Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
Εννοείται πως όχι. Χαζός είμαι?,
ξέρω τι πρέπει να λέει και τι δεν πρέπει. Αλλά τόσο πολύ ενδιαφέρον. Για παράδειγμα, με ρωτούσε για μια δουλειά που της ειπα, πως το κάνεις αυτό και πως γίνεται εκείνο. Ούτε γαμπρό να έψαχνε χαχα

Εκεί θέλω να ρωτήσω οι γενικότερες συζητήσεις που επικεντρώνονται
Επειδη ολα καταγραφονται, ολα σχολιαζονται μεταξυ τους , μερικές δε χλευαζουν τις ατομικες σας επιδοσεις στο χωρο που καθονται και σιγουρα δεν μένει τιποτα μεταξυ των τοιχων του δωματιου.
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.353
Πόντοι
1.056
Επειδη ολα καταγραφονται, ολα σχολιαζονται μεταξυ τους , μερικές δε χλευαζουν τις ατομικες σας επιδοσεις στο χωρο που καθονται και σιγουρα δεν μένει τιποτα μεταξυ των τοιχων του δωματιου.
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;

Καλά γίνονται τέτοια;
Θα συνεχίσεις; Να φτιάξω καφέ;
 

Peskandritsa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Επειδη ολα καταγραφονται, ολα σχολιαζονται μεταξυ τους , μερικές δε χλευαζουν τις ατομικες σας επιδοσεις στο χωρο που καθονται και σιγουρα δεν μένει τιποτα μεταξυ των τοιχων του δωματιου.
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;
Γίνονται αυτά στο μέρες μας;; Σαν δεν ντρέπονται!!
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
391
Κριτικές
3
Like
846
Πόντοι
81
Πέρασμα από Elegance προσφάτως. Ωραίος και καθαρός χώρος, διακριτικά σε βάζουν στο δωμάτιο μασάζ που έχει και δική του ντουζιέρα. Χαλαρωτική μουσικούλα, καθαρός χώρος μου φάνηκε. Μασάζ σε πλάτη και πόδια μπρούμυτα με μια κοπέλα δε θυμάμαι το όνομά της. Πρέπει να διήρκησε περίπου 25 λεπτά. Μετά κάποια στιγμή μπαίνει η δεύτερη κοπέλα, πήρα την Ντάρια οπότε νιώθεις 4 χέρια πάνω σου. Φεύγει η πρώτη και γυρνάς ανάσκελα οπότε και ξεκινάει το δεύτερο πρόγραμμα. Η Ντάρια ήταν μόνο με τα εσώρουχα τα οποία τα βγάζει. Άφησε δάχτυλα κ.λπ. Το τελείωμα ήρθε μετά από κάνα δεκάλεπτο περίπου. Καλή εμπειρία, δεν ένιωσα άβολα και πίεση χρόνου. Μπράβο στα κορίτσια. Αυτό πού περίμενα το πήρα.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Επειδη ολα καταγραφονται, ολα σχολιαζονται μεταξυ τους , μερικές δε χλευαζουν τις ατομικες σας επιδοσεις στο χωρο που καθονται και σιγουρα δεν μένει τιποτα μεταξυ των τοιχων του δωματιου.
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;
Αυτό ίσχυε ανέκαθεν.

Και όχι μόνο στα "ελεύθερα" καταστήματα αλλά και στα "πριβέ".

Φέρτε μου ένα σύννεφο να πέσω λοιπόν...:2funny::2funny:
 

georgati

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχας σας ευχαριστω που μου κανετε τοσο θετικα σχολια μετα απο τοσο καιρο αποχης .. ν σας ευχαριστησω κ εγω απο μεριας μου γ την διακριτικότητα τοσο καιρο .. αυτοι π ξερατε πως κανω φουλ επιλεκτικα δε βγηκατε ν πειτε κουβεντα οπως σας το ζητησα, σας ευχαριστω πολυ οπως κ τωρα που ανοιγω το πελατολογιο μου με υποστηριζετε σε αυτο .. παιδια ν ξερετε πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι κ τα λεφτα ειναι σημαντικα γτι αλλιως ν το καναμε αυτο αλλα πανω απ ολα πρεπει ν ειμαστε καλοι ανθρωποι. Θεωρω πως δεν ανηκω πια σ αυτο το φορουμ μιας κ δε κανω μασαζ , οποτε ισως πρεπει ν ανοιξω ενα δικο μου θρεντ ; η επιλογη μου ν κανω φουλ ειναι ατοφια , δε κρυφτηκα πισω απο καποια ταμπελα μασαζ οταν κανω κατι απλα θελω ν το κανω κ ελπιζω ν μην με παρεξηγήσετε στο νεο μου ξεκινημα.. ο λογαριασμος μου εδω μεσα δεν ειναι για μαρκετινγκ αλλα για ανθρωπινη επαφη . Κλεινοντας ν πω πως σας συμπαθω ολους , σας κατανοώ και περιμενω τον @level1991 ν μ κραξει γτι μ ελειψε .. χαχαχα . Μ καθε αγαπη
Καλησπερα Νικόλ πως επικοινωνούμε μαζί σου;
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.965
Πόντοι
4.895
Κανονικά θα έπρεπε κάπως να υπάρχει τρόπος επικοινωνίας διαδικτυακός με την εκάστοτε κοπέλα που είναι διαθέσιμη, ο οποίος να υπαγετει στο μαγαζί που εργάζεται. Έτσι γίνεται και πιο άμεσος ο τρόπος επικοινωνίας. Αυτό με τα σαλόνια είναι πολύ 80s και 90s και δεν νιώθουν κάποιοι τόσο ωραία.
Το κανονικά ποιος το ορίζει?

Και γιατί αυτό που λες κανονικά, που για μένα είναι τεράστια μαλάκια, να είναι το κανονικό.

"Κανονικά" θα έπρεπε κάθε μαγαζί να λειτουργεί όπως γουστάρει και αν δεν νιώθει κάποιος τόσο άνετα να μην πηγαίνει.

Δεν μπορείς εσύ να ορίζεις τον τρόπο λειτουργίας του μαγαζιού, μπορείς απλά να μην πηγαίνεις.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
352
Like
1.218
Πόντοι
201
Κανονικά θα έπρεπε κάπως να υπάρχει τρόπος επικοινωνίας διαδικτυακός με την εκάστοτε κοπέλα που είναι διαθέσιμη, ο οποίος να υπαγετει στο μαγαζί που εργάζεται. Έτσι γίνεται και πιο άμεσος ο τρόπος επικοινωνίας. Αυτό με τα σαλόνια είναι πολύ 80s και 90s και δεν νιώθουν κάποιοι τόσο ωραία.
Φιλε..οταν σου σηκωθει η πουτσα σηκωνεσε και πας..στα λαικα το ειπα..αν ψαχνεις τσατ μπες στο τιντερ
 

Slotty

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Καιρό αναγνώστης ειπα να αρχίσω να συμμετεχω και λιγο πιο ενεργα με την μικρη μου εμπειρια πλεον στον χωρο.
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
20
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Παιδιά το damesmasage αξίζει τελικά. Έχω πάει σε αρκετά δεν το έχω επισκεφθεί ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.424
Like
16.892
Τελευταίο τριήμερο σε αυτή την έντονη πόλη!
 

Συνημμένα

  • 20240330_120316.jpg
    20240330_120316.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 41

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Ξέρουν τις αδυναμιες σας, ξέρουν τα φετιχ σας και ταυτοποιουν τα nick names επισκεπτων συγκριτικα με αυτα που γραφουν επειτα κλπ κλπ.
Υπαρχουν ατυπες μαυρες ¨¨λίστες¨¨ καλων- κακων πελατων ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ , ότι πολλα απο τις εργαζομενα κοριτσια ανακυκλώνονται στα μαγαζια τις πολης.
Να συνεχίσω;
Συμφωνώ και επαυξάνω. Και για παράδειγμα: η αγαπητή κατά τα άλλα Nicole κάνει την ταυτοποίηση κατευθείαν γνωρίζοντας εξ αρχής το nick name του πελάτη της εδώ μέσα.
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
139
Like
2.580
Συμφωνώ και επαυξάνω. Και για παράδειγμα: η αγαπητή κατά τα άλλα Nicole κάνει την ταυτοποίηση κατευθείαν γνωρίζοντας εξ αρχής το nick name του πελάτη της εδώ μέσα.
Καλησπερα. Η αγαπητη κατα τ αλλα νικολ φυσικα κ κανει την ταυτοποιηση εδω μεσα γτι ετσι δουλευει. Η ταυτοποιηση δε γινεται για να εκμεταλλευτω την εμπιστοσυνη σας , ουτε τα φετιχ σας ουτε για κουτσομπολιο αλλα καθαρα γτι στο χωρο μου θελω ν δεχομαι ατομα που με βαση τα δικα μου στανταρ ειναι τιμια ως προς τη συμπεριφορα κ πιστεψε με καταλαβαινω πολλα απο τον τροπο που μιλατε εδω μεσα ως ανωνυμοι. Ποτε μα ποτε δεν βγηκα ν δωσω προσωπικα στοιχεία, να σχολιασω τις προσωπικες επιθυμιες του καθενος η φετιχ , να ξεφτυλισω καποιον η να περιγραψω χαρακτηριστικα του , συνήθως το αντιθετο γινεται , απαντω παντα κρατωντας ενα επιπεδο ακομα κ στη χειροτερη κριτικη χωρις να χανω την ψυχραιμια μου. Απο εκει κ περα ειναι ευθυνη του καθενος το τι κανει , το τι λεει το τι γραφει και που εμπιστεύεται το προσωπικο του κομματι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
51
Like
82
Πόντοι
0
Πέρασμα από Elegance προσφάτως. Ωραίος και καθαρός χώρος, διακριτικά σε βάζουν στο δωμάτιο μασάζ που έχει και δική του ντουζιέρα. Χαλαρωτική μουσικούλα, καθαρός χώρος μου φάνηκε. Μασάζ σε πλάτη και πόδια μπρούμυτα με μια κοπέλα δε θυμάμαι το όνομά της. Πρέπει να διήρκησε περίπου 25 λεπτά. Μετά κάποια στιγμή μπαίνει η δεύτερη κοπέλα, πήρα την Ντάρια οπότε νιώθεις 4 χέρια πάνω σου. Φεύγει η πρώτη και γυρνάς ανάσκελα οπότε και ξεκινάει το δεύτερο πρόγραμμα. Η Ντάρια ήταν μόνο με τα εσώρουχα τα οποία τα βγάζει. Άφησε δάχτυλα κ.λπ. Το τελείωμα ήρθε μετά από κάνα δεκάλεπτο περίπου. Καλή εμπειρία, δεν ένιωσα άβολα και πίεση χρόνου. Μπράβο στα κορίτσια. Αυτό πού περίμενα το πήρα.
στο elegance στο δεύτερο προγραμμα μπορείς να τελειώσεις όπου θέλεις ;
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
31
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Παιδιά το damesmasage αξίζει τελικά. Έχω πάει σε αρκετά δεν το έχω επισκεφθεί ;
Πήγα σήμερα ,ενώ κάποτε ήταν απ τις προτιμήσεις μου,έχει χαλάσει πολύ δεν το συνιστώ πλέον
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
391
Κριτικές
3
Like
846
Πόντοι
81
στο elegance στο δεύτερο προγραμμα μπορείς να τελειώσεις όπου θέλεις ;
Τελείωσα στο σώμα της, βυζάκια κυρίως, αλλά πιθανόν να την πήραν και στο πρόσωπο. Δεν έδωσα σημασία.
 

constantine33

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
0
Μακρυααααα και θα με θυμηθείς!
Στέλνουν φώτο άλλες κοπέλες και έρχονται άλλες καμία απολύτως σχέση
Επειδή την πάτησα προειδοποιω
Το γέλιο της υπόθεσης είναι ότι επέμενε η κοπέλα ότι ήταν αυτή στην φώτο
 

Tsourekis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Μα μιλάς σοβαρά να βάλω εδώ μέσα δημοσιως το πρόσωπό μου? έχει λογική αυτό που λες ?αν μπορούσα ευχαρίστως θα το έκανα.. το baby προσωπάκι μου δεν ντρέπομαι να το δείξω αλλά όχι στο μπου..είπαμε..
Μιλάμε για μεγάλες καβλες, όχι μαλακιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom