Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

xontropaxy

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλήσπέρα σε όλους!! Διαβάζω ευχάριστα τις περιγραφές συναθλητών και νιώθω πως πρέπει να ευχαριστήσω όλους αυτούς που καταγράφουν την εμπειρία τους και ενημερωνόμαστε οι υπόλοιποι! Σήμερα μετα απο αρκετό διάστημα έχω ελεύθερο χρόνο και θα τον εκμεταλευτώ όσο καλύτερα μπορώ.. Αν έχει κάποιος την διάθεση να μου στείλει pm απο κανένα σιγουράκι θα το εκτιμήσω πολυ! Ευχαριστώ και καλή συνέχεια σε όλους μας!!
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Kάνε κάτι ακόμα για τον εαυτό σου... "συναγωνιστή".Σάλτα και γαμήσου.Μετά μπες να γράψεις και...κριτική πως τα πέρασες.

Πας γυρεύοντας μου φαίνεται φίλε.
Κι αν είναι η "χοντρουλίνα" όπως λες κι εσύ και αρχίσει και  γράφει; Τι φταίμε ;
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Ο μόνος επαγγελματικός χώρος που σέβεται τον πελάτη είναι τελικά είναι της Μαριαννας και ότι θέλετε πείτε.  Πείτε με και προμότορα δεν με νοιάζει.
Ναι δεν πρέπει να μας νοιάζει. Κάποτε πρέπει να λέμε και τις αλήθειες και τα καλά και όχι μόνο τα κακά.
Συμφωνώ απόλυτα. Ο μόνος επαγγελματικός χώρος που σέβεται τον πελάτη είναι τελικά της Μαριαννας. Κάποτε έπρεπε να το πω. Σαν ενα είδος ανταπόδωσης σ΄αυτό το μαγαζί που πραγματικά μας φροντίζει. Πριν ένα χρόνο περίπου μια κοπελιά αφού έχω τελειώσει τον πρώτο (και τελευταίο) γύρο και αφού έχω δηλώσει ότι δε με ενδιαφέρει η δεύτερη φορά (καθότι το μεν πνεύμα πρόθυμον η δε σαρξ ασθενής) αυτή επιμένει και προσπαθεί και για δεύτερο γύρο, ενθαρρύνοντάς με  μάλιστα κ.λπ, κ.λπ. Τέτοιες οδηγίες παίρνουν εκεί οι κοπέλες. Σεβασμός στον πελάτη.
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Ναι δεν πρέπει να μας νοιάζει. Κάποτε πρέπει να λέμε και τις αλήθειες και τα καλά και όχι μόνο τα κακά.
Συμφωνώ απόλυτα. Ο μόνος επαγγελματικός χώρος που σέβεται τον πελάτη είναι τελικά της Μαριαννας. Κάποτε έπρεπε να το πω. Σαν ενα είδος ανταπόδωσης σ΄αυτό το μαγαζί που πραγματικά μας φροντίζει. Πριν ένα χρόνο περίπου μια κοπελιά αφού έχω τελειώσει τον πρώτο (και τελευταίο) γύρο και αφού έχω δηλώσει ότι δε με ενδιαφέρει η δεύτερη φορά (καθότι το μεν πνεύμα πρόθυμον η δε σαρξ ασθενής) αυτή επιμένει και προσπαθεί και για δεύτερο γύρο, ενθαρρύνοντάς με  μάλιστα κ.λπ, κ.λπ. Τέτοιες οδηγίες παίρνουν εκεί οι κοπέλες. Σεβασμός στον πελάτη.
Η Μαριάννα πράγματι στη κορυφή των κορυφαίων για πολλούς λόγους.
Ένας απο αυτούς και η άνεση των χώρων, ελπίζω ο νέος χώρος να συνεχίζει την μέχρι τώρα παράδοση!
Πάνω απο όλα βέβαια όπως συμφωνείτε και εσείς το ανθρώπινο δυναμικό!
 

xontropaxy

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαριάννα που βρίσκετε? Μπορεί κάποιος να στείλει περισσότερα? pm..
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
συγνωμη ρε παιδια να ρωτησω λιγο?? ειχα παει σε ενα μασατζιδικο επι κωσταντινου καραμανλη με αγγελια απο το αγγελιοφορο και δε ξερω ποιο ηταν για να γραψω κριτικη...ηταν σχεδον στο τερμα της καραμανλη αριστερα οπως βγαινεις απ την πολη σε μια ωραια οικοδομη..βοηθεια κανεις?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
συγνωμη ρε παιδια να ρωτησω λιγο?? ειχα παει σε ενα μασατζιδικο επι κωσταντινου καραμανλη με αγγελια απο το αγγελιοφορο και δε ξερω ποιο ηταν για να γραψω κριτικη...ηταν σχεδον στο τερμα της καραμανλη αριστερα οπως βγαινεις απ την πολη σε μια ωραια οικοδομη..βοηθεια κανεις?
Μήπως αυτό; www.bourdela.com/masaz/thessaloniki/konstantinou-karamanli-149/]http://www.bourdela.com/masaz/thessaloniki/konstantinou-karamanli-149/[/url]
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
531
Κριτικές
1
Like
537
Πόντοι
86
Θεμιτό να διαλαλείς την πραμάτειά σου έστω και με ψευδώνυμο (ΔΕΝ ήταν άσχημο το promotion της).
Απαράδεκτο όμως να χτυπάς "κάτω απ' τη μέση" τον ανταγωνισμό, διότι εκτός των άλλων φέρνει και τα αντίθετα αποτελέσματα...
Η Δεοντολογία του επαγγελματία οδηγεί τελικά στην ενίσχυση της Εμπιστοσύνης του πελάτη!
Πούσε ρε Σάκη ΄Αρχοντα που πρωτοδίδαξες το καμουφλαρισμένο μπαλαμούτι, κρατώντας όμως -εσύ τουλάχιστον- τους κανόνες της Δεοντολογίας (μέχρι σε ένα σημείο βέβαια...).
ειπες μεγαλη αληθεια που εχει εφαρμογη παντου. ακομα και στην σχεση κρατους πολιτη. Αν δεν χαρακτηριζομασταν απο ρουφιανοβολεψιακες τασεις σαν λαος το "ψαρεμα των μελιτζανιων" απο εδω μεσα δεν θα επιανε τοπο.
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
ειπες μεγαλη αληθεια που εχει εφαρμογη παντου. ακομα και στην σχεση κρατους πολιτη. Αν δεν χαρακτηριζομασταν απο ρουφιανοβολεψιακες τασεις σαν λαος το "ψαρεμα των μελιτζανιων" απο εδω μεσα δεν θα επιανε τοπο.
Νεοελληνικό λεξικό
ρουφιανοβολεψάκιας!!
και πολύ επίκαιρο!
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα και από εμένα.Σε κακοπροαίρετους,ρουφιάνους και σε όλα τα καλόπαιδα.Ας ενημερώνουμε απλά ρε παιδιά και τίποτα άλλο.Αυτός είναι και ο σκοπός του φόρουμ εξάλλου.Και ιδίως τώρα που τα λεφτά για γούστα δεν περισσεύουν η ενημέρωση για να μην χαλάμε τζάμπα τα λιγοστά μας λεφτουδάκια είναι πιο σημαντική από ποτέ.Το ξέρω ότι λέω τα αυτονόητα αλλά καλό είναι να τα ξαναθυμόμαστε πότε πότε. :)
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.026
Like
226
Πόντοι
36
Εσυ καμμια ενημέρωση?
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Μπα τίποτα απολύτως φίλε.Αν είχα θα ενημέρωνα.Έχω καιρό να τσαρκάρω.Αν πάρω κάτι από το πλεόνασμα ως άνεργος πλέον κάτι θα κάνω... ;)
 

Michelakoss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Κανεις δεν πηγε απο Αντιστρεςς ρε παιδια ακουσα οτι ειναι εκει η Νοελαρα τι γινεται θα εχουμε καμια ενημερωση...?
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11

αδερφε μπραβο αυτο εννος  :grin:  :grin:  :grin: ηταν τρεις κορασιδες μεσα δυο μελαχρινες η μια λιγο πιο μεγαλη και μια ξανθια τουμπανο με αρκετα τατουαζ...πηρα την ξανθια με  :pipa2: στα 60 παρα πολυ καλη...τωρα με τα ονοματα εχω θεμα σορυ  :idiot:
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Συνάντηση με τη Μιχαέλα SK. Αλόγα (1,75), sexy, φυσικό στήθος και εντυπωσιακά χείλη. Παρουσιάστηκε με μαύρο συνολάκι, ροζ γόβες και τεράστιο χαμόγελο.
Επιλογή κανονικού προγράμματος με όλα τα καλά (80 Ευρώ). Πεντακάθαρο δωμάτιο, διακριτική μουσικούλα, ωραίο υπερσύγχρονο ντους με υδρομασάζ, πολλές πετσέτες και καθαρά σεντόνια.
Η Μιχαέλα ήρθε με φουλ διάθεση, άνετη και χαμογελαστή. Κάναμε και οι δύο ντουζ διαδοχικά και μετά τα είπαμε λίγο για να θυμηθούμε τις παλιές προ κρίσης εποχές και αφού με έβαλε να ξαπλώσω αναπαυτικά άρχισε η μάχη… Ξεκίνησε με καλό κλασικό μασάζ (για να μην χάσω τον χρόνο όμως τη διέκοψα στο 5-λεπτο) και μετά γλείψιμο αισθησιακό από πάνω προς τα κάτω. Στα μισά ανέβασε στροφές και με έφτασε στα όρια μου. Απολάμβανε ή έδειξε να απολαμβάνει την κάθε στιγμή (κι αυτό με άναψε…). Άριστη συμμετοχή, απόλυτος συντονισμός, σφιχτές αγκαλιές και πολλά-πολλά χάδια.
Το κυριότερο: Πρόσχαρος και ανοιχτός χαρακτήρας με πολύ καλά Ελληνικά.  
:rockon: :rockon: :rockon:

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.420
Κριτικές
165
Like
25.085
Πόντοι
34.168
Συνάντηση με τη Μιχαέλα SK. Αλόγα (1,75), sexy, φυσικό στήθος και εντυπωσιακά χείλη. Παρουσιάστηκε με μαύρο συνολάκι, ροζ γόβες και τεράστιο χαμόγελο.
Επιλογή κανονικού προγράμματος με όλα τα καλά (80 Ευρώ). Πεντακάθαρο δωμάτιο, διακριτική μουσικούλα, ωραίο υπερσύγχρονο ντους με υδρομασάζ, πολλές πετσέτες και καθαρά σεντόνια.
Η Μιχαέλα ήρθε με φουλ διάθεση, άνετη και χαμογελαστή. Κάναμε και οι δύο ντουζ διαδοχικά και μετά τα είπαμε λίγο για να θυμηθούμε τις παλιές προ κρίσης εποχές και αφού με έβαλε να ξαπλώσω αναπαυτικά άρχισε η μάχη… Ξεκίνησε με καλό κλασικό μασάζ (για να μην χάσω τον χρόνο όμως τη διέκοψα στο 5-λεπτο) και μετά γλείψιμο αισθησιακό από πάνω προς τα κάτω. Στα μισά ανέβασε στροφές και με έφτασε στα όρια μου. Απολάμβανε ή έδειξε να απολαμβάνει την κάθε στιγμή (κι αυτό με άναψε…). Άριστη συμμετοχή, απόλυτος συντονισμός, σφιχτές αγκαλιές και πολλά-πολλά χάδια.
Το κυριότερο: Πρόσχαρος και ανοιχτός χαρακτήρας με πολύ καλά Ελληνικά.  
:rockon: :rockon: :rockon:
Είναι κορυφη το μωρο....
Το πεθυμησα!!!!!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Συνάντηση με τη Μιχαέλα SK. Αλόγα (1,75), sexy, φυσικό στήθος και εντυπωσιακά χείλη. Παρουσιάστηκε με μαύρο συνολάκι, ροζ γόβες και τεράστιο χαμόγελο.
Επιλογή κανονικού προγράμματος με όλα τα καλά (80 Ευρώ). Πεντακάθαρο δωμάτιο, διακριτική μουσικούλα, ωραίο υπερσύγχρονο ντους με υδρομασάζ, πολλές πετσέτες και καθαρά σεντόνια.
Η Μιχαέλα ήρθε με φουλ διάθεση, άνετη και χαμογελαστή. Κάναμε και οι δύο ντουζ διαδοχικά και μετά τα είπαμε λίγο για να θυμηθούμε τις παλιές προ κρίσης εποχές και αφού με έβαλε να ξαπλώσω αναπαυτικά άρχισε η μάχη… Ξεκίνησε με καλό κλασικό μασάζ (για να μην χάσω τον χρόνο όμως τη διέκοψα στο 5-λεπτο) και μετά γλείψιμο αισθησιακό από πάνω προς τα κάτω. Στα μισά ανέβασε στροφές και με έφτασε στα όρια μου. Απολάμβανε ή έδειξε να απολαμβάνει την κάθε στιγμή (κι αυτό με άναψε…). Άριστη συμμετοχή, απόλυτος συντονισμός, σφιχτές αγκαλιές και πολλά-πολλά χάδια.
Το κυριότερο: Πρόσχαρος και ανοιχτός χαρακτήρας με πολύ καλά Ελληνικά.  
:rockon: :rockon: :rockon:



Μιχαελα sk ???  :think:
 

sierakilo

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2013
Μηνύματα
32
Κριτικές
6
Like
18
Πόντοι
0
για τη μιχαελα που δουλευε στο σακη λετε? δεν τη θυμαμαι 1,75 .. πολυ καλη πιπα, με χαλασε λιγο που δε μαφησε  να τη γλειψω , χωρις να καταλαβω γιατι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom