Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Παίζει κανένα ίδρυμα με τραβελια ? άκουσα για ένα στην Καλαμάρια ... Υπάρχει ακόμα?
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Αφού μας γαμήσανε  :fuck2:, θα πάω τράπεζα να απολαύσω  :pipa2: σε ιδρυμα σημερα!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Τοσο καιρό φωνάζουμε ακριβά τα μασατζιδικα κανεις δεν ακούει. Να τωρα και με κυβερνητική απόφαση που βεβαιώνει τις ανυσηχείς μας. Με μια ανάληψη ΔΕ ΓΑΜΑΣ! Γυρίζουμε ολοι στο σίγουρο σπιτικό μουνι και όποιον παρει ο χάρος. Καλό καλοκαιρι κύριοι.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Τα πράγματα στην πόλη αλλά κυρίως εδώ αρχίζουν να γίνονται όλο και πιο περίεργα.
Ελπίζω να είναι απλά ιδέα μου.Καλά να περνάτε όσο μπορειται .
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
Τα πράγματα στην πόλη αλλά κυρίως εδώ αρχίζουν να γίνονται όλο και πιο περίεργα.
Ελπίζω να είναι απλά ιδέα μου.Καλά να περνάτε όσο μπορειται .

Στη Θεσσαλονίκη αναφέρεσαι House?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Προφανώς για να το γράφω εδώ φίλε.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Αν χρεαστει θα επανέλθω αγαπητέ.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.126
Κριτικές
9
Like
3.549
Πόντοι
736

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.126
Κριτικές
9
Like
3.549
Πόντοι
736
Εντυπώσεις από την Ράνια που στελέχωσε πρόσφατα την ομάδα του Ευ Ζην, έχει κανείς τέκνα μου;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.126
Κριτικές
9
Like
3.549
Πόντοι
736
Με ημερήσιο όριο ανάληψης 60ε άντε να δούμε πότε και πως θα προσαρμοστούν μερικοί/ες μαγαζάτορες
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
834
Κριτικές
1
Like
605
Πόντοι
86
Καλησπέρα. Μετά από αγώνα έγινα «δεκτός» τηλεφωνικά στο μαγαζί της Μαριάννας στο Χαριλάου. (Είχα πάει στο παλιό στην Νέα Εγνατία αλλά δεν με θυμόταν. Τι προτείνετε να πάρω ; Κάτι σε σχετικά GFE κατάσταση ; Πρωκτικό παίζει ; Τιμή 80 € /hr φυσιολογικό σεξ ισχύει ;
 

Kostas..12345

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει σε pm την καινούργια διεύθυνση της Ευας εντελβάις. Ενα διάστημα πήγαινα συχνά αλλά χωρίς τηλέφωνο. Κάποια στιγμή που το επισκέφθηκα νόμισα ότι έκλεισε κ τώρα διάβασα εδώ ότι λειτουργεί σε νέα διεύθυνση. Η αν είναι εύκολο έστω το τηλ.
Ευχαριστώ έκ' των προτέρων κ να περνάτε όλοι καλά. Όσο γίνεται με αυτά που ζούμε...
 

newnick

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μετά από αγώνα έγινα «δεκτός» τηλεφωνικά στο μαγαζί της Μαριάννας στο Χαριλάου. (Είχα πάει στο παλιό στην Νέα Εγνατία αλλά δεν με θυμόταν. Τι προτείνετε να πάρω ; Κάτι σε σχετικά GFE κατάσταση ; Πρωκτικό παίζει ; Τιμή 80 € /hr φυσιολογικό σεξ ισχύει ;

αυτο που κοντα βρισκεται φιλε μου? δεν δεχεται πλεον παλιους πελατες?
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Μετά από αγώνα έγινα «δεκτός» τηλεφωνικά στο μαγαζί της Μαριάννας στο Χαριλάου. (Είχα πάει στο παλιό στην Νέα Εγνατία αλλά δεν με θυμόταν. Τι προτείνετε να πάρω ; Κάτι σε σχετικά GFE κατάσταση ; Πρωκτικό παίζει ; Τιμή 80 € /hr φυσιολογικό σεξ ισχύει ;
στη Χαρίλαου πάνω άπω το καφέ δεξιά πριν το φανάρι που πάμε για πανόραμα  
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Μετά από αγώνα έγινα «δεκτός» τηλεφωνικά στο μαγαζί της Μαριάννας στο Χαριλάου. (Είχα πάει στο παλιό στην Νέα Εγνατία αλλά δεν με θυμόταν. Τι προτείνετε να πάρω ; Κάτι σε σχετικά GFE κατάσταση ; Πρωκτικό παίζει ; Τιμή 80 € /hr φυσιολογικό σεξ ισχύει ;
πως και σε άφησε να γράψεις!! πήρες άδεια από την Μαριάννα  :think:
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Τα πράγματα στην πόλη αλλά κυρίως εδώ αρχίζουν να γίνονται όλο και πιο περίεργα.
Ελπίζω να είναι απλά ιδέα μου.Καλά να περνάτε όσο μπορειται .
Ειδικά διαβάζοντας και το τελευταίο ποστ θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!! Κυκλοφορούν πολλοί ΜΛΑΚΕΣ μεταξύ μας.. ΑΠΟΜΟΝΩΣΤΕ ΤΟΥΣ!! Ολα στη φόρα οι γελοίοι.
 

CV7786

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα.Ειμαι νέος στο φόρουμ αν κ το παρακολουθώ καιρό.Εχω δοκιμάσει αρκετά μασατζιδικα στην Σαλονικη αλλά πάντα καταλήγω στη Μαγγυ καμαρα θεωρώ πως είναι το καλύτερο όσον αφορά μασαζ κ φραπέ από τα αλλα τα ελεύθερα στα πριβέ δεν έχω πρόσβαση όποτε δεν μπορώ να εκφέρω κ αποψη.Στη Μαγγυ τελευταία πέρασα να μια Αθηνά.Εκπληκτικο μασαζ κ πανέμορφη κοπέλα και χαμογελαστή.Εχει πάρει κανεις περισσότερα πέρα από μασαζ φραπέ;;;Να δοκιμάσω να ζητήσω η πάπαλα;;;Α και αν κάποιος θέλει να βοηθήσει για κανα πριβέ τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom