Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (6 μέλη και 40 επισκέπτες)

fff3291

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2014
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Αλήθεια για μάς τούς ποδολαγνους παίζει τίποτα σε μασάζ με τα πόδια?
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
Καλημέρα τίποτα καινούργιο στη Βάνα? Γνώμη για Κρίστι? Γιατί χαθήκαμε για καιρό
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
Borei kapoios na postarei to programma tis vanas giati den exo Facebook messenger?? Euxaristw
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
114
Like
159
Πόντοι
1
Καλησπέρα από Βάσια που είναι πριβέ μπορείς κάποιος που έχει πρόσβαση να μου απαντήσει είτε εδώ είτε σε μήνυμα εντυπώσεις από Αλεξάνδρα την ξανθιά και την Βικτώρια? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.164
Like
8.259
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα από Βάσια που είναι πριβέ μπορείς κάποιος που έχει πρόσβαση να μου απαντήσει είτε εδώ είτε σε μήνυμα εντυπώσεις από Αλεξάνδρα την ξανθιά και την Βικτώρια? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Τις έχεις δει η στο είπε η βασια
 

Zois91

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
36
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα ήρθε ένας φίλος μου αξίζει να πάμε για Μασαζ ;είδα δυο στην μοναστηριού αξίζει η όχι ;και ποσό βγαίνει η τιμή
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
Θέλω να δοκιμάσω λουξουρι μπορεί κάποιος να μου πει αν κάποια αξίζει
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
142
Like
218
Πόντοι
21
καλησπέρα σε όλους τους πουτανιάρηδες. ποιο καλό παιδί θα μας πει τι παίζει στην γκαρσονιέρα του εύοσμου με της λαδοκορες της Σταυρούπολης
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
καλησπέρα σε όλους τους πουτανιάρηδες. ποιο καλό παιδί θα μας πει τι παίζει στην γκαρσονιέρα του εύοσμου με της λαδοκορες της Σταυρούπολης
Δώσε περαιτέρω πληροφορίες αδερφέ...για Luxury μιλάς ;
 

nekosg

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Επισκεψη Golden σπα μιας και ειδα νεα ονοματα στο insta, εκλεισα με Λουνα,ελληνιδα γυρω στα 26 27 ,προστυχη φατσα μελαχρ πολυ καλο σωμα, βυζι κοντα στο 3 και θεικη κωλαρα..ρωταω τι κανει,ολα τα προγραμματα μου λεει..οκ παμε για φουλ της λεω..τζακουζι κανα 15λεπτο για χαλαρωμα και ερχεται το μωρο..βγαζει πετσετα ,αψεγαδιαστο κορμι εντελως γυμνη εξ αρχης,μασαζ καλουτσικο,ενταξει δεν περιμενεις και πυρινικη επιστημη στα μασατζιδικα,στο 15λεπτο της λεω ξεκινα,αρχιζει μια βαθια υγρη πιπα γλυψιμο μπαλες και ολη την περιοχη αρκετα παθιαρικα, στησιμο στο μασαζοκρεβατο και η μουναρα της σε κοινη θεα την οποια περιποιηθηκα δεοντος και γουσταρισε..καρφωμα ιεροαποστολικο για λιγο αλλα ηθελα στα 4 ..αρκετο σφυροκοπημα που αντεχει και γουσταρει ..σκισε με κλπ προστυχολογα απ αυτην οπου ηρθε η κορυφωση και πλημυρισα την πλατουλα της..γενικα ωραια εμπειρια με τη Λουνα,next door καλο amaturi που εχει μπει στα regular εκει πλεον.
100 και περιπου στη 1 ωρα η ολη διαδικασια.
Ποιο είναι;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
360
Like
1.254
Πόντοι
201
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom