Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Η Ρούμπινη τελικά σταματήσε από το κρυσταλ
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
23
Like
58
Πόντοι
0
Ρε παιδιά να ρωτήσω εκείνη η Δανάη από το aqua τη έγινε?? Έχω χάσει τα ίχνη της κάποτε όταν έφυγε απο aqua το εξασκούσε μόνη της τοναθλημα αλλά τώρα χάθηκε...ξέρει κανείς??
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Η Μπέλα είναι τρέλα με φονικές καμπύλες , αισθησιακή παρουσία μέσα στο δωμάτιο , παιχνιδιάρα που σ ανεβάζει το αίμα και στα 2 κεφάλια ...και κάνει ΚΑΙ ΜΑΣΑΖ...και μάλιστα καλό μασάζ δίχως να κοροϊδεύει και να κλέβει χρόνο...
Υ.Γ. δεν προμοτάρω να πάτε να τσεκάρετε...η κοπέλα τα σπάει.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Ρε παιδιά να ρωτήσω εκείνη η Δανάη από το aqua τη έγινε?? Έχω χάσει τα ίχνη της κάποτε όταν έφυγε απο aqua το εξασκούσε μόνη της τοναθλημα αλλά τώρα χάθηκε...ξέρει κανείς??
Γύρισε στο golden σαν Ναταλία, μετά δούλευε Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο και μάλλον τώρα σταμάτησε ξανά.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Πολύ καλή εξέλιξη στο golden έχει και η Βικτώρια. Ελληνακι(νομίζω )γύρω στα 25-26, με ωραίο σώμα , η οποία κάνει μόνο στοματικό. Έχει ωραίο και υγρό μουνακι. Αξίζει μια δοκιμή.
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
504
Like
959
Πόντοι
86
Πολύ καλή εξέλιξη στο golden έχει και η Βικτώρια. Ελληνακι(νομίζω )γύρω στα 25-26, με ωραίο σώμα , η οποία κάνει μόνο στοματικό. Έχει ωραίο και υγρό μουνακι. Αξίζει μια δοκιμή.
τιμη για στοματικο ?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Πολύ καλή εξέλιξη στο golden έχει και η Βικτώρια. Ελληνακι(νομίζω )γύρω στα 25-26, με ωραίο σώμα , η οποία κάνει μόνο στοματικό. Έχει ωραίο και υγρό μουνακι. Αξίζει μια δοκιμή.
Δυνατο αματουρι !!!
 

PartyDerk

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
67
Κριτικές
23
Like
1.215
Πόντοι
2.390
Ρε παιδιά να ρωτήσω εσείς που πάτε σε μασατζιδικα και γνωρίζετε τα πράγματα…!!!

Πριν μερικές μέρες επισκέφτηκα για πρώτη μου φορά μασατζιδικο. Όχι γιατί είμαι καινούργιος στον αγοραίο έρωτα, αλλά γιατί προτιμώ τα call girls και τα ξενοδοχεία και μάλλον όχι άδικα!

Και προχθές που επισκέφτηκα το εν λόγο μαγαζί (Aqua) το έκανα μόνο και μόνο γιατί δεν εύρισκα κάτι στα γρήγορα από τα γραφεία της πόλης. Τέλος πάντων για να μην σας τα κάνω τσουρέκια, επισκέφτηκα το παραπάνω μασατζιδικο, υποδοχή από ωραία κοπελίτσα στη ρεσεψιόν που μου εξήγησε τα προγράμματα, παραδίπλα ήταν και ένας τύπος που αν κατάλαβα καλά είναι ο ιδιοκτήτης και παρεπιπτόντως η αναφορά των προγραμμάτων έγινε μπροστά του! Διάλεξα το Φουλ πρόγραμμμα στα 100€ και μου παρουσίασαν την κοπέλα που προσφέρει το συγκεκριμένο προγράμμα, μια κάργια που αν δεν δούλευε πουτ@ν@ δύσκολα θα ευρίσκε πουτσο, αλλά οκ εγώ τα αρχιδια μου να αδειάσω ήθελα και τίποτε περισσότερο!

Μπαίνουμε στο δωμάτιο, κάνε μου λέει λίγο υδρομασάζ να χαλαρώσεις. Οκ μπαίνω μέσα, φεύγει η κάργια. Σε κανα 10λεπτο έρχεται μου λέει ωραία, ναι βέβαια! Κάτσε λέει λίγο και στην πέτρα να στεγνώσεις, ναι οκ γιατί όχι λέω εγώ και φεύγει πάλι! Μετά από κανα 5λεπτο ξανάρχεται και μου λέει πάμε στο κρεβάτι για το μασάζ και βγάζει τα ρούχα μένοντας με το στριγκακι. Αφού με χάιδεψε λίγο και με έπρηξε με μαλακιες και κολακείες για τον τεράστιο πουτσο μου (που να ήταν κιόλας) μου φόρεσε προφυλακτικό και άρχισε μια αδιάφορη πίπα, αφού είδα που πάει το πράμα, την λεω δεν γυρνάς την κολάρα σου να στον πατήσω, ναι λέει το προτιμάω… Μου αλλάζει προφυλακτικό γιατί λέει το πρώτο εχασε την λυπαντικοτητα του από την πίπα (παπαριες) τέλος πάντων αρχίζω και της των καρφώνω αλύπητα γιατί τα είχα ψυλοπαρει με την κοροϊδία με την κάργια να λέει ήρεμα σε παρακαλώ θα μας ακούσουν (στα αρχιδια μου!) σε παρακαλώ σιγά με ξεσκίσες ( σιγά το καλσόν!) έχω γίνει μούσκεμα, χύσε με και διάφορες άλλες παπαριες… και ενώ αυτή σκέφτεται χυσε ρε πούστη να τελειώνουμε, της λεω εγώ γύρνα ανάσκελα να βλέπω το όμορφο πρόσωπο σου και σκέφτομαι για να μην χυσω ποτέ κάργια και συνεχίζω με μεγαλύτερη ένταση με το κρεβάτι να βαράει στον τοίχο και αυτή να παραπονιέται ότι θα ακούσει το αφεντικό και θα έχουμε πρόβλημα, θα μπει μέσα και θα κάνει πρόβλημα γιατί εδώ δεν είναι μπουρδελο, τι λες μωρή κάργια. Αν δεν είστε μπουρδελο γιατί προσφέρετε Φουλ προγραμμα;

Αυτή την απορία έχω!
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
παρέχεται μασάζ κατοίκον σε άντρες και γυναίκες στη θεσσαλονίκη από επαγγελματία αισθητικό.1 ώρα 25 ευρώ.Δεν έχω δικό μου χώρο.Τα ραντεβού γίνονται μεσημέρι και μετά. Μαρία 6934515693 ... για αυτην λετε??
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.341
Πόντοι
201
Η Μπέλα είναι τρέλα με φονικές καμπύλες , αισθησιακή παρουσία μέσα στο δωμάτιο , παιχνιδιάρα που σ ανεβάζει το αίμα και στα 2 κεφάλια ...και κάνει ΚΑΙ ΜΑΣΑΖ...και μάλιστα καλό μασάζ δίχως να κοροϊδεύει και να κλέβει χρόνο...
Υ.Γ. δεν προμοτάρω να πάτε να τσεκάρετε...η κοπέλα τα σπάει.
Πες μας κοστος φιλε. Ποση ωρα εκατσε μεσα; τι παραπανω σου προσεφερε και με ποσα; δε προμοταρεις αλλα προμοταρεις.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
Είναι μουναρα,απίστευτο φυσικό βυζί και κωλαρα.δεν είναι βαμμένη σαν κλόουν όπως οι άλλες και φοράει κάτι καυλε γυαλιά.στον αγώνα είναι ακόμα άπειρη αλλά ψιλοακουει.τη λογική των έξτρα πάντως την έχει όπως όλες εκεί.
Είναι η πολιτική του μαγαζιού, βλέπεις...Συγκρίνω, πολλές φορές, στο μυαλό μου, τις καταστάσεις στα μαγαζιά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα και το αποτέλεσμα είναι, απογοήτευση και μελαγχολία...
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.514
Πόντοι
1.056
Η EVA με τα παραπάνω κιλά που έφυγε από το elegance και πλέον δουλεύει μόνη στο φουλ πρόγραμμα κάνει και πρωκτικό ????? Έχει κανείς εμπειρία????
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
134
Like
208
Πόντοι
21
Είναι η πολιτική του μαγαζιού, βλέπεις...Συγκρίνω, πολλές φορές, στο μυαλό μου, τις καταστάσεις στα μαγαζιά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα και το αποτέλεσμα είναι, απογοήτευση και μελαγχολία...
για ποια κοπελα λεμε?
 

Shrill

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, απο λουξουρι αυτη π εμφανιζεται στο βιντεο τελευταια π ανεβασαν η αδυνατη πια ειναι?
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
130
Like
2.346
Η EVA με τα παραπάνω κιλά που έφυγε από το elegance και πλέον δουλεύει μόνη στο φουλ πρόγραμμα κάνει και πρωκτικό ????? Έχει κανείς εμπειρία????
Η «ευα μ τα παραπανω κιλα» εχει τηλ: +30 690 6859570 ..το οποιο εχει αναρτηθει κ στο παρελθον .. μπορεις ν την ρωτησεις απευθειας χωρις ν την εκθετεις εδω μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom