Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Ric σε διαβαζω απο πολυ παλια(αν και πολυς ο καιρος της αποχης σου) κ για ακομα μια φορα εχεις δικιο!!
Κανει καμια μασαζ κι οχι απλο χαϊδεματακι του στυλ ¨να τον καβλωσω ,να τελειωνουμε¨ ???? :idiot:
Ιδου η απορια...

δεν κανουν μασαζ γιατι δεν ενδιαφερονται οι πελατες ή γιατι βαριουνται ?

και ποσοι πελατες ειναι διατεθιμενοι να πληρωσουν το μασαζ ?
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
ρε Μπιλ,πού να πρωτοπάς πλέον?
πλέον μπαίνεις σε ένα καφέ-μπαρ-κλαμπάκι και ρωτάς "ποιες ΔΕΝ κάνουν βίζιτα εδώ μέσα?"
σιγά μη σου πουν...να τις περάσεις για πουριτανές και άφραγκες?
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
τα μασατζίδικα και ο συγκεκριμένος αυτός τρόπος δουλειάς παρέρχεται σιγά-σιγά, ήταν σκηνικό της προηγούμενης δεκαετίας πρέπει να γίνουν ρυθμίσεις και αναπροσαρμογές για να αλλάξει το κλίμα με 1ο βήμα την μείωση των τιμών αλλαγη βελτίωση του τρόπου δουλειάς πχ βλέπε Αθήνα :idiot:
και δεν εξυπηρετεί πλέον αυτό που προσέφερε, αναλογικά σε σχέση ανάμεσα στίς τιμές και στην απόλαυση του πελάτη.
το ίδιο πλέον διασκεδάζει κάποιος και στα μπουρδελοστούντιο με παρόμοιες, πιθάνως ακόμη και καλύτερες γυναίκες
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές. Πήρε το μάτι μου σε ενα σούπερ μάρκετ τη Σερραία πολυλογού απο παπαφη. Γνωρίζει κανείς κατι? 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Παρατηρω οτι τα μασατζιδικα εχουν χασει το υφος τους .

Απο μασατζιδικα εχουν γινει μπουρδελα και προφανως στον ανταγωνισμο με τα κανονικα μπουρδελα χανουν στην τιμη ( και πολλες φορες στις γυναικες ) .

Εχω την εξης απορια : ποσοι ενδιαφερονται για το μασαζ ?
Φίλε μου συμφωνώ στη διαπίστωση ότι έγιναν (εκ του αποτελέσματος) κυρίως μπουρδέλα, εκτός από το ότι χάνουν στην τιμή. Στο μπουρδέλο μένεις 15 λεπτά maximum με 30 ή 40 ευρώ και ό,τι καταφέρεις, αλλά το πολύ μια φορά. Στο μασατζίδικο μένεις 45-60 λεπτά με 80 ευρώ, μπορείς να κάνεις ότι θέλεις στο χρόνο αυτό, μέχρι και να τελειώσεις όσες φορές θέλεις σε κάποια απ' αυτά. Απλά καμία σχέση. Τα μασατζίδικα είναι VFM χωρίς δεύτερη σκέψη. Τώρα για την ποιότητα των γυναικών, εξαρτάται πού πάει ο καθένας και τι ψάχνει.     
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Το μασάζ είναι μέρος του "παιχνιδιού" περισσότερο και όχι ότι πάει κάποιος για μασάζ από κοριτσάκια άσχετα μ' αυτό.  
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Φίλε μου συμφωνώ στη διαπίστωση ότι έγιναν (εκ του αποτελέσματος) κυρίως μπουρδέλα, εκτός από το ότι χάνουν στην τιμή. Στο μπουρδέλο μένεις 15 λεπτά maximum με 30 ή 40 ευρώ και ό,τι καταφέρεις, αλλά το πολύ μια φορά. Στο μασατζίδικο μένεις 45-60 λεπτά με 80 ευρώ, μπορείς να κάνεις ότι θέλεις στο χρόνο αυτό, μέχρι και να τελειώσεις όσες φορές θέλεις σε κάποια απ' αυτά. Απλά καμία σχέση. Τα μασατζίδικα είναι VFM χωρίς δεύτερη σκέψη. Τώρα για την ποιότητα των γυναικών, εξαρτάται πού πάει ο καθένας και τι ψάχνει.     


Εξαρταται και απο το πως ειναι ο καθε ενας  ;) :grin: ;)
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
καλησπέρα σε όλους και καλή εβδομάδα.
την παρασκευή πέρασα από την Ελενα (πρώην Δωδεκανήσου). 2 κοπέλες διαθέσημες
- Κριστίνα μαυρομάλα, περίπου 1,75, αδύνατη με μέτριο/μεγάλο στήθος, ξενική προφορά
- Εμη ξανθιά κοντούλα, γεματούλα προς αρκετά γεματούλα, μάλλον ελληνίδα

προτιμήθηκε η Κριστίνα στο πρόγραμμα των 80 ευρώ. πολύ καλή στο δωμάτιο αρκετά ενεργιτική και δυναμική. ίσως λίγο παραπάνω για τα δικά μου γούστα αλλά σίγουρα από τις πολύ καλές μου εμπειρίες. σίγουρα έχει πολλά να δώσει.

Η Έλενα όπως παντα ευγενική και ο χώρος υψιλών προδιαγραφών
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Φίλε μου συμφωνώ στη διαπίστωση ότι έγιναν (εκ του αποτελέσματος) κυρίως μπουρδέλα, εκτός από το ότι χάνουν στην τιμή. Στο μπουρδέλο μένεις 15 λεπτά maximum με 30 ή 40 ευρώ και ό,τι καταφέρεις, αλλά το πολύ μια φορά. Στο μασατζίδικο μένεις 45-60 λεπτά με 80 ευρώ, μπορείς να κάνεις ότι θέλεις στο χρόνο αυτό, μέχρι και να τελειώσεις όσες φορές θέλεις σε κάποια απ' αυτά. Απλά καμία σχέση. Τα μασατζίδικα είναι VFM χωρίς δεύτερη σκέψη. Τώρα για την ποιότητα των γυναικών, εξαρτάται πού πάει ο καθένας και τι ψάχνει.     

Εγω οσες φορες πηγα σε μασατζιδικο μια φορα τελιωνεις και αυτο ητανε. Σε ποια αφηνουν 2 φορες??
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
προτιμήθηκε η Κριστίνα στο πρόγραμμα των 80 ευρώ. πολύ καλή στο δωμάτιο αρκετά ενεργιτική και δυναμική. ίσως λίγο παραπάνω για τα δικά μου γούστα αλλά σίγουρα από τις πολύ καλές μου εμπειρίες. σίγουρα έχει πολλά να δώσει.
Πολύ δυναμίτης το κορίτσι και με δυνατό το σημείο της επικοινωνίας, ώρες ώρες σου δίνει την εντύπωση ότι είναι δική σου καιρό, άσε που σε κάνει να πιστεύεις τα διάφορα …
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Εγω οσες φορες πηγα σε μασατζιδικο μια φορα τελιωνεις και αυτο ητανε. Σε ποια αφηνουν 2 φορες??

αν το ζητήσεις από πριν δε νομίζω να αρνηθεί καμία. όποτε το ζήτησα το είχα. ανάλογα από 0 έως +20 ευρώ επιπλέον της full χρέωσης για 1 ώρα
 

nektarios1960

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο πολυ καιρο αποχης ειπα σημερα να κανω κατι για τον εαυτο μου...
Παω πρωτα μαριανα...και παλι δεν απαντησε κανεις.. :headbang:..περνω τηλ φιλο συναθλητη και μου λεει οτι την πιασαν πριν δθο εβδομαδες....ατυχος στην πρωτη προσπαθεια...
Λεω να παω μαρια λαδαδικα...το σκεφτομαι λιγο γιατι πεφτει μακρια... :idiot:
Οδευω ανατολικα και καταληγω escape...
Πολλες κοπελες οι περισσοτερες γνωριμες..Με υποδεχεται η γλυκητατη νανσυ :tits2:..χαμογελαστη και εξυπηρετικοτατη...κερναει ουισκακι και μετα απο πολυ ενδιαφερουσα συζητηση παρουσιαζει τις κοπελες..
Κλασικα η Ζετα πιτσιρικα ελληνιδα με μεσογειακο σωματακι..την εχω τιμησει δεοντως στο παρελθον :s&m_1:...
Το ιδιο και τη Μυρτω ψηλη αδυνατη πιτσιρικα με φοβερο μασαζ και κατεμε τη καλυτερη πιπα μακραν.. :pipa1:.
Παολα 28αρα ελληνιδα με ωραια πιασιματα μελαχροινη και πολυ ναζι...
Κορινα παλια γνωριμη απο μαριαννα.ελληνιδα μελαχροινη αρκετα αδυνατισμενη γυρω στα 35..μου διαφευγει το ονομα της στη μαριανα αλλα θυμαμαι οτι εκανε hard προγραμμα.. :s&m_2:
Τελος Ελενα ελληνιδα και αυτη.κορμαρα ψηλη μελαχροινη νεαρη και γυμναστρια...ευγενεστατη σε σημειο να παραξενευεσαι..
Λογω εξωτερικης εμφανισης διαλεξα την Ελενα..αφου πρωτα ρωτησα την Νανσυ αν αλλαξε τιποτα στις τιμες...Σχεδον μια ωριτσα στα 80 ευρω και αν ηθελα δευτερη φορα συν 20 ευρω στην ωρα μου..μου εκανε και μια ενδιαφερουσα προταση αν ηθελα να τελειωσω την πρωτη φορα με την ελενα και μετα να παρω αλλη κοπελα για τη δευτερη φορα μεσα στην ωρα μου.συνολικο κοστος 120...
Στα του αγωνα με την Ελενα...κορμαρα με σφριγηλο κωλο...οντως γυμναστρια τελικα...20 λεπτα καλο μασαζ με κουβεντουλα...χαλαρωτικο μασαζακι...πολυ αισθησιακη ναζιαρα...τριβοταν σαν γατουλα πανω μου...αργη και βαθεια πιπα και χυσιμο στα τεσσερα βλεποντας την κωλαρα της :fuck2:..με χαλαρωσε απιστευτα..εγκρινω ανεπιφυλαχτα...μις και ειχα ενα τεταρτακι ακομη ειπα να δοκιμασω και τη παολα..αυτη αποδειχτηκε πιο τρελιαρα..μπηκε στο δωματιο κ αρχισε κατευθειαν την πιπα γρηγορη και χωρις χερια  :pipa2:...πολυ καυλιαρα..την εχυσα σταπροσωπο χωρις να δειξει οτι ενοχλειται...καναμε τσιγαρακι χωρις βιασυνες και αποχωρισε..
Τι να πω ρε παιδες χαλαλι τα 120...με περιποιηθηκαν τα κοριτσια χωρις βιασυνες και ανεκτικες στα παντα...ο χωρος και τα δωματια πεντακαθαρα..εμεινα πολυ ευχαριστημενος..
Ισως παρεξηγηθω απο τον τοσο ενθουσιασμο αλλα το καλο οφειλουμε να το λεμε..
Τωρα τον αλλο μηνα...

 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Βρε βλάκα(βλαμμένη) δε βαρέθηκες ακόμα να κάνεις τον καραγκιόζη?
Μπαίνεις να γράψεις τα ψέμματα και τη χολή σου για κάποιο άλλο μαγαζί που τάχα μου πήγες και μετά ακολουθεί ο "Ύμνος στην Εβίτα". Πιο στημένος πεθαίνεις.Βλακάκο πίπα κώλο θα σε πηγαίνω όσο γράψεις ψέμματα για τα υπόλοιπα μαγαζιά.Θα σε ξεμπροστιάζω όπου σε βρίσκω.(Αν είσαι η ίδια η χοντρή θα πρέπει να είσαι απλά σκατόψυχη).
Και για του λόγου το αληθές ορίστε και τα προηγούμενα ποστ του..."πελάτη".

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Κατ' αρχήν δεν χρειάζεται να συγχύζεσαι με τους μαλάκες! Κανένας δεν πιστεύει τον ...ενθουσιασμένο πελάτη. Τώρα για το εάν έπιασαν τη Μαριάννα μάλλον θα βούιζε το thread και θα το ήξερε ο κόσμος εδώ, αφού ακτός από μένα που έχω δηλώσει πελάτης της,  πάνε κι άλλοι από δω μεσα και όλο και κάτι θα ακούγαμε. Μη χαλάς τα πλήκτρα σου λοιπόν... 
Τις καλημέρες μου!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Είχε ξανα γράψει κράξιμο και για την Ελενα Β.Ηρακλειου παλιότερα . Τάχα οτι όλο κάπου παει αλλα τελικά όλο καταλήξει στην Εβίτα. Don't cry for us χοντρουλίνα !
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Τον tzeko απορώ μπας και τον έφαγε?  :think:

Ωραίες εποχές  :cheesy: χάθηκε ένας tzekos να'μπαινε και τώρα?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Μετα απο πολυ καιρο αποχης ειπα σημερα να κανω κατι για τον εαυτο μου...
Kάνε κάτι ακόμα για τον εαυτό σου... "συναγωνιστή".Σάλτα και γαμήσου.Μετά μπες να γράψεις και...κριτική πως τα πέρασες.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Εγω οσες φορες πηγα σε μασατζιδικο μια φορα τελιωνεις και αυτο ητανε. Σε ποια αφηνουν 2 φορες??

Σε πολλά και 2 και 3, αρκεί να είσαι απαιτητικός φίλε.
Εγώ ξέρω 3 που μένεις στο δωμάτιο 1 ώρα ακριβώς, ανεξάρητα πόσες φορές θα  :2on1:,
άλλοι, ίσως πολλά περισσότερα.
Στις μέρες μας τα 80 Euro, που βγάζουμε είναι μεγάλο πόσο,
ίσως πρέπει να "διεκδικούμε" την ηδονή και την σωματική ευχαρίστηση μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom