Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (7 μέλη και 30 επισκέπτες)

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
598
Πόντοι
291
Δεν έχω κανένα λόγο να γαμησω αυτό το νήμα ,ίσα ίσα τα παιδιά εδώ είναι συνεργάσιμα.
Μια ζωή από τα εσκορτ πεταγεστε να ρωτάτε διάφορα.
Τέλος πάντων κάτσε ψάξου καμία 100 μυνήματα άμα καθάρισε η Ιρίνα λενκα από τα παράσημα για να καταφέρεις να πας .
Έτσι και αλλιώς εσείς της τα φορτώνετε :cheesy::cheesy::cheesy:
Μάλλον εσύ έκατσες έψαξες 100 μηνύματα για να απαντήσεις τη μαλακια σου σε μια ερώτηση μου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Μάλλον εσύ έκατσες έψαξες 100 μηνύματα για να απαντήσεις τη μαλακια σου σε μια ερώτηση μου
Να χαίρεσαι που σε έκανα διάσημο για λίγα λεπτά ,(90επισκετες -μελη) περιμένουν τα καντήλια σου ,αλλά έμαθα αυτοσυγκράτηση.
Πήρες και λαϊκ από τις δημόσιες σχέσεις του κλαμπ .
Καλή συνέχεια ,να μην σπαμαρουμε το μασάζ άδικα .
 

Patroler

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά για μασαζ ποιες προτείνετε?
 

Old man now

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
:hi:

Καταρχας σας ευχαριστω που μου κανετε τοσο θετικα σχολια μετα απο τοσο καιρο αποχης .. ν σας ευχαριστησω κ εγω απο μεριας μου γ την διακριτικότητα τοσο καιρο .. αυτοι π ξερατε πως κανω φουλ επιλεκτικα δε βγηκατε ν πειτε κουβεντα οπως σας το ζητησα, σας ευχαριστω πολυ οπως κ τωρα που ανοιγω το πελατολογιο μου με υποστηριζετε σε αυτο .. παιδια ν ξερετε πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι κ τα λεφτα ειναι σημαντικα γτι αλλιως ν το καναμε αυτο αλλα πανω απ ολα πρεπει ν ειμαστε καλοι ανθρωποι. Θεωρω πως δεν ανηκω πια σ αυτο το φορουμ μιας κ δε κανω μασαζ , οποτε ισως πρεπει ν ανοιξω ενα δικο μου θρεντ ; η επιλογη μου ν κανω φουλ ειναι ατοφια , δε κρυφτηκα πισω απο καποια ταμπελα μασαζ οταν κανω κατι απλα θελω ν το κανω κ ελπιζω ν μην με παρεξηγήσετε στο νεο μου ξεκινημα.. ο λογαριασμος μου εδω μεσα δεν ειναι για μαρκετινγκ αλλα για ανθρωπινη επαφη . Κλεινοντας ν πω πως σας συμπαθω ολους , σας κατανοώ και περιμενω τον @level1991 ν μ κραξει γτι μ ελειψε .. χαχαχα . Μ καθε αγαπη νικολ ❤️
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
15
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες!!! Ερωτηση-κουιζ : για τις υπηρεσίες που προσφέρουν στην ίδια τιμή Λουξουρι η Κρυσταλ?
 

OnomaName

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε τηλέφωνο επικοινωνίας από νικολ elegance ?
 

giannispaok

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχας σας ευχαριστω που μου κανετε τοσο θετικα σχολια μετα απο τοσο καιρο αποχης .. ν σας ευχαριστησω κ εγω απο μεριας μου γ την διακριτικότητα τοσο καιρο .. αυτοι π ξερατε πως κανω φουλ επιλεκτικα δε βγηκατε ν πειτε κουβεντα οπως σας το ζητησα, σας ευχαριστω πολυ οπως κ τωρα που ανοιγω το πελατολογιο μου με υποστηριζετε σε αυτο .. παιδια ν ξερετε πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι κ τα λεφτα ειναι σημαντικα γτι αλλιως ν το καναμε αυτο αλλα πανω απ ολα πρεπει ν ειμαστε καλοι ανθρωποι. Θεωρω πως δεν ανηκω πια σ αυτο το φορουμ μιας κ δε κανω μασαζ , οποτε ισως πρεπει ν ανοιξω ενα δικο μου θρεντ ; η επιλογη μου ν κανω φουλ ειναι ατοφια , δε κρυφτηκα πισω απο καποια ταμπελα μασαζ οταν κανω κατι απλα θελω ν το κανω κ ελπιζω ν μην με παρεξηγήσετε στο νεο μου ξεκινημα.. ο λογαριασμος μου εδω μεσα δεν ειναι για μαρκετινγκ αλλα για ανθρωπινη επαφη . Κλεινοντας ν πω πως σας συμπαθω ολους , σας κατανοώ και περιμενω τον @level1991 ν μ κραξει γτι μ ελειψε .. χαχαχα . Μ καθε αγαπη νικολ ❤️

Καταρχας σας ευχαριστω που μου κανετε τοσο θετικα σχολια μετα απο τοσο καιρο αποχης .. ν σας ευχαριστησω κ εγω απο μεριας μου γ την διακριτικότητα τοσο καιρο .. αυτοι π ξερατε πως κανω φουλ επιλεκτικα δε βγηκατε ν πειτε κουβεντα οπως σας το ζητησα, σας ευχαριστω πολυ οπως κ τωρα που ανοιγω το πελατολογιο μου με υποστηριζετε σε αυτο .. παιδια ν ξερετε πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι κ τα λεφτα ειναι σημαντικα γτι αλλιως ν το καναμε αυτο αλλα πανω απ ολα πρεπει ν ειμαστε καλοι ανθρωποι. Θεωρω πως δεν ανηκω πια σ αυτο το φορουμ μιας κ δε κανω μασαζ , οποτε ισως πρεπει ν ανοιξω ενα δικο μου θρεντ ; η επιλογη μου ν κανω φουλ ειναι ατοφια , δε κρυφτηκα πισω απο καποια ταμπελα μασαζ οταν κανω κατι απλα θελω ν το κανω κ ελπιζω ν μην με παρεξηγήσετε στο νεο μου ξεκινημα.. ο λογαριασμος μου εδω μεσα δεν ειναι για μαρκετινγκ αλλα για ανθρωπινη επαφη . Κλεινοντας ν πω πως σας συμπαθω ολους , σας κατανοώ και περιμενω τον @level1991 ν μ κραξει γτι μ ελειψε .. χαχαχα . Μ καθε αγαπη νικολ ❤️
Καλησπέρα Νικόλ..Έχουμε γνωριστεί στο elegance και θα ήθελα να ξαναβρεθούμε...μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις ένα μνμ ..με λένε Γιάννη ( αν και πιστεύω ότι έτσι δεν θα σε λέει τίποτα το όνομα μου ) ευχαριστώ
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
5
Like
11.727
Πόντοι
3.786
Καλησπέρα Νικόλ..Έχουμε γνωριστεί στο elegance και θα ήθελα να ξαναβρεθούμε...μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις ένα μνμ ..με λένε Γιάννη ( αν και πιστεύω ότι έτσι δεν θα σε λέει τίποτα το όνομα μου ) ευχαριστώ
Πρέπει να κάνεις ακόμα τέσσερα ποσταρίσματα,για να μπορείς να δέχεσαι και να στέλνεις μηνύματα.Ξεκίνα με την περιγραφή της εμπειρίας σου με τη Νικόλ ή κάποια άλλη κριτική.Τρία χρόνια έχεις που γράφτηκες και αυτό είναι το πρώτο σου ποστάρισμα.Πρέπει να μοιραζόμαστε πληροφορίες και όχι μόνο να τις παίρνουμε.Αλλιώς θα πάψει να υφίσταται το forum συνοπαδέ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
193
Like
688
Πόντοι
81
Καταρχας σας ευχαριστω που μου κανετε τοσο θετικα σχολια μετα απο τοσο καιρο αποχης .. ν σας ευχαριστησω κ εγω απο μεριας μου γ την διακριτικότητα τοσο καιρο .. αυτοι π ξερατε πως κανω φουλ επιλεκτικα δε βγηκατε ν πειτε κουβεντα οπως σας το ζητησα, σας ευχαριστω πολυ οπως κ τωρα που ανοιγω το πελατολογιο μου με υποστηριζετε σε αυτο .. παιδια ν ξερετε πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι κ τα λεφτα ειναι σημαντικα γτι αλλιως ν το καναμε αυτο αλλα πανω απ ολα πρεπει ν ειμαστε καλοι ανθρωποι. Θεωρω πως δεν ανηκω πια σ αυτο το φορουμ μιας κ δε κανω μασαζ , οποτε ισως πρεπει ν ανοιξω ενα δικο μου θρεντ ; η επιλογη μου ν κανω φουλ ειναι ατοφια , δε κρυφτηκα πισω απο καποια ταμπελα μασαζ οταν κανω κατι απλα θελω ν το κανω κ ελπιζω ν μην με παρεξηγήσετε στο νεο μου ξεκινημα.. ο λογαριασμος μου εδω μεσα δεν ειναι για μαρκετινγκ αλλα για ανθρωπινη επαφη . Κλεινοντας ν πω πως σας συμπαθω ολους , σας κατανοώ και περιμενω τον @level1991 ν μ κραξει γτι μ ελειψε .. χαχαχα . Μ καθε αγαπη νικολ

Καταρχας σας ευχαριστω που μου κανετε τοσο θετικα σχολια μετα απο τοσο καιρο αποχης .. ν σας ευχαριστησω κ εγω απο μεριας μου γ την διακριτικότητα τοσο καιρο .. αυτοι π ξερατε πως κανω φουλ επιλεκτικα δε βγηκατε ν πειτε κουβεντα οπως σας το ζητησα, σας ευχαριστω πολυ οπως κ τωρα που ανοιγω το πελατολογιο μου με υποστηριζετε σε αυτο .. παιδια ν ξερετε πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι κ τα λεφτα ειναι σημαντικα γτι αλλιως ν το καναμε αυτο αλλα πανω απ ολα πρεπει ν ειμαστε καλοι ανθρωποι. Θεωρω πως δεν ανηκω πια σ αυτο το φορουμ μιας κ δε κανω μασαζ , οποτε ισως πρεπει ν ανοιξω ενα δικο μου θρεντ ; η επιλογη μου ν κανω φουλ ειναι ατοφια , δε κρυφτηκα πισω απο καποια ταμπελα μασαζ οταν κανω κατι απλα θελω ν το κανω κ ελπιζω ν μην με παρεξηγήσετε στο νεο μου ξεκινημα.. ο λογαριασμος μου εδω μεσα δεν ειναι για μαρκετινγκ αλλα για ανθρωπινη επαφη . Κλεινοντας ν πω πως σας συμπαθω ολους , σας κατανοώ και περιμενω τον @level1991 ν μ κραξει γτι μ ελειψε .. χαχαχα . Μ καθε αγαπη νικολ...........................

Καταρχας σας ευχαριστω που μου κανετε τοσο θετικα σχολια μετα απο τοσο καιρο αποχης .. ν σας ευχαριστησω κ εγω απο μεριας μου γ την διακριτικότητα τοσο καιρο .. αυτοι π ξερατε πως κανω φουλ επιλεκτικα δε βγηκατε ν πειτε κουβεντα οπως σας το ζητησα, σας ευχαριστω πολυ οπως κ τωρα που ανοιγω το πελατολογιο μου με υποστηριζετε σε αυτο .. παιδια ν ξερετε πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι κ τα λεφτα ειναι σημαντικα γτι αλλιως ν το καναμε αυτο αλλα πανω απ ολα πρεπει ν ειμαστε καλοι ανθρωποι. Θεωρω πως δεν ανηκω πια σ αυτο το φορουμ μιας κ δε κανω μασαζ , οποτε ισως πρεπει ν ανοιξω ενα δικο μου θρεντ ; η επιλογη μου ν κανω φουλ ειναι ατοφια , δε κρυφτηκα πισω απο καποια ταμπελα μασαζ οταν κανω κατι απλα θελω ν το κανω κ ελπιζω ν μην με παρεξηγήσετε στο νεο μου ξεκινημα.. ο λογαριασμος μου εδω μεσα δεν ειναι για μαρκετινγκ αλλα για ανθρωπινη επαφη . Κλεινοντας ν πω πως σας συμπαθω ολους , σας κατανοώ και περιμενω τον @level1991 ν μ κραξει γτι μ ελειψε .. χαχαχα . Μ καθε αγαπη νικολ ❤️
Καλησπερα Νικολ καλησπερα kαι στο νημα .................εμπεριστατωμένα τελικα ημουν σε αυτουs που ειχαμε λαβει προσωπικο μυνημα απο εσενα (και μου αρεσε προσωπικα οφειλώ να πω ) κανονταs μoy γνωστο οτι ""ΕΣΥ"" αυτο το διαστημα κανειs μονο φουλ στο σπιτι σoυ αλλα μονο με ατομα που γνωριζειs οποτε και δε βγαινειs να το λεs εδω στο "ΜΠΟΥ " γιατι δε θελεis να μαζεψειs λαθος κοσμο !......Σεβαστο οκ!!! Aλλα απο οτι φενεται δεν ισχυει αυτο ........ ελπιζω να μην μαζεψειs λαθοs koσμο ....αφου αλλαξεs ροτα και προφανωs για λογουs που εσυ ξερειs αφου απο την στιγμη που αποφασισεs να ιδιωτευσειs εκτοs των τοιχων του ιδρυματοs φενεται να θεs να κανειs ΓΝΩΣΤΟ το νεο σου ξεκινημα στο ευρυ κοινο για την νεα σου ιδιοτητα με Foul pack προγραμμα και πολυ καλα εκανεs . Νικολ παρεχειs υπηρεσιεs που δεν βρισκειs ευκολα στην πολη μαs ...... πιθανον να εισαι η αρχη για να ακολουθησουν και αλλεs ....Υ.Γ Απο οτι φενεται θα γινει χαμοs .I WILL BE BACK for YOU!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
113
Like
1.750
Καλησπερα Νικολ καλησπερα kαι στο νημα .................εμπεριστατωμένα τελικα ημουν σε αυτουs που ειχαμε λαβει προσωπικο μυνημα απο εσενα (και μου αρεσε προσωπικα οφειλώ να πω ) κανονταs μoy γνωστο οτι ""ΕΣΥ"" αυτο το διαστημα κανειs μονο φουλ στο σπιτι soυ αλλα μονο με ατομα που γνωριζειs οποτε και δε βγαινειs να το λεs εδω στο "ΜΠΟΥ " γιατι δε θελεis να μαζεψειs λαθος κοσμο !......Σεβαστο οκ!!! Aλλα απο οτι φενεται δεν ισχυει αυτο ........ ελπιζω να μην μαζεψειs λαθοs koσμο. Αλλαξεs ροτα και προφανωs για λογουs που εσυ ξερειs αφου απο την στιγμη που αποφασισεs να ιδιωτευσειs εκτοs των τοιχων του ιδρυματοs φενεται να θεs να κανειs ΓΝΩΣΤΟ το νεο σου ξεκινημα στο ευρυ κοινο για την νεα σου ιδιοτητα με Foul pack προγραμμα και πολυ καλα εκανεs . Νικολ παρεχειs υπηρεσιεs που δεν βρισκειs ευκολα στην πολη μαs ...... πιθανον να εισαι η αρχη για να ακολουθησουν και αλλεs ....Υ.Γ Απο οτι φενεται θα γινει χαμοs .
Καθε ανθρωπος οφειλει να κανει οτι θελει οποτε νιωσει ετοιμος. Εγω τωρα νιωθω ετοιμη να κανω αυτο το βημα και το εκανα. Οσοι με γνωρισατε σε παροχη μασαζ με ξερατε για τα ορια που εβαζα. Εχω ενα χρόνο στη δουλεια μ πολλα διαλλειματα ενδιαμεσα με πολλα κολληματα προσωπικα κ με πολυ φοβο .. φυσικα κ δεν θελω ν μαζεψω λαθος κοσμο , αυτος ηταν κ ενας λογος που δεν το εκανα μεχρι τωρα αλλα το ρισκο μου θ το παρω .. σε ευχαριστω
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
193
Like
688
Πόντοι
81
Καθε ανθρωπος οφειλει να κανει οτι θελει οποτε νιωσει ετοιμος. Εγω τωρα νιωθω ετοιμη να κανω αυτο το βημα και το εκανα. Οσοι με γνωρισατε σε παροχη μασαζ με ξερατε για τα ορια που εβαζα. Εχω ενα χρόνο στη δουλεια μ πολλα διαλλειματα ενδιαμεσα με πολλα κολληματα προσωπικα κ με πολυ φοβο .. φυσικα κ δεν θελω ν μαζεψω λαθος κοσμο , αυτος ηταν κ ενας λογος που δεν το εκανα μεχρι τωρα αλλα το ρισκο μου θ το παρω .. σε ευχαριστω

Καθε ανθρωπος οφειλει να κανει οτι θελει οποτε νιωσει ετοιμος. Εγω τωρα νιωθω ετοιμη να κανω αυτο το βημα και το εκανα. Οσοι με γνωρισατε σε παροχη μασαζ με ξερατε για τα ορια που εβαζα. Εχω ενα χρόνο στη δουλεια μ πολλα διαλλειματα ενδιαμεσα με πολλα κολληματα προσωπικα κ με πολυ φοβο .. φυσικα κ δεν θελω ν μαζεψω λαθος κοσμο , αυτος ηταν κ ενας λογος που δεν το εκανα μεχρι τωρα αλλα το ρισκο μου θ το παρω .. σε ευχαριστω
Σου ευχομαι τα καλυτερα !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nicole

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
97
Πόντοι
0
Στέλλα από Λουξουρι φαίνεται πολύ δυνατό, αλλά κάπου διάβασα εδώ ότι περνάει τα δεύτερα αντα. Θέλω σχόλιο για αυτήν, αλλά και για Μάγδα αν έχετε.

Επίσης η τουμπανη η Νατάσσα από Βένους που πήγε στο Κρύσταλ. Είναι το ίδιο καλή λέτε και τώρα?
 

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
97
Πόντοι
0
Δεν γουστάρω όλη την φάση με τα σαλόνια που πρέπει να περάσεις και να επιλέξεις, είναι πολύ άβολη και κριντζιαρικη φάση. Από την άλλη, δεν μπορείς να επιλέξεις κάποια ονομαστικά αν δεν την ξέρεις.

Περιγράψτε λίγο αν μπορείτε τι παίζει τελευταία στα μαγαζιά για μασάζ σε αυτό το κομμάτι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom