Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Μετα απο πολυ καιρο αποχης ειπα σημερα να κανω κατι για τον εαυτο μου...
Παω πρωτα στο 157...και παλι δεν απαντησε κανεις.. ..περνω τηλ φιλο συναθλητη και μου λεει οτι έκλεισαν πριν δθο εβδομαδες....ατυχος στην πρωτη προσπαθεια...
Λεω να παω Σαββίκο λαδαδικα...το σκεφτομαι λιγο γιατι πεφτει μακρια...
Οδευω ανατολικα και καταληγω Σολωμονίδη...
Πολλες μπριζόλες οι περισσοτερες γνωριμες..Με υποδεχεται η γλυκητατη σερβιτόρα..χαμογελαστη και εξυπηρετικοτατη...κερναει ρετσίνα και μετα απο πολυ ενδιαφερουσα συζητηση παρουσιαζει το μενού..
Κλασικα η πανσέτα..την εχω τιμησει δεοντως στο παρελθον ...
Το ιδιο και τα σουβλάκια..
Χοιρινή και μοσχαρίσια κλασικά
Τελος σεφταλιά κυπρικακή ζουμερή σε σημειο να παραξενευεσαι..
Λογω εξωτερικης εμφανισης διαλεξα τη σεφταλιά..αφου πρωτα ρωτησα τη σερβιτόρα αν αλλαξε τιποτα στις τιμες...Σχεδον μια ωριτσα στα 80 ευρω και αν ηθελα δευτερη φορα συν 20 ευρω στην ωρα μου..μου εκανε και μια ενδιαφερουσα προταση αν ηθελα να τελειωσω την πρωτη φορα με την πανσέτα και μετα να παρω αλλη μπριζόλα για τη δευτερη φορα μεσα στην ωρα μου.συνολικο κοστος 120...
Στα του αγωνα με τη σεφταλιά...ζουμερή με σούπερ γεύση με χαλαρωσε απιστευτα..εγκρινω ανεπιφυλαχτα...μις και ειχα ενα τεταρτακι ακομη ειπα να δοκιμασω και τη σπάλα..αυτη αποδειχτηκε πιο τρελιαρα..μπηκε στο στομάχι απευθείας καναμε τσιγαρακι χωρις βιασυνες και αποχωρισε..
Τι να πω ρε παιδες χαλαλι τα 120...με περιποιηθηκαν τα κοψίδια χωρις βιασυνες και γευστικές όπως παντα...ο χωρος και τα τραπέζια πεντακαθαρα..εμεινα πολυ ευχαριστημενος..
Ισως παρεξηγηθω απο τον τοσο ενθουσιασμο αλλα το καλο οφειλουμε να το λεμε..
Τωρα τον αλλο μηνα...

Φιλικά,ο χοντρός φίλος σας,
aka Εβίτα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Και φάγανε αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα  :grin:
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Μετα απο πολυ καιρο αποχης ειπα σημερα να κανω κατι για τον εαυτο μου...
Παω πρωτα στο 157...και παλι δεν απαντησε κανεις.. ..περνω τηλ φιλο συναθλητη και μου λεει οτι έκλεισαν πριν δθο εβδομαδες....ατυχος στην πρωτη προσπαθεια...
Λεω να παω Σαββίκο λαδαδικα...το σκεφτομαι λιγο γιατι πεφτει μακρια...
Οδευω ανατολικα και καταληγω Σολωμονίδη...
Πολλες μπριζόλες οι περισσοτερες γνωριμες..Με υποδεχεται η γλυκητατη σερβιτόρα..χαμογελαστη και εξυπηρετικοτατη...κερναει ρετσίνα και μετα απο πολυ ενδιαφερουσα συζητηση παρουσιαζει το μενού..
Κλασικα η πανσέτα..την εχω τιμησει δεοντως στο παρελθον ...
Το ιδιο και τα σουβλάκια..
Χοιρινή και μοσχαρίσια κλασικά
Τελος σεφταλιά κυπρικακή ζουμερή σε σημειο να παραξενευεσαι..
Λογω εξωτερικης εμφανισης διαλεξα τη σεφταλιά..αφου πρωτα ρωτησα τη σερβιτόρα αν αλλαξε τιποτα στις τιμες...Σχεδον μια ωριτσα στα 80 ευρω και αν ηθελα δευτερη φορα συν 20 ευρω στην ωρα μου..μου εκανε και μια ενδιαφερουσα προταση αν ηθελα να τελειωσω την πρωτη φορα με την πανσέτα και μετα να παρω αλλη μπριζόλα για τη δευτερη φορα μεσα στην ωρα μου.συνολικο κοστος 120...
Στα του αγωνα με τη σεφταλιά...ζουμερή με σούπερ γεύση με χαλαρωσε απιστευτα..εγκρινω ανεπιφυλαχτα...μις και ειχα ενα τεταρτακι ακομη ειπα να δοκιμασω και τη σπάλα..αυτη αποδειχτηκε πιο τρελιαρα..μπηκε στο στομάχι απευθείας καναμε τσιγαρακι χωρις βιασυνες και αποχωρισε..
Τι να πω ρε παιδες χαλαλι τα 120...με περιποιηθηκαν τα κοψίδια χωρις βιασυνες και γευστικές όπως παντα...ο χωρος και τα τραπέζια πεντακαθαρα..εμεινα πολυ ευχαριστημενος..
Ισως παρεξηγηθω απο τον τοσο ενθουσιασμο αλλα το καλο οφειλουμε να το λεμε..
Τωρα τον αλλο μηνα...

Φιλικά,ο χοντρός φίλος σας,
aka Εβίτα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Σε πολλά και 2 και 3, αρκεί να είσαι απαιτητικός φίλε.
Εγώ ξέρω 3 που μένεις στο δωμάτιο 1 ώρα ακριβώς, ανεξάρητα πόσες φορές θα  :2on1:,
άλλοι, ίσως πολλά περισσότερα.
Στις μέρες μας τα 80 Euro, που βγάζουμε είναι μεγάλο πόσο,
ίσως πρέπει να "διεκδικούμε" την ηδονή και την σωματική ευχαρίστηση μας.
Σωστός ο παίχτης. :rockon: :rockon: :rockon:
Ας μην πω κι εγώ σε ποια αφήνουν δεύτερη φορά και με πουν προμότορα, αλλά σε κάποια είναι μέσα στις υπηρεσίες και στο λένε, σε άλλα το διεκδικείς εσύ. 
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Θεμιτό να διαλαλείς την πραμάτειά σου έστω και με ψευδώνυμο (ΔΕΝ ήταν άσχημο το promotion της).
Απαράδεκτο όμως να χτυπάς "κάτω απ' τη μέση" τον ανταγωνισμό, διότι εκτός των άλλων φέρνει και τα αντίθετα αποτελέσματα...
Η Δεοντολογία του επαγγελματία οδηγεί τελικά στην ενίσχυση της Εμπιστοσύνης του πελάτη!
Πούσε ρε Σάκη ΄Αρχοντα που πρωτοδίδαξες το καμουφλαρισμένο μπαλαμούτι, κρατώντας όμως -εσύ τουλάχιστον- τους κανόνες της Δεοντολογίας (μέχρι σε ένα σημείο βέβαια...).
 

PACOS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ καλό !!  Μαύρο στην κωλόχοντρη την Εβίτα, και αν το διαβάζεις αυτό μωρή μπάζο να ξέρεις ότι υπάρχουν πολλοί που δεν γράφουν εδώ αλλά διαβάζουν, χρόνια τώρα, ετοιμάσου για χοντρά καψώνια στα μαγαζιά σου !!!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Μερικοί ρε παιδιά κάνετε μπαμ ότι είστε στημένοι.  Εντελώς πληροφοριακά ήμουν Μαριάννα την περασμένη Παρασκευή στον νέο της χώρο και όλα καλά.  Τα γνωστά κορίτσια των τελευταίων μηνών.
Όσο για την Ελένη -καθόλα συμπαθής- όμως τα κορίτσια εντελώς μπάζα πλην Χριστίνας μαυρομάλλας Αλβανίδας που όμως πουλάει πολύ "παπά" και στο δωμάτιο μέτρια προς καλή -τίποτα παραπάνω-.  Όσο για δεύτερη φορά ενώ έφαγα παπά από Ελένη ότι κοστίζει 80 για φουλ ώρα με δυο φορές αυτό δεν τηρήθηκε ούτε ως προς την ώρα αλλά ούτε ως προς την δεύτερη φορά.
Δεν πρόκειται να ξαναπάω.
Ο μόνος επαγγελματικός χώρος που σέβεται τον πελάτη είναι τελικά είναι της Μαριαννας και ότι θέλετε πείτε.  Πείτε με και προμότορα δεν με νοιάζει.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Ρε παιδιά μιά Σοφία (40φεύγα-πολύ δυνατή στο δωμάτιο) που δούλευε παλιά Μαριάννα και πρόσφατα Edelweiss που έχει πάει ξέρει κανείς;
Αυτές είναι ερωτήσεις!
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
πολλη φολα στην κωστ/νου καραμανλη 60!!αθλιοσ και σαν χωροσ και τα μουνια που εχει ολα μπαζα!!!
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
Θεμιτό να διαλαλείς την πραμάτειά σου έστω και με ψευδώνυμο (ΔΕΝ ήταν άσχημο το promotion της).
Απαράδεκτο όμως να χτυπάς "κάτω απ' τη μέση" τον ανταγωνισμό, διότι εκτός των άλλων φέρνει και τα αντίθετα αποτελέσματα...
Η Δεοντολογία του επαγγελματία οδηγεί τελικά στην ενίσχυση της Εμπιστοσύνης του πελάτη!
Πούσε ρε Σάκη ΄Αρχοντα που πρωτοδίδαξες το καμουφλαρισμένο μπαλαμούτι, κρατώντας όμως -εσύ τουλάχιστον- τους κανόνες της Δεοντολογίας (μέχρι σε ένα σημείο βέβαια...).

ΕΔΩ είμαι και σας παρακολουθώ. καλησπέρα στους φίλους. :woldman: :priest:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Μερικοί ρε παιδιά κάνετε μπαμ ότι είστε στημένοι.  Εντελώς πληροφοριακά ήμουν Μαριάννα την περασμένη Παρασκευή στον νέο της χώρο και όλα καλά.  Τα γνωστά κορίτσια των τελευταίων μηνών.
Όσο για την Ελένη -καθόλα συμπαθής- όμως τα κορίτσια εντελώς μπάζα πλην Χριστίνας μαυρομάλλας Αλβανίδας που όμως πουλάει πολύ "παπά" και στο δωμάτιο μέτρια προς καλή -τίποτα παραπάνω-.  Όσο για δεύτερη φορά ενώ έφαγα παπά από Ελένη ότι κοστίζει 80 για φουλ ώρα με δυο φορές αυτό δεν τηρήθηκε ούτε ως προς την ώρα αλλά ούτε ως προς την δεύτερη φορά.
Δεν πρόκειται να ξαναπάω.
Ο μόνος επαγγελματικός χώρος που σέβεται τον πελάτη είναι τελικά είναι της Μαριαννας και ότι θέλετε πείτε.  Πείτε με και προμότορα δεν με νοιάζει.
Μια χαρά είναι....
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Σάκη τι γινεται; καιρό έχεις να εμφανιστείς!!

:dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom