Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

Clouzo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
8
Like
1.397
Πόντοι
481
Είναι μινιον.Αμα ψάξετε καλά τις αγγελίες της θα δείτε ότι κάπου γράφει ύψος 155 και βάρος 45 κιλά αν θυμάμαι καλά όσον αφορά τα κιλά.Σε παλιότερη ερώτηση που την έκανα μου είπε ότι κάνει και σεξ με μία εκτόνωση στα 200 και διάρκεια περίπου 2 ώρες.Υποψιν ότι δεν έχω πάει και δεν την έχω δει.Τη θεώρησα ακριβή.Τωρα αν έχει αλλάξει κάτι δεν ξέρω.
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
17
Πόντοι
0
40 massage kai exei kai ena me podia kai ligo xeria pou kanei h ksanthia se stroma sta 60 ekei mou etuxe mia fora ligo me ta podia na xaidpsi alla oxi kati aman isws katalathos...!
Αδερφέ σε πιστεύω, πιθανό είτε γούσταρε εκείνη την ώρα η τύπισσα είτε αλλαξε πολιτική το κατάστημα και το κάνουν ένα κλικ πιο πονηρό για να πάει ο κοσμος χωρίς να κάνουν κάτι παραπάνω....θα δείξει.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
417
Κριτικές
6
Like
1.650
Πόντοι
481
Αδερφέ σε πιστεύω, πιθανό είτε γούσταρε εκείνη την ώρα η τύπισσα είτε αλλαξε πολιτική το κατάστημα και το κάνουν ένα κλικ πιο πονηρό για να πάει ο κοσμος χωρίς να κάνουν κάτι παραπάνω....θα δείξει.
Η Μαρία κάνει να ξέρετε.Τουλαχιστον έκανε.Οι άλλες δυο μέχρι να στον χαϊδέψουν λιγο αλλά τουλάχιστον σε εμένα δεν προχώρησαν.Μια φορά όμως που ήμουν εκεί είδα τη Βασιλεια να βγαίνει απο ένα δωμάτιο με έναν μαντραχαλα ιδρωμένο μούσκεμα και να σκορπίζεται.Μπορει να τα έδωσε όλα στο μασάζ.Μπορει να τα έδωσε κι άκου όμως.Ποιος ξέρει;
 
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας συνάδελφοι και από μένα, έχω πάει σε crystal πολλές φορές και με σειρά ομορφιάς και εξυπηρετήσεις πρώτη η αρτεμης μετά η μπελα ,ακολουθεί η νεφέλη και τέλος η Κασσάνδρα ,Νάταλι, ίριδα και Ολίβια θα της παρω σύντομα μέχρι τέλος του Πάσχα στο 30+20 κανω,παραπάνω άμα.θελω ποιο κατω είναι η Γιαννιτσών με αρκετές επιλογές και σεξ, χωρίς μόνο φραπέ και καλαμάκι
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
489
Like
698
Πόντοι
81
Η Μαρία κάνει να ξέρετε.Τουλαχιστον έκανε.Οι άλλες δυο μέχρι να στον χαϊδέψουν λιγο αλλά τουλάχιστον σε εμένα δεν προχώρησαν.Μια φορά όμως που ήμουν εκεί είδα τη Βασιλεια να βγαίνει απο ένα δωμάτιο με έναν μαντραχαλα ιδρωμένο μούσκεμα και να σκορπίζεται.Μπορει να τα έδωσε όλα στο μασάζ.Μπορει να τα έδωσε κι άκου όμως.Ποιος ξέρει;
Η Μαρια κανει τα παντα απο το 2002 που την ξερω-χρημα ομως θελει-σου πινει το αιμα κ αυτη και ο Δημητρακης της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γεια σας συνάδελφοι και από μένα, έχω πάει σε crystal πολλές φορές και με σειρά ομορφιάς και εξυπηρετήσεις πρώτη η αρτεμης μετά η μπελα ,ακολουθεί η νεφέλη και τέλος η Κασσάνδρα ,Νάταλι, ίριδα και Ολίβια θα της παρω σύντομα μέχρι τέλος του Πάσχα στο 30+20 κανω,παραπάνω άμα.θελω ποιο κατω είναι η Γιαννιτσών με αρκετές επιλογές και σεξ, χωρίς μόνο φραπέ και καλαμάκι
καλημερα φιλε-στο 30+20 τα βγαζουν ολα ;
 

constantine33

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
0
Η Μαρια κανει τα παντα απο το 2002 που την ξερω-χρημα ομως θελει-σου πινει το αιμα κ αυτη και ο Δημητρακης της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καλημερα φιλε-στο 30+20 τα βγαζουν ολα ;
Αναλόγως την κοπέλα οι περισσότερες μένουν με το εσώρουχο το κάτω για όλα θα ζητήσουν έξτρα
 

Fityoungman98

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.036
Πόντοι
201
Η Μαρια κανει τα παντα απο το 2002 που την ξερω-χρημα ομως θελει-σου πινει το αιμα κ αυτη και ο Δημητρακης της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καλημερα φιλε-στο 30+20 τα βγαζουν ολα ;
+20
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Κανένας που να έχει πάει στο body free πρόσφατα;Πως απαντάνε εκεί μέσω viber η μόνο κλήση;
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
38
Πόντοι
0
Η Μαρια κανει τα παντα απο το 2002 που την ξερω-χρημα ομως θελει-σου πινει το αιμα κ αυτη και ο Δημητρακης της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καλημερα φιλε-στο 30+20 τα βγαζουν ολα ;
Όχι. 70 είναι σε μερικές. Δεν ξέρω αν το κάνουν όλες
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
102
Like
290
Πόντοι
21
Επίσκεψη σε Crystal.
Παρούσες : Κασσανδρα , Ολίβια , Νεφέλη , Ραφαέλα , Αρτεμις .
Προτιμήθηκε η Αρτεμις . Ευγενική και ησυχη από άποψη ομιλίας στο δωματιο , στα γούστα μου από άποψη εμφάνισης οποτε ήμουν οκ. Πρώτο μέρος σχετικά καλό , θα ήθελα λίγο καλύτερο αλλα δεν ήταν κάτι που με χάλασε, πίεσε παραπάνω εκεί που χρειάστηκα . Δεύτερο μέρος εξαιρετικό , το πήγε παρα πολύ καλά και το απόλαυσα. Σύνοψη . Έφυγα ευχαριστημένος . Αν θα προτιμηθεί ξανά ; Ναι
Κόστος 30€+20€=50€
 

Dinitrispap92

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
14
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στο crystal και ενώ έχω στανταρακι τη Νεφέλη είπα να δοκιμάσω με μπελά λόγω κριτικών. Εκτός του ότι ίσως ήταν λίγο βιαστική (συνολική επίσκεψη 30 λεπτά περίπου), στα υπόλοιπα σούπερ. Βυζάρες τις οποίες προσφέρει για γλειψιμο, ξέρει να σε καυλώσει, αν και λίγο τυποιημενη η συνομιλία με τα βρωμολογα. Άξιζε θεωρώ το 50αρικο
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Παιδιά που είναι αυτό το παλιό body free είναι;
Δεν ξέρω φίλε αλλα μου πέταξε μια διαφήμιση
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Από περιέργεια επικοινώνησα με το more massage μέσω εφαρμογής. Μου έστειλαν σε φωτο τις κοπέλες, μουναρες.. και μόνοι τους μου είπαν για έξτρα υπηρεσίες....κάποιες πανε μέχρι φουλ...δεν ξέρω μου φάνηκε πολυ καλο για να είναι αληθινό. Δεν ξερω αν κάποιος φίλος πήρε καμία από εκεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom