Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (9 μέλη και 78 επισκέπτες)

demidog

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
11
Like
54
Πόντοι
0
Παίδες με Αλεξάνδρα και Νάταλι από λουξουρυ έχει πάει κανείς να μας πει καμία κριτική?ειμσι λάτρης των μεγάλων βυζιων κ απ ότι βλέπω στα στορις το χουν...ολοκληρωμένη εμπειρία έχεις κάνεις σας από αυτές τις 2?
Παρόλο που δεν είμαι fan του BBW (Big Beautiful Woman) πέρασα υπέροχα με την Αλεξάνδρα. Είναι ευχάριστη κοπέλα, έχει πραγματικά δυνατά χέρια για μασάζ και ναι έχει ΒΥΖΑΡΕΣ.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Καλή Κυριακή!
Προτελευταία μέρα πού θα βρίσκομαι κοντά σας
 

Συνημμένα

  • IMG_20231203_131719.jpg
    IMG_20231203_131719.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 67

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.118
Πόντοι
201
Ειμαστε η χειροτ
Αντε παλι αυτη με τις φωτο
Nα σου πω ρε φίλε μου με όλη την συμπάθεια που δεν σου έχω,τι σ έκανε η συγκεκριμένη και βγάζεις γκαιλε?φιλικά πάντα #δεν#δεν
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Ειμαστε η χειροτ

Nα σου πω ρε φίλε μου με όλη την συμπάθεια που δεν σου έχω,τι σ έκανε η συγκεκριμένη και βγάζεις γκαιλε?φιλικά πάντα #δεν#δεν
Μας έχει κουράσει το μπαζο.Ερχεται θεσσαλονικη τα κονομαει χοντρά και μόνο που δεν μας λέει να της πούμε και ευχαριστώ.
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.531
Πόντοι
1.056
Μας έχει κουράσει το μπαζο.Ερχεται θεσσαλονικη τα κονομαει χοντρά και μόνο που δεν μας λέει να της πούμε και ευχαριστώ.
Έτσι είναι τυπε όταν ζεις επαρχία ......πρέπει να λες και ευχαριστώ που έχεις ως επιλογή ακόμα και αυτήν για λίγες μέρες ......παρακμή και σαπιλα είναι αυτή η πόλη ......
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Τελικά πολύ κακώς δεν έγραψα κριτική τόσο καιρό.... Με του που έγραψα κάτι όσο πιο κόσμια μπορούσε δεν σου άρεσε και το γυρνάς στην επίθεση. οκ

Στεφανία, συγνώμη αλλά τα μούτρα σου δεν βλέπονται.
όσο για τις φωτογραφίες που ανεβάζεις, μπράβο, κρύβουν καλά το ότι είσαι χοντρούλα κούκλα μου. οκ;

Το πρόγραμμα το ρωτάς από την αρχή. άρα από την αρχή σου δήλωσα ότι θέλω και σεξ.
την ώρα που κάνεις μασάζ δεν μπορεί ο άλλος να σκεφτεί ότι το σεξ θα είναι άθλιο μαζί σου και να σου πει, τράβα μου μια μαλακία να τελειώνω.
εντάξει; σου έλυσα τις απορίες;

φταίμε τελικά κι εμείς που προσπαθούμε να είμαστε κόσμιοι.
Πες τα ρε παιχταρά μου που αποθεώνουν όλοι το κάθε τρίμπαζο. Αη στο διάλο βγήκε και ένας να μιλήσει έξω από τα δόντια.
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Παρόλο που δεν είμαι fan του BBW (Big Beautiful Woman) πέρασα υπέροχα με την Αλεξάνδρα. Είναι ευχάριστη κοπέλα, έχει πραγματικά δυνατά χέρια για μασάζ και ναι έχει ΒΥΖΑΡΕΣ.
Σε ποιο luxury του Ευόσμου ή στη Μοναστηρίου βρίσκεται?
 

demidog

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
11
Like
54
Πόντοι
0
Σε ποιο luxury του Ευόσμου ή στη Μοναστηρίου βρίσκεται?

Νομίζω παίζει και στα δύο αλλά κυρίως στου Ευόσμου (το δικό μου σχόλιο είναι από πέρσι στου Ευόσμου)

Τα insta accounts είναι:

- Εύοσμος: luxuryspa_services
- Μοναστηρίου: luxuryspa.monastiriou

έχει τα τηλέφωνα και κάθε μέρα κάνουν story με τις κοπέλες που δουλεύουν, οπότε μπορείς να τσεκάρεις ο ίδιος.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Μας έχει κουράσει το μπαζο.Ερχεται θεσσαλονικη τα κονομαει χοντρά και μόνο που δεν μας λέει να της πούμε και ευχαριστώ.
Κοιταχτε παίδες.. περί ορέξεως οκ.. αλλά μπαζο ολκής η κοπέλα! Απορώ πως πάτε;; Και αναιδείς, 10 φορές την έδιωξαν απ το θρεντ αλλά στα αρκιντια της η σαβούρα! α
 
  • Like
Αντιδράσεις: dig

Stefanospaokiel

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2018
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
παιδιά μια μαρια από το freelist είδα κάποιες σελίδες πίσω την αγγελία αλλά ανοίγω και βγαίνει κενό...δεν ισχύει πλέον?
 

Stefanospaokiel

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2018
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
παιδιά μια μαρια από το freelist είδα κάποιες σελίδες πίσω την αγγελία αλλά ανοίγω και βγαίνει κενό...δεν ισχύει πλέον?
Επαγγελματική μαλαξη - Θεσσαλονίκη Υγεία - Ομορφιά - Θεραπείες Υπηρεσίες Ν. Θεσσαλονίκης, Μακεδονία (72838-7) FreeList.gr το μόνο που βρίσκω είναι αυτό.. ισχύει?
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
252
Like
514
Πόντοι
81
παιδιά μια μαρια από το freelist είδα κάποιες σελίδες πίσω την αγγελία αλλά ανοίγω και βγαίνει κενό...δεν ισχύει πλέον?
Μια περίοδο δουλεύει κ μια δε δουλεύει αναλόγως σε τι φάση θα την πετύχεις. Πάντως μέτρια σε εμφάνιση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom