Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (9 μέλη και 51 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
325
Like
1.146
Πόντοι
201
Κανονικά θα έπρεπε κάπως να υπάρχει τρόπος επικοινωνίας διαδικτυακός με την εκάστοτε κοπέλα που είναι διαθέσιμη, ο οποίος να υπαγετει στο μαγαζί που εργάζεται. Έτσι γίνεται και πιο άμεσος ο τρόπος επικοινωνίας. Αυτό με τα σαλόνια είναι πολύ 80s και 90s και δεν νιώθουν κάποιοι τόσο ωραία.
Φιλε..οταν σου σηκωθει η πουτσα σηκωνεσε και πας..στα λαικα το ειπα..αν ψαχνεις τσατ μπες στο τιντερ
 

Slotty

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Καιρό αναγνώστης ειπα να αρχίσω να συμμετεχω και λιγο πιο ενεργα με την μικρη μου εμπειρια πλεον στον χωρο.
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Παιδιά το damesmasage αξίζει τελικά. Έχω πάει σε αρκετά δεν το έχω επισκεφθεί ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.408
Like
16.716
Τελευταίο τριήμερο σε αυτή την έντονη πόλη!
 

Συνημμένα

  • 20240330_120316.jpg
    20240330_120316.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 34

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.272
Like
723
Πόντοι
96
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;
Συμφωνώ και επαυξάνω. Και για παράδειγμα: η αγαπητή κατά τα άλλα Nicole κάνει την ταυτοποίηση κατευθείαν γνωρίζοντας εξ αρχής το nick name του πελάτη της εδώ μέσα.
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
129
Like
2.250
Συμφωνώ και επαυξάνω. Και για παράδειγμα: η αγαπητή κατά τα άλλα Nicole κάνει την ταυτοποίηση κατευθείαν γνωρίζοντας εξ αρχής το nick name του πελάτη της εδώ μέσα.
Καλησπερα. Η αγαπητη κατα τ αλλα νικολ φυσικα κ κανει την ταυτοποιηση εδω μεσα γτι ετσι δουλευει. Η ταυτοποιηση δε γινεται για να εκμεταλλευτω την εμπιστοσυνη σας , ουτε τα φετιχ σας ουτε για κουτσομπολιο αλλα καθαρα γτι στο χωρο μου θελω ν δεχομαι ατομα που με βαση τα δικα μου στανταρ ειναι τιμια ως προς τη συμπεριφορα κ πιστεψε με καταλαβαινω πολλα απο τον τροπο που μιλατε εδω μεσα ως ανωνυμοι. Ποτε μα ποτε δεν βγηκα ν δωσω προσωπικα στοιχεία, να σχολιασω τις προσωπικες επιθυμιες του καθενος η φετιχ , να ξεφτυλισω καποιον η να περιγραψω χαρακτηριστικα του , συνήθως το αντιθετο γινεται , απαντω παντα κρατωντας ενα επιπεδο ακομα κ στη χειροτερη κριτικη χωρις να χανω την ψυχραιμια μου. Απο εκει κ περα ειναι ευθυνη του καθενος το τι κανει , το τι λεει το τι γραφει και που εμπιστεύεται το προσωπικο του κομματι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
51
Like
82
Πόντοι
0
Πέρασμα από Elegance προσφάτως. Ωραίος και καθαρός χώρος, διακριτικά σε βάζουν στο δωμάτιο μασάζ που έχει και δική του ντουζιέρα. Χαλαρωτική μουσικούλα, καθαρός χώρος μου φάνηκε. Μασάζ σε πλάτη και πόδια μπρούμυτα με μια κοπέλα δε θυμάμαι το όνομά της. Πρέπει να διήρκησε περίπου 25 λεπτά. Μετά κάποια στιγμή μπαίνει η δεύτερη κοπέλα, πήρα την Ντάρια οπότε νιώθεις 4 χέρια πάνω σου. Φεύγει η πρώτη και γυρνάς ανάσκελα οπότε και ξεκινάει το δεύτερο πρόγραμμα. Η Ντάρια ήταν μόνο με τα εσώρουχα τα οποία τα βγάζει. Άφησε δάχτυλα κ.λπ. Το τελείωμα ήρθε μετά από κάνα δεκάλεπτο περίπου. Καλή εμπειρία, δεν ένιωσα άβολα και πίεση χρόνου. Μπράβο στα κορίτσια. Αυτό πού περίμενα το πήρα.
στο elegance στο δεύτερο προγραμμα μπορείς να τελειώσεις όπου θέλεις ;
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Παιδιά το damesmasage αξίζει τελικά. Έχω πάει σε αρκετά δεν το έχω επισκεφθεί ;
Πήγα σήμερα ,ενώ κάποτε ήταν απ τις προτιμήσεις μου,έχει χαλάσει πολύ δεν το συνιστώ πλέον
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
830
Πόντοι
81
στο elegance στο δεύτερο προγραμμα μπορείς να τελειώσεις όπου θέλεις ;
Τελείωσα στο σώμα της, βυζάκια κυρίως, αλλά πιθανόν να την πήραν και στο πρόσωπο. Δεν έδωσα σημασία.
 

constantine33

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
0
Μακρυααααα και θα με θυμηθείς!
Στέλνουν φώτο άλλες κοπέλες και έρχονται άλλες καμία απολύτως σχέση
Επειδή την πάτησα προειδοποιω
Το γέλιο της υπόθεσης είναι ότι επέμενε η κοπέλα ότι ήταν αυτή στην φώτο
 

Tsourekis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
36
Like
36
Πόντοι
0
Μα μιλάς σοβαρά να βάλω εδώ μέσα δημοσιως το πρόσωπό μου? έχει λογική αυτό που λες ?αν μπορούσα ευχαρίστως θα το έκανα.. το baby προσωπάκι μου δεν ντρέπομαι να το δείξω αλλά όχι στο μπου..είπαμε..
Μιλάμε για μεγάλες καβλες, όχι μαλακιες
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.272
Like
723
Πόντοι
96
Καλησπερα. Η αγαπητη κατα τ αλλα νικολ φυσικα κ κανει την ταυτοποιηση εδω μεσα γτι ετσι δουλευει. Η ταυτοποιηση δε γινεται για να εκμεταλλευτω την εμπιστοσυνη σας , ουτε τα φετιχ σας ουτε για κουτσομπολιο αλλα καθαρα γτι στο χωρο μου θελω ν δεχομαι ατομα που με βαση τα δικα μου στανταρ ειναι τιμια ως προς τη συμπεριφορα κ πιστεψε με καταλαβαινω πολλα απο τον τροπο που μιλατε εδω μεσα ως ανωνυμοι. Ποτε μα ποτε δεν βγηκα ν δωσω προσωπικα στοιχεία, να σχολιασω τις προσωπικες επιθυμιες του καθενος η φετιχ , να ξεφτυλισω καποιον η να περιγραψω χαρακτηριστικα του , συνήθως το αντιθετο γινεται , απαντω παντα κρατωντας ενα επιπεδο ακομα κ στη χειροτερη κριτικη χωρις να χανω την ψυχραιμια μου. Απο εκει κ περα ειναι ευθυνη του καθενος το τι κανει , το τι λεει το τι γραφει και που εμπιστεύεται το προσωπικο του κομματι.
Εσύ καλά κάνεις αλλά εμένα δε μου αρέσει ....
Η ανωνυμία που προσφέρει το forum είναι βασικό στοιχείο για τη σωστή ενημέρωση....και ο νοων νοητω
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.971
Πόντοι
446
Εσύ καλά κάνεις αλλά εμένα δε μου αρέσει ....
Η ανωνυμία που προσφέρει το forum είναι βασικό στοιχείο για τη σωστή ενημέρωση....και ο νοων νοητω
Η αγαπητή @Nicole πολύ καλά κάνει. Μια φορά πήγα και έγραψα κριτική όταν άνοιξε τον κύκλο πελατών της. Δεν έχει δώσει ποτέ δικαίωμα να εκθέσει κάποιον, και όταν είχε γίνει η ιστορία με τον level1991 μου είχε κάνει τρομερά θετική εντύπωση η ωριμότητα της στις απαντήσεις της. Τώρα από τα δείγματα γραφής που έχει δώσει, και μιλάω κυριολεκτικά, αν μη τι άλλο ο κάθε σοβαρά σκεπτόμενος μπορεί να βγάλει συμπεράσματα σταθερής βάσης. Τώρα φίλε μου @Akarnan δεν μπορώ να καταλάβω εάν πας, και κάτι σου ξυνισει γιατί να μην το γράψεις, ούτε την ταυτότητα σου έχει ούτε ΑΦΜ.
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Παιδιά το damesmasage αξίζει τελικά. Έχω πάει σε αρκετά δεν το έχω επισκεφθεί ;
Πήγα σήμερα ,ενώ κάποτε ήταν απ τις προτιμήσεις μου,έχει χαλάσει πολύ δεν το συνιστώ πλεον
δηλαδη νταμες ή paradise λατινα για λεφτα μιλαμε εκει στα 80-100
Dames ξεκινάει από 60ευρω αλλά το θέμα είναι.
1)σου λένε ποια κορίτσια είναι εκεί και πάντα είναι οι μισές που λένε στο viber
2)Οι μισές αυτές είναι άνω των 50 και γεματουλες εκτός από Σοφή που πρέπει να είναι και 60 αλλα προτιμήσεις είναι αυτες
3)οι καινούριες που έφερε που είναι κάπως καλύτερες είναι όλες ξένες
Αυτά
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
41
Like
107
Πόντοι
0

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
0
Dames:
Επίσκεψη πριν 2 εβδομάδες περίπου.
Διπλό στα 90 ε με μια ξανθιά πατημένα 40 (κοντά στα 50) και μια μια μικροτερη μαυρομάλλα γύρω στα 35.
Αφού έκανα μπανιο μπηκαν στο δωμάτιο, η ξαθιά ξεκίνησε να με φιλάει ενώ η μαυρομάλλα ασχολήθηκε χειρωνακτικά με το εργαλείο.
Ξάπλωσα στο κρεβάτι για να κάνουμε μασαζ, το οποίο τελικά δεν έγινε. Η μαυρομάλλα ανέβηκε πάνω στο πρόσωπό μου (αφού με ρώτησε) για γλυφομούνι και η ξανθιά ξεκίνησε μια ωραιότατη πιπα.
Ακολούθως η μαυρομάλλα με καβάλησε ενώ η ξανθιά αρχισε να με γλύφει στα περιξ. Αλλαγή στάσης με την ξανθιά να κάθεται πανω μου για πηδημα και την μαυρομάλλα να με παιζει.
Αλλαγή στάσης με πισωκολλητό στην μαυρομάλλα και την ξαθιά να μου γλύφει τις μπάλες, οπότε και τελείωσα.
Ευγενικές, καθαρές το μπάνιο επίσης καθαρό.
Αξιολόγηση: σχεδόν VFM.
Χρόνος μαζί με το μπάνιο γύρω στα 45 λεπτά. Δεν βιαζόντουσαν, εγώ έπρεπε να αναχωρήσω λόγω πιεσμένου ωραρίου.
Θα ξαναπήγαινα λόγω του κόστους διπλού.
Απο τις ηλικιες κ μονο ΦΙΑΣΚΟ... Βεβαια οκ γουστα ειναι αυτα!
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
0
Στέλλα από Λουξουρι φαίνεται πολύ δυνατό, αλλά κάπου διάβασα εδώ ότι περνάει τα δεύτερα αντα. Θέλω σχόλιο για αυτήν, αλλά και για Μάγδα αν έχετε.

Επίσης η τουμπανη η Νατάσσα από Βένους που πήγε στο Κρύσταλ. Είναι το ίδιο καλή λέτε και τώρα?
Αν σου αρεσουν οι μεγαλες, πηγαινε στην Στελλα, αλλιως μακρυα!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom