Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
531
Κριτικές
1
Like
537
Πόντοι
86

Ένα είναι το τεκταινομενο. Εκτως από τη Μικαελα καμια άλλη πληροφορια δεν εχεις δοσει ποτε. Μονο πικρόχολα σχολια και μαγαζια που κλεισαν η θα κλεισουν. Σκευορια??. Αν και ασπαζομε την αποψη της περιθεριοποιησης ,δε παιζεσε..
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ένα είναι το τεκταινομενο. Εκτως από τη Μικαελα καμια άλλη πληροφορια δεν εχεις δοσει ποτε. Μονο πικρόχολα σχολια και μαγαζια που κλεισαν η θα κλεισουν. Σκευορια??. Αν και ασπαζομε την αποψη της περιθεριοποιησης ,δε παιζεσε..
τα τεκταινόμενα θα συνεχιστούν έτσι και αλλιώς έχω γράψει και για άλλες άλλα σκόπιμος από μεριά σου στάθηκες σε μια όλοι μπορούνε να διαβάσουμε για τον καθένα όσο για τη σκευωρία που αναφέρεσαι που την είδες μαλών εισε πολύ ονειροπόλος όσο για περιθεριοποιηση μια και αναφέρεσαι καρφώνεις με το γάντι όπως μπορώ να διαβάσω από τις επισκέψεις σου στα διάφορα γνωστότατα και μη στέκια. δεν νομίζω να κάλεσα καπιον άπω εδώ μέσα να με κανί φίλο ούτε το ζήτησα
προφανέστατα κάπου έχεις μπερδευτεί
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ρε παίχτη το να γράψεις που βρίσκεται ένα μαγαζί που αποσκοπεί δλδ;
Ρωτάω για προηγούμενο ποστ σου.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Δε νομίζω παίχτη.
Αλλά καλύτερα ας μας πει ο ίδιος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Είναι σίγουρο ότι θέλει να καρφώσει το συγκεκριμένο μαγαζί. Το ερώτημα είναι ΓΙΑΤΙ?
Τι έγινε ρε παλίκαρε, έφαγες πόρτα; Πες μας εδώ στο φόρουμ να σε βοηθήσουμε να μπεις. Το να χαλάς την πιάτσα έτσι, κάνεις ζημιά σε όλους μας, αφού σε λίγο θα πρέπει να ξενιτευόμαστε για να περνάμε καλά. Εκτός αν σκέφτεσαι να ανοίξεις "κατάστημα" (ή άνοιξες), οπότε θέλεις να καθαρίσεις τον ανταγωνισμό....
Πες κάτι τώρα, μην μας αφήνεις στην αγωνία ρε φίλε!  :headbang: 
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1

... Επίσης, βεβαιώθηκαν :

• 14 παραβάσεις του Νόμου περί Εκδιδομένων επ' αμοιβή προσώπων και...

Μάλλον ακόμη 14 κοπέλες.
Η πολιτική επιλογή που προκρίνουν οι δημόσιες αρχές είναι να μάθουν οι άνδρες να κάνουν μαλακία.
Να λάβετε τα μέτρα σας.
 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα! Θα ειμαι Θεσσαλονική 9-12 του μήνα.Για ραντεβου στο μειλ μου aggelikimarkou.ath@gmail.com. Με οσους εχουμε βρεθει απο τη πργμν φορα αρκει ενα σμς η ενα τηλεφωνο.. Λογω της καταστασης με τις τραπεζες κτλ... θα υπαρχει κ μισαωρο προγραμμα! Φιλακια!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Σε τι να έχουμε το νου μας ρε παίχτη;
Θες και τα γράφεις ή σου ξεφεύγουν ;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Με το νήμα εδώ τι σχέση έχει και το έβαλες ;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.379
Κριτικές
165
Like
25.037
Πόντοι
34.168
Με το νήμα εδώ τι σχέση έχει και το έβαλες ;
Ρε συ ΚΥΣΚΑ,πως διαολο σε λενε...
Ολο μαλακιες γραφεις στα θρεντ..
Αρχιζεις και γινεσαι αστειος....Ενημερωση μηδεν...
Μονο μπλα μπλα και εξυπνάδες...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ρε παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με κάποιες αγγελίες έχει στο my list.gr κάποιες αγγελίες με αυτά τα τηλέφωνα 6947264801 και 6948374951 αλλά στις αγγελίες δεν αναφέρουν ονόματα πως εγώ θα μπορέσω να κλείσω την ανάλογη κοπέλα όταν όλα είναι ίδια. Διάβασα απο κάποιους εδώ μέσα ότι είναι γραφείο αλλά και πάλι πως θα γίνει η δουλεια
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.379
Κριτικές
165
Like
25.037
Πόντοι
34.168
Ρε παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με κάποιες αγγελίες έχει στο my list.gr κάποιες αγγελίες με αυτά τα τηλέφωνα 6947264801 και 6948374951 αλλά στις αγγελίες δεν αναφέρουν ονόματα πως εγώ θα μπορέσω να κλείσω την ανάλογη κοπέλα όταν όλα είναι ίδια. Διάβασα απο κάποιους εδώ μέσα ότι είναι γραφείο αλλά και πάλι πως θα γίνει η δουλεια
Παραγγελνεις κοπελα και ερχεται οποια εχουν διαθεσιμη...
Δεν περιμενεις καποια συγκεκριμενη,αφου δεν εχουν αληθινες φωτο...
Σου στελνουν ότι ναναι και εναπόκειται σε σενα αν τη κρατησεις η οχι...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.379
Κριτικές
165
Like
25.037
Πόντοι
34.168
Τελικα τα θρεντς καταντησαν δελτια τυπου της αστυνομιας.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom