Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (9 μέλη και 64 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Θα εκφράσω για μια ακόμη φορά την αντίρρησή μου σχετικά με τα μασατζίδικα-ξεπέτες-πετσετάδικα της πόλης μας. Έλεος, τίποτ'άλλο δε θέλω να πω. Έλεος και σεις κορίτσια που εργάζεστε εκεί και εσείς αφεντικά που σας αρέσει να προσφέρετε ένα 10% από αυτά που θα μπορούσατε να προσφέρετε. Και μιλάω για κάποια συγκεκριμένα μαγαζιά, όχι για όλα, το τονίζω. Κοπέλες με το ύφος της δημόσιας υπαλλήλου, άλουστες, άχρωμες και άγευστες, λες και πήγες σε τράπεζα να κάνεις ανάληψη Παρασκευή μεσημέρι λίγο πριν το κλείσιμο. Έλεος! Και ζητάτε πολλά λεφτά γι'αυτή την κοροϊδία. Τι να πω; Αν (λέω αν) σας ξαναεπισκεφθώ θα είναι λόγω μαλακίας που βαράει εμάς του άντρες και κάνουμε την ίδια πατάτα πολλές φορές, για κανένα άλλο λόγο. Και προσλάβετε και καμιά που να γουστάρει αυτό που κάνει. Έτσι για αλλαγή, καλό θα ήτανε. Αυτό το ύφος της "υπαλλήλου στο δημόσιο 30 χρόνια πριν" πρέπει να σταματήσει επιτέλους. Πώς θα χύσει ο άλλος ρε όρνια;; Πώς θα περάσει καλά και θα ξανάρθει; Απλή λογική! Αρκετά ευρώ έχω χαλάσει σε πεταμένες. Προτιμώ να τα κρατήσω για τα φιλαράκια μου και να τα φάμε στα τσιπουράδικα να γουστάρουμε, τώρα που άνοιξε και ο καιρός..
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Αρκετά ευρώ έχω χαλάσει σε πεταμένες. Προτιμώ να τα κρατήσω για τα φιλαράκια μου και να τα φάμε στα τσιπουράδικα να γουστάρουμε, τώρα που άνοιξε και ο καιρός..
πολύ σωστός
 

paparas66

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑΣ  ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
παρακολουθείς καιρό το σάιτ φιλε?
 

paparas66

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ HOUSE ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Θες να πας στη Μαριάννα?Που είναι το πρόβλημα?
 

paparas66

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΩ  ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Εχει τις ίδιες εδώ και καιρό απ όσο ξέρω.Αν άλλαξε κάτι τελευταία δεν ξέρω.Για σιγουριά πάρε αυριο ένα τηλέφωνο και ρώτησέ τη να σου πει.Φαντάζομαι μπορείς να περιμένεις ώς αύριο το μεσημέρι για να μάθεις.
Α και γράφε με μικρά .
 

paparas66

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μια ερωτηση ακομα παιζει στο ευ ζην κατι παραπανω απο φραπε
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Ενημέρωση μετά από καιρό και μετά από ουζοκατάνυξη στην Ακριτών.Κερασμένο μου λέει ο κολλητός μετά από τις φιλοσοφικές ουζοκουβέντες.Τηλέφωνο στην Εύα και σε μισή ωρίτσα είμαστε από εκεί.2 κοπέλες Μελίτα και Σύλβια.Το πρώτο γέλιο ξεκίνησε διότι θέλαμε και οι 2 τη Μελίτα.Η λύση απλή.Πρώτα ο φίλος και μετά εγώ και κανένα πρόβλημα.Η κοπέλα είναι στα 30 με μαυρο μακρύ μαλλί ωραίο κορμάκι και μεγάλο,πολύ μεγάλο φυσικό βυζί.Δεν ήθελα να αργήσω στο δωμάτιο γιατί περίμενε και το κολλητάρι να φύγουμε αλλά η Μελίτα επέμενε για μασάζ.Γυρισμα μπρούμυτα και ναι.Από τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει ποτέ.Δεν υπάρχει λέμε.Αφέθηκα τελείως και πόνεσα απίστευτα αλλά γλυκά.Στο προκείμενο πολύ καλή πίπα,γλωσσόφιλα και γάμησέ τα.Δεν ξέρω αν εφταιγε και το ούζο αλλά η κοπέλα το έχει.Έχει δουλέψει χρόνια μου είπε σε φυσικοθεραπευτήριο γι αυτό και το πολύ καλό και δυνατό μασάζ.Μπράβο το παιδί και να συνεχίσει έτσι και να μην αρχίσει κι αυτή τις βιαστικές ξεπέτες.Πολύ καλή συναίρεση και πάντα τέτοια και τα σχετικά.Ελπίζω να βοήθησα.
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Α ξέχασα γι αυτό ανέφερα και το πολύ μεγάλο βυζί.Το χρησιμοποίησε έξοχα 'οταν ξεκίνησε το αισθησιακό κομμάτι.Έκανε πολύ καυλωτικό body to body μασάζ.Αυτα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Ενημέρωση μετά από καιρό και μετά από ουζοκατάνυξη στην Ακριτών.Κερασμένο μου λέει ο κολλητός μετά από τις φιλοσοφικές ουζοκουβέντες.Τηλέφωνο στην Εύα και σε μισή ωρίτσα είμαστε από εκεί.2 κοπέλες Μελίτα και Σύλβια.Το πρώτο γέλιο ξεκίνησε διότι θέλαμε και οι 2 τη Μελίτα.Η λύση απλή.Πρώτα ο φίλος και μετά εγώ και κανένα πρόβλημα.Η κοπέλα είναι στα 30 με μαυρο μακρύ μαλλί ωραίο κορμάκι και μεγάλο,πολύ μεγάλο φυσικό βυζί.Δεν ήθελα να αργήσω στο δωμάτιο γιατί περίμενε και το κολλητάρι να φύγουμε αλλά η Μελίτα επέμενε για μασάζ.Γυρισμα μπρούμυτα και ναι.Από τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει ποτέ.Δεν υπάρχει λέμε.Αφέθηκα τελείως και πόνεσα απίστευτα αλλά γλυκά.Στο προκείμενο πολύ καλή πίπα,γλωσσόφιλα και γάμησέ τα.Δεν ξέρω αν εφταιγε και το ούζο αλλά η κοπέλα το έχει.Έχει δουλέψει χρόνια μου είπε σε φυσικοθεραπευτήριο γι αυτό και το πολύ καλό και δυνατό μασάζ.Μπράβο το παιδί και να συνεχίσει έτσι και να μην αρχίσει κι αυτή τις βιαστικές ξεπέτες.Πολύ καλή συναίρεση και πάντα τέτοια και τα σχετικά.Ελπίζω να βοήθησα.
Ε λοιπόν πρέπει να υπάρχουν καλά μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη και μάλλον εγώ επιμένω να πηγαίνω στα άκυρα λόγω έλλειψης μέτρου σύγκρισης. Για να πάω κι εγώ προς Εύα μεριά!! Έψαξα να βρω τηλ ή διεύθυνση αλλά δεν. Όποιος συναγωνιστής μπορεί να μου στείλει πληροφορίες, θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα... ;)
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Ε σίγουρα υπάρχουν φίλε.Εγώ έχω μικρή εμπειρία στον χώρο.Είναι και τι θα κάτσει στον καθένα βέβαια.Κάτι που άρεσε σ εμένα μπορεί καποιοι να το βρουν αδιάφορο
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Όχι, πίστεψέ με, για τα μασατζίδικα στα οποία αναφέρθηκα σε πρόσφατο ποστ, δε νομίζω να υπάρχει μέλος του site που να έχει να πει καλή κουβέντα. Πού βρίσκεται η Εύα ρε παιδιά; :think:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Όχι, πίστεψέ με, για τα μασατζίδικα στα οποία αναφέρθηκα σε πρόσφατο ποστ, δε νομίζω να υπάρχει μέλος του site που να έχει να πει καλή κουβέντα. Πού βρίσκεται η Εύα ρε παιδιά; :think:


Μαζι με τον Αδαμ στον Παραδεισο και παιζουν μηλα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom