Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

agnooumenos1965

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Να γράψω και εγώ την εμπειρία μου με το φανταστικό αυτό κορίτσι.
Η γνωριμία μας face to face έγινε με επίσκεψη στον χώρο της, μετα από κονε συναθλητή.
Πολύ ευχάριστος χαρακτήρας, καλουτσικη φατσούλα,3αρι φυσικό , περίπου 167 σε ύψος, juicy, χαμογελαστή πάντα, που σου βγάζει το ζωάκι από μέσα σου.

Πολύ καθαρή, σοσιαλ δυνατό.
Πίπα αρκετά καλή
Φωνουλες γκαβλιαρικες κατά το σεξ που αντέχει σε δυνατούς ρυθμούς ( μάλιστα μου είχε πει, δεν σου φαινόταν μπράβο!!) .
Δεν τα καταπίνει, δεν δίνει το υπέροχο κωλαρακι της που πραγματικά αξίζει!
Και πολύ βασικό δεν είναι με το ρολόι στο χέρι!

Πολύ ευχάριστη εμπειρία σίγουρα χαρακτηρίζεται μέσα στις θετικές μου επισκέψεις.
το θεμα ειναι πως μπορουμε να την συναντησουμε
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
7
Like
2.926
Πόντοι
786
Πέρασα σήμερα απο το crystal , η μόνη διαθέσιμη ηταν η ολίβια οπότε πέρασα μαζί της σχετικα καλη σε εμφάνιση με πολυ ωραία μεγάλα βυζια. Στο μασάζ ηταν καλή αλλα στο 2ο μερος κατευθέιαν μόλις γυρισα όση ώρα ξεντυνώταν μου ανέφερε το οτι θέλει εξτραδάκι για να βγάλει το κιλοτάκι χωρις να την ρωτησω και οταν της είπα οτι οκ ειμαι εντάξει και ετσι φάνηκε οτι ξενέρωσε και μετα ηταν διεκπαιρεωτική . Δεν μπορώ να καταλαβω πως εχει τόσες καλές αξιολογήσεις , εκτος αν ολοι δίνουν το 20ρικο και εχουν άλλη αντιμετόπηση.
όταν λέει "να βγάλει το κιλοτάκι", εννοεί και χαϊδολόγημα στο μουνί ή μόνο για θέα;
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
208
Πόντοι
21
ξέρει κανείς η αλικη στην βανα τι παίζει? δουλεύει μόνο Σαββατοκύριακα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
11
Like
17.243
Πόντοι
3.796
Ερωτηση. προγραμμα 30 λεπτο κανεις για εμας που τελιωνουμε γρηγορα και δεν μας συμφερει η 1 ωρα ραντεβου? Ευχαριστω.
Μια εβδομάδα ήσυχα δεν μπορείς να κάτσεις !
Όλο ξυνεται ο κωλος σου για δούλεμα !
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
38
Πόντοι
0
όταν λέει "να βγάλει το κιλοτάκι", εννοεί και χαϊδολόγημα στο μουνί ή μόνο για

όταν λέει "να βγάλει το κιλοτάκι", εννοεί και χαϊδολόγημα στο μουνί ή μόνο για θέα;
Εγώ που έκανα μαζί της είναι τίμια και δεν σου τρώει τζάμπα τα λεφτά όπως μερικές... Και βυζάκια αφήνει να γλύφεις . Όταν το έβγαλε εγώ το ετριψα κανονικά και δεν μου είπε κάτι. Τώρα δεν ξέρω αν το κάνει σε όλους....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Μια εβδομάδα ήσυχα δεν μπορείς να κάτσεις !
Όλο ξυνεται ο κωλος σου για δούλεμα !
η κοπελα μια χαρα μου απαντησε σε προσωπικο μηνυμα. εσυ παλι τι πεταγεσαι σαν την τσουτσου να ασχοληθεις για ακομα μια φορα με την παρτυ μου? μην ασχολεισαι μαζι μου.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
11
Like
17.243
Πόντοι
3.796
η κοπελα μια χαρα μου απαντησε σε προσωπικο μηνυμα. εσυ παλι τι πεταγεσαι σαν την τσουτσου να ασχοληθεις για ακομα μια φορα με την παρτυ μου? μην ασχολεισαι μαζι μου.
Δεν μπορώ ..με ελκύει η προσωπικότητα σου .
Άκου εκεί "για εμάς που τελειώνουμε γρήγορα ,έχει μισάωρο;"..ιμιτασιον πουτανιαρη .
Τώρα στα εσκορτ θα γαμάτε και Έλενα -Ραισα με 150 :cheesy:τα χαιρετίσματα μου !
Εμείς με 30 μια χαρά την χαρήκαμε!
 

Gpapis

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
58
Like
126
Πόντοι
0
Καμία φώτο από Νικόλ μπορούμε να δούμε κάπου και μεις που δε τη ξεροημε
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
417
Κριτικές
6
Like
1.650
Πόντοι
481

nikos9890

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
όταν λέει "να βγάλει το κιλοτάκι", εννοεί και χαϊδολόγημα στο μουνί ή μόνο για θέα;
μου το ειπε την στιγμη που γδυνόταν και ειχε μείνει μονο με αυτο. λογικα και για χαϊδολογημα αλλα δεν εδωσα συνέχεια γιατι δεν θα έδινα το 20ρικο.
 

Diavatis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2019
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Δεν πειράζει και σε μένα έριξε άκυρο αλλά δικαίωμά της είναι. Αυτή χάνει

Καταρχας σας ευχαριστω που μου κανετε τοσο θετικα σχολια μετα απο τοσο καιρο αποχης .. ν σας ευχαριστησω κ εγω απο μεριας μου γ την διακριτικότητα τοσο καιρο .. αυτοι π ξερατε πως κανω φουλ επιλεκτικα δε βγηκατε ν πειτε κουβεντα οπως σας το ζητησα, σας ευχαριστω πολυ οπως κ τωρα που ανοιγω το πελατολογιο μου με υποστηριζετε σε αυτο .. παιδια ν ξερετε πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι κ τα λεφτα ειναι σημαντικα γτι αλλιως ν το καναμε αυτο αλλα πανω απ ολα πρεπει ν ειμαστε καλοι ανθρωποι. Θεωρω πως δεν ανηκω πια σ αυτο το φορουμ μιας κ δε κανω μασαζ , οποτε ισως πρεπει ν ανοιξω ενα δικο μου θρεντ ; η επιλογη μου ν κανω φουλ ειναι ατοφια , δε κρυφτηκα πισω απο καποια ταμπελα μασαζ οταν κανω κατι απλα θελω ν το κανω κ ελπιζω ν μην με παρεξηγήσετε στο νεο μου ξεκινημα.. ο λογαριασμος μου εδω μεσα δεν ειναι για μαρκετινγκ αλλα για ανθρωπινη επαφη . Κλεινοντας ν πω πως σας συμπαθω ολους , σας κατανοώ και περιμενω τον @level1991 ν μ κραξει γτι μ ελειψε .. χαχαχα . Μ καθε αγαπη νικολ ❤️
Κυρία Νικό που έχετε φωτό σας;
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
598
Πόντοι
291
Δεν μπορώ ..με ελκύει η προσωπικότητα σου .
Άκου εκεί "για εμάς που τελειώνουμε γρήγορα ,έχει μισάωρο;"..ιμιτασιον πουτανιαρη .
Τώρα στα εσκορτ θα γαμάτε και Έλενα -Ραισα με 150 :cheesy:τα χαιρετίσματα μου !
Εμείς με 30 μια χαρά την χαρήκαμε!
Θα το γαμησεις και αυτό το νήμα;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
11
Like
17.243
Πόντοι
3.796
Θα το γαμησεις και αυτό το νήμα;
Δεν έχω κανένα λόγο να γαμησω αυτό το νήμα ,ίσα ίσα τα παιδιά εδώ είναι συνεργάσιμα.
Μια ζωή από τα εσκορτ πεταγεστε να ρωτάτε διάφορα.
Τέλος πάντων κάτσε ψάξου καμία 100 μυνήματα άμα καθάρισε η Ιρίνα λενκα από τα παράσημα για να καταφέρεις να πας .
Έτσι και αλλιώς εσείς της τα φορτώνετε :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom