ποιες δουλεύουν σήμερα ;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Περασμα σημερα το μεσημέρι απο το Μεταξα με σκοπο να δοκιμασω ενα απο τα νεα αποκτηματα του μαγαζιου.Δυστηχως επειδή ηταν πολυ νωρίς 12 και μιση ηταν παρουσα μονο η Γλυκερία. Η Γλυκερία ειναι μια κοπελα γυρω στα 30 πολυ αδυνατη και με πολλα τατουαζ.Δεν ηταν του γουστου μου και εφυγα απρακτος.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Αφού εφυγα αχυστος απο τον Μεταξα παω για το Relax.Στο δρομο με παίρνει τηλεφωνο η Αννα απο το Μεταξα η αφεντικινα να με ρωτησει τι εγινε.Της ειπα οτι δεν μου αρεσε η κοπελα και εφυγα.Μου ειπε αν με βολευει να περασω αργοτερα που θα ερχοταν αλλες δυο καινουργιες κοπελες ηΝανα και η Βαλια.Επειδή δεν με βολευε αργοτερα πηγα Relax.Στο Relax ηταν παρουσες η Ευα και η Κορινα και περασα μια ευχαριστη ωρα με την Κορινα.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Η κορινα καλή φίλε πόση ώρα κάνει ;
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Η Νανα ειναι busty φαση κ οπως ειχα ξαναγραψει κανει καλα κολπα στο φουλ. Φιλε Χυσεα περιγραφη της Κορινας? Στα 50 μασαζ εκτονωση ειναι?
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Η Νανα ειναι busty φαση κ οπως ειχα ξαναγραψει κανει καλα κολπα στο φουλ. Φιλε Χυσεα περιγραφη της Κορινας? Στα 50 μασαζ εκτονωση ειναι?

Κορινα γτρω στα 22χρ κοντη με στηθος 5αρι και μεγαλη περιφερεια.Αφηνει να την χουφτωνεις και κανει καλο μασαζ.Για εκτονωση δινεις 30 στο μαγαζι και 20 στην κοπελα συνολο 50
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
642
Like
982
Πόντοι
86
Κάποιος συναγωνιστης καμία πληροφορία παραπάνω για την Γλυκερία από dames χαρακτηριστικά (ηλικία εμφάνιση σώμα)
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Κάποιος συναγωνιστης καμία πληροφορία παραπάνω για την Γλυκερία από dames χαρακτηριστικά (ηλικία εμφάνιση σώμα)

μονο που εχει τατουαζ στο προσωπο δεν αξιζει φιλε αστο
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
50
Like
5.700
Πόντοι
7.636
Αφού εφυγα αχυστος απο τον Μεταξα παω για το Relax.Στο δρομο με παίρνει τηλεφωνο η Αννα απο το Μεταξα η αφεντικινα να με ρωτησει τι εγινε.Της ειπα οτι δεν μου αρεσε η κοπελα και εφυγα.Μου ειπε αν με βολευει να περασω αργοτερα που θα ερχοταν αλλες δυο καινουργιες κοπελες ηΝανα και η Βαλια.Επειδή δεν με βολευε αργοτερα πηγα Relax.Στο Relax ηταν παρουσες η Ευα και η Κορινα και περασα μια ευχαριστη ωρα με την Κορινα.
"αλλες δυο καινουργιες κοπελες ηΝανα και η Βαλια"

Τι φάση αυτές μάγκες ξέρει κανείς να δώσει περιγραφή?
Ποιες αξίζουν από εκεί τώρα με γλωσσόφιλα?
 

kolobaristas

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2017
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
"αλλες δυο καινουργιες κοπελες ηΝανα και η Βαλια"

Τι φάση αυτές μάγκες ξέρει κανείς να δώσει περιγραφή?

Ποιες αξίζουν από εκεί τώρα με γλωσσόφιλα?
Εχω γραψει για Νανα, τη Βαλια δε την εχω δει
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Συναγωνιστές έχει ακουστεί ότι το resort που ήταν Βασ. Ολγας 44 πάνω από τη sony ,μετά από αρκετό καιρό που έκλεισε,έχει πάει στην ακριβώς απέναντι οικοδομή πάνω από την AlphanBank.Οποιος ξέρει περισσότερες πληροφορίες ας μας ενημερώσει.
 

johnny L

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες!!!! Περασμα χτες απο εβιτα! Μονο η Σασα στος υπηρεσιες λογω κυριακης!!!! 60 ευρω το πορνοπαραβολο !!!! Αυτο που δεν μου αρεσε ηταν οτι ολα γινανε σε 20 λεπτα!!!!η γυναικα ειναι κυσαρα απλα πρεπει να σκεφτει πτι για 20 λεπτα τα 60 ευρω ειναι παρα πολλα!!!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.129
Κριτικές
9
Like
3.569
Πόντοι
736
Αφού εφυγα αχυστος απο τον Μεταξα παω για το Relax.Στο δρομο με παίρνει τηλεφωνο η Αννα απο το Μεταξα η αφεντικινα να με ρωτησει τι εγινε.Της ειπα οτι δεν μου αρεσε η κοπελα και εφυγα.Μου ειπε αν με βολευει να περασω αργοτερα που θα ερχοταν αλλες δυο καινουργιες κοπελες ηΝανα και η Βαλια.Επειδή δεν με βολευε αργοτερα πηγα Relax.Στο Relax ηταν παρουσες η Ευα και η Κορινα και περασα μια ευχαριστη ωρα με την Κορινα.

Αυτή η Βάλια μηπως είναι αυτή που ήταν στο venus?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπερα παιδες!!!! Περασμα χτες απο εβιτα! Μονο η Σασα στος υπηρεσιες λογω κυριακης!!!! 60 ευρω το πορνοπαραβολο !!!! Αυτο που δεν μου αρεσε ηταν οτι ολα γινανε σε 20 λεπτα!!!!η γυναικα ειναι κυσαρα απλα πρεπει να σκεφτει πτι για 20 λεπτα τα 60 ευρω ειναι παρα πολλα!!!!

Κυσαρα?
 

Μηλιάδης

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
45
Like
60
Πόντοι
0
Περασμα απο zesispa προχθες μετα απο καιρο. Καινουριες αφηξης.Περασα με μια ψηλη ξανθια σε φουλ προγραμμα 1ωρας 30Ε +50.Καλο μασαζακι χαλαρωτικο χωρις βιασυνη και τα υπολοιπα τα γνωστα.Χαμογελαστη χωρις μη και μη, ολα καλα, θα ξαναπροτημηθει συντομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom