Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Μήπως να πάτε από κοντά να το πάρετε να μην παρακαλάτε και κανένα? Δείτε τις κοπέλες και πάρτε μια κάρτα από τη ρεσεψιόν. Εγώ έτσι θα έκανα.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Πριν 1 μήνα περίπου έδωσα το τηλ σε 5/6 άτομα με την προϋπόθεσή να ενημερώσουν όσο είδατε εσείς είδα κ Εγώ ενημέρωσή

ναι και δεν το ξεχασα.σε ευχαριστω!
λογου φορτου εργασιας δεν ενημέρωσα.
εκει στο Relax τι ρολο παιζουνε?? :think:
πηγα πριν κανενα μηνα και εφυγα!
ελεγαν για σκετο μασαζ μονο,ηταν μια χοντρουλα και μια κοκαλιαρα...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
ναι και δεν το ξεχασα.σε ευχαριστω!
λογου φορτου εργασιας δεν ενημέρωσα.
εκει στο Relax τι ρολο παιζουνε?? :think:
πηγα πριν κανενα μηνα και εφυγα!
ελεγαν για σκετο μασαζ μονο,ηταν μια χοντρουλα και μια κοκαλιαρα...
Μασαζ και εκτονωση.Πληρώνεις 20 ευρω στην κοπελα μεσα για την εκτονωση και30 ευρω εξω για το μασαζ.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Μήπως να πάτε από κοντά να το πάρετε να μην παρακαλάτε και κανένα? Δείτε τις κοπέλες και πάρτε μια κάρτα από τη ρεσεψιόν. Εγώ έτσι θα έκανα.
Μπραβο αδερφακι μου δωσε τα φωτα σου στο λαο του μασαζ.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
σημερα στο ρελαξ στην εγνατια δουλευει μια Νικη καινουρια αδυνατη 20χρ δεν κανει ομως εκτονωση
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Νίκη..relax spa..εκτόνωση επιλεκτικά..
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
700
Κριτικές
26
Like
3.411
Πόντοι
1.436
Πολύ κρίμα συναγωνιστές .

Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων , κατεβαίνω μια φορα το μήνα τουλαχιστον Αθηνα. Η ποικιλία που υπαρχει κατω, οι επιλογές και η ποιότητα , ειναι να κλαις. ( να κλαις που γυρνάς πισω).

Εδω ειμαστε μεσαίωνας . Ολόκληρη Θεσσαλονικη και να μην εχεις μια επιλογή , τι να πω. Ενα σοβαρό ελαιοτριβείο δεν υπαρχει.

Aqua Spa, τζίφος . Διεκπαιρεωτική διαδικασία, άντε να τελειώνουμε. Ο Νικόλας και δεν φέρνει κανενα καλο κομμάτι , και εχει και τιμή στα ύψη . Χαλαρώστε λιγο και δείτε το πιο σοβαρά.

Αλλά τι να κανεις που δεν υπάρχουν επιλογές .

Κρίμα , κρίμα , κρίμα . Δεν έχουν ολοι τη δυνατότητα να κατεβαίνουν Αθηνα.
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
700
Κριτικές
26
Like
3.411
Πόντοι
1.436
Φίλε  Zipa που ρωτησες για Αθήνα , Συγγρού 40-42 , 3ος όροφος . Απλα πρεπει να συνεννοηθείς με τη σερίφισσα και να της πεις τι θελεις επι τοπου για να σε κατευθύνει
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Πολύ κρίμα συναγωνιστές .

Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων , κατεβαίνω μια φορα το μήνα τουλαχιστον Αθηνα. Η ποικιλία που υπαρχει κατω, οι επιλογές και η ποιότητα , ειναι να κλαις. ( να κλαις που γυρνάς πισω).

Εδω ειμαστε μεσαίωνας . Ολόκληρη Θεσσαλονικη και να μην εχεις μια επιλογή , τι να πω. Ενα σοβαρό ελαιοτριβείο δεν υπαρχει.

Aqua Spa, τζίφος . Διεκπαιρεωτική διαδικασία, άντε να τελειώνουμε. Ο Νικόλας και δεν φέρνει κανενα καλο κομμάτι , και εχει και τιμή στα ύψη . Χαλαρώστε λιγο και δείτε το πιο σοβαρά.

Αλλά τι να κανεις που δεν υπάρχουν επιλογές .

Κρίμα , κρίμα , κρίμα . Δεν έχουν ολοι τη δυνατότητα να κατεβαίνουν Αθηνα.

  Να οργανώσουμε εκδρομή μια φορά τον μήνα :) να μας βγει και πιο φτηνά ...πλάκα κάνω φίλε αλλά αυτό που λες ισχύει απ' όσα μου λέει κουμπάρος από Αθήνα.
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
48
Like
3.038
Πόντοι
5.271
Καλησπέρα σας!!εχω καιρό να γράψω και καιρό να ασχοληθώ με τα μασάζ γιατί οι τελευταίες εμπειρίες ήταν πολύ χάλια και βρήκα πιο decent πράγματα από τα μασάζ!!!εαν κάποιος γνωρίζει κάτι αξιόλογο ας μου στείλει σας παρακαλώ κάποιο τηλέφωνο και αν θέλετε να σας αναφέρω τα πιο decent που βρήκα από τα ‘μασαζ
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
48
Like
3.038
Πόντοι
5.271
Τα πιο decent για μένα είναι στην περιοχή του ΦΙΞ!!εχει πραγματικά μερικές καλές κοπέλες που έχει χαλάλι να τα δώσω παρά σε κάποια χοντρή άσχημη η χωρίς διάθεση για σεξ κοπέλα!!
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
παιδια οσοι πατε βανα κ βενους προσοχη στην Τινα πηγε να μου φαει λεφτα και το κανει συνεχεια
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
παιδια οσοι πατε βανα κ βενους προσοχη στην Τινα πηγε να μου φαει λεφτα και το κανει συνεχεια
Αυτά τ μαγαζιά ήρθε τ τέλος τους... τ πάμε τ ξαναπάμε...
Ξεκίνησαν δυνατά κ ξεφούσκωσαν .. δ υπάρχει αφεντικό οι γυναίκες είναι πρεζακια γυφτακια κ ότι βρίσκουν γ κατηγορίας κ η κάθε μια κάνει ότι γουσταρει λες κ πληρώνει αυτήν... οποίος είναι κορόιδο κ δ σεβετε τ λεφτα του κ τον εαυτό του ας συνεχίζει ν δίνει αξία στα μηδενικά..
Όσον αφορά τ γυφτάκι-ρομα-βρώμα που λέγετε Τίνα..βρωμάει από 1000 μέτρα κ κάνετε μαζί της.. τ ν πω.. δ έχει ν φάει καραμέλα κ εσεις τη ταιζεται κ σας κλέβει κιολας
 

ewan

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2019
Μηνύματα
21
Like
18
Πόντοι
0
Χαίρετε. Είμαι καινούριος στη σελίδα και θέλω να ρωτήσω αν τα μαγαζιά μασαζ που υπάρχουν στη θεσσαλονίκη παρέχουν ερωτικές υπηρεσίες. Πρόσφατα πήγα σε κάποια για μασάζ και οι κοπέλες ήταν πολύ όμορφες αλλά δεν ρώτησα ούτε αυτές έδωσαν δικαιώματα. απλά πολύ καλό μασάζ. Τι γίνεται; Τι παίζει πλέον;
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
καινουρια κοπελα στην Βανα την λενε Σισσυ 20χρ καλο μασαζ καλη εκτονωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom